Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı ques1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr almam dediğim motosikletler arasında nedenine gelirsek bir çok etken var ve birinci önceliğim ise oturuş pozisyonu benim gibi beli ağrıyanlar için hiç uygun değil ss makinayı çok severim lakin kullanamam sağlık problemleri yüzünden

ha şunu dersinki görünüş itibari ile cbr daha göze hoş geliyor renkleri vs lakin bunlar apacheye yapılmıycak şeyler değil götürürsün adam akılı bir oto kaplamacıya verirsin 600 700 tl cbr a taş cıkarıcak şeyler cıkarırlar ortaya
    yeni kasa apaçilerle cbr ın neredeyse sürüş pozisyonu aynı denebilir bide öyle yatarak kulanılan motor deyil dik e yakın sürüşüde sunuyor ikisinide kullanın bidaha yorumlayın fikir deyişikligi olucaktır .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende TVS Apache'ye Yöneldim Hocam Bu Sezon Sonu Umarım Nasipse Sarı Renk 10.000 KM Altı Temiz Bir Apache Alacağım, Bilgilendirme İçin Çok Sağ Olun
    bende olsam kesinlikle eski kasa cbr yerine apaçi alırdım.benimde favori motorlarımdan apaçi kendisini kanıtlamış sağlam motordur temizini bulursan almanı öneririm.
    C.Kaan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı by_q adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250lik kullandim uzun sure bende kaldi lakin bel ve boyun agrisindan duramaz oldum . 3-5 hafta sonra gittim apache aldim .( hondayi kötülemek icin soylemiyorum yanlis anlasilmayayim!!!)
    dostum demek ki yanlış oturuyorsun doğru otuşurş pozisyonunda belden aşağısında reaksyon alman gerekiyor sen belden yukarısından almışsın

Alıntı jukama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu alırsam benim motora uyar mı montajı nasıl yapılır xenonu 35w mış motorun elekrik akımına uyar mı acaba?

http://www.ebay.com/itm/2-5-Inch-Mot...9ee8e8&vxp=mtr
    xenonların hepsi 35 wattır 55watt olanlar 24 voltturamperden bahsetmemiş önemli olan amperi kaç
    by_q bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    CBR I begenmeyenı de gordum ya gozum acık gıtmez artık bende hayabusa alıcam de koltuk rahat deıl yoksa parası onemlı deıl yakarım gemılerı
    C.Kaan, kuroscu, ercan41 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    www.erkakurye.com

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa apaçilerle cbr ın neredeyse sürüş pozisyonu aynı denebilir bide öyle yatarak kulanılan motor deyil dik e yakın sürüşüde sunuyor ikisinide kullanın bidaha yorumlayın fikir deyişikligi olucaktır .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

bende olsam kesinlikle eski kasa cbr yerine apaçi alırdım.benimde favori motorlarımdan apaçi kendisini kanıtlamış sağlam motordur temizini bulursan almanı öneririm.

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR I begenmeyenı de gordum ya gozum acık gıtmez artık bende hayabusa alıcam de koltuk rahat deıl yoksa parası onemlı deıl yakarım gemılerı
    Önerileri İçin Herkese Teşekkür Ederim, CBR Beğenilmeyecek Bir Motor Değil Tam Tersi Çok İyi Lakin Benim Kullanım Alanıma Uymuyor, Amma Velakin Elbet Bir Gün CBR Belkide Apache'den Sonra 250 CBR Neden Olmasın
    kuroscu ve ERROR88 bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    cbr almam dediğim motosikletler arasında nedenine gelirsek bir çok etken var ve birinci önceliğim ise oturuş pozisyonu benim gibi beli ağrıyanlar için hiç uygun değil ss makinayı çok severim lakin kullanamam sağlık problemleri yüzünden

ha şunu dersinki görünüş itibari ile cbr daha göze hoş geliyor renkleri vs lakin bunlar apacheye yapılmıycak şeyler değil götürürsün adam akılı bir oto kaplamacıya verirsin 600 700 tl cbr a taş cıkarıcak şeyler cıkarırlar ortaya

o oto kaplamacı lar taş degılde baska bişi cıkartıp ustene oturup sekıl yaparlar motoru da pic edıp bırakırlar grenajda doker onlar kursunda doker suda döker

kardesım lafım bu mesaja idi tvs senın ıcın ıyıdır sonrada cbr 250 ıle devam edersın gıbı gozukuyor
    C.Kaan bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

yeni kasa apachem var. Xenon far için ne almam lazım? Kaç watt kaç amper? Birde merceksiz takıyorlarmış motorcuda..

by_q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache 2oo8
    Benim tavsiyem Sapkali lamba ben motoruma ve arabama ondan taktim . çokta memnunum güzelde ışıltıyor. Bir bakin derim .

varsa link atarmısınız? + motorunuzun fotosunu atarmısınız aydınlaktması nasıldır? Xenon kadar ıyımı?

by_q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache 2oo8
    Şuanda tlfnumda yok ama yarin müsait olursam yuklerim resim. Hem fiyat olarakda iyi oluyor 20-30 tl civarinda birsey adeti.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bi tvs kullanıcısıyım ama marka fanatikliği yapmaya gerek yok cbr her haliyle daha güzel muhakkak bunun tartışması bile yapılamaz.
    burda marka fanatikliği yapan yok.sadece apache yi bu kadar kötülemeni anlamadım ben. apache commuter bir motosiklet. cbr ile aynı sınıfta bile değiller.biri daha kötü diğeri daha iyi diye kıyaslayamazsınki. cbr racing vari, grenajlı,oturuş,duruş daha spor.zevkin buysa tabiki cbr. ama commuter sınıfında olsun bir sürü çanta setleri ekliyeyim,grenaj az olsun,biraz daha rahat oturuş olsun denirsede tabiki apache ;) sonuç olarak birini överken diğerini kötülemenize gerek yok
    by_q bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache

Ulen 10 tane motor alacak param olsun yine gider Apache alirim
    Apache ruhumuza işlemiş erol'um
    kuroscu ve ERROR88 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs apache
    o oto kaplamacı lar taş degılde baska bişi cıkartıp ustene oturup sekıl yaparlar motoru da pic edıp bırakırlar grenajda doker onlar kursunda doker suda döker

kardesım lafım bu mesaja idi tvs senın ıcın ıyıdır sonrada cbr 250 ıle devam edersın gıbı gozukuyor
    hondacıların klasik yorumu ^^
    apache yi yakıt konusu ve oturuş pozisyonu itibari ile 2012 model aldım bundan sonra motoruda değiştiricek olursam inazuma veyahut sym wolf alırım cbr nin yanından bile geçmem neden mi cbr 250 kullandım arkadaş aldı
    8500 e falan almış olması lazım öyle hatırlıyorum aradan 3 ay geçti krank kırıldı makina çalışmadı sattıgı fiyatta komik bir rakam oldu 6000 tl
    bunu gören bende hondadan kaçtım

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Her marka model motorun kendine göre iyiliği kötülüğü vardır, bence ilk motor tamamen tecrubedir , bu motor sayesinde bir çok şey öğreniriz hem sürmeyi hemde motorun kalitesini ölçmeyi, devamlı kendi motorumuzu başka motorlarla kıyaslama yaparız sonra ikinci motorda daha iyi motor alınır genellikle bir de ilk motoru sıfır almakta yarar var böylece ilk önce arızasız motor nasıl oluyor görmüş oluruz daha sonra ikinci elde arızalı motorları kolaylıkla anlarız, örneğin geçen gün ikinci el bir 2006 model yamaha fz6 almaya niyetlendim biraz kullandım bir çok arızasını tespit ettim hoşuma gitmedi almaktan vazgeçtim , sonuçta küçük motorda büyük motorda benziyor birbirine.
    kuroscu bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Bende zenon takmak istedim fakat servis garantiden çıkar dedi fakat okuduğuma göre bazı kişiler takmış sizde garantiden çıkmadı mı ?

hondacıların klasik yorumu ^^
    apache yi yakıt konusu ve oturuş pozisyonu itibari ile 2012 model aldım bundan sonra motoruda değiştiricek olursam inazuma veyahut sym wolf alırım cbr nin yanından bile geçmem neden mi cbr 250 kullandım arkadaş aldı
    8500 e falan almış olması lazım öyle hatırlıyorum aradan 3 ay geçti krank kırıldı makina çalışmadı sattıgı fiyatta komik bir rakam oldu 6000 tl
    bunu gören bende hondadan kaçtım
    250lik makine ile 200 yapmaya çalışırsan kesici yoksa krank kırması olabilir gt250lerdede çok oldu bu sorun
    ERROR88 bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla 3 gundur ise motorla gidiyorum. benim eski pasli kirli motoruma millet pervane oldu. İki gundur 50x2 seklinde gunde 100 km gidiyorum. Cogunluk trafik saati e5 uzerinden. Ben yoruluyorum, motor yorulmuyor. Ama on tekerin milindeki sekman dusmus Civata taktim.

Barkin abi frensiz motor surun demis. Gelsin bir gun benimle ise de goreyim onu...

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda marka fanatikliği yapan yok.sadece apache yi bu kadar kötülemeni anlamadım ben. apache commuter bir motosiklet. cbr ile aynı sınıfta bile değiller.biri daha kötü diğeri daha iyi diye kıyaslayamazsınki. cbr racing vari, grenajlı,oturuş,duruş daha spor.zevkin buysa tabiki cbr. ama commuter sınıfında olsun bir sürü çanta setleri ekliyeyim,grenaj az olsun,biraz daha rahat oturuş olsun denirsede tabiki apache ;) sonuç olarak birini överken diğerini kötülemenize gerek yok
    Kardeşim muhalefet olmak içinmidir nedir anlamadım ki böyle gereksiz tavırlar sergiliyosun. ben tvs yi kötülemedim zaten bende sıfır apachemi alalı henüz 1 ay olmadı yani bende tvs kullanıcısıyım. arkadaş yukarda sormuş tvs mi cbr mı diye . bende ona imkanın varsa cbr al tvs nın yuzune bile bakma dedım . neden bu kadar gocunduğunu da hala anlamış değilim. birini överken diğerinide de kötülemedim. Ama gercekler ortada burası forum ve bende kendi fikrimi söyledim. benim 6000 lira bütçem vardı gittim tvs aldım 8000 lira bütçem olsaydı evet tekrar söyluyorum tvs ye dönup bakmazdım bile bu kötülemek değil anlıyomusun .
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 3 gundur ise motorla gidiyorum. benim eski pasli kirli motoruma millet pervane oldu. İki gundur 50x2 seklinde gunde 100 km gidiyorum. Cogunluk trafik saati e5 uzerinden. Ben yoruluyorum, motor yorulmuyor. Ama on tekerin milindeki sekman dusmus Civata taktim.

Barkin abi frensiz motor surun demis. Gelsin bir gun benimle ise de goreyim onu...
    barkın abi frensiz motor sürün nerde dedibarkın abi telefon numarasını hala kullanıyor mu
    rumelian bunu beğendi.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barkın abi frensiz motor sürün nerde dedibarkın abi telefon numarasını hala kullanıyor mu
    frensiz sürün dedi programında hatırlıyorum. herşeyi ön görün demek istiyor yani

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.altinelbiseliadam.com/yenivideo/
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler