Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    [QUOTEhycenlann93;3254320]tekatiliip söküp alınca performansta değişme oldumu?
    benim 2011 apachem varda arka frenin hizalarında egsozun üstünde bi muhafaza gibi bi parça var sanırım ordan biyerden kesip temizleyip tekrar kaynatcaz dimi dikkat etmemiz gereken başka biryer varmı? Şimdiden teşekkürler[/QUOTE]

Aynen arka trenin bittiği yer hizasında oluyor
    Egsozcuya gidip orayi göster ve orayi kesin ve yerine düz boru kaynatsin içini bosalticaz diye ugrasmayin performansa illaki etkili var çünkü artik motor pis gazi daha iyi atiyor motor rahatliyor resmen

Serhat benim egsozcuda ayni şeyi soyledi bu şekilde kullansaydin subablari yersin dedi
    Dediğin avrupa standartlarında geçmesi için belirli standartlardan geçmesi gerekiyor
    Katalizator gibi valla ben memnunum tavsiye ederim

Bu isi yapan EGSOZCU arkadasim var istegene yardimci olurum
    Motorunuzdaki gizli gücü keşfedin

Bu arada bozkurt (veysel)kardesime katiliyorum yağ yakma sorunu sakin kullanımda yağ yakmiyor
    Ben Apache gibi kullandim yaklasik 600 km yağ yağ çubuğunda ayni yerdeydi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Idikut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE 2013
    ronnytechno ve seyyid47 bunu beğendiler.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu egzosun içini boşaltınca motorun sesınde cok abartılı bı degısıklık olurmu acaba.HERKESE HAYIRLI TATİLLER
    125 cc ybr nin bile egzos içini boşaltınca öküz gibi böğürüyor. 13.5 hp apachenin egzosunu boşaltsan heralde aslan gibi kükrer

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc ybr nin bile egzos içini boşaltınca öküz gibi böğürüyor. 13.5 hp apachenin egzosunu boşaltsan heralde aslan gibi kükrer
    Arka susturucusu kesip abart egzoz baglarsan kukruyor
    Ama orijinal egsoz ile ses yapmaz

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selami abi araya boru koydurmak yerine için boşaltırsam muayenede sorun çıkar mı dersin

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Ben motorun orjinal sesini seviyorum zaten duz boru kaynatinca abest durmazmi hocam siz bize bir foto atsaniz tam kestrcegimiz yeri gosteren yada sizinkinin islemden sonraki halini mumkunmudur ben kayseride yasiyorum bunu bildigimiz oto egszculari yaparmi acaba kesip temizleyip ayni yerden kaynattrsak

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorun orjinal sesini seviyorum zaten duz boru kaynatinca abest durmazmi hocam siz bize bir foto atsaniz tam kestrcegimiz yeri gosteren yada sizinkinin islemden sonraki halini mumkunmudur ben kayseride yasiyorum bunu bildigimiz oto egszculari yaparmi acaba kesip temizleyip ayni yerden kaynattrsak
    arkadaşlar biraz geri gidip konunun başladığı yere gitseniz olmaz mı bu kadar üşengeç olmayalımmmm.dönüp dolaşıp aynı konuyu okuyoruz,konu kirliliği oluyor öyle oluncada

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    O mesajlardan beri bende takip ediyorum zaten

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    kesilecek yeri gösteren ve işlemden sonraki resimlerde mevcut ama

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    selo bi muhabbet açtın. herkes kestirmek istiyor. hayırdır
    ercan41 ve designserhat bunu beğendiler.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız artıyor. yakıt düşüyor motor 250 likgibi gidiyor deyince herkez bi beklenti içine girdi

orjinal egzos out kesik egzos in
    SerkanApache bunu beğendi.
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selami abi araya boru koydurmak yerine için boşaltırsam muayenede sorun çıkar mı dersin
    Şurada egzosun içini boşaltıp kat. iptali yapıyor incele istersen ...
    http://www.youtube.com/watch?v=XDlm_XbPZ0U
    Hceylann93 ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulunduğum ilde bırakın tvs servisini apacheyi bilen bile yok denecek seviyede forumda bakıyorum 140 basmayan ib benim motor sanki :D vede sübaplara zararlı olabilceğini bu halde duyunca en ucuz şekilde atlatmak istedim ama tek amacım motoru rahatlatmak ses egsozuna falan bile ihtiyaç duymuyorum bu sesi hoşuma gidiyo cünkü

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    15 dişli kullanam varmı 14 kullanıyorum şuan cbf gibi olurmu motor 15 takınca

Motosikleti
    tvs apache
    kafama koydunuz egzoz boşalatma işinide ses değişicek muaynede sıkıntı cıkıcak diye tırsıyorum

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    bende zaten o yüzden sordum direk kesip aynı yerden kaynatsak diye hiç düzboru falan eklemeden seste artmayacağı için sıkıntı çıkarmaz kanısındayım bekliyorum bakalım..

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Arkadaşlar bizim burada bazı motorcular matkap'ın ucuna 50-60 santimlik kalın bir tığ takıyorlar ve motorların eksozlarının duman çıkan deliğine sonuna kadar sokuyorlar bu şekilde eksozu binevi boşaltmış oluyorlar tabii apacheye yapan görmedim ama çin malı motorlara çok gördüm bizm apachelere yapsak olmazmı acaba ben apache'nin eksuzunun içinin nasıl olduğunu bilmediğim için size danışıyorum

Motosikleti
    Arkadaşlar hepinize tek tek cevap verip ayrintili anlayacagim

Tel no 0535.663.49.51 sorusu olan arasin bi zahmet

Çağatay
    Muayenede sorun olacagini sanmıyorum çünkü egsoza fistan bakinca anlasilmiyor kat.iptali yapildigi
    Zaten adamlar doğru düzgün bakmiyorlar bile motor diye frenlere far ayarina bakiyolar geç zaten bizim motorlar birazda gösterişli yani sorun yok aynen devam derler gönderirler muayenede

Hycenlan kardeşim
    Sen yanlis anlamissin beni ben kestir duz boru kaynattir dediğim yer sadece katalizatorun olduğu yeri kestirecen arka sustucu yani orijinal egsoz kalicak yerinde
    İçini boşaltma temizleme gibi bir imkan yok çünkü oraya zamanla kayniyor cikmaz yani zaten adama bunu temizle desen uğraşmaz
    Adamda zaten orayi kesip sadece kat.un olduğu yeri oraya düz boru kaynatir sana sorun olmaz ses ayni kalir orijinal egsoz değişmediği surece

Arka sayfalarda katalizorun nerden kesileceği yerin resmini atmistim ooradan bakabilirsiniz

Daha da olmadi arayin len
    M.balibey ve ercan41 bunu beğendiler.

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    arkadaslar aksam yagmur yagmazsa egzosun ıcını bosaltıcam sizleride bılgılendırırım.orj.bozmadan aynen gerı kaynatılcak egzos

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize tek tek cevap verip ayrintili anlayacagim

Tel no 0535.663.49.51 sorusu olan arasin bi zahmet

Çağatay
    Muayenede sorun olacagini sanmıyorum çünkü egsoza fistan bakinca anlasilmiyor kat.iptali yapildigi
    Zaten adamlar doğru düzgün bakmiyorlar bile motor diye frenlere far ayarina bakiyolar geç zaten bizim motorlar birazda gösterişli yani sorun yok aynen devam derler gönderirler muayenede

Hycenlan kardeşim
    Sen yanlis anlamissin beni ben kestir duz boru kaynattir dediğim yer sadece katalizatorun olduğu yeri kestirecen arka sustucu yani orijinal egsoz kalicak yerinde
    İçini boşaltma temizleme gibi bir imkan yok çünkü oraya zamanla kayniyor cikmaz yani zaten adama bunu temizle desen uğraşmaz
    Adamda zaten orayi kesip sadece kat.un olduğu yeri oraya düz boru kaynatir sana sorun olmaz ses ayni kalir orijinal egsoz değişmediği surece

Arka sayfalarda katalizorun nerden kesileceği yerin resmini atmistim ooradan bakabilirsiniz

Daha da olmadi arayin len
    şimdi tamamdır hocam benim öğrenmek istediğim buydu çünkü sizin resimlerde baktım silindir kısmında nikelajlı,egsoz tarafında ise siyah boru duruyordu bildiğimiz ondan sordum ben teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler