Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim jet işe yarardı sıkıntı yaşamadım sizde ne gibi sıkıntılar oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

beyler bu bizim apachelere yağ soğutucusu nasıl takarız bu yağın kartere geri döndüğü yer neresi nereye bypas yapmak gerekir şu tarz bişey takmak istiyorum

http://www.aliexpress.com/w/wholesal...Type=price_asc
    sen kaçlık taktın. benle ercan 115lik denedik. dipgazda 10000devirde kesilip kalıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yumurta evet iyi gelebilir Evet dediğin gibi şile uzak gidiş geliş 200 km ve çağrıyla da kapışınca biraz sıkıştırdım ama biraz ya şaka bir yana en son bakım da 100 ml fazla yağ koydular acaba fazla yağı mı terleme yapıyor arkidiş sende sıkıştırıyorsun sen terleme falan yok
    benim motor ezelden beri sıkıştırıldıgı için alışık herhalde sen terleme yapıyor falan diye motor sıcakken saplama civatalarını sıkmadın dimi hiç?
    designserhat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kaçlık taktın. benle ercan 115lik denedik. dipgazda 10000devirde kesilip kalıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

benim motor ezelden beri sıkıştırıldıgı için alışık herhalde sen terleme yapıyor falan diye motor sıcakken saplama civatalarını sıkmadın dimi hiç?
    Saplama civataları hangisi bujinin üst tarafındaki mi vidalar mı?

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Sabri abi benimki 9bin devirde kesiliyordu senin 1bin devir daha fazla çevirmen filitreden kaynaklı demek, filitre kirlenmiş olmasın senin ? Çağatay abinin filitre yeni temiz ondan sorun yoktur belki

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabri abi benimki 9bin devirde kesiliyordu senin 1bin devir daha fazla çevirmen filitreden kaynaklı demek, filitre kirlenmiş olmasın senin ? Çağatay abinin filitre yeni temiz ondan sorun yoktur belki
    filtrenin kirleneceğini sanmıyorum. ben filtreyi takalı çok olmadı. benimkinin çok çevirmesi subaplardan olabilir belki. çağatay 115lik mi taktın bi söyle artıııkk

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Benim motor kesiciye girmiyo

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saplama civataları hangisi bujinin üst tarafındaki mi vidalar mı?
    motor sıcakken ister üst kapak olsun ister silindir olsun hangi saplamayı sıkarsan o contayı bitirirsin. o terlemeyide kafana takma

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

şimdi, eski mesajlardan buldum. çağatay 115lik takmış oglum cagatay delirtme beni nası yakıyo lan o makına o kadar benzini gazı sonuna kadar actıgında tekleme olmuyormu?? 10000deviri falan kesintisiz geçiyormu? birde senin iğnedeki segman en alttamıydı?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    motor sıcakken ister üst kapak olsun ister silindir olsun hangi saplamayı sıkarsan o contayı bitirirsin. o terlemeyide kafana takma

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

şimdi, eski mesajlardan buldum. çağatay 115lik takmış oglum cagatay delirtme beni nası yakıyo lan o makına o kadar benzini gazı sonuna kadar actıgında tekleme olmuyormu?? 10000deviri falan kesintisiz geçiyormu? birde senin iğnedeki segman en alttamıydı?
    Sabri Serkan civataları sıkmıştı ve gevşemiş demişti geçen bakıma götürdüğüm de ama motor soğumuştur herhalde çünkü beklemiştim.Sağ olasın bu arada :=

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor kesiciye girmiyo
    kaç bin devire kadar çıktın

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    filtrenin kirleneceğini sanmıyorum. ben filtreyi takalı çok olmadı. benimkinin çok çevirmesi subaplardan olabilir belki. çağatay 115lik mi taktın bi söyle artıııkk

Knka ercan Münir ozkul ve şener seni nin filmlerini çok seyretmiş galiba
    Sallama ziyaaaaaa

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç bin devire kadar çıktın
    11.000 ile 12.000 arasına kadar gidiyor önceleri tekleme yapardı 9.000 devirden sonrası yokuş aşağı 145 gördükten sonra tekleme ve kesiciye girme olayı ortadan kalktı.

arkadaşlar,işe gidip gelmek için uygun az yakan bişey arıyorum.Temiz ikinci el de alabilirim Sıfırda.Siz bana yeni kasa 0 mı önerirsiniz yoksa eski kasa 0 mı ikinci elde sorun yaşarmıyım birde ?

Motosikleti
    Alıntı snatch1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,işe gidip gelmek için uygun az yakan bişey arıyorum.Temiz ikinci el de alabilirim Sıfırda.Siz bana yeni kasa 0 mı önerirsiniz yoksa eski kasa 0 mı ikinci elde sorun yaşarmıyım birde ?

Alabiliyorsan sidir yeni veya eski kasa al tercih senin

İkinci elde Apache peynir ekmek gibidir

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alabiliyorsan sidir yeni veya eski kasa al tercih senin

İkinci elde Apache peynir ekmek gibidir
    ne peynir ekmeği yau bildiğin ramazan pidesi

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi teker teker alıntı yapmaya üşendim ali zaten egsozu taksam bile fazla hava ve benzin karışımından dolayı benim ki fazla ısır benim jette büyüdüsabri abi 115lik önceki sayfalarda jetin fotosu var benim karbüratör hava ayarı 4 turdan biraz daha fazla ve iğne segmanı en altta işte senden farklı olarak ki bunların fark yaratacağını zannetmem filtre kutu içinde ve krank filtresi var o kadarbu arada sabri abide egsoz var ercan senden de benden de iyi gitmesi gerekr ya karbüratör ayarı yanlış yada sübab

ne peynir ekmeği yau bildiğin ramazan pidesi
    off sıcak sıcak bir tane olsada yesek

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Selamun aleykum herkese arkadaşlar öncelikler herkese kazasız belasız sürüşler direlim Adım burak kocaelindeyim . Kısmet olursa bende 150 cc lik commuter kervanına yakında katılacağım inşaallah fakat hala karar veremedim hangi motoru alsam diye çok kararsızım bir de sizede tanışayım dedim aklımda ybr cbf ve yeni kasa tvs var fakat bunların içinde en az bilgim tvs yeni kasa hakkında kime desem tvs alma titreşim var diyorlar ne alıcam karar veremedim bir türlü . aklımda tvs yeni kasa var ama aklımda ya titremesi kötüyse diye alamıyorum bir türlü kronik arızaları var mıdır parça kalitesi nasıl ? yakıt tüketimi ybrden daha az yakıyor diyorlar . ve selesi rahat mı ? yardım ederseniz eğer bende aranıza katılacağım inş.

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum herkese arkadaşlar öncelikler herkese kazasız belasız sürüşler direlim Adım burak kocaelindeyim . Kısmet olursa bende 150 cc lik commuter kervanına yakında katılacağım inşaallah fakat hala karar veremedim hangi motoru alsam diye çok kararsızım bir de sizede tanışayım dedim aklımda ybr cbf ve yeni kasa tvs var fakat bunların içinde en az bilgim tvs yeni kasa hakkında kime desem tvs alma titreşim var diyorlar ne alıcam karar veremedim bir türlü . aklımda tvs yeni kasa var ama aklımda ya titremesi kötüyse diye alamıyorum bir türlü kronik arızaları var mıdır parça kalitesi nasıl ? yakıt tüketimi ybrden daha az yakıyor diyorlar . ve selesi rahat mı ? yardım ederseniz eğer bende aranıza katılacağım inş.

Ercan41 ile irtibata geç ve onunla tanis o sana herturlu yardimci olacaktır
    Sana kullanma firsatida verecektir
    Kullanmadan sana buradan ne desek bos

Titreşim kimine gore var kimine gore yok
    Bin kullan test et ondan sonra kararini verirsin
    ercan41 bunu beğendi.

ozaman yeni kasa almaya çalışayım ben.İkinci eldede sorun çıkartmaz ise bana tamadır.

Motosikleti
    Arastir sorustur az km yapmis kazasi düşmesi olmayan motorlara bak

Sorun yasamazsin korkma gonul rahatligiyla alabilirsin

murat..can54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS rtr apache 2013
    slm kardeş bende 2013 model yeni kasa tvs var 1800 km de okadar pek rahatsız edici titreşim olayı yok

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH

http://bit.ly/c25MCx][/url]

Motora power led sis lambası taktım, iş yerindekilerin nazarı deydi, şase yaptırdım kabloları eridi kablolar yandı az kalsın motoru yakıyordum o panikle kablolatı ayırayım derken elim yandıi ön kafa açıktı elimi çarptım alt vidalardan kırıldı, akünün oradaki tesisat kablolarını kopardım, anlayacağınız motorun anasını belledim neyse en sonunda düzelttim durumu kafa rüzgarlığınıda yapışmaya bıraktım.
    M.balibey, mehmet_gemli, memduhb ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler