Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi yokmu bu hafta gezme tozma.?
    Sanki çok geliyor da

Yüzünü gören cennetlik

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apachesi olan ve diz ortusu almak isteyen varsa bana ulassin. İstanbul Anadolu yakasi... Ticaret degil. Direk verecegim.
    Gerçekten çok güzel bir davraniş motorcu arkadaşlarına ücretsiz birşeyler vermek
    Bende tebrik ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya hep bi işim çıktı gelemedim. Ama müsait olduğumda kesin gelicem. Gene beraber sürücez sewgilim...

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gerçekten çok güzel bir davraniş motorcu arkadaşlarına ücretsiz birşeyler vermek
    Bende tebrik ediyorum
    abi ben rahat edemedim. Zaten acemiyim ayrica kiloluyum. İcine sigamadim 2 gunluk ortu.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    abi ben rahat edemedim. Zaten acemiyim ayrica kiloluyum. İcine sigamadim 2 gunluk ortu.
    bende aldımda tam dönüşlerde elcikler diz örtüsüne değiyor biraz sıkıntı yaratıyor. ucuz etin yahnisi yenmiyor muş onuda anladım ama ders oldu birdaha alırsam diz örtüsü kalın deri gibi olandan değilde tam bez ve biraz daha uzun birşey alıcam ;)

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Deri türü olan deponun boyasını götürüyor gibime geldi bende takmıştım çıkarttım .kuryeye başlarsam iş görür ama
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar az önceden beri kafama takıldı ona bakıyorum bizim karbüratörler mikuni bs26 bunun anajet memesini büyütsem randıman alabilir miyim ?
    Şamandıranın oradan degişilecek ama karbüratörü sakatlamıyayım birisi çünkü temizliyim derken iyicene berbat etmiş diye okumuştum aynı durum olmasın, eskiden pejomun karbüratör memesini büyültürdüm çokta randıman alırdım aynı mantıkta işe yararmı yoksa sübap boşlukları falan ayarlanması lazım uzun iş mi ?
    Acaba güç artınca krank kırmasın ? yada başka şeyler
    Eğer bu meme işini halledebilirsem tiger egzos, performans hava filitresi, iridyum buji ve buji kablosuyla takviyelemeyi düşünüyorum.
    kardeşim al sana bedavadan tavsiye belki düşünmüşsündür de... 180 lik slindir tak olsun bitsin miss gibi modifiye gücün tadını çıkar eze eze. korma krank a da hiç bişiycik olmaz. Hİndistan da bir tanıdık bul göndersin sana orijinal silindir. Olmadı tornacıya götür üzerindeki silindiri genişletsin içine adam akıllı kalitede bir gömlek oturtsun 180 lik piston felan oldu bitti. Ama en güzeli torpilin olacak dispiritör den getirtecen 180 lik silindir piston komple offff beeeeee. Hindistan Hindistan Hindistan !!!!!!!!!!
    ercan41 bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    herkese slmlar arkadaşlar, bilgi amaçlı soruyorum 1000 küsür sayfa gözüm yemedi açıkçası :=) sormak istediğim 2012 yada üstü bi apache düşünüyorum, tavsiye edermisiniz acaba, kronik sorunları varmıdır, son kaç yapar, motor aksamı dayanıklımıdır, titreşim ciddi derecedemidir... ufaktan bilgi vermeniz mümkünmüdür rica etsem.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slmlar arkadaşlar, bilgi amaçlı soruyorum 1000 küsür sayfa gözüm yemedi açıkçası :=) sormak istediğim 2012 yada üstü bi apache düşünüyorum, tavsiye edermisiniz acaba, kronik sorunları varmıdır, son kaç yapar, motor aksamı dayanıklımıdır, titreşim ciddi derecedemidir... ufaktan bilgi vermeniz mümkünmüdür rica etsem.
    Dostum gezileri takip et bizzat katil gel gör kullan bak kendin gör boyle olmaz
    En güzeli kullanip görmek zaten ayrintilari muhabbetler arada konuşuluyor
    sbr bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    apacheler çok sağlam motorlardır. ne kadar üzersen ezersen sana o kadar keyif verir..seni yarı yolda bırakmaz..titreyerek bazılarını rahatsız eder. güçlüdür performanslıdır.. sert motor istiyorsan apache al. kafana takılanları sor ki cevaplayalım. bu şekilde çok genel konuşuluyor.. sana göre çok gelen titreşim başkasını hiç rahatsız etmez mesela.. selonun dediği gibi denemen lazım..
    selo9115 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum gezileri takip et bizzat katil gel gör kullan bak kendin gör boyle olmaz
    En güzeli kullanip görmek zaten ayrintilari muhabbetler arada konuşuluyor
    dostum gezileri derken, ben yaz kış kullanma amaçlı alıcamda, şimdi bu önümüzdeki pazartesi salıya almam şart işe gidip gelmek için kullanıcam. yani gezilere gelmek isterim ama biraz uzun sürer.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim al sana bedavadan tavsiye belki düşünmüşsündür de... 180 lik slindir tak olsun bitsin miss gibi modifiye gücün tadını çıkar eze eze. korma krank a da hiç bişiycik olmaz. Hİndistan da bir tanıdık bul göndersin sana orijinal silindir. Olmadı tornacıya götür üzerindeki silindiri genişletsin içine adam akıllı kalitede bir gömlek oturtsun 180 lik piston felan oldu bitti. Ama en güzeli torpilin olacak dispiritör den getirtecen 180 lik silindir piston komple offff beeeeee. Hindistan Hindistan Hindistan !!!!!!!!!!
    ayrıca o kadar apache kullanıcısıyla kafa dengi olup silindir piston karbüratör felan ne gerekiyorsa getirtecen yurtdışından olacak bitecek 250 cc lik makinalarla kapışır hale gelmezseniz ne olayım. Tabi teknik konulara girmiyorum acaba saplama yerleri uyuyor mu gibisinden ama bence tam oturur. 180 lik offf hem de ne offfff. Yok mu Hindistan a giden????

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apacheler çok sağlam motorlardır. ne kadar üzersen ezersen sana o kadar keyif verir..seni yarı yolda bırakmaz..titreyerek bazılarını rahatsız eder. güçlüdür performanslıdır.. sert motor istiyorsan apache al. kafana takılanları sor ki cevaplayalım. bu şekilde çok genel konuşuluyor.. sana göre çok gelen titreşim başkasını hiç rahatsız etmez mesela.. selonun dediği gibi denemen lazım..
    çok denk geliyorum aslında ama, kullanıcak motor bulamadım henüz, bi arkadaş denk geldi bir tamircide, eski tipi vardı, nasıl memnunmusun dedim, yok abi titreşim berbat dedi, artçı hiç binemiyor felan dedi, şaşırttı beni ama eski bir modeldi... açıkçası titreşimi merak ediyorum ama oda dediğiniz gibi denemem şart... yine de saolun ama varsa bişeyleri söylerseniz sevinirim.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca o kadar apache kullanıcısıyla kafa dengi olup silindir piston karbüratör felan ne gerekiyorsa getirtecen yurtdışından olacak bitecek 250 cc lik makinalarla kapışır hale gelmezseniz ne olayım. Tabi teknik konulara girmiyorum acaba saplama yerleri uyuyor mu gibisinden ama bence tam oturur. 180 lik offf hem de ne offfff. Yok mu Hindistan a giden????
    Sabri abi bi ara çok uğraşmıştı ama olmuyor zor getirmesi kabul etmiyor hintliler parça yollamayı
    Anlaşılan şu ki Apache bu haliyle hizmet vericek
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    çok denk geliyorum aslında ama, kullanıcak motor bulamadım henüz, bi arkadaş denk geldi bir tamircide, eski tipi vardı, nasıl memnunmusun dedim, yok abi titreşim berbat dedi, artçı hiç binemiyor felan dedi, şaşırttı beni ama eski bir modeldi... açıkçası titreşimi merak ediyorum ama oda dediğiniz gibi denemem şart... yine de saolun ama varsa bişeyleri söylerseniz sevinirim.
    .Apache saglam güçlü kronik sorunu olmayan ve az yakan bir motordur.Titreşim olayıda şöyle ki kullanıcının hissetmesi için baya bir devirli kullanması gerekir ki ben 15000 km oldu rahatsız edici bir titreşim hissetmedim ve artçım da hissetmedi bu motoru devirli kullanmazsan titremez kardeşim mesela cbr 125 r devirli kullan o da titriyor ama honda o titresede titremez

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi yokmu bu hafta gezme tozma.?
    Biz pazar günü çatalcaya mangala gitmeyi düşünüyoruz gelmek isteyenler katılabilir.
    ercan41 bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    apache kullananlar, almak isteyenler, almaya cesaret edemeyenler, uzaktan bakanlar hepinize iyi geceler, alanyadan sevgilerle
    ercan41 bunu beğendi.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Hiç düşünmeden son kasasını al derim. üstünde birkaç değişiklik yaptımmı tadından yenmez bu motor. Yeşil rengini yada benim gibi mat gri rengini tavsiye ederim. egzoz ve dişli değişimi yaparsın hemen. lastikleride kendi kullanım amacına göre seçersin yaz kış bineceksen su yolu daha iyi olan lastiği almalısın. Marka tutkusu tam bir saçmalık lastiklerde. suyu gördümmü hepsi şnorkelini hazırlar !

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .Apache saglam güçlü kronik sorunu olmayan ve az yakan bir motordur.Titreşim olayıda şöyle ki kullanıcının hissetmesi için baya bir devirli kullanması gerekir ki ben 15000 km oldu rahatsız edici bir titreşim hissetmedim ve artçım da hissetmedi bu motoru devirli kullanmazsan titremez kardeşim mesela cbr 125 r devirli kullan o da titriyor ama honda o titresede titremez

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Biz pazar günü çatalcaya mangala gitmeyi düşünüyoruz gelmek isteyenler katılabilir.
    Honda titrmez abi yaa

Motosikleti
    En iyisi CBF ya
    Gıpraşim neyim yok

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Apachesi olan ve diz ortusu almak isteyen varsa bana ulassin. İstanbul Anadolu yakasi... Ticaret degil. Direk verecegim.
    Arkadaşlar örtüyü aramızdan bir arkadaşımıza verdim. Güle güle kullanır inşallah.
    selo9115 ve seyyid47 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaşlar örtüyü aramızdan bir arkadaşımıza verdim. Güle güle kullanır inşallah.
    rumelian bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler