Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Herkese selamun aleykum kardeşler Adım burak 23 yaşındayım Kocaeli İzmitte oturuyorum . Forumunuzu takip edemedim sadece göz gezdirdim öyle o yüzden Tvs hakkında fazla bir bilgi sahibi değilim açıkcası . Bende inşallah kısmet olursa 15 20 gün içinde ilk vitesli motoruma kavuşmak istiyorum ama aylardan beri hala karar veremedim ne alsam diye aşırı derecede kararsızım eğer yardım ederseniz çok mutlu olurum daha önce kanuni bobcatim vardı yaklaşık 700 800 km kadar yol tecrübem var sonra sattım şimdi inş. sıfır vitesli düşünüyorum 125 cc yada 150cc segmentinde ve bu segmentede de malum modeller belli tvs ybr cbf hangisini alsam diye artık kafayı yemek üzereyim tvs hakkında ufak genel bir bilgi verirseniz çok makbule geçer tvs hakkında sadece titreşimin olduğunu söylüyorlar açıkcası motoru nasıldır ekonomik midir yedek parçası nasıldır hiç bir bilgim yok vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Ezion41 kardeş apache'nin görünümü ve yakışıklılığı almana yeter bence diğer konularda benden ii bilen arkadaşlar var onlar sana yardımcı olurlar ama ben yakışıklı olduğu için aldım ve ben honda cbf-yamaha-ybr-yamaha-rx 115-yamaha rx100 honda-titan ve en son belderia fenchi 125 kullandım ama apache gibi motor görmediiiiiiim ve şuanda bu saydığım bütün eski motorlarımı verseler apache'mi vermeeeeeem,
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz rodajda olduğum için yüksek hızları ve hızlanmaları tam karşılayamam.
    Derbi de bilindiği üzere exup var. 7 bin devirde açılıyor. 7 bin devire kadar apache daha atak. ancak 7 bin devirden sonra derbi daha iyi gidiyor.
    Derbi gibi asabi değil motor. Derbi, komşu teyze gibi. herşeye kızıyor, atarlanıyor, hata affetmiyor. Pek bir fayda da sağlamıyor.
    Apache, baba gibi. Pek samimi değilmiş gibi gözüküyor. Sinirli duruyor. Ancak, yüreğinde sizin şevkatiniz var orası kesin.
    Ne kadar asabi dursa da,birçok hatayı affediyor. Her işi yapıyor. Gidişi, duruşu, dengesi, herşeyiyle mükemmel.
    Ama anne gibi yumuşakta değil, baba gibi işte aynı. Bizi çok seviyor içten içe, herşeyi affedebiliyor

İyiki almışım diyorum. 2013 Kasalarıyla arasındaki fiyat farkı bu kadar olmasaydı da, keşke onlardan alabilseydim.
    Ama apacheyi iyiki almışım diyorum. Hemde herzaman..

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motor belgeseli gibi oldu valla
    Ramiz dayı seslendirseydi keşke
    APALA bunu beğendi.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar bu mont markası hakkında bilgisi olan var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32185668/detay

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu mont markası hakkında bilgisi olan var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32185668/detay
    bayan mont korumalıkları CE onaylı vb. ama yazlık. sen bilirsin fiyatı uygun. bunun yerine motomaxtan daha iyi markalara bak derim en fazla 30 lira fazla verirsin

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Ben marka olarak sormuştum aslında bu model daha kullanışlı sanırım
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...39200175/detay

Motosikleti
    tvs apache
    Adam yalan piyasada yok
    Gittik oraya bilgisayar basinda bir dallama
    Dedim aydin usta nerde
    Cevap bilmiyorum
    Ne zaman gelir
    Cevap mechul
    E bu adam bize randevu verdi su saatte gelin hallederiz demisti
    Cevap bilmyorum bugun gelmez bosuna beklemeyin
    Birde bir ukala dik dik cevap vermeler
    Sanki gumrukten mal kaciryor gizli kapakli

Neyse aklinizda olsun TVS YETKİLİ SERVİSİ OLAN AYDİN MOTOR a isi dusen yolunu cevirsin benden tavsiye

Neyse ki sertacla arkadasi geldi tanistik sohbet ettik 2 de resim cektik ...
    Günumuz berbat olmamis oldu
    sizi bilmem ama ben ne zaman uğrasam Aydın ustayı yerinde bulurum. benim tespitim işinin ehli bir usta kendisi vede paragöz biride değil. tek kişi çalışması bir handikap olabiliyor ama onada gün veriyor müsait gününde gidip işimi halletire biliyorum öyle sisin eddiğiniz gibi alengirli işler falanda göremedim.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı katin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi bilmem ama ben ne zaman uğrasam Aydın ustayı yerinde bulurum. benim tespitim işinin ehli bir usta kendisi vede paragöz biride değil. tek kişi çalışması bir handikap olabiliyor ama onada gün veriyor müsait gününde gidip işimi halletire biliyorum öyle sisin eddiğiniz gibi alengirli işler falanda göremedim.
    ne kadar doğru dediklerin bilemem ama ben ve birkaç arkadaşımın bizzat gördüğü. bizi adam yerine koyup söz verdiği halde orda olmayıp. üstüne ordaki kendini beğenmiş arkadaşdan da yamuk yumuk cevaplar alınca haklı biz oluyoruz. sadece biz olsak orada bulundugumuz sürece 3 -4 kişi daha gelip gitti aynı bizim gibi.
    selo9115 bunu beğendi.

Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    Profilinde şehir Bursa görünüyor. Bende Bursada otruyorum. O yüzden soru sormak istedim sana.
    Motorunu sanırım bey moto dan aldın. Gittiğin gibi alıp geldinmi? Yoksa Sipariş verdin de gelmesinimi bekledin?
    İkincisi kaç TL ye aldın ve hangi kartlara taksit yapıyorlar?
    Son sorum.. Satın almadan sonra, trafik, plaka, ruhsat, sigorta vs.. gibi masrafları net olarak ne kadar tuttu?
    Bende motor alma arifesindeyim ve araştırıyorum. Bununla ilgili bilgi verirsen sevinirim

Tekrardan hayırlı olsun.
    iyi akşamlar,
    yeni farkettim sorularınızı. teşekkür ederim.
    evet beymoto'dan aldım.
    motora 4200
    sigorta/vergi/plaka/ruhsat/takip işlemleri de 430 lira tuttu toplamda. kredi kartlarına 12 ay taksit yapıyorlar vade farksız.
    motoru sıfır almanızı tavsiye ederim açıkçası.
    beni biraz beklettiler sipariş verdikten 10 gün sonra elime geçti. biraz sıkıntı yaşadık o arada tabi. ama elime geçince gayet mutlu oldum

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı katin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katin dostum bu ilk degildir daha oncede gittigimdede pek memnun kalmadim basindan sagm yapti bana
    Sonrasinda sertac arkadasim aydin ustayla gorusup randevulasiyor c.tesi gunu saat 3 te gel demis gittigimizde aydin ustadan ne haber orda yok yaninda calisan genc bize nerde oldugunu bilmedigini bosuna beklemeyin bugun gelmez demesi bumu esnaflik bumu sozunun eri ustaligi
    Zaten gerekli aciklamayida yukarda da yazmistim tekrar yazmak istemiyorum
    Aydin usta benim icin bitmistir.....
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katin dostum bu ilk degildir daha oncede gittigimdede pek memnun kalmadim basindan sagm yapti bana
    Sonrasinda sertac arkadasim aydin ustayla gorusup randevulasiyor c.tesi gunu saat 3 te gel demis gittigimizde aydin ustadan ne haber orda yok yaninda calisan genc bize nerde oldugunu bilmedigini bosuna beklemeyin bugun gelmez demesi bumu esnaflik bumu sozunun eri ustaligi
    Zaten gerekli aciklamayida yukarda da yazmistim tekrar yazmak istemiyorum
    Aydin usta benim icin bitmistir.....
    abi para fazla geliyor böylelerine

Motosikleti
    Tracer900
    bu akşamki ufak sohbet buluşmasından kareler

Kaangngr bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bi kaç karede benden fazla çekemedim ama bidahakine artık apache'cileri bekliyoruz bidaki buluşmayaa

sertacr8888, Pashapache ve TurkishPower bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs apache
    Eğer sözünüz bana is ben cebime giren çıkan paranın hesabını yapabilecek durumdayım siz merak etmeyin. sadece kendi izlenimlerimi paylaştım o kadar. siz öyle diyordunuz bende böyle diyorum. sonuçta herkez kendi tecrübelerini paylaşıyor. bunun dışında ki ''abi para fazla geliyo'' falan şeklindeki lafları ben saygısızca buluyorum.

Motosikleti
    Tracer900

arkadaşlar bu olay yeni olmuş amerikada izlemenizi tavsiye ederim en iyi 100 filmden daha etkileyici süper en güzel yerinde video bitiyor malesef..
    canca54 bunu beğendi.

Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=cyBYX91Z_yY

arkadaşlar bu olay yeni olmuş amerikada izlemenizi tavsiye ederim en iyi 100 filmden daha etkileyici süper en güzel yerinde video bitiyor malesef..
    abi devamı yokmu en sevdiğim yerde bitiyor bu arada ölen nerede

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi devamı yokmu en sevdiğim yerde bitiyor bu arada ölen nerede
    sorma ya çok anlamsız yerde bitiyo ama o saniyeye kadar izlediğim bütün filmleri unuttum ölen motorcudur büyük ihtimal ama umarım range roverin içindekidir

Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma ya çok anlamsız yerde bitiyo ama o saniyeye kadar izlediğim bütün filmleri unuttum ölen motorcudur büyük ihtimal ama umarım range roverin içindekidir
    bende rangedeki diye tahmin ettim acaba zencimiydi

Motosikleti
    apache klanından tvs
    ölen yok diyorlar sadece birisinin bacağı kırılmış sanırım. tabi alttaki yorumlara bakarak söyledim. evet tam en iyi yerinde bitiyor video diyebilirim ben de :D ama şöyle bir durum da var ki sanırım sürücü ailesiyle birlikteymiş. bu kadar motor toplandığında yol bizim sen kötü kullanıyorsun diye triplere girip adama saçma tavırlar yapmış olabilirler. ee panikleyip adam gaza basmıştır ordan kaçmak için. (canınız tehlikede olduğu an hepinizin yapıcağı gibi hele ki aileniz varsa..)
    ki her motor kullanan trafik kurallarına uyuyor işte çevreye çok saygılı vb. şeyler söyleyemeyiz. siz ne düşünüyorsunuz?

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar,
    yeni farkettim sorularınızı. teşekkür ederim.
    evet beymoto'dan aldım.
    motora 4200
    sigorta/vergi/plaka/ruhsat/takip işlemleri de 430 lira tuttu toplamda. kredi kartlarına 12 ay taksit yapıyorlar vade farksız.
    motoru sıfır almanızı tavsiye ederim açıkçası.
    beni biraz beklettiler sipariş verdikten 10 gün sonra elime geçti. biraz sıkıntı yaşadık o arada tabi. ama elime geçince gayet mutlu oldum
    verdiğin cevap için teşekkür ederim cem.
    Ne gibi sıkıntı yaşadın? Kapora istedilermi? Ne kadar?
    Ayrıca bursa bey moto yu servis hizmetinde nasıl buluyosun? ilgilermi? yoksa (satana kadarmı full ilgi, satış sonrası servis hizmetlerinde kısmen ilgi) şeklindemi değerlendirirsin.
    Motoru beğenip sırf bursa servisini beğenmediğim için bi motordan vazgeçtiğim oldu.. bu yüzden sordum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler