Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabrinin arabası nasıl hahahaha
    beyler satılık bis bulursanız talibim. ama ucuz kelepir, toplamalık birşey arıyorum. su soğutmalı olursa tercihimdir.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    arkadaşlar benim motorun kullanma kitapçığında zinciri benzin,tiner,mazot,gazyağı gibi aşındırıcı çözücüler ile temizlemeyin yazıyor
    tel fırça kullanmayınız yumuşak fırça ile yağlayıcı yani (wd40) ile veya ona benzer bişey ile temizleyin yazıyor
    Aynen öyle ben zinciri iki kere mazot ve fiş fırçası ile temizledim 8000 km de zincir değiştirdim daha yeni zincirin bir kaç bakası yamuk dutuordu içime sinmedii yeni değiştirdim.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Beyler gölcüge geliyorsunuz haber vermiyorsunuz ayıp ettiniz

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo harbiden biz seni unuttuk Ercanım ya. zaten bi telaşla çıktık yola. organizasyon yarım yamalaktı. emreyi bile almayacaktık neredeyse kusurumuza bakma..artık bi dahakine görüşürüz
    TRANSALP XL700

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi senin ön fren çok başarılıydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:04 ----------

çağatay depo kapağının contasını kontrol ettinmi? bazen pompacılar pompayı depoya dayayarak dolum yapıyor. depoda hafif bir ezik falan varsa ordan sızıyor olabilir. sulu benzinle çalışan motor tehlikelidir haberin olsun. subapları eğebilirsin.
    yok abi hepsini sokturuyorum depoya contayıda kremlemiştim bugün vazelin aldım sürdüm eve gidince fotoları atarım şimdi çektim hafif yağmurda onun contaları satılsa aslında güzel olacak serkanapache artık girmiyor sanırım

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    hakkateten ya hiç aklımıza gelmedi ama topiğe yazdık gibime geliyor
    zaten bir alel bir acele ne yaptığımızı nasıl gittiğimi hatırlamıyoruz
    ist.parkta teker şhow vardı onada yetişemedik gittiğimizde herkes dağılıyordu

ramazandan sonra büyük bi gezi yapalım tüm apachelerle fazla uzak olması günü birlik olsun
    genelde apacheler gelsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

@sbr@

kanka bidaha fot.makinasını götürmicem olum baksana kimse beğenmiyor

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR

ramazandan sonra büyük bi gezi yapalım tüm apachelerle fazla uzak olması günü birlik olsun
    genelde apacheler gelsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

@sbr@

Abi Ramazan'dan sonra benim ehliyette geliyor, bir yuvacık gezisi yaparız kısmetse
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

genelde apacheler gelsin

@sbr@

kanka bidaha fot.makinasını götürmicem olum baksana kimse beğenmiy
    abi eğer bu taraflara yakın olursa bende gelebilirim izin alıp

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    selami abi 4riders montun motomax deki 70 liralıktan mı ? nasıl,memnun musun ?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT

genelde apacheler gelsin

@sbr@

kanka boşver yaa millet gezi yapamıyor ya kıskanıyorlardır
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selami abi 4riders montun motomax deki 70 liralıktan mı ? nasıl,memnun musun ?
    evet emre kardeşim aynen bu kısa modeli yani yazlık birde bunun kışlık modeli var oda aynısı ama biraz boyu uzun diz kapaklarına geliyor

valla 4 5 aydır kullanıyorum yağmur su rüzgar geçirmiyor(çok şiddetli yağmurlarda kullanmadım ma)
    içinde sırt tarafında,omuzlarda,bileklerde ve arka kol yerlerinde korumalar var
    o fiyata çok iyi bence

Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    evet emre kardeşim aynen bu kısa modeli yani yazlık birde bunun kışlık modeli var oda aynısı ama biraz boyu uzun diz kapaklarına geliyor

valla 4 5 aydır kullanıyorum yağmur su rüzgar geçirmiyor(çok şiddetli yağmurlarda kullanmadım ma)
    o fiyata çok iyi bence
    aynı mont benim de dikkatimi çekmişti. şimdi üzerinde görünce almaya karar verdim hoş durmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi hepsini sokturuyorum depoya contayıda kremlemiştim bugün vazelin aldım sürdüm eve gidince fotoları atarım şimdi çektim hafif yağmurda onun contaları satılsa aslında güzel olacak serkanapache artık girmiyor sanırım
    sista nın RTV sıvı jontasını kullan bir de . eğer depodan lduğu kesinse hiçbir sızıntı bırakmaz.

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo harbiden biz seni unuttuk Ercanım ya. zaten bi telaşla çıktık yola. organizasyon yarım yamalaktı. emreyi bile almayacaktık neredeyse kusurumuza bakma..artık bi dahakine görüşürüz
    İnş bir dahakine bekliyorum . Dün hiç giremedim kota dolduydu netin nerden geçtiysem sınırlıya

Plakayı aldım bugun vergiyle birlikte 400 tl tuttu.Büyük açık verdim bütçede 475 km ye geldim yarın da 25 km mi yapıp bakımını yapıcam.Ehliyet sınavına girdim cmts günü şimdi cevapların açıklanmasını bekliyorum ama iyi geçti hadi bakalım az kaldı serbest olmama
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı mont benim de dikkatimi çekmişti. şimdi üzerinde görünce almaya karar verdim hoş durmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

sista nın RTV sıvı jontasını kullan bir de . eğer depodan lduğu kesinse hiçbir sızıntı bırakmaz.
    abi sorun kapağın lastik aksamı diye tahmin ediyorum

İnş bir dahakine bekliyorum . Dün hiç giremedim kota dolduydu netin nerden geçtiysem sınırlıya

Plakayı aldım bugun vergiyle birlikte 400 tl tuttu.Büyük açık verdim bütçede 475 km ye geldim yarın da 25 km mi yapıp bakımını yapıcam.Ehliyet sınavına girdim cmts günü şimdi cevapların açıklanmasını bekliyorum ama iyi geçti hadi bakalım az kaldı serbest olmama
    aman diyim az daha sabredin 1400 araç sahibine 1400 kullanana birde motorun bağlanması çekici ve otopark masrafları var ki neredeyse motor parasına yaklaşıyor

buda depo kapağının alttan görünüşü ve şüpheli lastik contalar

Motosikleti
    Çağatay ne yap bak ilk resimdeki küçük delik olan daireye havlu peçete kağıt havlu veya ince olsun tuv.kağıdı koy
    kapağı kapat sonra deponun üstüne hortumla tanzikli su ver biraz bekle
    kapağı aç ve bak bakalım peçetede ıslaklık varmı
    bunu yapıp test edersen sorunun tam olarak nerde olduğunu kesinleştirmiş olursun
    M.balibey bunu beğendi.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400

o fiyata çok iyi bence
    çıkabilen içliği var mı peki abi ?

Çağatay ne yap bak ilk resimdeki küçük delik olan daireye havlu peçete kağıt havlu veya ince olsun tuv.kağıdı koy
    kapağı kapat sonra deponun üstüne hortumla tanzikli su ver biraz bekle
    kapağı aç ve bak bakalım peçetede ıslaklık varmı
    bunu yapıp test edersen sorunun tam olarak nerde olduğunu kesinleştirmiş olursun
    abi onu yaptım ıslanıyor hatta su birikiyor lastiğini bulmam şart ama bulamadım

Motosikleti
    beyler depoya 40 liralık benzin attım fullden 2 tık aşagıda kaldı.Daha yarısı anca doldu niye okdar yukarı çıkıyorki?
    Bide normal depo bitince hala bir çizgi var .
    Şamandıra ayarımı lazım onuda yapmak zor degilmi ?
    Çağatay dogru söylüyonda sabır edemiyom şu rodaj hala bitmedi bitirmek için ugraşıyorum.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi onu yaptım ıslanıyor hatta su birikiyor lastiğini bulmam şart ama bulamadım
    Benimki de kaçırıyor :( Ne zaman yıkasam su birikiyor deponun içindeki o boşluklara, eğer önlem almazsam. Conta için çözüm bulabilirsen haber verebilir misin acaba bana da?

beyler depoya 40 liralık benzin attım fullden 2 tık aşagıda kaldı.Daha yarısı anca doldu niye okdar yukarı çıkıyorki?
    Bide normal depo bitince hala bir çizgi var .
    Şamandıra ayarımı lazım onuda yapmak zor degilmi ?
    Çağatay dogru söylüyonda sabır edemiyom şu rodaj hala bitmedi bitirmek için ugraşıyorum.
    şamandıraya güvenme sakın yan ayakla orta ayaktaki değerler çok farklı hatta yokuş çıkarken ki ve inerkenkiler bile

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki de kaçırıyor :( Ne zaman yıkasam su birikiyor deponun içindeki o boşluklara, eğer önlem almazsam. Conta için çözüm bulabilirsen haber verebilir misin acaba bana da?

tabikide haber veririm bu ara iğne ayarı yaptım kendim baya bir gizliymiş segmanı ama sonunda buldum gidişi değişti meretin
    ercan41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler