Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    abi bizde bi kere bolu dağına çıkmıştık. rakım yüzünden motorlar abuk sabuk çalışmaya başlamıştı. sende de öyle bir fark varmı.. gaz verdıkten bıkac sanıye sonra tepkı verıyordu. debriyajı bırakınca yürümüyordu falan..avansı ayarlayamadı heralde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    yok olmadı gerçi ben motoru fazla zorlamamaya dikkat ediyorum. biraz sıkışınca hemen alt vitese düşüyorum 6000 deviri geçmemeye dikkat ediyorum. o yüzden pek bir fark olmadı.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    ooo abi 6000 devir bizim için rölanti

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo abi 6000 devir bizim için rölanti
    desene motorun canını çıkarıyorsunuz
    apachenin ne kadar dayanıklı bir motor olduğunu sayenizde anlamış oluyoruz

yağ değiştiricem bu ara. tavsiyeleriniz nedir

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    abi ben motorun canını alıyorum valla. şimdiye krank kırması lazımdı. geçende egzantrık zıncırınden ses gelıyor dedık, sonunda motoru bozduk dedık. megersem koruma demırınden geliyormuş. yıne tutturamadık maşallah gerçekten çok saglam motorlar. gerçi ben motora da çok iyi bakarım. 1000km de bı yağ degiştiririm, filtre de keza öyle.. bakıma harcadıgım paraya acımam. yeri geliyo simit alcak param kalmıyor.gidiyorum yağ alıyorum..

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    bakımsız bırakıp kibar binmekten kırk kat iyidir yaptığın. şimdi şu yağ konusunda bana akıl verin biraz ben shell advance 15 50 kullandım servis verdi diye ama shellden oldum olası hoşlanmam. sizce ne koymalıyım

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakımsız bırakıp kibar binmekten kırk kat iyidir yaptığın. şimdi şu yağ konusunda bana akıl verin biraz ben shell advance 15 50 kullandım servis verdi diye ama shellden oldum olası hoşlanmam. sizce ne koymalıyım
    abi bende shell kullanıyordum. vitesler biraz kemikli geçiyordu.. castrol kullandım castrolun yagı bence daha ıyı. vites geçişleri daha iyi oldu. onun dısında motul ve ipone var onları kullanmadım ama iyi oldukları belli
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    abi bende shell kullanıyordum. vitesler biraz kemikli geçiyordu.. castrol kullandım castrolun yagı bence daha ıyı. vites geçişleri daha iyi oldu. onun dısında motul ve ipone var onları kullanmadım ama iyi oldukları belli
    castrol 15 50 mi tam ismini verir misin . motul iphone güzel de tuzu fazla

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.madeniyag.net/Castrol-Pow...Lt,PR-136.html

abi yağ bu. yarı sentetik. (yanlış olmuş bu scooter için olanı. seninkinde scooter yazmayacak)

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    http://www.madeniyag.net/Castrol-Pow...Lt,PR-136.html

abi yağ bu. yarı sentetik. (yanlış olmuş bu scooter için olanı. seninkinde scooter yazmayacak)
    tamam sabri kardeşim teşekkürler bir de bunu deniyelim.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    pazar günü istanbulpark'a gelen varmı arkadaşlar? biz 4 kişi gideceğiz. katılmak isteyen arkadaşlar varsa bildirsin.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    pazar günü istanbulpark'a gelen varmı arkadaşlar? biz 4 kişi gideceğiz. katılmak isteyen arkadaşlar varsa bildirsin.
    Hareket saati nedir abi? Buluşma yeri vs söyleyelim ki belki yakın olan vardır son dakka görüp katılır.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hareket saati nedir abi? Buluşma yeri vs söyleyelim ki belki yakın olan vardır son dakka görüp katılır.
    ya aslında bizim seloyla karamürsele gitme durumu var. sabah erkenden gidip ordan istanbulparkamı geçsek diye düşünüyoruz ama belli değil. henüz kararlaştırmadık.katılacak arkadaşlar söylerlerse onlara da uygun bir saat / rota çizeriz
    TRANSALP XL700

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Şimdilik gelicek listesi şu şekilde. Katılıcak olanlar ismini bir zahmet eklesin.

1-Sabri abi (Sbr)
    2-Selami abi (Selo9115)
    3-Can (Twin)
    4-Emre (japan_rules)

Yok mu arttıran hadi bakalım

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abilerim 10w50 kullanın bu havalarda daha iyi gelir

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Arkdaşalar bugün yağ ve zincir spreyi aldım ikiside motul
    yağ olarak bunu http://www.motosikletim.com.tr/urun/motul-5100-10w40-4t-1litre.aspx
    zincir olarakda bunu http://www.sahibinden.com/listing/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motul-zincir-spreyi-motul-zincir-yagi-factory-line-beyaz-tabaka-114811761/detail/
    Bizim motorların yağ filitresini koca izmitte bulamadım hiç kimsede yok.Yarın İsotları arıyıp sipariş vericem Gelene kadarda 500 km dolar ilk bakımı yaparım.
    Yağ hakkında yorumlarınızı almak istiyorum iyimi yaptım kötümü yoksa castrol 10-40 mı alsaydım?

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşalar bugün yağ ve zincir spreyi aldım ikiside motul
    yağ olarak bunu http://www.motosikletim.com.tr/urun/motul-5100-10w40-4t-1litre.aspx
    zincir olarakda bunu http://www.sahibinden.com/listing/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motul-zincir-spreyi-motul-zincir-yagi-factory-line-beyaz-tabaka-114811761/detail/
    Bizim motorların yağ filitresini koca izmitte bulamadım hiç kimsede yok.Yarın İsotları arıyıp sipariş vericem Gelene kadarda 500 km dolar ilk bakımı yaparım.
    Yağ hakkında yorumlarınızı almak istiyorum iyimi yaptım kötümü yoksa castrol 10-40 mı alsaydım?
    ikisini de kullandım yalnız bir dahakine alırken 10w50 alırsanız yaz kış yağ değiştirmeden rahat kullanırsınız filtre olarakta gt250 filtreside olur

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    aldıgım yerde 10w50 yoktu olsaydı bende onu istemiştim ama kısmet filitre kusursuz oluyor yani gt250 nin

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıgım yerde 10w50 yoktu olsaydı bende onu istemiştim ama kısmet filitre kusursuz oluyor yani gt250 nin
    ben onu kullanıyorum sıkıntı yok motoru aldığımda almıştım tanesi 2 tldi

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    yaww bu benim apache heralde istanbul'a gelince yoldan çıktı bugün de kendini bilmez ve aynasını kullanmayan bir araba sürücüsü sebebiyle kaza yaptım neyse ki reflekslerim ve üstbaş kıyafetlerim sayesinde yaralanma vs. olmadı ama motor sağa yatıp bi 25-30mt sürüklendi :( amman diyeyim korumalı montunuzu kaskınzı ve eldivenlerinizi takmadan çıkmayın trafiğe ne zaman ne olacağı belli olmuyor bu trafikte
    M.balibey ve ercan41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler