Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün motorumu sonunda teslim aldım
    Yeni kasa yeşil apache ile aranızdayım
    12 model mi? hayırlı olsun kaç paraya hangi bayiden aldın?
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Beyler bugun sagolsun xanka nickli arkadasin sym wolf 250 cc motorunu bize (sabri okan) test ettirme inkani sagladi yorumlari yazayim
    arkadaslar o nssil bir ivlenme 1-2-3-4-5-6 hangi viteste olursa olsun ani gazlanmada kafa kaldiran bir motordur benim cok hosuma gitti kullanmasi cok zevkli bir anda kesilmeden 130-140 gormekte ve kesilmeden stabil gitmekte apachemi satarsam ki satmayi dusunuyorum kesinlikle alacagim motordur
    bu arads xanka (cemalettin) arkadasima cok tesekkur ediyorum bize bu firsati verdigi icin...

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru aldığımda arka dişliyi küçültmüştü arkadaş titreşim için. Genelde şehir içi kullandığından yapmış titreşimide kesmiş ama uzun yola çıktım motor 5. vitese çektiğimde 7-8 bin devirden 5 bin devire düşüyordu maksimum o dişli ile 101 km gördü motor. Derhal orjinalini taktım. Titreşim bana göre sürücü için rahatsız edici seviyede değil ama yüksek devirlerde artçıyı rahatsız edebiliyor
    Sanırım Bunu ancak test ederek anlıycaz tvs ye mail attım bakalım denemelik bir yere yönlendireceklermi..
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım Bunu ancak test ederek anlıycaz tvs ye mail attım bakalım denemelik bir yere yönlendireceklermi..
    en güzeli denemektir zaten her zaman söylerim çünkü tercihler ve beğeniler kişilere göre değişir
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Arkadaşlar bugün motorumu sonunda teslim aldım
    Yeni kasa yeşil apache ile aranızdayım
    istanbulun neresinden acaba?
    hüseyin 52 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    ben bu videodaki hızı motor soğukken rüzgarsız düz yolda yatarak yaptım üzerindeki dişli orjinal ortalama maksimum hız bu civarlardadır bu motorlarda 14 lük dişli takınca kasıyor iyi geimiyor bendede vardı söktüm rahatladı motor ama birazdaha kalın arka teker olabilir 110-90-18 gibi bulursam alacağım...

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    gezerken buldum istediğim renk

kardeş ben bu arkadaşı tanıyorum. faceden arkadaşım.piyanısttir kendisi.adı kadir
    hüseyin 52 bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı alacakaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben bu arkadaşı tanıyorum. faceden arkadaşım.piyanısttir kendisi.adı kadir
    bende facede tvs sayfasında gördüm fotoları

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı merze08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=w6DzSxPSoZA ben bu videodaki hızı motor soğukken rüzgarsız düz yolda yatarak yaptım üzerindeki dişli orjinal ortalama maksimum hız bu civarlardadır bu motorlarda 14 lük dişli takınca kasıyor iyi geimiyor bendede vardı söktüm rahatladı motor ama birazdaha kalın arka teker olabilir 110-90-18 gibi bulursam alacağım...
    düz yoldamı yaptın o hızı?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    evet düz ve rüzgarsız yolda yaptım daha hızlanırmıydı bilmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz yoldamı yaptın o hızı?
    evet düz ve rüzgarsız yolda yatarak anca bu hızlara çıkıyor normali bu heralde..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı merze08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet düz ve rüzgarsız yolda yaptım daha hızlanırmıydı bilmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------

evet düz ve rüzgarsız yolda yatarak anca bu hızlara çıkıyor normali bu heralde..
    evet normalde o hızlara çıkar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

selam dostlar, dün okanla sürat motora yağ değişimi için gittik. sürekli shell kullanırdım. bu kez castrol koyduk. herkes castrolden şikayetçi ama vitesler daha iyi geçmeye başladı..çıkan yağı ölçtürdük. filtre değişmediği halde 1 litre yağ çıktı ayrıca deponun altında benzin filtresine benzeyen şeyi değiştirdik..bi yere giden havayı temizliyormuş ama anlamadım ben çok acayip kokulu bişeydi, selonun yoğun isteğiyle içini açtım.

şu zımbırtı:

içi açılmış hali de bu selo yağ filtresine çok benziyo, ama içi harbiden kirliymiş

biraz inat edip filtreninde içini açtım. ama pek bişey bulamadım

TRANSALP XL700

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet normalde o hızlara çıkar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

selam dostlar, dün okanla sürat motora yağ değişimi için gittik. sürekli shell kullanırdım. bu kez castrol koyduk. herkes castrolden şikayetçi ama vitesler daha iyi geçmeye başladı..çıkan yağı ölçtürdük. filtre değişmediği halde 1 litre yağ çıktı ayrıca deponun altında benzin filtresine benzeyen şeyi değiştirdik..bi yere giden havayı temizliyormuş ama anlamadım ben çok acayip kokulu bişeydi, selonun yoğun isteğiyle içini açtım.

şu zımbırtı:
    http://i39.tinypic.com/32zrmm1.jpg

içi açılmış hali de bu selo yağ filtresine çok benziyo, ama içi harbiden kirliymiş

http://i44.tinypic.com/2v82x68.jpg

biraz inat edip filtreninde içini açtım. ama pek bişey bulamadım

http://i43.tinypic.com/14qnhi.jpg
    ikincil hava emiş bilmem nesi olarak geçiyor o onun sele altına giden uzun hortumunu sökünce egsoz takılı gibi ses yapıyorne kadara değiştirdiniz kaç kmde değişiyor

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 model mi? hayırlı olsun kaç paraya hangi bayiden aldın?
    Evet 2012 model gönül isterdi ki ruhsatta 2013 model gözüksün ama....
    Neyse sonuçta motoru teslim aldım isotlar kartal'dan 70 km yol yapıp geldim esenlere
    Motoru almak için standa gittiğimde beni yönlendirdikleri bayi izmir bayisiymiş ben son ana kadar bunu bilmiyordum
    sonra öğrendim
    aslında beni esenlere yakın bayrampaşadaki bayiye yönlendirebilirlerdi belki öyle olsaydı çoktan almıştım motorumu
    Neyse sonuçta dün teslim aldım ama ilk hırsızlık vakası da dün oldu brandayı sökmüş götürmüşler
    Allaha havale ediyorum şerefsizleri...
    Canım sıkıldı ama neyse motora birşey olmadı iyi ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Bu arada 4800 peşin ödemiştim
    Umarım servis olayında en kısa zamanda isotlar bir fiyat listesi çıkartır da hangi bakım hangi ücrete yapılacak belli olur
    aynı işlem için arada uçurumlar olan fiyat farkları ödemek zorunda kalmasın kimse
    Tekeriniz düz bassın herkese saygılar
    M.balibey bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    sabri kankam
    o filtre silindirlerin pistonlerin icine giden havayi temizleyeme yariyor dicem ama sdece bir tahmin
    cunku baska bisey olamaz diye dusunuyorum

Neyse sonuçta motoru teslim aldım isotlar kartal'dan 70 km yol yapıp geldim esenlere
    Motoru almak için standa gittiğimde beni yönlendirdikleri bayi izmir bayisiymiş ben son ana kadar bunu bilmiyordum
    sonra öğrendim
    aslında beni esenlere yakın bayrampaşadaki bayiye yönlendirebilirlerdi belki öyle olsaydı çoktan almıştım motorumu
    Neyse sonuçta dün teslim aldım ama ilk hırsızlık vakası da dün oldu brandayı sökmüş götürmüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Umarım servis olayında en kısa zamanda isotlar bir fiyat listesi çıkartır da hangi bakım hangi ücrete yapılacak belli olur
    aynı işlem için arada uçurumlar olan fiyat farkları ödemek zorunda kalmasın kimse
    Serkan Beyle bu konuda görüştüm fakat serbest piyasa ekonomisi yüzünden elimizden bişey gelmiyor dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabri kankam
    o filtre silindirlerin pistonlerin icine giden havayi temizleyeme yariyor dicem ama sdece bir tahmin
    cunku baska bisey olamaz diye dusunuyorum
    abi egsoz manifoldunun yanından bloğa küçük metal bir boru giriyor o havayı temizliyor

şimbi beişy fark ettim servis kitapçığında örneğin 5. bakıımda motor yağını tahliye edin ölçün yağ süzgecini temizleyin derken 6. bakımda motor yağını kontrol edin ve yağ ekleyin diyor yani değiştirin diye bir şey yazmıyor kitapçığa göre yağ 5-6 bin kmde bir değişiyor ben mi yanlış anladım yoksa biz mi çok sık değiştiriyoruz

Motosikleti
    Demir At
    sonra öğrendim

hayırlı olsun.. güle güle kullan. keşke 13 model olsa idi
    4800 peşine pahalıya almışsın hocam. keşke biraz peşin alıcam diye araştırıp sorsaydın başka bayileri.
    peşin 4600 liraya bile veren bayiler var idi 10 gün önce konuştum ben.
    bu arada resimlerini atarsan cok seviniriz. merakla bekliyorum ahmet kardeşim
    # motosikletle.blogspot

hayırlı olsun.. güle güle kullan. keşke 13 model olsa idi
    4800 peşine pahalıya almışsın hocam. keşke biraz peşin alıcam diye araştırıp sorsaydın başka bayileri.
    peşin 4600 liraya bile veren bayiler var idi 10 gün önce konuştum ben.
    bu arada resimlerini atarsan cok seviniriz. merakla bekliyorum ahmet kardeşim
    2012 model nasıl oluyor kanuna göre 2013 model yazması gerekir(banttan inme tarihi 2012 olsa bile) ben araba için 27 aralık 2010da bursaya gelen arabayı 4 ocakta ruhsat çıkarttırdım 2011 model diye geçti ruhsata

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model nasıl oluyor kanuna göre 2013 model yazması gerekir(banttan inme tarihi 2012 olsa bile) ben araba için 27 aralık 2010da bursaya gelen arabayı 4 ocakta ruhsat çıkarttırdım 2011 model diye geçti ruhsata
    bu tvs isotlar yeni kasa motoru gecen sene bu aylarda getirmişler ilk partisini.
    ve depoda yatırmışlar eski kasaların tükenmesini beklemişler.
    ellerinde hala eski kasa var. bayilerde de var fuardaki indirimi yapıyorlar hala peşin alımlarda 3900 4000 lira gibi.
    yeni kasaların ilk parti geleni 200 250 adet imiş. şuan yeni kasa 12 modellerden de ellerinde kalmış
    bunlar için peşin alımlarda yine indirim yapıyorlar.
    13 modeller ise şuan gereken resmi işlemleri yapılacak ve bu ayın sonu haziran başında bayi de olacakmış.
    bu kadar şeyi nereden biliyorsunuz derseniz. istanbuldan bir bayiyle görüştüm. isotların pazarlama müdürünü yanımda aradı konuşmaları aynen dinledim ve aktardım.
    12 model yeni kasanın ilk satışlarında 4500 liraya alanlar olmuş hem bu konuştugum bayi . hemde bir alandan duydum.
    istanbulda bir bayi var ki tvs nin, o kadar iyi ki anlatamam. adam önce bana güvenin diyor. ben para kazanmasamda olur edasında.
    bir kere daha söyleyeyim alacak olanlar için her bayiyi arayın yakın uzak farketmez kim daha ucuza veriyorsa ona gidip alın.
    ödeme secenekleri sunuyorlar, ücretsiz kargolama yapıyorlar .
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikincil hava emiş bilmem nesi olarak geçiyor o onun sele altına giden uzun hortumunu sökünce egsoz takılı gibi ses yapıyorne kadara değiştirdiniz kaç kmde değişiyor
    benim motor 12000kmye yaklaştı.. kaç kmde değiştirileceğini bilmiyorum. 17lira fiyatı var.

selo o işi hava filtresi yapıyor.. bu direkt olarak kapağa gidiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

bu tvs isotlar yeni kasa motoru gecen sene bu aylarda getirmişler ilk partisini.
    ve depoda yatırmışlar eski kasaların tükenmesini beklemişler.
    ellerinde hala eski kasa var. bayilerde de var fuardaki indirimi yapıyorlar hala peşin alımlarda 3900 4000 lira gibi.
    yeni kasaların ilk parti geleni 200 250 adet imiş. şuan yeni kasa 12 modellerden de ellerinde kalmış
    bunlar için peşin alımlarda yine indirim yapıyorlar.
    13 modeller ise şuan gereken resmi işlemleri yapılacak ve bu ayın sonu haziran başında bayi de olacakmış.
    bu kadar şeyi nereden biliyorsunuz derseniz. istanbuldan bir bayiyle görüştüm. isotların pazarlama müdürünü yanımda aradı konuşmaları aynen dinledim ve aktardım.
    12 model yeni kasanın ilk satışlarında 4500 liraya alanlar olmuş hem bu konuştugum bayi . hemde bir alandan duydum.
    istanbulda bir bayi var ki tvs nin, o kadar iyi ki anlatamam. adam önce bana güvenin diyor. ben para kazanmasamda olur edasında.
    bir kere daha söyleyeyim alacak olanlar için her bayiyi arayın yakın uzak farketmez kim daha ucuza veriyorsa ona gidip alın.
    ödeme secenekleri sunuyorlar, ücretsiz kargolama yapıyorlar .
    o çok iyi olan bayiii söylermisin?
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler