Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksisinden bahsedeyim... az vibrasyon olması.. servis ağının yetersiz olması ... yedek parçasının pahalı olması...
    artısı.. kuvvetli güçlü olması .. az yakması... sağlamlığı.... sınıfındaki en iyi hızlanmaya sahip olması.. yakışıklı olması....
    cevap için teşekkürler
    daha önce hep scooter kullandım adapte olamazsam 2.eli hızlı mıdır yada ne kadar zarar ederim
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Arkadaşlar.. Ben Honda MEM'e gidemeyebilirim zira 2. grup yedek listedeyim. Bu durumda makineyi alırsam ki Ümraniyeden almak istiyorum (oradaki bayii'de peşin alımlarda koruma barları kask falan da veriyormuş) oradan nasıl getireceğim?

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar bugün taktırdım xenonu da gündüz devir saatinde biraz problem olur gibi oldu 4 te işe gittim motoru bıraktm evde canım sıkıldı geldim az önce bindim 1 2 tur attım 5 10 dk çalıştırdım herhangi bir şey gözükmedi şu an devir saatinde normal far aydınlatmasınıda foto çektim buyurun. inş böyle devam eder sorun çıkartmaz. ayrıca mercek şart kısada bile fena ya gece birazda yukarı bakıyo gibi geldi bana

Parklar

Kısalar

Uzunlar
    Benhür bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı altaygncasln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.. Ben Honda MEM'e gidemeyebilirim zira 2. grup yedek listedeyim. Bu durumda makineyi alırsam ki Ümraniyeden almak istiyorum (oradaki bayii'de peşin alımlarda koruma barları kask falan da veriyormuş) oradan nasıl getireceğim?
    motoru nerden ereye götüreceksin.. tam olarak hangi bayiden bahsediyorsun..................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay rambo erken kalkmışsın bu sabah
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay rambo erken kalkmışsın bu sabah
    her gün sabah 05,35 de kalkıyorum.... haplar ilaçlar 09 a kadar içiyorum sabah sabah...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    allah acil şifalar versin kardeşim inş tez zaman da iyileşirsin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah acil şifalar versin kardeşim inş tez zaman da iyileşirsin
    o kadar çok hap içiyorum ki mide hastası olurum diye korkuyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:14 ----------

buda benim akvaryumum.. ufak kibar hava poması çok sesli çalışıyor ama benim..5 adet balığım var...

Uploaded with ImageShack.us

bu arada akvayumun arka dekoru tvs apache.. balıklarada motosikleti sevdiriyorum...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    herkeslere gunaydın ramco sabah sabah ne isin var ic bakalım hapları iyiles hadi artık gezicuk yahuu Xenon güzel mis hayırlı olsun devir saatinde problem olmaması lazım tekrarlarsa mutlaka kontrol ettir
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    sabah 05.35 de 2 adet..06.00 da 2 adet 06.45 1 adet 07.15 de 1 adet sabah ilaç menüm var... ilaçlar tok karnına ..05.00 da falan kalkıyorumm..akşamlarıda erken yatıyorum....

merhaba herkese selam bu siteyi yeni gördüm.bende apache kullanıcısıyım.2009 apache var .20000 km daha gecen hafta servıste bakımını yaptırdım.ama baya bir masraflı oldu bana...önerılerınız olursa dınlerım ...saygılar...

Motosikleti
    Alıntı ramazan_020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese selam bu siteyi yeni gördüm.bende apache kullanıcısıyım.2009 apache var .20000 km daha gecen hafta servıste bakımını yaptırdım.ama baya bir masraflı oldu bana...önerılerınız olursa dınlerım ...saygılar...
    hoşgeldin... gel buraya takıl bize... motorunun bir kaç resmini at bakayım..............

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    saolun arkadaşlar bence frenle alakalı bi durum değil buu. gercekten dün indiğim yokuş yağmurdan köpürmeye başlamıştı artık. farkedene kadar çok gec olmuştu malesef inemek zorunda kaldım we 2 kez aynı yokuşta düştüm.. neyseki bende bişi yok dedğilinz gibi çok şükür.. bu arada karamürsele katılıcam bu pazar işlh allah kaza bela wermezse.. orda tanışalım mutlaka

Motosikleti
    kaymaya başladığında bıraksaydın akışına giderdi ama araç varmıydı yokmuydu bilemiyorum ..............

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ramço kardeş,bakıyorum da sabah sabah nöbetçi TVS cisin!nasıl oldun iyileştinmi kardeş?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    daha iyiyim ama motora en az bir ay daha binemem..sonrasında ise mahallede bir iki tur atarım o kadar....

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço kardeş,bakıyorum da sabah sabah nöbetçi TVS cisin!nasıl oldun iyileştinmi kardeş?

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah 05.35 de 2 adet..06.00 da 2 adet 06.45 1 adet 07.15 de 1 adet sabah ilaç menüm var... ilaçlar tok karnına ..05.00 da falan kalkıyorumm..akşamlarıda erken yatıyorum....
    Allah acil şifalar versin
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    KAYMAYA BAŞLADIĞIMDA AŞŞAĞIDA 5 6 ÇOCUK OYUN OYNUYOLARDI. ANLARA YAKLAŞMAYA BAŞLAYINCA FREN YAPTIM AMA İŞE YARAMADI OLAN OLDU

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah acil şifalar versin

sağolasın.......................................

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...4025570/detay/

çiziksiz daha 3 aylık.... 20 ay daha garantisi var.. tertemiz bir cihaz.... usb kablosu , kulaklık ve şarj cihazı hiç kullanılmadı... kutusu faturası ve bir yıllıkta kaskosuda mevcut.. pazarlık sünnettir ama öldürmemek kaydı ile... takas olabilir ama üste para verebileceğim şeylerle olmaz.. elimde fazlalılık tır bu cihaz....

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...4025570/detay/

yabancıya gitmesin....

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Ramazan benim xenon az once de denedim çalıştırdım normal 4 5 dk sonra devır saatı duşmeye başlıyo 0 da duruyo gaz verınce alıyo da eksık gosteriyo stpo edıp calıstırdıgımda normal 1 dk sonra yıne aynı belli bi süre yattıktan sonra normal 4 5 dk sonra yıne aynı canımı cok fazla sıkmaya başladı ya.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler