Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam sayın arkadaşlar ben yeni kasa apache yi almaya karar verdim vibrasyon konusunda çok düşündüm ama sizlerin çoğunluğu vibrasyonun çok hissedilir derecede olmadığını okudum özellikle adanalı nicli abinin yorumları beni ikna etti sonuçta uzun yıllar büyük CC motosiklet kullanmış ve artçıyıda çok rahatsız etmediğini bizzat deneyerek test etmiş motoru almaya kesin karar verdim ama bu kezde Dijital saatte sorun çıkdığını arıza yaptığını söylüyorlar burada da birkaç kişi bunu onaylıyor birisininkine su kaçıp bozulmuş birisi yüksek devirde kullanırken bozulmuş nasıl yapsak tam karar vermiştim şimdi kafam allak bullak oldu geri bu Dijital km saati yüzünden
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam sayın arkadaşlar ben yeni kasa apache yi almaya karar verdim vibrasyon konusunda çok düşündüm ama sizlerin çoğunluğu vibrasyonun çok hissedilir derecede olmadığını okudum özellikle adanalı nicli abinin yorumları beni ikna etti sonuçta uzun yıllar büyük CC motosiklet kullanmış ve artçıyıda çok rahatsız etmediğini bizzat deneyerek test etmiş motoru almaya kesin karar verdim ama bu kezde Dijital saatte sorun çıkdığını arıza yaptığını söylüyorlar burada da birkaç kişi bunu onaylıyor birisininkine su kaçıp bozulmuş birisi yüksek devirde kullanırken bozulmuş nasıl yapsak tam karar vermiştim şimdi kafam allak bullak oldu geri bu Dijital km saati yüzünden
    dostum commuter sınıfında sorunsuz motor arıyorsan YBR'den başka alternatifin yok, CBF forumuna girip bakmışsındır yenilerde de eskilerde de bi ton problem yaşayan arkadaş var, yakıt tüketimi de 3 lt ki TVS'ye göre %20 yüksek yeni modellerde. TVS desen yenilerde problemler baş gösteriyor. Paralelinde 150MC forumunu da dolaşırsan orda da 3.1lt / 100 km yakıt tüketimini ve sinyalden, elektrik tesisatından, subap ayarından falan problem yaşayanları göreceksin.
    Tavsiyem kendi adına dengeni yapıp iyi ya da kötü bir karar vermek, ama motosikletin 125 cc olması bisiklet gibi olması vs önemli değil sorun yaşamıyım yeter ki, çok uzun zaman binicem bu motora diyorsan YBR alman en mantıklısıdır. Benim mantığım 'motor benle yaşamayacak, gittiği yere kadar, başımı ağrıtırsa kurtulurum gider' şeklinde olup en hoşuma gideni almak yönündedir.
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    tvs apache siyah 2009

yardım

muhteremler 2009 apache var bu modellere dijital gösterge uyuyormu birde motor 110 nu geçmiyor ...

Motosikleti
    CBF-150 SİYAH
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam sayın arkadaşlar ben yeni kasa apache yi almaya karar verdim vibrasyon konusunda çok düşündüm ama sizlerin çoğunluğu vibrasyonun çok hissedilir derecede olmadığını okudum özellikle adanalı nicli abinin yorumları beni ikna etti sonuçta uzun yıllar büyük cc motosiklet kullanmış ve artçıyıda çok rahatsız etmediğini bizzat deneyerek test etmiş motoru almaya kesin karar verdim ama bu kezde dijital saatte sorun çıkdığını arıza yaptığını söylüyorlar burada da birkaç kişi bunu onaylıyor birisininkine su kaçıp bozulmuş birisi yüksek devirde kullanırken bozulmuş nasıl yapsak tam karar vermiştim şimdi kafam allak bullak oldu geri bu dijital km saati yüzünden
    apache kullanan biri olarak , ki şu an yeni kasasını kullanıyorum,ybr almanı tavsiye ederim arkadaşım .ybr nin çekişsiz oldugunu, hız yönünden tatmin etmediğini,uzun yolda sürerken sıkılacagını hep söylemişimdir lakin buna rağmen ybr kendi segmentinde en ii,en saglamen en konforlu motordur.ybr yi aldıgında keşke bu motoru almasaydım demezsin ama apachede bunu deme imkanın olabilir, ben apache kullanıcısı olmama ragmen marka fanatikligi yapan biri deiğilim.ben yıllardır motor kullanan biriyim bununla beraber kendi capımda al-sat,da yapan biriyim bu vesiliyle gerek apache,gerek honda cbf 150 ve ybr ye defalarca bindim ybr nin son kasasını da kullandım,tık tık saat gibi çalşına bir motoru ,rahatsız etmeyen sürüşü(yani titreşimi) var .ki yeni kasada biraz daha seri,manevrası cok guzel olan bir motor yapmışlar.şu an ben apachemi satma kararı aldım 1 aylık bi ybr var daha 500 km de denk gelirse almayı düşünuyorum.bunları söylememdeki maksat tarafsız bakarsan saglıklı karar alabilirsin, allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin

Motosikleti
    yok
    Alıntı safiyenn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhteremler 2009 apache var bu modellere dijital gösterge uyuyormu birde motor 110 nu geçmiyor ...
    dijital gösterge'ye bişey diyemiycem, sorun yaşayan arkadaşların yorumlarını okumadın sanırım

110'u geçmiyor diyorsun fakat düz yolda geçmiyorsa sıkıntın yok, yokuş aşağı geçemiyorum diyorsan aşağıdakileri takip etmen lazım.

1- hava filtresi-buji eskiyse değişimi, düzelmediyse karbüratör temizliği
    2- subap ayarı
    3- egzos'da problem olabilir, motor egzosu rahat atamıyorsa (tıkanıklık vs varsa)

Yalnız problemin varsa sadece hız olarak karşına çıkmaz, yakıt tüketimi, gaz yeme gibi konularda da problem yaşarsın. Problemini tam anlatman gerekli.
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı hazal063 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache kullanan biri olarak , ki şu an yeni kasasını kullanıyorum,ybr almanı tavsiye ederim arkadaşım .ybr nin çekişsiz oldugunu, hız yönünden tatmin etmediğini,uzun yolda sürerken sıkılacagını hep söylemişimdir lakin buna rağmen ybr kendi segmentinde en ii,en saglamen en konforlu motordur.ybr yi aldıgında keşke bu motoru almasaydım demezsin ama apachede bunu deme imkanın olabilir, ben apache kullanıcısı olmama ragmen marka fanatikligi yapan biri deiğilim.ben yıllardır motor kullanan biriyim bununla beraber kendi capımda al-sat,da yapan biriyim bu vesiliyle gerek apache,gerek honda cbf 150 ve ybr ye defalarca bindim ybr nin son kasasını da kullandım,tık tık saat gibi çalşına bir motoru ,rahatsız etmeyen sürüşü(yani titreşimi) var .ki yeni kasada biraz daha seri,manevrası cok guzel olan bir motor yapmışlar.şu an ben apachemi satma kararı aldım 1 aylık bi ybr var daha 500 km de denk gelirse almayı düşünuyorum.bunları söylememdeki maksat tarafsız bakarsan saglıklı karar alabilirsin, allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin
    Motoru satmandaki etkenleri söyleyebilirmisin motorda herhangi bir sorun yaşamadın diye biliyorum ?

Motosikleti
    CBF-150 SİYAH
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satmandaki etkenleri söyleyebilirmisin motorda herhangi bir sorun yaşamadın diye biliyorum ?
    Motorda teknik anlamda bir sorunum olmadı.İçime sinmedi,elektrik alamadım desem yeridir diye düşünüyorum,bunları söylemek içinde belli bir sure kullanmam gerekti rahat 2 aydırda kullanıyorum,tabi bunları söylerken kesinlikle motoru kötüleme maksatlı söylemiyorum.Zaten gecmiş sayfalarda motorun artılarını hep söylemiş biriyim ,ama bir yamaha kalitesini alamadıgım için böyle bir karar aldım ,tabi bu benim fikrim beni baglar,ama sizlerlede paylaşmak istedim,Çünkü foruma girip motor almak isteyipde kararsız kalan arkadaşlar var yamaha,apache ve honda arasında en azından onları bilgilendirme anlamında ii olacagını düşündüm

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki hafta içi alıyorum hayırlısıyla, ama renk konusunda karar veremedim siyah yakından çok güzel ama uzaktan detayları, hatları belli olmuyor o yüzden çekiniyorum, kırmızı apache ise ortalıkta çok var..Sarı veya gri almak istersem bayide yokmuş 1-2 hafta beklemek zorunda kalıcam onu hiç istemiyorum zaten

Siz olsanız siyah mı kırmızı mı alırdınız ? Genel bi oylama yapalım bakalım.
    arkadaşım şimdiden hayırlı olsun
    ben 1-2 hafta bekle sabret derim benim motor gri ve çok güzel çizik kir vs. hiçbirşey görünmüyor
    kırmızı benim hoşuma gitmedimi herkesin zevkine saygım var tabbiki illa beklemem alıcam dayanamıyorum dersen siyah al bence daha ağır
    ama ben genede bekle derim ve gri al bence olmadı çevrene yaın bayilere sor araştır al gri

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıyorum arkadaşlar motorlarını alınca buralara uğramaz oldular.
    bora abi ben burdayım hergün takip ediyorum yazılanları yazmam gerekir ise yazıyorum yoksa form kalabalığı yapmıyım dedim
    saygılar iyi sürüşler abi
    bu arada gezi fotolarını inceledim önceden maşallah diyim nazar deymesin iyi grup olmuşunuz[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:26 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:31 ----------

Alıntı hazal063 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum selam ben istanbuldayım motorunu satmak istersen burda apache almak isteyen bir arkadaş var kendisindede 2004 orjınal japon yamaha ybr var
    istersen cep numarasınıda verebilirim kendisi ilede konuşabilirsin bana burdan olumlu veya olumsuz bir cevap yazarsan sevinirim ona göre arkadaş ile konuşayım bende
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede ne apache ne cbf150 en iyisi ybr imiş
    apache sağlam problemsiz olabilir çin eli değmemiş olabilir kötülemem motoru
    herkes hayran şık güzel güçlü herşey görüntü değilmiş ama
    az olan vibrasyon gürültülü motor rahat olmayan sözde gazlı amotrisörler yeterli sebep bence
    ybr de ses yok vibrasyon yok, cbf te aynı ama problem çıkarıyor şahitim
    apache az yakıyo diyolar şimdilik az falan değil
    hız olarak şimdilik 120 falan ybr bile yapıyo o hızı
    karar sizin yeni alacaklar
    denemeden alınmazmış öğrendim geç olsada
    alınmış alınmıştır binicez kusursuz ürün olmaz gösterge arızası birazda şans

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:24 ----------

TVS istanbulu arayıp sordunmu hiç gecikme nedenini filan . Aramadıysan bir ara sor biraz sıkıştır derim. Ben de disk fren bekliyorum daha 1 hafta olmadı 3-5 güne gelmezse ben de arayım soracağım bir.
    aramadım servisteki eleman ben ilgilenirim dedi bugün gidicektim yarın bi uğrar sorarım bu şekilde uzun yol yapıcaz napayım
    30 iş günü diye kural vardır geçince dava açarsın hakkını alırsın
    yakında gelir ama servisle görüşeyim ona göre ararım sert konuşurum
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    yok
    anlaşıldı beyler hep beraber YBR alıyoruz, ben de Fazer alcam diye tutturmuştum ama sonuçta ikisi de Yamaha
    neyse Bora abi'yi kızdırmayalım, hep beraber YBR forumuna

Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşıldı beyler hep beraber YBR alıyoruz, ben de Fazer alcam diye tutturmuştum ama sonuçta ikisi de Yamaha
    neyse Bora abi'yi kızdırmayalım, hep beraber YBR forumuna
    yok usta apacheyle, tayyibin yaptırdığı yollarda 5 tl den benzin alıp devammmmm

Motosikleti
    yok
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok usta apacheyle, tayyibin yaptırdığı yollarda 5 tl den benzin alıp devammmmm
    benzin 4 tl olunca sevinmiştim, yakıt tüketim hesabı kolay oluyordu, 100 km'de 2.5lt yakar de çarp 4'le km'de 10 kuruş, süper kolay hesap. şimdi küsürat girdi hoşuma gitmiyor, 5 olmasını bekliyorum. dürüstçe söyliyim rahatsız da değilim bu durumdan, AB'de benzin 1.2 Euro iken bizde ne aynı fiyatı ne de aşağısını beklemek mantıklı değil açıkçası.

Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede ne apache ne cbf150 en iyisi ybr imiş
    apache sağlam problemsiz olabilir çin eli değmemiş olabilir kötülemem motoru
    herkes hayran şık güzel güçlü herşey görüntü değilmiş ama
    az olan vibrasyon gürültülü motor rahat olmayan sözde gazlı amotrisörler yeterli sebep bence
    ybr de ses yok vibrasyon yok, cbf te aynı ama problem çıkarıyor şahitim
    apache az yakıyo diyolar şimdilik az falan değil
    hız olarak şimdilik 120 falan ybr bile yapıyo o hızı
    karar sizin yeni alacaklar
    denemeden alınmazmış öğrendim geç olsada
    alınmış alınmıştır binicez kusursuz ürün olmaz gösterge arızası birazda şans

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:24 ----------

aramadım servisteki eleman ben ilgilenirim dedi bugün gidicektim yarın bi uğrar sorarım bu şekilde uzun yol yapıcaz napayım
    30 iş günü diye kural vardır geçince dava açarsın hakkını alırsın
    yakında gelir ama servisle görüşeyim ona göre ararım sert konuşurum

Dostum bilmiyorum ama bana sorarsan çok küçük şeylerden dert yanıyorsun. Motor dediğin ses çıkartacak ne o sinek vızıltısı gibi Motorda inceleyemedim ama amartisörler ayarlanabiliyor sanırım . Çok fazla soru işareti ile aldın motoru ve bundan dolayı motor üstünde çok hassassın. Yanlış anlama beni sadece olayın diğer tarafından bakıyorum ama biraz zamana bırak bence. İnşallah yanılmam bu motor hakkındaki düşüncelerimden.

Motor zevk işidir . Motora bineceği zaman heyecan duymalı insan , yolda giderken zevkle güvenle gitmeli. Eğer gerçekten seni çok sıkmaya başlarsa satarsın gider .

Bilmiyorum bu motora benim çok fazla hoşuma gitti. 1 haftadır binemiyorum ufak bir ameliyat oldum gözümde tütüyor karşımda posteri bakıp bakıp gezi hayalleri kuruyorum

Senle de görüşemedik bu hafta buralardaysan görüşelim.

benzin 4 tl olunca sevinmiştim, yakıt tüketim hesabı kolay oluyordu, 100 km'de 2.5lt yakar de çarp 4'le km'de 10 kuruş, süper kolay hesap. şimdi küsürat girdi hoşuma gitmiyor, 5 olmasını bekliyorum. dürüstçe söyliyim rahatsız da değilim bu durumdan, AB'de benzin 1.2 Euro iken bizde ne aynı fiyatı ne de aşağısını beklemek mantıklı değil açıkçası.
    para varsa sorun yok
    param olsada zoruma gider yinede
    ab de 2tl falan yani 10 tl olsun isterim bende

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:48 ----------

Dostum bilmiyorum ama bana sorarsan çok küçük şeylerden dert yanıyorsun. Motor dediğin ses çıkartacak ne o sinek vızıltısı gibi Motorda inceleyemedim ama amartisörler ayarlanabiliyor sanırım . Çok fazla soru işareti ile aldın motoru ve bundan dolayı motor üstünde çok hassassın. Yanlış anlama beni sadece olayın diğer tarafından bakıyorum ama biraz zamana bırak bence. İnşallah yanılmam bu motor hakkındaki düşüncelerimden.

Motor zevk işidir . Motora bineceği zaman heyecan duymalı insan , yolda giderken zevkle güvenle gitmeli. Eğer gerçekten seni çok sıkmaya başlarsa satarsın gider .

Bilmiyorum bu motora benim çok fazla hoşuma gitti. 1 haftadır binemiyorum ufak bir ameliyat oldum gözümde tütüyor karşımda posteri bakıp bakıp gezi hayalleri kuruyorum

Senle de görüşemedik bu hafta buralardaysan görüşelim.
    küçük şeyler diyosunda
    bende daha önce kuba marka vardı 150cc motor titreşimi onunda azdı buna göre fazlaydı ama
    motor sesi ondada fazlaydı insan bundada aynı benzer durumla karşılaşınca ister istemez kafaya takıyor
    amortisörler yapısal olarak böyle, kitapçıkta yazıyo yarış pistine göre tasarlanmıştır diye
    yani tutuş için sert yapılı asfalt motoru diye yorumladım
    içimden bir seste zamanla daha iyi olur diyor subap yayrı falan, biraz daha oturur parçaları diyorum, zevk almıyorum diyemem
    geçmiş olsun sanada kardeşim
    nasip olursa yarın veya diğer gün geziye gidicez dönüşte görüşelim aklımdasın, ogün gelicektik pazardı herhalde yağmur yağınca vazgeçtik
    görüşmek üzere

Motosikleti
    RX3i EVO
    Kitapçıkda farklı yol ve yük koşullarına göre 5 şekilde ayarlanabilir gazlı amartisör vardır yazıyor. Resim de koymuş sert -yumuşak olarak ayarını yapabiliyoruz sanırım inceleme şansım daha olmadı .

Zamanla daha iyi olur inşallah. Gezi dönüşü motor un konforu v.b. gibi yorumlarını bekliyoruz

Görüşürüz.

yha arkadaslar titreşim dedginiz nedirki yha herkez tutturmus bir titreşimdir gidiyor motordan hiç anlamayan insan gelip titreşim varmı diye sacma sapan sorular soruyor ybr de kullandım cbf de apachede ...aralarında hc bir fark yok hepsi aynı kalitede motor gelipte karsılastrma yapmaya hc gerek yok ...yok ybr titremezmiş apache titrermiş falan bunlar sacma artık gecin bu titreşim olayını...madem öle karsılastrmalar yapılıo apacheninde dengesi mükemmel bnce hepsinde on basar....ybr kandini kantlamıs motor bi 2 yada 3 yıl gecsin bakalım yeni apacheler nasıl olacak saseleri sahlammı degilmi ...zaman herseyin ilacıdır ...ama bnm görüşüm böyle suan bnde bi ybr olsaydı bu motoru almak için satardım ybr yi bnm görüşüm böyle herkesin kararlarına saygı duyuyorum ...bn bu motoru iyikide alamısım ve bircok ybr kullanan arkım var satıp bndan almak istiyolar hyrlısı...bi çinnli almaktansa bu 3 motordan birini tercih ederim saygılar herkese kazasız belasız sürüşler.....

Motosikleti
    CRF
    Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım şimdiden hayırlı olsun
    ben 1-2 hafta bekle sabret derim benim motor gri ve çok güzel çizik kir vs. hiçbirşey görünmüyor
    kırmızı benim hoşuma gitmedimi herkesin zevkine saygım var tabbiki illa beklemem alıcam dayanamıyorum dersen siyah al bence daha ağır
    ama ben genede bekle derim ve gri al bence olmadı çevrene yaın bayilere sor araştır al gri[COLOR="Silver"]

Malesef Kuşadasında tek bi bayii var ve sadece kırmızı ve siyah renklerini görebildim.Gri internette gördüğüm kadarıyla güzel gözüküyor, ama canlı canlı görmek lazım tabi.
    Siyah tozu çok gösterir haklısın, birde Apache yi yakışıklı yapan bence sakalı, siyah olanlarda uzaktan bakınca motor bloğuyla aynı renk olduğu için belli olmuyor kırmızı ondan dikkatimi çekmişti.

Artık maddi yönden işlerimi halledip bayiye gittiğimde karar vericez bakalım.

Modeli uzun uğraşlar sonucu belirledim. tamam güzel
    Renk o kadar büyük bi sorun degil oda belirlenir. tamam oda güzel
    Ama hala kask konusunda karar verebilmiş değilim.Nitro Aikido almayı düşünüyodum ama olumsuz bi kaç yorum okudum Scorpion Exo-400 e kaydı aklım..Nasıl halledicem bilemiyorum.

Motosikleti
    RX3i EVO
    evt arkadaşlar şmdi.3 motoru ele alalım
    honda cbf150
    yamaha ybr 125
    ve apache

*hız için incelersek
    apache dier iki motoruda açıkara farkla geçiyor.
    *görünüş bakımından
    bnce yine apache(kişiye göre değişir)
    *sağlamlık bkımından
    ybr depodan kaybediyor ybr yere düştümü depo içine giriyor.
    cbf ve apachde bole bir sorununuz olmaz.gayet sağlam
    *uzun yol bakımından incelersek.
    ybr belli bir süre sonra boğulmaya bşlıyor 300km sürekli durmadan gidemezsiniz.
    ama cbf ve apachede bole bir sorun çkması imkansız.
    *vibrasyon bkımndan incelersek
    ybr de titreme 0
    cbf titreme 0
    apachde 1. viteste 6000 devirden sonra biraz titreme yapıyor ama 5 ileri olduğu içn uzn yolda bole bir sorununuz yok...
    *yol tutuşu
    cbf yüksek hızda biraz sarsıyor.
    ybr ve apachde bole bir sorun yok.
    *denge.
    ybr ve cbf le teker ypınca düz gitmek kolay
    apachde herkez teker yapamaz direksiyon biraz onde kaldığı için ön lastikte denge sorunu oluyor.ama biraz kasarsanız sizde teker yparsınız.dikkat edin ters gelmeyinde
    geçen gün apachyi denedm.
    4 vites 130 ypıyor 5. vitese attğnzda rüzgar arkadan gelirse 145 görüyor.
    ama rüzgar karşıdan esiyosa 130 daa kitleniyor.

ybrle en fzla 110 yptm
    cbfle en fzla 120 yptm.

ama alıcaksanız bnce apacheden vazgeçmeyin.
    kimi tvs diye almıyor ama bilmiyolar ki üstündeki motor suziki.
    ztn dünynın en hızlı fbrika çkşlı motoruda suzikiye aittir.

Arkadaşlar bu yazıyı bir sitede "konan17" isimli arkadaşın yazısından alıntı yaptım. Faydalı olacağı kanısındayım.

Motosikleti
    CRF
    son sayfadaki kötü yorumların üstüne konan17 nin yazdıkları çok iyi geldi teşekkürler Mavi_Anahtar

kask seçeneklerine birde AGV GP-1 katıldı, vay benim halime.Bu kararsızlıktan kurtarın beni lütfen, siz ne kullanıyosunuz ne önerebilirsiniz ?

Motosikleti
    tvs apache siyah 2009

karın ağrısı nee

dijital gösterge'ye bişey diyemiycem, sorun yaşayan arkadaşların yorumlarını okumadın sanırım

110'u geçmiyor diyorsun fakat düz yolda geçmiyorsa sıkıntın yok, yokuş aşağı geçemiyorum diyorsan aşağıdakileri takip etmen lazım.

1- hava filtresi-buji eskiyse değişimi, düzelmediyse karbüratör temizliği
    2- subap ayarı
    3- egzos'da problem olabilir, motor egzosu rahat atamıyorsa (tıkanıklık vs varsa)

Yalnız problemin varsa sadece hız olarak karşına çıkmaz, yakıt tüketimi, gaz yeme gibi konularda da problem yaşarsın. Problemini tam anlatman gerekli.
    ...,, evet öncelikle fatih abi teşekkür edrim.. motorun gaz yemesinde bir sorun var çünkü gazı sabit tuttugum zaman yani ortalarda kendi kendine gaz verip bırakıyormuş gibi bir halvar.. şu an 30 tl lik benzine 60 100 km hızla gittigimde 280 km yol yaptım..birde kalkarken hemr zaman yapmıyo ama birden zıplar gibi kalkıyorr...
    saygılarımla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler