Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benimde km saati 2 kere yerinde saymıştı yani hep 0 yazıyodu kpatıım açtım düzeldi bu amcamın cbr 600 te bile oluyor yani takmayın kafanıza hiç çalısmıyor ise değiştirmeleri lazım Birde fazla su tutmayın oralara ayrıca bende mi dişi değiştirsem ne motorumla %51 kuryelik yapmaya başlıyacağım dayım yozgattaki dükkanına çağırıyor beni sigorta +1000+ tip cazip geliyor valla gitsem mi Birde motor yozgata kargo ile ne kadara gider Muğla fethiyeden bilen var mı acaba ?
    ilk aldığımda km saatini sıfırladım olabilecek şey değil ama oldu 63km sıfırladım bidaha denedim olmadı hep sıfır binerdim şimdi yenisi gelecek

Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    bora abi nerdesin gör apaçinin dijital göstergesini bak işte. kızıyodun bana şöle böyle deyince al sana dijital gösterge

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora abi arkayı 43 yaptı diye biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:09 ----------

senle kafa kafaya gidiyoruz bende 600 ü yeni geçtim dün
    dün bakımınıda yaptırdım iş bitti gidecektim devir saatine bi baktım o ne dedim devir 4000 de ses normal
    arkadaşım bakarmısın dedim baktı ama bişey değişmedi gösterge bozuldu
    napcaz dedim, ruhsatı fotokopi çektir gel garantiden isticez dedi
    1-2 haftaya gelir inş dedi geziyede gitcez

1000 e kadar 6000 deviri geçme ben öyle yapıyorum veya 750km ye kadar sonra 7-8000 devire çıkarsın tam gaz yapma dün tam gaz yaptım 90km dedi hemen bıraktım
    Geçmiş olsun dostum inşallah en kısa sürede gelir hem böyleliklede erken geldiği takdirde parçası gelmez diyenelere verilecek bir cevabın olur kazasız belasız kullanmanı nasip etsin rabbim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 ----------

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi nerdesin gör apaçinin dijital göstergesini bak işte. kızıyodun bana şöle böyle deyince al sana dijital gösterge
    cbf fanatiği arkadaşımız uzun zamandan sonra gelmiş bizim foruma benim gösterge aman maşallah şu an sağlam
    bi ara bora abinin motoru öyle bir kötüledin valla senin yüzünden apahe den soğumuştum çok şükür bora abi yalanladı yazdıklarını
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    bora abi yalanladı ama gördüğünüz gibi motoru alan arkadaşlar ve yaşadıkları sorunlar doğruluyor ne yazıkki...

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    bora abi yalanladı ama gördüğünüz gibi motoru alan arkadaşlar ve yaşadıkları sorunlar doğruluyor ne yazıkki...
    o kadar sorun kadı kızındada olur ama öyle çok ciddi bi sorun yok çok şükür
    sonuçta dijital gösterge mutlak ufak tefek bir arıza çıkıcaktır

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    sorun madem o kadar ufak neden halledemiyolar ? daha bunlar cicim ayları biraz daha geçsin o dijitallerin arızalarını o zaman görecez hep beraber acele yok. ben ilk zaman bu dijitaller bozulursa nolacak motor gelmedi aylarca gösterge nasıl gelecek kaç ayda gelecek dediğimde kızıyodunuz bana buyrun bekleyin bakalım hep beraber bakalım kaç ayda gelecek bu gösterge.

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    sorun madem o kadar ufak neden halledemiyolar ? daha bunlar cicim ayları biraz daha geçsin o dijitallerin arızalarını o zaman görecez hep beraber acele yok. ben ilk zaman bu dijitaller bozulursa nolacak motor gelmedi aylarca gösterge nasıl gelecek kaç ayda gelecek dediğimde kızıyodunuz bana buyrun bekleyin bakalım hep beraber bakalım kaç ayda gelecek bu gösterge.
    valla benim maşallah şimdilik bir arıza yok hiç bir arkadaşımında olsun istemem
    kartalizma07 arkadaşımızın bozulmuş inşallah en kısa sürede gelir çünkü motoru bende aldım 600 km şu an ama bir arıza olduğunda parça sıkıntısı olurmu olursada ciddi can sıkarmı bekliyip görücez demekten başka bir şey yok inşallah tvs seni haksız çıkarır sağlıcakla kal arkadaşım

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı burrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu teslim aldım...gezmekten foruma giremiyorum 80 km oldu ilk izlenimlerim...gercekten cok seri bir motor yaklasık 45 km lik bi yolculuk yapmıstım gercekten cok rahat motor ilk aldgmda 5 bin 6 bin devirir gecmiyorum titreşim olayı gercekten yok arkadaslar hc birsy hissetmedim fakat artcıya biraz var galiba oda cok rahatsız etmiyor....cok kullanıslı ve kıvrak bir motor kanuni windy s ten sonra bu bana audi gibi geldi kim nederse desin bnm sahsi görüsüm arkadaslar bu fiyat bu motora ucuz 4 bn 500 den asdagya satılmaması lazım gercekten kaliteli mkotor kullandııkca bilgileri paylasırım arkadaslar....yalnız size bir sorum olucak motor yeni old. için mi acaba ilk calısırken cigleyle calıstırıyorum...bu bi sorun değil dimi....şimdidden tskler ....kazasız belasız sürüşler herkese...
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.Plakan yoksa fazla gezinme Benim motorda cigle ile çalışıyor rodaj bitince ve havalar ısınınca sorun kalmayacağını düşünüyorum.

Alıntı umtuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. izmirden katılıyorum bende aranıza motoruma kavuştum ancak ruhsat işlemleri olmadığı için henüz kullanamıyorum. bandırmadan izmire getirdik arkadaşımla 2 adet. yolda trafikten korkuyorduk durdurup ceza keser diye ama olmadı oyle bırsey allaha sukur.

slmlar...
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler

Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün 600 km oldu motorum çok şükür ilk bakımı da yaptırtdım yağ ve yağ filitresi deyişti ilk bakımda
    yalnız ilk vitesli motorum olduğu için biraz da olsa bilgi eksiği ve acmilik var
    sizden istediğim motor hangi viteste ise en fazla o viteste kaç devire çıkmam lazım bunu bana yazarsanız cidden çok memnun olurum
    ilk vitesli motorum olduğu için benden kaynaklanan bir arıza olsun istemiyorum
    tüm forumdaki arkadaşlarımın kandili mübarek olsun yaradan herşeyi gönlünüze göre versin

1000 km 'ye kadar 6000 deviri geçmemeye çalış. Ondan sonra tam emin olmamakla beraber 7000 devirlerde vitesi atarsın. zaten zamanla devir göstergesine bile bakmazsın sesten anlaşılır

Bora abi arkayı 43 yaptı diye biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:09 ----------

senle kafa kafaya gidiyoruz bende 600 ü yeni geçtim dün
    dün bakımınıda yaptırdım iş bitti gidecektim devir saatine bi baktım o ne dedim devir 4000 de ses normal
    arkadaşım bakarmısın dedim baktı ama bişey değişmedi gösterge bozuldu
    napcaz dedim, ruhsatı fotokopi çektir gel garantiden isticez dedi
    1-2 haftaya gelir inş dedi geziyede gitcez

1000 e kadar 6000 deviri geçme ben öyle yapıyorum veya 750km ye kadar sonra 7-8000 devire çıkarsın tam gaz yapma dün tam gaz yaptım 90km dedi hemen bıraktım

Geçmiş olsun. en kısa zamanda gelir inşallah kafaya takma.

Daha düne kadar devir göstergesi olmayan motorlar vardı en azından bunda var (bknz : honda cbf )

ilk aldığımda km saatini sıfırladım olabilecek şey değil ama oldu 63km sıfırladım bidaha denedim olmadı hep sıfır binerdim şimdi yenisi gelecek

O km'yi sıfırlamayı bende becerdim Saatini ayarlayım derken baktım 0 km oldu . Bu arada aklıma gelmişken saat nasıl ayarlanıyor ya Kullanma kitapçığını alamadım daha . Neyse yarın alırım heralde artık.

Bende şuan 300 km'deyim Haftaya 500 km tamamlar bkımını yaptırırım heralde.

Bu arada herkese hayırlı kandiller.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    yuh nasıl bir mühendislik hatası sıfırlanıyormu yapma be...
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    duy bora abi duy bunları km kendini sıfırlıyo daha neler duyacaz daha 300 km deki motor bunlar kesmece yemece bunlarrrrr

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende ortalığı karıştırıp durma
    servis ilk defa oldu dedi daha önce yaşamadık dedi
    benim şansım böyle arkadaşlar elektronik birazda şans işi
    km sıfırlaması banada garip geldi
    satarken alacak diyormuş kaçta sıfırladın abi
    devir saati olmayan motorlarda var onları düşünüyorum empati kuruyorum
    ist-ant mesafesinden dolayı gecikebilir yoksa parça sıkıntısı söz konusu değildir bence.
    civatasını bile kendisi yapıyo adamlar buyur civatanın tepesinde tvs yazıyo
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    sende ortalığı karıştırıp durma
    servis ilk defa oldu dedi daha önce yaşamadık dedi
    benim şansım böyle arkadaşlar elektronik birazda şans işi
    km sıfırlaması banada garip geldi
    satarken alacak diyormuş kaçta sıfırladın abi
    devir saati olmayan motorlarda var onları düşünüyorum empati kuruyorum
    ist-ant mesafesinden dolayı gecikebilir yoksa parça sıkıntısı söz konusu değildir bence.
    civatasını bile kendisi yapıyo adamlar buyur civatanın tepesinde tvs yazıyo
    KATILIYORUM DOSTUMA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    lastromantik tvs yi kötülüyorsun arkadaşım ama kendi motorunun çıkarttıgı sorunların 10da birini çıkartmıyor bu motor. motorunun adı honda gerisi hikaye 150 cbf lerdeki kronik sorunlardan tüm kullanıcılarınız rahatsız. şuan spariş versen temmuz ayından daha erken motor alamıyormusunuz bunu sizin kullanıcılarınız söylüyor. bunun sebebininde motor satışlarının mükemmel olması honda fabrikasının cbf yetiştirememesi sanmıyorsunuz dur herhalde.motoru alalı daha 1 hafta olmadı fakat en az 10 cbf ve ybr kullanıcısından gelip motoru kontrol ettikten sonra keşke bunu alsaydım gibi sözler duyuyorum. hatta ve hatta yamaha ybr sini satıyor arkadaşım 2009 model sorunsuz makinasını sırf bu motoru alabilmek için.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ne sanalım tabiki öle motor satışları kötümü diyorsun sen adamlar ellerinde kapora listelerini kafalarından isim salıyıp doldurup bizemi gösteriyorlar herşeyi dersin ama satışı kötü diyemessin tvs-yamaha-honda nın commuter ları arasında nolursa olsun ne kadar sorunu olursa olsun en çok satısı cbf 150 yapıyor araştırmak serbest internet elinin altında bakabilirsin
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne sanalım tabiki öle motor satışları kötümü diyorsun sen adamlar ellerinde kapora listelerini kafalarından isim salıyıp doldurup bizemi gösteriyorlar herşeyi dersin ama satışı kötü diyemessin tvs-yamaha-honda nın commuter ları arasında nolursa olsun ne kadar sorunu olursa olsun en çok satısı cbf 150 yapıyor araştırmak serbest internet elinin altında bakabilirsin

arkadaşım satışı honda yapıyor olabilir ben tvs demedim zaten demek istediğim arkadaşın motoru beklediniz demesi biraz enteresan oldu cbf kullanıcıları bugün spariş veripte yarın motorlarına kavuşuyor misali gibi
    ayrıca şuda bir gerçektir satışlara bakar isen ülkemizde son 5 yıldır mondial satış liderliğini açık ara sürdürmektedir ama kalitesi de bellidir. tabiki hondayla kıyaslamıyorum cok satılması cok kaliteli oldugu anlamına gelmez.

bir şeyin altını çizmekte yarar var yukarda kalite derken honda markasının değil ürettiği cbf 150 den bahsediyorum

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastromantic ve sen tam bir cbf marka fanatiğisiniz motorumuz iyisede bize kötüysede bize ama bizden çok bu topicte siz varsınız demekki sizinde gözünüz kalmış bizim motorlarımızda bu arada iyi veya berbat bırakın kararı biz gerçek kullanıcılar verelim

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    daha dün honda servisindeydim cbf 150liler peynir ekmek gibi satılıo göründe sanacak bedavaya veriolar :D

valla ne tvs 150 ne cbf 150 pazartesi akşamı inşallah resimlerle birlikte topiği açıyorum şuanda 150 tl eksiğim kaldı :D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastromantic ve sen tam bir cbf marka fanatiğisiniz motorumuz iyisede bize kötüysede bize ama bizden çok bu topicte siz varsınız demekki sizinde gözünüz kalmış bizim motorlarımızda bu arada iyi veya berbat bırakın kararı biz gerçek kullanıcılar verelim
    bence o senin için geçerli benim hiç öle bi takıntım yok vede sadece kendi motorumuzun oldu topic e yazıcaz die bi kaide yok diye biliyorum buradaki motorda commuter sınıfı olduğundan bakıp yazmamda bi yasak göremedim bu arada honda benim babamın markası deil çokta umrumda değil ben kendi dorularımı savunuyorum bence sen benden daha çok marka fanatiğisin dikkat edersen ben motoru övmedim satışı ile ilgili konustum benim tvs de gözüm yok alırken baktımmı baktım ama cbf 150 daha uygun gördüm 2sinide alıcak param vardı ne tvs 4-4lük nede honda 4-4 lük hepsinin kusurları var ve ben çokta memlun kalmadım açıkçası cbf 150den çok olmasada bi hayal kırıklığı yaşattı böle yakıştırmalar yapma lütfen yapmaki sanada yapmasınlar hoş olmuyor
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arkdaşlar gergin gördüm sizleri. biraz rahat olun rica ediyoyorum nedir bu honda tvs kavgası anlamadım
    kabak gene alperle bizim başımıza patladı iimi ..

Motosikleti
    CBF-150 SİYAH
    duy bora abi duy bunları km kendini sıfırlıyo daha neler duyacaz daha 300 km deki motor bunlar kesmece yemece bunlarrrrr
    LASTROMANTİC sanki pusuda bekler bir halin varmış gib, şu apache bi hata cıkarsada yüzlerine vursam gibi.NEDİR ARKADAŞIM BU FANATİKLİK APACHEDE,HONDA CBF DE KENDİNİ KANITLAMIŞ MARKALAR,BUNLAR BEŞER YAPIMI ELBETTE HATALAR OLACAK VAR OLAN Bİ HATADAN SEN MARKANIN GELENİ KÖTULEYEMEZSİN.BU HONDA İÇİNDE BÖLEDİR.BEN ESKİ CBF 150 KULLANICISIYIM ŞİMDİ SANA YAG YAKMA VE BUNUN GİBİ KRONİK SORUNLARINI ANLATMAMA GEREK YOK, BAYİDEN GİDER SIFIR MOTOR ALIRDIK ADAMLAR YAN AYAKLIGINI OLMADAN MOTOR SATARLARDI,BUNLARIN HEPSİNİ YAŞADIK.AMA BUNA RAGMEN HONDA KÖTÜ MOTOR DEMEDİK ,APACHEYE DEMEDİGİMİZ GİBİ ÇÜNKÜ EN İİ MOTORLARDA BİLE KUSUR OLACAGINI BİLDİGİMİZ İÇİN..... HERKESİN CUMASI HAYIRLI OLSUN VESSELAM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler