Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arakadaslar bu yeni part bu hafta geliyodu nasıl bi glişme varmı gelmş falan olblrmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkur ederım bılgıler ıcın. ıkısının arasında kaldım ama apache daha agır basıyor.

henuz bır haber yok yenı partılerle ılgılı umarım yakın zamanda gelır ve alırız. benım ılk motorum olacak eger nasıp olurda alırsak. 2008 den berı ehlıyetım mevcut ancak alamadım bı turlu. apache yı de bır arkadasım tavsıye ettı ve onunla bırlıkte alacağız. bandırma bayısınden , ızmırden almak ısterdık ama 200 tl gıbı bır fark var aralarında bızde bandırmaya gıdecegız ancak gelmemıs daha motorlar. bu hafta gelecek dıyorlardı ama carsamba oldu hala ses yok hayırlısı bakalım bi kırmızı apache yakısır dıye dusunuyorum
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

bu motoru cok bkldm gelmemsti almak vaz gecmiştm sonra kanuni puma modeli ckardı hsma gitti alcktım tekrar forma girdigimte tvsinin geldigini gördum ve hemen siarişiimi vardim bekliyorum gelsede kavussam motoruma görüntü süper saten bnde ona vuruldum:d

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı burrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakadaslar bu yeni part bu hafta geliyodu nasıl bi glişme varmı gelmş falan olblrmi
    Bugün bayiye gittim. Motosikletlerin kamyonlara yüklendiğini , yola çıktığını en geç cuma günü ellerinde olacaklarını söylediler.

Alacaklar ellerini sıkı tutsunlar her bayiye 5 yada 10 adet geliyor. Bu sayı da çok hızlı bir şekilde tükenir. Ve bir daha ki partinin 2 ay süreceğini söylendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    bugün saat 4 gibi istanbul merkezli yola çıktı motorlar fakat tırlar bayilere motorları dagıtarak ılerleyeceklerı ıcın her bayıye aynı anda ulaşmıyor malesef misal ben marmarısteyim buraya gelecek olan tır veya kamyon manısadan ıtıbaren bayılere dagıtım yaparak gelecekmıs ya yarın aksam yada cuma gunu ıcın beklıyorum motoru bakalım bı aksılık olmazsa cektık kredıyı parası hazır

Motosikleti
    yok
    TVS bekleyen arkadaşlar şuan hiç bir yerde 0 km CBR 250 ve CBF 150 bulunmadığını, benzer durumun otomotivde de yaşandığını, gümrük mevzuat değişikliğine bağlı birçok otomotiv firmasının araçlarını ithal edemediğini gözönüne alarak biraz daha sabırlı olsunlar, tavsiyemdir.

Benim de niyetim cbr 250'ye geçmekti hatta kendi motosikletimi de satılığa çıkardım, fakat piyasada Honda'nın neredeyse hiçbir modeli mevcut değil (Tsunami felaketinden de etkilendi). Kısaca, özellikle sabredemeyenler 2.el'e rağbet edin arkadaşlar
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün saat 4 gibi istanbul merkezli yola çıktı motorlar fakat tırlar bayilere motorları dagıtarak ılerleyeceklerı ıcın her bayıye aynı anda ulaşmıyor malesef misal ben marmarısteyim buraya gelecek olan tır veya kamyon manısadan ıtıbaren bayılere dagıtım yaparak gelecekmıs ya yarın aksam yada cuma gunu ıcın beklıyorum motoru bakalım bı aksılık olmazsa cektık kredıyı parası hazır
    ist yola cıktıysa ozman bndırma ilk gelir herlade yna manisa istikametinde devam edecekse öyle olur tahminimce en gec pazartesi elimizde diye tahmn etiyorum...

ist yola cıktıysa ozman bndırma ilk gelir herlade yna manisa istikametinde devam edecekse öyle olur tahminimce en gec pazartesi elimizde diye tahmn etiyorum...
    slm,

bandırmadan mı alacaksın sende arkadasım ?

Alıntı umtuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm,

bandırmadan mı alacaksın sende arkadasım ?
    ewet bnde bndrmdn alcm kaporamı vrdm pşn para alıcam

ewet bnde bndrmdn alcm kaporamı vrdm pşn para alıcam
    hayırlısı olsun, bizde alacağız ama bır haber yok henuz.

[QUOTE=umtuls;2361268]hayırlısı olsun, bizde alacağız ama bır haber yok henuz.[/Q

ewet bekliyoruz abaklım inş bugun yarın gelir sen ne renk almayı düsünüyorsun?

[QUOTE=burrock;2361271]
    hayırlısı olsun, bizde alacağız ama bır haber yok henuz.[/Q

ewet bekliyoruz abaklım inş bugun yarın gelir sen ne renk almayı düsünüyorsun?
    kırmızı sen ?

[QUOTE=umtuls;2361287]

kırmızı sen ?
    siyah izmirde bayii yokmu bndrma dahamı uuz yada

[QUOTE=burrock;2361291]
    siyah izmirde bayii yokmu bndrma dahamı uuz yada
    evet bandırma daha ucuz ızmırdekıler fazla ıstıyorlar...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf
    titreşim yok denecek kadar, süspansiyon iyi yumuşak ve rahat, ön far mobilet gibi çok düşük, rolantide farlar çok kısık, ani hareket yapılamaz biraz hantal, yol tutuşu zayıf kıç atmaya hazır, far sabit açık kapatılmıyor, dubleks lastik

apache
    titreşim az hissedilir rahatsız edici değil, çok seri atik, yol tutuşu frenleri çok iyi, yatır gitsin virajda.
    bozuk yollarda biraz hoplatır kafa sallar, sesi hoş ve tok, güçlü biraz sesli motor, şekil duruş 10 üzerinden 10, ani hareket aralara dalıp çıkmak için ideal atik, aydınlatması mükemmel ön far çok iyi, arka led hele fren aşırı dikkat çekici, far açıp kapama park mevcut, rolantide bile aşırı kısma yok, yakıt çok çok az, çift korna, şambriyelli lastik
    kardeşim yeni makyajlı cbfleri bilmiyorsan bari yenisi gibi yorum yapmasaydın o mobilet ısık dediğin olay biti artık far devamlı sabit apacheden aşa kalmaz kalkkışları cok daha atik sebeb dişlisi deyiştirildi yol tutuşununda g ö t atmaya müsayit olduğunu pek sanmıyorum en azından apache kadar diyerlerini bilemiycem ben yeni cbfteki farkları söledim
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim yeni makyajlı cbfleri bilmiyorsan bari yenisi gibi yorum yapmasaydın o mobilet ısık dediğin olay biti artık far devamlı sabit apacheden aşa kalmaz kalkkışları cok daha atik sebeb dişlisi deyiştirildi yol tutuşununda g ö t atmaya müsayit olduğunu pek sanmıyorum en azından apache kadar diyerlerini bilemiycem ben yeni cbfteki farkları söledim
    ben eskisi için konuştum yanlışım olduysa özür dilerim
    apache nin aydınlatması gibi değildir ama
    dişlisi kaç 15-42 idi eskisi??
    yol tutuşu biraz zayıf gibi geldi uzun olduğundanmıdır bilmem
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    arkadaşlar öncelikle selam iyiakşamlar hekese
    bu zincir temizliğinde temizlik spreyi yerine benzin ile zinciri yıkayıp 10 numara yağ ile yağlasak olurmu veya 10 numara incemi gelir acaba bu konuda yardımcı olursanız sevinirim bu hafta temizlik yapmam lazım
    teşekkürler şimdiden
    tekerin düz bassın kazasız günler dileğiyle hepinize
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu zincir temizliğinde temizlik spreyi yerine benzin ile zinciri yıkayıp 10 numara yağ ile yağlasak olurmu veya 10 numara incemi gelir acaba bu konuda yardımcı olursanız sevinirim bu hafta temizlik yapmam lazım
    teşekkürler şimdiden
    bnznlede olurygldktan sonrada asırıltı kesilmişşşe olms demektir...yha bu yeni motrlar geldimi bayilere hc blgsi olan ykmu

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jantlar siyah çıksaydı keşke siyah daha iyi bide o sorunlar giderildi ama tip olarak yine aynı yıne aynı insan bi değiştirir kaç senedir aynı motor

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler şimdiden
    kardeş,zinciri asla asla benzin-tiner gibi kuvvetli çözücülerle temizleme sakın.zincir aralarındaki O RİNG leri eritebilir.zincir temizliği için en ideal madde bulabilirsen GAZYAĞI dır.ama bulamazsan mazot da olur.eski bir boya yada diş fırçası ile temizlemeni,temizledikten sonra bezle kurulamanı ve 1 saat beklemeni tavsiye ederim.daha sonra da öyle 10 numara filan değil de zincir için üretilmiş sprey yağlarla yağlamanı tavsiye ederim.yağladıktan sonrada yine bezle fazlasını almanı ve yine 1 saat beklemeni tavsiye ederim.yıllar önce bilen abilerimiz bize böyle öğretmişlerdi,bende aynen uyguluyorum.kolay gelsin.
    Benhür bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler