Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

olmadı yarın bnde ararım bi ögrenirim inş zamlı değildr bide nezaman gelicek bnlar kesin yha kimisi diyo gümrekten cıktı kimisi hala gümrükte falan filan?bi blgin varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...koruma demiri kibar ve güzel. ben normalde sevmem ama bunda yok gibi duruyo...
    "Eşek gibi duruyor" diyecektin sanırım Koruma demir "BEN BURDAYIM" diye bağırıyor resmen, açık seçik belli, bildiğimiz kocaman kaba bir koruma demiri işte. Ayrıca bukadar bariz olduğu için de herhangi bir yatma anında motoru fazlasıyla koruyacağı düşüncesindeyim

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana söylenen şimdi gelecekler için geçerli zam. Normal şartlarda eski fiyattan vermesi gerekli diye biliyorum ama zam olursa büyük ihtimalle zamlı fiyattan satacaktır sana da. Yrın telefon açıp net bilgi almaya çalışacağım
    Öyle şey olmaz. Sen gideceksin, konuşup anlaşacaksın, tabiki fiyatı da konuşacaksınız. Kaporayı verip bekleyeceksin. Sonra "Aaa zam gelmiş, sana zamlı satmak zorundayız..." mı diyecekler? Döverler be adamı. Tamam satıcının biraz eline mahkumuz ama bukadar da değil. Ben eski fiyattan anlaştıysam o fiyattan alırım motoru.

Tüketici haklarınızı iyi savunun arkadaşlar, böyle bir durum olursa önce siz onları tehdit edin. Baktınız bişey olmuyor, gidip gerekli yerlere başvurun. Hem kaporayı alacaksın hem de istediğin fiyattan satacaksın, yok öyle bir saçmalık...
    #sürenadam

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Eşek gibi duruyor" diyecektin sanırım Koruma demir "BEN BURDAYIM" diye bağırıyor resmen, açık seçik belli, bildiğimiz kocaman kaba bir koruma demiri işte. Ayrıca bukadar bariz olduğu için de herhangi bir yatma anında motoru fazlasıyla koruyacağı düşüncesindeyim

Öyle şey olmaz. Sen gideceksin, konuşup anlaşacaksın, tabiki fiyatı da konuşacaksınız. Kaporayı verip bekleyeceksin. Sonra "Aaa zam gelmiş, sana zamlı satmak zorundayız..." mı diyecekler? Döverler be adamı. Tamam satıcının biraz eline mahkumuz ama bukadar da değil. Ben eski fiyattan anlaştıysam o fiyattan alırım motoru.

Tüketici haklarınızı iyi savunun arkadaşlar, böyle bir durum olursa önce siz onları tehdit edin. Baktınız bişey olmuyor, gidip gerekli yerlere başvurun. Hem kaporayı alacaksın hem de istediğin fiyattan satacaksın, yok öyle bir saçmalık...
    Syanur, hem beni hemde mavianahtarı yanlış anlamışsın
    o kapora falan vermemiş yeni partilar zamlıymış kapora verse eski faiyattan alırdı zam etkilemezdi herhalde
    koruma demirine gelince hiç kaba değil sen yakından gördünmü? başka koruma demiri görmemişsin sen. benim eski motorda vardı uçları uzun ve biraz kıvrılıyordu.
    bu onun yanında küçük ve kibar.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    mondial 150 kn
    konyada bayisi varmı bilgisi olan varmı mondial 150 kn sahibiyim satıp siyah apache(2011)almak istiyorum buda mondialimin linki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9799894/detay/

Alıntı arenas42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konyada bayisi varmı bilgisi olan varmı mondial 150 kn sahibiyim satıp siyah apache(2011)almak istiyorum buda mondialimin linki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9799894/detay/
    tvs sitesine bak
    yoksa bile bayi harici getirip satan olur. antalyadan verelim sanada

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO

Elinde kapora verdiğine dair ve daha önemlisi motosikletin fiyatının olduğu bir belge verildiyse sorun olmaz en kötü durumda tüketici mahmemesine gidilir dediğin gibi. Farklı bir motosiklette bir arkadaşımın başına geldi o yüzden dedim.

Ayrıca zam için tvs'ye ulaşamadım resmi tatil olduğu için. Antalyada ilçelerdeki bayileri aradım zamlı gelecek diye olmadı fiyatı aynı dediler en geç 4 5 gün içinde de motosikletler elimizde olur dediler. Bekleyip göreceğiz..

Elinde kapora verdiğine dair ve daha önemlisi motosikletin fiyatının olduğu bir belge verildiyse sorun olmaz en kötü durumda tüketici mahmemesine gidilir dediğin gibi. Farklı bir motosiklette bir arkadaşımın başına geldi o yüzden dedim.

Ayrıca zam için tvs'ye ulaşamadım resmi tatil olduğu için. Antalyada ilçelerdeki bayileri aradım zamlı gelecek diye olmadı fiyatı aynı dediler en geç 4 5 gün içinde de motosikletler elimizde olur dediler. Bekleyip göreceğiz..
    şerefsiz burdaki yaaa banada masal okudu
    ozaman diceğin şudur
    kumluca veya alanya şu fiyattan veriyo sende verirsen alırım diceksin yok falan derse tvs ye şikayet edicem haberin olsun de.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Syanur, hem beni hemde mavianahtarı yanlış anlamışsın
    o kapora falan vermemiş yeni partilar zamlıymış kapora verse eski faiyattan alırdı zam etkilemezdi herhalde
    koruma demirine gelince hiç kaba değil sen yakından gördünmü? başka koruma demiri görmemişsin sen. benim eski motorda vardı uçları uzun ve biraz kıvrılıyordu.
    bu onun yanında küçük ve kibar.
    Demişti ama, birisi kapora verdim dedi... Nasıl da gaza gelmişim kendi kendime

Koruma demirine gelince, gayet yakından gördüm. Hergün de görmeye devam ediyorum. Bizim sokakta tonla kuryeci geçiyor, onlarınkini de görüyorum, Gayet standart bir demir işte. İkna edemezsin beni, hayır inanmam Ben alırsam eğer ufak bir değişiklik yapmayı düşünüyorum o demirde zaten. Ozaman görürsün şık koruma demirini
    #sürenadam

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    şerefsiz burdaki yaaa banada masal okudu
    ozaman diceğin şudur
    kumluca veya alanya şu fiyattan veriyo sende verirsen alırım diceksin yok falan derse tvs ye şikayet edicem haberin olsun de.
    Ya zaten aksilik olmazsa yarın gideceğim ismimi telefonumu filan vermiştim gelince arayın alacağım diye aynen diyeceğim motor sizin olsun istemiyorum . Atlarım otobüse gider gazipaşadan alır gelirim zor değil. Hele bir motorlar gelsin de .

Bu arada motorla aran nasıl memnunsun heralde sıkıntı yok. Geçen tıp hastanesinin oradaki köprüde siyah apache bir motsiklet gördüm senmisin bilmem :

Demişti ama, birisi kapora verdim dedi... Nasıl da gaza gelmişim kendi kendime

Koruma demirine gelince, gayet yakından gördüm. Hergün de görmeye devam ediyorum. Bizim sokakta tonla kuryeci geçiyor, onlarınkini de görüyorum, Gayet standart bir demir işte. İkna edemezsin beni, hayır inanmam Ben alırsam eğer ufak bir değişiklik yapmayı düşünüyorum o demirde zaten. Ozaman görürsün şık koruma demirini
    ne adamsın yaaa güldürdün beni Allah ta seni güldürsün
    yakından gördüm diyosun haa
    benimki küçük geldi bana sana büyükse değiştirirsin o zaman
    yapta görelim seninkini sen ikna et beni

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:42 ----------

Ya zaten aksilik olmazsa yarın gideceğim ismimi telefonumu filan vermiştim gelince arayın alacağım diye aynen diyeceğim motor sizin olsun istemiyorum . Atlarım otobüse gider gazipaşadan alır gelirim zor değil. Hele bir motorlar gelsin de .

Bu arada motorla aran nasıl memnunsun heralde sıkıntı yok. Geçen tıp hastanesinin oradaki köprüde siyah apache bir motsiklet gördüm senmisin bilmem :
    gidipte bodoslama dalma kavgaya gider gibi
    önce sakin konuş bilmem nerde şu fiyat bana da o fiyattan ver alayım yoksa almam alamam veya ordan alırım dersin.
    pek tınlamaz seni niye dersen talep çok sen almazsan başkası alır der.
    elimiz mahkum oluyo bazen şansını dene
    gazipaşa uzak alanya veya kumluca bayilerini ara sor.
    şehir dışından alırsan garanti olayı nasıl olacak sormak lazım.
    motorla aram iyi zevkli keyifli. rodaj bitse daha iyi olcak 50 60 hızla geziyorum.
    ilk bakımdan sonra daha iyi olur ayarları yapılsında.
    az vibrasyon var umudum ilk bakım tahminim o da hallolur.
    akşamları oralara gittiğim oluyo belki benimdir. başka siyah varmı bilmiyorum
    yavaş yavaş giden varsa benimdir kesin

yha biran önce gelsde kavussak 4 yda 5 gün demiş arkadas hergün telefon bekliyorum ama arayan soran yok inş kavusuruz biran önce

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb arkadaşlar. bandırma bayisinde durum ne acaba bilgisi olan var mı ?

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ya hyo gt 250 ye en son 4100 e bırakıor
    sen bu gidişle alamıyacan ya hadi hayırlısı..olum ybr fln alma ha sakın..cbf veya apachi bende öle ypıcam..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Alıntı umtuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar. Bandırma bayisinde durum ne acaba bilgisi olan var mı ?
    bndırmamı bnde ordan alıyorum nasipse daha grsmdm

Motosikleti
    yok
    son bakım sonrası yakıt tüketim değerim inanılmayacak düzeye indi, 627 km yol yaptıktan sonra aynı şekilde depoyu ağzına kadar doldurduğumda 13.01 lt yakıt aldı. Ortalama tüketim 2.075 lt / 100 km, TL'ye vurduğumuzda 8.7 Kr / Km. Yedek depoyu da düşünürsek 1 depo = 16 lt benzinle 780 km civarında yol yapmış olacaktım. Bakımda değiştirdiklerim, hava-yağ-yakıt filtreleri, buji ve yağ.

Kullanım şehiriçi şehirdışı karışık, yarısı sakin kullanım son 200 km sürekli agresif sürüş.
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son bakım sonrası yakıt tüketim değerim inanılmayacak düzeye indi, 627 km yol yaptıktan sonra aynı şekilde depoyu ağzına kadar doldurduğumda 13.01 lt yakıt aldı. Ortalama tüketim 2.075 lt / 100 km, TL'ye vurduğumuzda 8.7 Kr / Km. Yedek depoyu da düşünürsek 1 depo = 16 lt benzinle 780 km civarında yol yapmış olacaktım. Bakımda değiştirdiklerim, hava-yağ-yakıt filtreleri, buji ve yağ.

Kullanım şehiriçi şehirdışı karışık, yarısı sakin kullanım son 200 km sürekli agresif sürüş.
    ...Yürü beeee... Alacam vallahi, sırf bu sebepten alacam bu TVS yi... Sonra motoruma laf söyleyenlere de yapıştırcam lafı "Km de ~8,5 Krş..." diye
    #sürenadam

Motosikleti
    yok
    ...Yürü beeee... Alacam vallahi, sırf bu sebepten alacam bu TVS yi... Sonra motoruma laf söyleyenlere de yapıştırcam lafı "Km de ~8,5 Krş..." diye
    yok hocam dediğin gibi olmuyor malesef, Fazer 1000'li üstadımla dün Şile-Ağva-Kandıra-Kefken yolu yaptık, emin ol yol boyunca adamın aldığı motosiklet zevki benim benzinlikte aldığım az yakıyor zevkinden fazlaydı

ortalamanın 2 lt'nin altına düşmemesinin sebebi de Fazer 1000'le yola çıkmam, adam çok sıkılmasın yolda diye sürekli tam gaz gitmek zorunda kaldım ama üstat yine de sıkıldı ... bizim gruba uymak adına motoru büyütme kararı aldım, motorumu satılığa çıkarıyorum bu hafta.
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hocam dediğin gibi olmuyor malesef, Fazer 1000'li üstadımla dün Şile-Ağva-Kandıra-Kefken yolu yaptık, emin ol yol boyunca adamın aldığı motosiklet zevki benim benzinlikte aldığım az yakıyor zevkinden fazlaydı

ortalamanın 2 lt'nin altına düşmemesinin sebebi de Fazer 1000'le yola çıkmam, adam çok sıkılmasın yolda diye sürekli tam gaz gitmek zorunda kaldım ama üstat yine de sıkıldı ... bizim gruba uymak adına motoru büyütme kararı aldım, motorumu satılığa çıkarıyorum bu hafta.
    Üstadım sende kalktın Fazer 1000 dedin aniden Tabikide haklısın.

Ancak ben özellikle şehir içi, "heran her yere ulaşım" (bu da benim seçim sloganım) maksadıyla kullanacağım için yakıt tüketimi çok önemli benim için. Ayrıca kişisel tahminim de şehir içi bukdar sık kullanacak olmamdan ötürü Fazer1000 den daha fazla zevk alabileceğimi de düşünüyorum. Sonuçta 1000lik bir motor ile şehir içinde hergün km'lerce yol yapmak her açıdan okadar da zevkli olmaz diye düşünüyorum...

Buarada senin motor 2009 model mi?
    #sürenadam

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sayın arkadaşlar bu yeni kasa apaçhide vibrasyon nasıl??eski kasadaki gibi aynımı yoksa yeni kasada vibrasyon konusunda iyileştirmeler yapılmışmı
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın arkadaşlar bu yeni kasa apaçhide vibrasyon nasıl??eski kasadaki gibi aynımı yoksa yeni kasada vibrasyon konusunda iyileştirmeler yapılmışmı
    şuan ben rodajdayım vibrasyon var ama az. hissediliyor rahatsız etmesede benim eller daha çok hissediyor.
    ilk bakımda giderilecek dedi şimdilik olması normaldir. daha yüksek devirlere çıkmadım o zaman nasıl olacak bakalım
    bence tek eksiği vibrasyon gibi, az da olsa var. ilerleyen zamanlarda dahada iyi olur herhalde.
    şekli gidişi yol tutuşu fren aksamları sesi iyi, güven verici, aydınlatma sistemleri iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler