Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    burrock dostum inşallah hayırlı olur allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin inşallah
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burrock dostum inşallah hayırlı olur allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin inşallah
    inş hepimiz kazasız belasız kullanırız blıkesir traflarına yolunuz düşerse beklerim arkadslar

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kıyasladığınız ybr ile arasında 3.5 beygir fark var arkadaşlar bırakında güçlü olsun.
    vibrasyon olayı tamamen halledilmeliydi bence
    motora lafım yok çok iyi görünüş olarak zaten etkiliyo insanı birde güç olarak.
    cbf 150 de güç olarak apache ile aynı sayılır ama onda vibrasyon yok.
    motor kısmını honda yapmalıydı bu aletin.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    arkadaşlar ben üç motor arasında kaldım acaba hangisini alsam die bana yardımcı olcak arkadaşım varmı ama gercektente bana cvp verecek kişinin üç motoruda kullanmış olsun istiorum

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    emin olun titreşim yok dediğiniz ybr ile aynı bu arada dün yeni ybr kullandım samimiyetle söylüyorum apache ye göre gerçekten bisiklet gibi kaldı altımda. cbf sıfır titreşim diyosunuz ama serilik te sıfır. apache alanı memnun ediyor arkadaşlar bu ekonomiye sahip vede zevkli motor istiyorsanız tvs tercih edin. eşimle beraber uzun yol yapacağım diyorsanız cbf 150. motorum varmış gibi diyorsanız ybr hayırlı olsun. titreşim yok .

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Serilik sıfır diyorsunuz da her türlü hızlanmada aralarında 1 s'den fazla fark olmaz. CBF 150'nin torku biraz daha fazla ama kilosu da 20 kg ağır. Apache de titreşim yoksa sorun yok alınabilir ama varsa CBF ile kıyaslaması bile olmaz. Uzun vadede konfor herşeyden önemlidir.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serilik sıfır diyorsunuz da her türlü hızlanmada aralarında 1 s'den fazla fark olmaz. CBF 150'nin torku biraz daha fazla ama kilosu da 20 kg ağır. Apache de titreşim yoksa sorun yok alınabilir ama varsa CBF ile kıyaslaması bile olmaz. Uzun vadede konfor herşeyden önemlidir.

Hemen hemen aynı dediğin cbf 11 hp rtr 13,5 hp(fark 2,5 hp)%22 daha güçlü... Zaten 80-100 km hıza 6-7 sn çıktıklarını düşünürsek 1 sn büyük fark oluyor ;) % 15-20 daha fazla güç demek bu da kıyaslanmaması için bir neden olabilir...

Motosikleti
    Xj6 diversion f 2014
    merhaba arkadaşlar geçen sene bendede 2009 model tvs apache vardı.bu motorun en büyük eksisi titreşimidir.bu eksiklik kimini rahatsız etmez ama kimini çok rahatsız eder beni çok rahatsız etti o yüzden ben motorumu sattım.ben izmir bornovada oturuyorum bir gün tireye motorla gitmek istedim(tire 80 km) inanın yol bitmek bilmedi.yani gidip gelene kaadar ben ve arkadaşımın çanakları ağrıdan koptu.ve o yoldan sonra satma kararı aldım.ama serilik konusunda ve az yakması konusunda diğer arkadaşlarla hemfikirim ama bence en önemlisi konfor.bu arada bende bu sene bu cc motorlardan birini sıfır almak istedim.ancak benim tvsde eksik olarak gördüğüm herşeyi tamamlamışlar.ancak titreşim olayını kesememişler.bu da en büyük eksi bana göre ayrıca bayilere çok az miktarda geliyor buda aklıma soru işaretleri bırakıyor.bu kadar talep olan bir motoru neden getiremezler ki türkiyeye neler giriyor.bide bunu aldıktan sonra bir sorun çıksa parçası için kaç ay bekleriz.buradaki eksikliklerde beni cbf e yönlendiriyor mecburen en azından parça sıkıntısı ve titreşimi yok ama aklım apachede kalmadı değil çünkü çok yakışıklı.ama ağrılı bir yolculuk geçireceğime rahat rahat gitmeyi tercih ederim

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    2011 apache alan arkadaşlar titreşim hakkındaki görüşleriniz neler parça kalitesi nasıl sizce

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    ya arkadaş titreşim diyorsunuz ama bu motorda titreşim yok denecek kadar az bırakın okadar olsun nede olsa parça var hareket halinde ben bu motoru ybr ve cbf ile kıyaslayan arkadaşlara şaşıyorum apaçhe sınıfında lider büyük farklaa

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    sen öyle diyorsun ama çogu kimse öle demiyor

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı sensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen öyle diyorsun ama çogu kimse öle demiyor
    adalı bora abi hariç 2011 apache ye yorum yazan yanlılş hatırlamıyorsam yok gibi bora abi çok az olduğunu oda rahatsız etmediğini söylemişti bende plaka işlerim olmadığı için kullanıp vibrasyon hakkında yorum yazamadım
    ama burdan okuduğum kadarı ile 2008 ve 2009 modeller de vibrasyon olayı fazla imiş vibrasyonu bence bu kadar abartmamak lazım kanımca sana fazla gelen vibrasyon bana yok gibi gelebilir dostum ne diyelim bende cbf ve apache arasında çok gittim geldim ama apache de karar kıldım plakamı beklioyorum inşallah allah pişman etmez

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    umarım pişman olmazsın nasıl karar kıldın peki apache die anlatırmısın bana

adalı bora abi hariç 2011 apache ye yorum yazan yanlılş hatırlamıyorsam yok gibi bora abi çok az olduğunu oda rahatsız etmediğini söylemişti bende plaka işlerim olmadığı için kullanıp vibrasyon hakkında yorum yazamadım
    ama burdan okuduğum kadarı ile 2008 ve 2009 modeller de vibrasyon olayı fazla imiş vibrasyonu bence bu kadar abartmamak lazım kanımca sana fazla gelen vibrasyon bana yok gibi gelebilir dostum ne diyelim bende cbf ve apache arasında çok gittim geldim ama apache de karar kıldım plakamı beklioyorum inşallah allah pişman etmez
    bora abiye bende bizzat sordum, vibrasyon var dedi hissediliyo ama rahatsız edecek şekilde değil dedi.
    uzun yola gidince nasıl bir etki bırakır bilemem zamanla anlaşılır. ben uzun yola gideceğim için biraz vazgeçtim gibi.

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    bana kalsa siyah cbf alacamda buradada yok bayilerde kalmamış sadece kurşuni vardı bitane oda satılmıştır heralde

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    umarım pişman olmazsın nasıl karar kıldın peki apache die anlatırmısın bana
    inşallah pişman olmam şuan kullandığım çin işi bir motorum var apachemi alınca sattığım arakadaşa devir yapıcam gece kullandığım için günde 50 km yol yaptığım için bu çin işi beni çok yordu sürekli arıza motorcudan çıkmaz oldum burda forumu uzun zaman takip ettim fuardada görmüştüm bir kaç kurye ile konuştum ve bu şekil karar verdim vibrasyon hariç aman apache şöyle diyen alma diyen görmedim hem kasa itibari ilede cbf ten çok güzel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:22 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abiye bende bizzat sordum, vibrasyon var dedi hissediliyo ama rahatsız edecek şekilde değil dedi.
    uzun yola gidince nasıl bir etki bırakır bilemem zamanla anlaşılır. ben uzun yola gideceğim için biraz vazgeçtim gibi.
    valla ben gün içinde 50 km filan yapıyorum o kadar rahatsız ediceğini sanmam sorunlu bir çin işi motorumdan sonra apace bana gayet güzel gelicek ben uzun yolda kullanmıycam

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    peki parçaları konusunda ne dediler abicim

tahminim parçaları pahalıdır çin parça işine girerse ucuzlar

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı aktaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaş titreşim diyorsunuz ama bu motorda titreşim yok denecek kadar az bırakın okadar olsun nede olsa parça var hareket halinde ben bu motoru ybr ve cbf ile kıyaslayan arkadaşlara şaşıyorum apaçhe sınıfında lider büyük farklaa
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    valla ben motorumu istanbul satışları dolduğu için antep bayisinden getirttim parça konusunda sorun olmadığını her konuda antepte olmalarına dahil yardımcı olabileceklerini söylediler zaten yaptığım araştırmalara göre allah kaza bela vermediği sürece bakımlarını düzgün yaptırıp adam gibide motorun hakkı ne ise o şekil kullanırsak sorun yaşıycamızı sanmam ha tabiki biraz şans işi bence apache al görünümde kalite olarakta bana göre 1 adım önde lideriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler