Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugünkü gelişmeleri anlatıyorum bora abinin apaçisi hakkında. öncelikle aldığından beri olan bi zincir problemi vardı onu hallettim diyo ama ben genede inanamadım. zincir teker ayaklıkta boşta dönerken takır tukur sesler çıkarıyodu gevremiş kopmak üzereymiş gres falan sürmüşler güyam oldu diyoda beni kesmedi tabi bu cevaplar.
    birde bugün unilli marka tubleks lstiklerini taktırmış hondada dubleks var bende nasıl yok die nese taktırmış ama tabi cantlar dublekse uygun olmayınca heryerinden hava kaçırmış oda tutmuş içine böyle baly benzeri bi ilaç sıkmış tutsun die onlan tutturmuş etmiş. şimdik burdan sesleniyorum ey bora abi bunu sen düşündünde lastikleri dubleks yapmayı bu tvs mühendisleri bu kadar kafa patlattı dijital saat yaptı m direkdsiyon yaptıda bu motura bunu nasıl düşünemediler yani ? birde arkadaşlar benden size tavsiye gri motura altın sarısı sibop kapağı almayın buda bana kapak olsun ne diim
    abicim şambriyelli lastiğe oldum olası uyuzum...Allah düşmanıma vermesin... aga sende hemen yetiştirdin he...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim şambriyelli lastiğe oldum olası uyuzum...Allah düşmanıma vermesin... aga sende hemen yetiştirdin he...
    abi daha neler var nelerde zamanı gelince anlatacam mesela motor gitmiyo diye daha rodajda dişlileri değiştirmelermi dersin. malzeme kalitesiz die torna desfiyede direksiyonları düzelttirip boyatmalarmı dersin . önümüzdeki günlerde beni takip etmeye devam edin bak neler anlatacam

Motosikleti
    abi daha neler var nelerde zamanı gelince anlatacam mesela motor gitmiyo diye daha rodajda dişlileri değiştirmelermi dersin. malzeme kalitesiz die torna desfiyede direksiyonları düzelttirip boyatmalarmı dersin . önümüzdeki günlerde beni takip etmeye devam edin bak neler anlatacam
    hadiii... anlat aga anlat...alamadık bari mundar diyelim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    bekle abi gelicek zamanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:44 ----------

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alet güzelmiş be abi hayırlı olsun bakalım muradına erdin xD

baklavanı ne zaman yiyiyoruz :D
    metehan abi çantaya dikkat edermisin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün biraz daha şehiriçi yol yaptım.plakam olmayınca yakalanmak korkusuyla tedirgin kullanıyorum.şehiriçi kullanımda (50-60 km.süratlerde) titreşim hissetmedim.
    motorumun bugün çektiğim çantalı resimleri:

bu çantada güzel dimi arklar

Motosikleti
    arka kuyruk biraz havada gibi apaçide farkındamısınız...Bora abide maşallah kınalı kuzu gibi süslemiş hemen sağını solunu...

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    arkadaşlar bugünkü gelişmeleri anlatıyorum bora abinin apaçisi hakkında. öncelikle aldığından beri olan bi zincir problemi vardı onu hallettim diyo ama ben genede inanamadım. zincir teker ayaklıkta boşta dönerken takır tukur sesler çıkarıyodu gevremiş kopmak üzereymiş gres falan sürmüşler güyam oldu diyoda beni kesmedi tabi bu cevaplar.
    birde bugün unilli marka tubleks lstiklerini taktırmış hondada dubleks var bende nasıl yok die nese taktırmış ama tabi cantlar dublekse uygun olmayınca heryerinden hava kaçırmış oda tutmuş içine böyle baly benzeri bi ilaç sıkmış tutsun die onlan tutturmuş etmiş. şimdik burdan sesleniyorum ey bora abi bunu sen düşündünde lastikleri dubleks yapmayı bu tvs mühendisleri bu kadar kafa patlattı dijital saat yaptı m direkdsiyon yaptıda bu motura bunu nasıl düşünemediler yani ? birde arkadaşlar benden size tavsiye gri motura altın sarısı sibop kapağı almayın buda bana kapak olsun ne diim

ilgiyle takip ediyorum konuyu:D bora abi inş başka bi sorun yaşamazsn

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgiyle takip ediyorum konuyu:D bora abi inş başka bi sorun yaşamazsn
    bizi izlemeye devam edin diyorum

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka kuyruk biraz havada gibi apaçide farkındamısınız...Bora abide maşallah kınalı kuzu gibi süslemiş hemen sağını solunu...
    methn abi o arka stoplardan öyle gözküyo galiba yandan bakınca normal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:16 ----------

:D kaçırmıyorum hiçbir bölümü ilgiyle seyrdiyoruz

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    dostum ciddimisin yoksa bora abiyi kızdırmak içinmi yazıyorsun bunları eyer ciddi isen apache alıcak arkadaşlarında kafa karışıcak daha doğrusu apacheden soğuycak insanlar
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik siigortası dediğin mali zorunlu sigortayı diyorsan o var
    yeniden yapman gerektıgını soyler arkadaş

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeniden yapman gerektıgını soyler arkadaş
    tamam saolasın bu hafta kısmetse apachemi alıcam ondan sonra benim çin işini satıcam
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Kaedeş apachenin jantları dublekse uyumlu hiç bişe yapmana gerek yok tak şişir ben kendim taktım tamirciyede gitmedim direk hiç bişeyle ugraşmadan şişirdim dubleks deilkende hiç bi sorun yaşamadım lastiklerle ilgili

Motosikleti
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    methn abi o arka stoplardan öyle gözküyo galiba yandan bakınca normal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:16 ----------

:D kaçırmıyorum hiçbir bölümü ilgiyle seyrdiyoruz
    ne bilim kıçı kalkık geldi bana fotodan...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ciddimisin yoksa bora abiyi kızdırmak içinmi yazıyorsun bunları eyer ciddi isen apache alıcak arkadaşlarında kafa karışıcak daha doğrusu apacheden soğuycak insanlar
    tabii ki şaka ama dozu biraz yüksek.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    abi sıkıntı var mı yok mu...

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    tamamdır abi doz yüksek geldiyse bende yapmam dahada. herkes motoruyla mutlu olsun allah kaza bela vermesin ....

tvs alamaya niyetliydim fakat pek bilgi alamdım bu yeni kasalar hakkında arkadaslar

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bahadır kardeş nasılsın görmeyeli
    ne oldu yeni tvs işi halledebildinmi
    bu arada Aydın ile konuştum bana bobini söküp yollasın yeterli dedi.
    adres ve telefonları vardı önceki sayfalarda olmazsa ben sana yine veririm.
    o sana burdan sarılmış bobini ve zenonları + bağlantı şemasını gönderecek sende ordan söktüğün bobini göndereceksin gerisi senin veya ordaki hünerli ustanın eline kalmış.
    fiyatı uygundu dediğim gibi,telefonla adres bilgilerini alırsın.kendine iyi bak kardeş.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ya bora abi hadi seni bekliyoruz sabırsızlıkla şöyle daha detaylı fotolar kayarsan çok sevinecez. Bide Vites göstergesi var mı bunun LÜTFENNNNNNN BORA ABİ

Bora bey rica etsem Apache üzerindeki izlenimlerinizi paylaşabilirmisiniz acaba? YBR ve Apache arasında kaldım ve doğru bir karar vermek istiyorum. Özellikle vibrasyon açısından,malzeme kalitesi ve işçilik açısından nasıl bir izlenim bıraktı şimdiye kadar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler