Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    bende gece cuma aldım makınamı atık motordan orda gördugunuz siyah motorlardan biri bende su an mersıne ilk ben getrdım cok memnunum zaten bundan oncekı motrumda apache idi baya bi eksıgını tamamlamıslar eksısınden cok artısı var resimlerı atarım kısa zamanda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı TheTurk_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora abi kozan yolundada TVS bayisi var bana yakin diye oraya söylemiştim telimjide verdim adam aricaktı beni motor gelince ama daha gelmemiş hergünde bakıyom işe gidip gelirken.

Abi ben merkez caminin karşısında kültür sitesinin yanındaki OPET'de çalışıyom yeni APACHE'n ile benzin almaya gel yanıma mümkünse hem motoruda incelemiş olurum bu hafta 15:00 - 23:00 calışıyom deişiklik olursa yazarım burdan
    Buarada motorunda hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela göstermesin abi
    Benim adım Ferdi abi gelirsen sor pompacı arkadaşlara ben orda olursam zaten hemen yanına gelirim motoru görünce
    ADANA'nın tek bayisi var o da atik motor.o söylediğin belki alt bayi dedikleri filan olsa gerek.atik motorun sahibi ismail diyordu alt bayi benden 10 motor istiyor diye.ama sayı az olunca yetişmedi,gönderemedi.tamam uğramaya çalışırım ferdi kardeş.dün atik motora uğradım,2.partide az sayıda gelecekmiş ve siparişler başlamış.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gece cuma aldım makınamı atık motordan orda gördugunuz siyah motorlardan biri bende su an mersıne ilk ben getrdım cok memnunum zaten bundan oncekı motrumda apache idi baya bi eksıgını tamamlamıslar eksısınden cok artısı var resimlerı atarım kısa zamanda
    erdal3323 mersindeki bayi ismi ve adresi varmı sende ? su rtr150 yi yakından görmek istiyorum
    no pain, no gain ...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ADANA'nın tek bayisi var o da atik motor.o söylediğin belki alt bayi dedikleri filan olsa gerek.atik motorun sahibi ismail diyordu alt bayi benden 10 motor istiyor diye.ama sayı az olunca yetişmedi,gönderemedi.tamam uğramaya çalışırım ferdi kardeş.dün atik motora uğradım,2.partide az sayıda gelecekmiş ve siparişler başlamış.
    Abi hayırlı olsun , güle güle kullan. Yeni kasalar çok güzelmiş İnş. titreşim konusunuda hallettilerse , ne cbf ne ybr artık Saygı ve sevgilerimle...
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun , güle güle kullan.
    teşekkürler kardeş.

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar 2011 model alan arkadaşlar yeni modelde vibrasyonda iyileştirilme olmuşmu acaba test ettinizmi??? test edip bilgilerinizi paylaşırsanız çok iyi olur.saygılar
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar 2011 model alan arkadaşlar yeni modelde vibrasyonda iyileştirilme olmuşmu acaba test ettinizmi??? test edip bilgilerinizi paylaşırsanız çok iyi olur.saygılar
    valla bora abiye soruyorsanız bırakın vibrasyonu motorun çalıştığı bile belli değilmiş hatta hayabusayı yapan mühendiste gidip bu yeni apaçideki dijital kadranı görmek istemişte yapım aşamasında sokmamışlar faprikaya . sonada adam zaten hap atıp intaar etmiş ben bunu nasıl yapamadım bunlar yaptı die
    bende bora abiden duydum onun yalancısıyım ne diim

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolmuşla geçerken görmüşdüm oto yıkamacının orda ufak dükkan var orda görmüştüm..hayırlı olsun..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

bu motordan almk istyn cok arkadasımız var alan arkadslar brz yardımcı olblrlermi?bazı sorularımız var titreşim vs gibi..alan arkadslara motorlarınızı güle güle kullanın darısı bzm basımıza

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı burrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motordan almk istyn cok arkadasımız var alan arkadslar brz yardımcı olblrlermi?bazı sorularımız var titreşim vs gibi..alan arkadslara motorlarınızı güle güle kullanın darısı bzm basımıza
    dostum saol iyi dileklerin için inşallah gönlüne göre bir motor alırsın motorlar şu an rodaj aşamasında rodaj bitsin gereken tüm konular cevabını bulacaktır
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bora abiye soruyorsanız bırakın vibrasyonu motorun çalıştığı bile belli değilmiş hatta hayabusayı yapan mühendiste gidip bu yeni apaçideki dijital kadranı görmek istemişte yapım aşamasında sokmamışlar faprikaya . sonada adam zaten hap atıp intaar etmiş ben bunu nasıl yapamadım bunlar yaptı die
    bende bora abiden duydum onun yalancısıyım ne diim
    hoop hooooop,kıskanmayalım.elbet birgüüün HONDA mühendisleri de belkiiii yapabiliir. devir saatini yıllar sonra koyabildiler zaten.

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoop hooooop,kıskanmayalım.elbet birgüüün HONDA mühendisleri de belkiiii yapabiliir. devir saatini yıllar sonra koyabildiler zaten.
    honda mühendisleri böyle oyuncaklarla uğraşmıyorlar abi . adamlar motur yapıyo koyuyo ortaya yok satıyo yok gemiler taşımaylan başedemiyo allah etmeye tr ye moturları. tvs ciler oyuncak dijital kadran yapana kadar biraz uğraşıp lastikleri dubleks yapalardı o zaman derdim adamlar teknolojiyi takip ediyo die. bu zamanda iç lastikli motor nerde kaldı ?

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda mühendisleri böyle oyuncaklarla uğraşmıyorlar abi . adamlar motur yapıyo koyuyo ortaya yok satıyo yok gemiler taşımaylan başedemiyo allah etmeye tr ye moturları. tvs ciler oyuncak dijital kadran yapana kadar biraz uğraşıp lastikleri dubleks yapalardı o zaman derdim adamlar teknolojiyi takip ediyo die. bu zamanda iç lastikli motor nerde kaldı ?
    Ben eski modelini cok kullandım apachenin bakıma gittigimde biri daha vardı bakıma gelen ben tubeles alacam lastıkleri dedim gerek yok üstündekide tubeles iclastigi cıkar olurdedi kendisinkide öyle yapmış motorda fazladan özellik varmış yani :D
    ama denemeden motoru sattım

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı TheTurk_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eski modelini cok kullandım apachenin bakıma gittigimde biri daha vardı bakıma gelen ben tubeles alacam lastıkleri dedim gerek yok üstündekide tubeles iclastigi cıkar olurdedi kendisinkide öyle yapmış motorda fazladan özellik varmış yani :D
    ama denemeden motoru sattım
    bence bunu tvs mühendisleri duymasın yoksa hazırda bi iç lastik koyuyolardı onuda söker öyle yollarlar motoru tr ye .

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    arkadaşlar bu plaka kaç günde çıkar benim eski motorda bir günde çıkmıştı forumdan takip ettiğim kadarı ile plakası çıkmayan arkadaşlar var

Motosikleti
    konu şu arkadaşlar.ADANA daki TVS bayisisnin merkezi,G.ANTEP İSLAHİYE'DE.BURADAKİ de ŞUBE.ee doğal olarak motorların faturaları da merkezden G.ANTEP'e gidiyor.onların keseceği faturalarda islahiyeden bizim adımıza kesilp vergileri yatıyor ve evraklar buraya geliyor.burada da plaka işlemleri yapılıyor.hal böyle olunca geldi-gitti,yolladı filan vakit alıyor tabii.bugün aldık plakalarımızı.artık rahat rahat gezebiliriz.hatta ben bugün 50 km.yol yaptım şehiriçinde.genel anlamda motorumdan memnunum.rahat,vites geçişleri yumuşak,her tek silindirli motorda vibrasyon olduğu gibi az da olsa vibrasyon var.ama rahatsız edici boyutta değil.(ee,gsr 600 den/cbf 500 den inince)hız konusunda birşey söyleyemeyeceğim.şimdilik 6000 devirden fazla kullanmıyorum 80 km.ile çok rahat gidiyor.değişken vites ve süratlerde kullanmaya çalışıyorum.aldığım gün depoyu fullemiştim(15,5 lt)(uzuuuun süredir ilk defa bunu yapıyorum,bir daha da zor),toplam 82 km.oldu hala çizgiler tam yani dolu.şimdilik paylaşacaklarım bu kadar.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar egzozumdan ses geliyo içinden herhalde dagıldı daha oncede scoterımde aynı sorunla karşılaştım yarıp içinden parça alıyolardı tahmini nerden açmak lazım bilen varsa cevaplasın lütfen

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar egzozumdan ses geliyo içinden herhalde dagıldı daha oncede scoterımde aynı sorunla karşılaştım yarıp içinden parça alıyolardı tahmini nerden açmak lazım bilen varsa cevaplasın lütfen
    abi ben öyle parça alma muhabbetini senden duydum valla oluyorsada ben bilmiyordum benim scoterdan da ses geliyordu zırıl zırıl ötüyordu yolda utanıyordum giderken benim susturucu dağılmış seninde öyle bir şey olmasın zaten eksozuda deyiştirdim mecburen

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    evet yanlış duymadın yarılıyo içinden parça alınıyo ,yani ameliyat susturucu parça puntası kırılıyo, çin malları gibi ucuzda degilki meret alıp degiştirim .

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    abi o zaman bilen vardır mutlak dediğin gibi çin malıda deyil pahalı ise en güzeli ameliyat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler