Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    sesi nasıl abi güzel, hoşmu..

zaten görüntüsüne diyicek laf yok bayağ uğraşmışlar çok dikkat çekici olmuş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok iyi abi çok güzel, hayırlı olsun. kazasız sürüşler. analizini yap abi özellikle vibrasyon olayını. haber bekliyoruz senden
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    fümenin boyası mat duruyor,diğerleri parlak.sesi bence gayet güzel,pıtır pıtır.

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Bora Abimin yeni tvs apacisini gördüm krmızı renk gayet hoştu. Daha resim çekemedik ve motor 5 km idi. Biraz zaman geçsin bilgi verir kendisi .
    eveeet.önce ki model apachesi olan yusuf (jönyusuf) kardeşimin yanına gittim bugün,kendisi sesini ve gaz yeyişini test etti eskisiyle çok farklı olduğunu söyledi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hakan kardeşim

ben

evimin önünde

OOoooo Adana gençlik buradaymiş...

Bora abi hayırlı uğurlu olsun...egsoz yamuk gibi...beklediğine değdi valla...yakışıklı makina vesselam...

Hakanım seledeki naylonu sök be...nedeni ani frende deponun üzerine doğru kayarsın valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kırmızı gerçekten yakışmış motora... allah kaza bela göstermesin ....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan kardeşim

ben

evimin önünde

OOoooo Adana gençlik buradaymiş...

Bora abi hayırlı uğurlu olsun...egsoz yamuk gibi...beklediğine değdi valla...yakışıklı makina vesselam...

Hakanım seledeki naylonu sök be...nedeni ani frende deponun üzerine doğru kayarsın valla...
    abi o kadar para verdik bırakta kayalım birazda yaaa

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    az kaldı bende cbf yi veya apaçi alıyım..ikendi kendime yemin ..ettim ehliyet ve motor olduğu zaman direk günübirlik bi gezip gleicem..antep adana olabilir..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o kadar para verdik bırakta kayalım birazda yaaa
    valla Bora abiye aragazı verdik makaraya sardık ama motoru geldi...eline her türlü verir yolda aga valla... yarışayım atlayım zıplayım deme...rezil olursun sonra...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)

vitesli motor kullanımı için yardım

selam arkadaşlar hepinize
    kazasız belasız günler dileğiyle uzun zamandır bende apache bekleyenlerdenim allaha çok şükür istanbulda olmama rağmen motorumu gaziantep bayisinden aldım buraya sürat motora teslim edilecek önümüzdeki hafta hayırlısıyla füme gri motoruma kavuşacam
    yalnız siz deyerli arkadaşlarımdan ricam bende 150 cc scoter var onu sattım ama vitesli hiç kullanmadım apache nin vites sistemi nasıl veya vitesli motor kullanımını anlatan bir cd veya bir site varmı bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum ilk kullanımda ne yapmam lazım yazarsanız çok sevinirim
    2011 apache alan arkadaşlarıma hayırlı olsun tekrar kazasız belasız günler dileğiyle

Motosikleti
    yok
    Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız günler dileğiyle uzun zamandır bende apache bekleyenlerdenim allaha çok şükür istanbulda olmama rağmen motorumu gaziantep bayisinden aldım buraya sürat motora teslim edilecek önümüzdeki hafta hayırlısıyla füme gri motoruma kavuşacam
    yalnız siz deyerli arkadaşlarımdan ricam bende 150 cc scoter var onu sattım ama vitesli hiç kullanmadım apache nin vites sistemi nasıl veya vitesli motor kullanımını anlatan bir cd veya bir site varmı bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum ilk kullanımda ne yapmam lazım yazarsanız çok sevinirim
    2011 apache alan arkadaşlarıma hayırlı olsun tekrar kazasız belasız günler dileğiyle
    vitesli motor hiç kullanmadın ve sıfır km motosiklet alıyorsun

sana tavsiyem kendi motoruna binmeden önce 1-2 saat'lik sürüş eğitimi almak, ama bir tanıdığından ama kurstan, yoksa İstanbul trafiğini de düşünürsek sıfır motosiklete hatta kendine ciddi zararlar verebilirsin. Kesinlikle bayiye hiç vitesli kullanmamış olarak gidip motoru teslim alma derim.
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    teşekkürler meteciğim,daha iyileri sana olsun kardeş.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı gerçekten yakışmış motora... allah kaza bela göstermesin ....
    sağolasın ramazan kardeş.daha iyileri sana olsun.

valla Bora abiye aragazı verdik makaraya sardık ama motoru geldi...eline her türlü verir yolda aga valla... yarışayım atlayım zıplayım deme...rezil olursun sonra...
    şu rodaj bitsin,asfalt ağlayacak. hiç dinlemem alırım anahtarını.

kazasız belasız günler dileğiyle. 2011 apache alan arkadaşlarıma hayırlı olsun tekrar kazasız belasız günler dileğiyle
    teşekkürler kardeş,bence de önce vitesliye çalış ondan sonra binmeye başla.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    neyse bugün direksiyona da girdik çıktık ehliyet+motor aynı günde alınsın varya
    CINCIKKKK GİBİ olur ))

Motosikleti
    TVS apache rtr150 2011
    arkdşlar yeni tvs apache dün elime geçti plaka ruhsat beklyorum hayırlı olur inş vibrasyon konusu da daha önce ybr 125 kullanıyordum düşük rolantide ybr den biraz fazla gibi seyir halinde vibrasyondan eser yok elimin altında otobanda güçü hissediyorum ybr veya cbf gibi rahat değil gibi belki kullandıkca alışılır ama geri kalan vibrasyon güç tork kendini hissettiriyor ybr ye bindim cbf e bindim sıra apache de ilerleyen zamanlarda motor hakkında gerekli yorumları yaparım

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bende Hiç bilmiyordum Apache aldım Ve Onda Öğrendim. İlk 1000 Km Mahallede Turladım ve Öğrendim. Benim Motorumda 5-6 Kişi Daha Öğrendi Bir Aşağı 2-3-4-5 Yukarı. 5-4-3-2 N-1 1-N-2-3-4-5
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlarda da vibrasyon var yani vibrasyon yoksa alınır. analizleri yapılsın ona göre hareket edeyim. gelsin yorumlar
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeeeeet arkadaşlar,nihayet uzuuuuun yoldan beklediğimiz misafirimiz geldi.saat 10.30 gibi.kamyonun gelişinden,indirilişine,montajdan sonucakadar fotoroman tadında. çanta demiri taktırdıktan sonra hakan kardeşim motoruyla geldi hayırlı olsuna.kendisine teşekkür ediyorum.daha sonra beraber hakanın dükkanına çay içmeye gittik.hakan;''tüh be,bende keşke bundan alsaydım dedi''yarın da çantamı takacağım,adamın işi çoktu yarına kaldı.

hakanın yeni cbf'iyle

hakan kardeşim

ben

evimin önünde

10 dakikalık sürüş izlenimim;gayet güzel,frenler,gaz yeme,yakışıklılık...++++
    hayırlı olsun abicim valla bende eskiyi bayiye verip model yukseltmeyi düşünmüyor degilim artısını eksiisini yazarsan memnun olurum

Motosikleti
    YURTDIŞINDAKİ APAÇİLERİ TAKİP EDEN VARSA SÖÖLİYİ RTR 180 NİN ABS MODELİLDE ÇIKTI İNŞ TR YE ÖNÜMZDEKİ SENE GELİR BUYRUN TEST VİDEOSU HAYRAN OLMAAYCAK GİBİ DE DEĞİL

http://www.youtube.com/watch?v=fQaB05vvfy0
    http://www.youtube.com/watch?v=3XBNx...eature=related
    BEYLER BİDE KİMSE İNANMIYACAK AMA O MOTORDA YAZAN HYPER EDGE RTR 160 BİR MODELDİR
    APACHİ 2 E AYRILIR
    RTR 160 FI
    RTR 160 HYPER EDGE
    TÜRKİYE GELEN HYPER EDGE 15.02 BEYGİRDİR BUNU BİLESİNİZ TÜRKİYEYE GELEN ARABALARDA DANDİKLİK OLUYOR
    MESELA Q7 NİN 5.0 MOTORDUR AMA TR VERGİDEN DOLAYI GALİBA.3.0 YANİ Bİ KARIŞIKLIK VAR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

Rtr 160 fı(ek olarak arka disktir 15.78 beygirdir)
    rtr 160 hyper edge((türkiyeye gelen 15.02 beygir arkada disk yok))
    rtr 180 abs arka ön disk 17.03 beygir

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YURTDIŞINDAKİ APAÇİLERİ TAKİP EDEN VARSA SÖÖLİYİ RTR 180 NİN ABS MODELİLDE ÇIKTI İNŞ TR YE ÖNÜMZDEKİ SENE GELİR BUYRUN TEST VİDEOSU HAYRAN OLMAAYCAK GİBİ DE DEĞİL

BEYLER BİDE KİMSE İNANMIYACAK AMA O MOTORDA YAZAN HYPER EDGE RTR 160 BİR MODELDİR
    APACHİ 2 E AYRILIR
    RTR 160 FI
    RTR 160 HYPER EDGE
    TÜRKİYE GELEN HYPER EDGE 15.02 BEYGİRDİR BUNU BİLESİNİZ TÜRKİYEYE GELEN ARABALARDA DANDİKLİK OLUYOR
    MESELA Q7 NİN 5.0 MOTORDUR AMA TR VERGİDEN DOLAYI GALİBA.3.0 YANİ Bİ KARIŞIKLIK VAR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

2ye ayrılır demişsn peki hangisi iyi ne farklılıklar var ya arkadas suraya bak hindistan bile arabasını motorskletni kendi üretiyo biz türkler hala araba motrsklet üretemdk adamların açlıktan nefesi kokuyo ama üretiyorlar offf offf çok yazık ya şu apache türk malı olduğunu düşünsenize.

Motosikleti
    millet hintlileri kötüler ama şunu bilmezler..kullandığınız programlar hep hintli mesela

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

APACHİ 2 E AYRILIR
    RTR 160 FI
    RTR 160 HYPER EDGE

Yanlış bilgi vermeyelim türkiyeye gelen 150 cc 160 değil.Yani ;
    150cc 13.5 bg
    160cc 15.2 bg
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler