Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi yürüyüp gidermisiniz
    Biz size süprüzzz yapıcaz
    Bekleyin ve görün [COLOR="Silver"]

_RTR.jpg[/IMG]
    benim bile almayı ciddi ciddi düşündüğüm bir modeldi ama fiyasko oldu hacı...

vallahi kabusa dönüştü...gemidir zartdır zurttur derken tüketicinin tadı kaçtı midesi bulandı artık...paranla rezil ediyorlar seni namussuzlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bile almayı ciddi ciddi düşündüğüm bir modeldi ama fiyasko oldu hacı...

vallahi kabusa dönüştü...gemidir zartdır zurttur derken tüketicinin tadı kaçtı midesi bulandı artık...paranla rezil ediyorlar seni namussuzlar...
    en geç p.tesi-salı motorlar elimizde
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne dersen de mondial müşteri memluniyeti ve servis deme arkadaşım o konuda mondial berabat bi firma yeni malına bişey demem ama servisine ve müşteri memluniyetine derim arka frenimi 1 ay sonra getirdiler garantiden deyişti 1 ayyyy
    mondial bende kullanıyorum eğer bana birisi derse ki mondial müşteri memnuniyetine önem veriyor derse alsın okusun bu şikayet benim ne giderildi nede memnuniyetim sağlandı bu şikayetimin altına yazı yazdım silmişler çok ilerlediler fakat sahtekarlıkta http://www.sikayetvar.com/sikayet/no...+Saglanmiyor!r
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en geç p.tesi-salı motorlar elimizde
    iyi hadi bakam bekliyoruz müjdeli haberlerinizi...milli mesele oldu inan...

iyi geceler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    iyi hadi bakam bekliyoruz müjdeli haberlerinizi...milli mesele oldu inan...

iyi geceler...
    assolist'ler sahneye en son çıkarmış
    iyi geceler abi

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bu motor biraz yaygin olsaydı düşünmez beklerdim ama gel görki motor gelse parçası servisi yok veya çok az :S sarısı na bitiyom :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    burada ve birçok forumda,yazı yazan birçok arkadaşın,kulaktan dolma bilgilerle yazılar yazdığına inanıyorum.yedek parça sıkıntısı varmış.gidin bakın apaçi sahibi bile değildir.vibrasyon varmış,bırakın kullanmayı,belkide üstüne bile hiç oturmamıştır.burada bazıları yazmış;''öyle bir vibrasyon varki indiğinizde,ayakta durmakta zorlanıyorsunuz''hadi canım bu kadar da olmaz,sanki asfalt delme makinesi.unutulan bir şey var,silindir sayısı arttıkça vibrasyon azalır,defalardır yazdık ama ağzı olan konuşuyor. sanıyormusunuz 4 silindirlilerde vibrasyon sıfır.mesela,F650 GS vibrasyonun kralını yapıyordu ama şakır şakır satıyordu.söylermisiniz,hangi BMW nin parçası ucuz,hemen bulunuyor,servisi desen kazık.mesela,kawasaki,Z MOTO ilgisiz deniyor.parça sıkıntısı var deniyor,ama hala kawa satılıyor,parçayı z moto getirmezse getirmesin yurtdışı sitelerde zibil gibi ve ucuz.hondanın elinde parçası varda fiyatından dolayı alabiliyormusunuz?bu gibi forumlarda çin malı motorlar için bir dünya yazılar yazıldı.eğer çin malı motorlar olmasaydı,TR.ye motor kültürü yerleşemezdi.kaçımız japon/italyan/alman motorlarına binebiliyorduk.çin malı motorlar bize,motorda,sinyal/benzin göstergesi/otomatik marş/km/devir saati ve daha birçok şeyi öğretti.hatırlayın MOBİLET te bunların hangisi vardı?yapmayın arkadaşlar,lütfen bilgimiz olmadan fikrimiz olmasın.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada ve birçok forumda,yazı yazan birçok arkadaşın,kulaktan dolma bilgilerle yazılar yazdığına inanıyorum.yedek parça sıkıntısı varmış.gidin bakın apaçi sahibi bile değildir.vibrasyon varmış,bırakın kullanmayı,belkide üstüne bile hiç oturmamıştır.burada bazıları yazmış;''öyle bir vibrasyon varki indiğinizde,ayakta durmakta zorlanıyorsunuz''hadi canım bu kadar da olmaz,sanki asfalt delme makinesi.unutulan bir şey var,silindir sayısı arttıkça vibrasyon azalır,defalardır yazdık ama ağzı olan konuşuyor. sanıyormusunuz 4 silindirlilerde vibrasyon sıfır.mesela,F650 GS vibrasyonun kralını yapıyordu ama şakır şakır satıyordu.söylermisiniz,hangi BMW nin parçası ucuz,hemen bulunuyor,servisi desen kazık.mesela,kawasaki,Z MOTO ilgisiz deniyor.parça sıkıntısı var deniyor,ama hala kawa satılıyor,parçayı z moto getirmezse getirmesin yurtdışı sitelerde zibil gibi ve ucuz.hondanın elinde parçası varda fiyatından dolayı alabiliyormusunuz?bu gibi forumlarda çin malı motorlar için bir dünya yazılar yazıldı.eğer çin malı motorlar olmasaydı,TR.ye motor kültürü yerleşemezdi.kaçımız japon/italyan/alman motorlarına binebiliyorduk.çin malı motorlar bize,motorda,sinyal/benzin göstergesi/otomatik marş/km/devir saati ve daha birçok şeyi öğretti.hatırlayın MOBİLET te bunların hangisi vardı?yapmayın arkadaşlar,lütfen bilgimiz olmadan fikrimiz olmasın.
    selam Bora abi
    güzel demişsin diyeceğim ama malesef diyemiyorum.ben 2 sene kullandım apache bilen bilir topacta.sadece 38.000 km yaptım 2 apacheyle.hem uzun yol hem şehir içi kullanım.şehir içi kullanımda pek sıkıntı yaratmıyor çünkü yaptığın yol 50-100 km en fazla ve dur kalk fazla.ama uzun yola çıkınca iş değişiyor malesef ilk 1 saatten sonra motor çekilmez oluyor,benim apache'ler öyleydi.
    hani tabiri caizse titreşim yok diyenin çayına tuz atarım misali.
    burda baya bir apache kullanıcısı var bir oylama yapsınlar titreşim varmı yokmu ne derece titreşim var rahatsız ediyormu etmiyormu ? alacak arkadaşlara örnek olur.
    ama şu da var gelecek olanlarda titreşim olmadığı söyleniyor.
    her motorun genelde bazı kronik sıkıntıları olur ama istemeden-ama gözden kaçan-belkide kasıtlı.

apache'de benim gördüğüm sıkıntılar ;
    baş sıkıntıyı yazmıyorum(bilen biliyor,bilmeyen kullanınca öğreniyor)
    rampada 2 kişi ile tekere gelme (15 dişli ile bir nebze sıkıntı gideriliyor )
    gösterge-far lamba patlamaları ( led lamba ile değişince sorun gidiyor)
    gösterge saat arızaları (yenisi ile değişecek )garantin bitmişse öyle bin gitsin
    tubbles lastik sıkıntısı (jant yanakları dar )şamyele devam
    uzun yolculuklarda buji kesme sıkıntısı(kaliteli buji ile sıkıntı gidiyor)
    harici aksesuar kabul etmemesi(zenon-geniş lastik v.s)
    bir karbüratör istersin sıfır en kısa 3 ay,km saati en az 1,5 ay.parça demeyin zaten yok.resmi belge ile istek talepleri sabittir.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar,zaten bildik şeyler.
    fazla yorum yapınca zaten sıkıntı yapıyor,yorumları takan kim
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Selamlar olsun
    Ben artık hiç konuşmuyorum çünkü ben hiç sorun yaşamadım titreşimde benim motorda nedense azdı
    parça sorunuda yaşamadım Buradaki bayinin elinde her parçası mevcut çünkü ve baya da kapsamlı bir bayi
    Benim burada ne parça nede servis sıkıntım yok (gözlüğümü takarım)

umut_fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150/mc 150
    hocam bende tvs apacheleri bekleyenlerdenim ama beni mayıs ayına atılar bu aylarda alacagım bir yer var mı acaba , kontejyanlar dolmuş. bende mayıs ayının ilk haftası alırım ne yapalım hemde deneyenlerden fikir alırız

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    uzaktan izleyenlerden olacağım bu topacı artık.
    bakalım inşallah sıkıntınız çıkmaz.
    tekeriniz düz bassın.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Abi çantayı boşver de senin makina bugün geleceğidi... motor olmazsa o çantayı nerye monte edecen be abi...
    abi sen beni güldürdün allahta seni güldürsün

Motosikleti
    Abi çantayı boşver de senin makina bugün geleceğidi... motor olmazsa o çantayı nerye monte edecen be abi...
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen beni güldürdün allahta seni güldürsün
    mete/hakan;siz gülün gülün bakalım.alır almaz resmini buraya koyacağım.bir alabilsem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    adanalı abim sen bu motora çok güveniyorsun ve sabırla bekliyorsun inşaallah en kısa zamanda kavuşursun ...

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam Bora abi
    güzel demişsin diyeceğim ama malesef diyemiyorum.ben 2 sene kullandım apache bilen bilir topacta.sadece 38.000 km yaptım 2 apacheyle.hem uzun yol hem şehir içi kullanım.şehir içi kullanımda pek sıkıntı yaratmıyor çünkü yaptığın yol 50-100 km en fazla ve dur kalk fazla.ama uzun yola çıkınca iş değişiyor malesef ilk 1 saatten sonra motor çekilmez oluyor,benim apache'ler öyleydi.
    hani tabiri caizse titreşim yok diyenin çayına tuz atarım misali.
    burda baya bir apache kullanıcısı var bir oylama yapsınlar titreşim varmı yokmu ne derece titreşim var rahatsız ediyormu etmiyormu ? alacak arkadaşlara örnek olur.
    ama şu da var gelecek olanlarda titreşim olmadığı söyleniyor.
    her motorun genelde bazı kronik sıkıntıları olur ama istemeden-ama gözden kaçan-belkide kasıtlı.

apache'de benim gördüğüm sıkıntılar ;
    baş sıkıntıyı yazmıyorum(bilen biliyor,bilmeyen kullanınca öğreniyor)
    rampada 2 kişi ile tekere gelme (15 dişli ile bir nebze sıkıntı gideriliyor )
    gösterge-far lamba patlamaları ( led lamba ile değişince sorun gidiyor)
    gösterge saat arızaları (yenisi ile değişecek )garantin bitmişse öyle bin gitsin
    tubbles lastik sıkıntısı (jant yanakları dar )şamyele devam
    uzun yolculuklarda buji kesme sıkıntısı(kaliteli buji ile sıkıntı gidiyor)
    harici aksesuar kabul etmemesi(zenon-geniş lastik v.s)
    bir karbüratör istersin sıfır en kısa 3 ay,km saati en az 1,5 ay.parça demeyin zaten yok.resmi belge ile istek talepleri sabittir.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar,zaten bildik şeyler.
    fazla yorum yapınca zaten sıkıntı yapıyor,yorumları takan kim
    abi sen bu sıkıntıları apaçhede yaşamış olman birazda şans işi birde aydından verdin sanırım karbüretör sparişini, ben 1 kere bakıma geldim ve uzadım çok lakayit iş yapıyolar senin beklemende bundan oldu sanırım

Motosikleti
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adanalı abim sen bu motora çok güveniyorsun ve sabırla bekliyorsun inşaallah en kısa zamanda kavuşursun ...
    iyi dileklerin için sağol kardeş.ben sırasıyla,dorado corvus 250/ybr 125/hyosung 250 comet/honda deauville 700/suzuki gsr 600/honda cbf 500 e bindim.şimdi tekrar küçük cc.de karar kıldım.tabii yıllar önce mobylett ve peugeot u saymazsak.bakalım,allah utandırmasın.

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    hihehehe beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır

esasında tvs ile ilgilenen koordinatör aşırı lakayt mış.
    aynen bizim bilgisayarcı gibi. abi şimdi gümrükten geliyorum şimdi çıkıyorum şimdi görüşüyorum ... gibi

duman grisi ne süzülür şimdi
    titreşim yok o kadar var olanda mutlaka bir volan veya krank eğrisi vardır bulmak için tornada döner parçaları döndürmek gerek aksi: titreşim yok.
    titreşim kavramı kişiden kişiye değişmez ama motorlarda fark olur. kardeşler allah iyi malzeme ile karşılaştırsın sizleri - bizleri- inşaallah .
    hayırlı cuma lar olsun hepinize.

valla Bora abi ben ana bayi ile çok konuştum yüz yüze,ve fuarda'da sordum en son yeni kasada motor enjeksiyonlumu diye yok dedi arkadaş eski kasanın karbüratörlü motoru var dedi.
    ama tekrardan fikir değiştirip enjeksiyonlu 150 cc koyarlarsa üzerine orası ayrı nasıl olsa ne zaman geleceği malum.keşke hiç getirmeselerde direk rtr 180 İ yi getirseler.ben bile o zaman yedek motor olarak alırım belki.
    hindistan'da bu 150 cc lere artık bakmıyorlar bile,youtube'de artık videolara bakarsanız hep rtr 180 videosu.
    motorun sağlamlığına laf yok ama çevir çevir ver milletin önüne ben ona kızıyorum.
    dikkat edersek bu 125 ve 150 cc ybr-cbf-tvs apache hep makyajlanıp öne sürülüyor baştan yaratma diye birşey yok,nereye kadar böyle devam edecek merak ediyorum.
    bu arada yamahayı yeni kasa cbr dan dolayı tebrik ederim örnek alsınlar.

aslında tutulan bir mtoru baştan yaratmakta yersiz olur.. o da hayal kırıklığı yaratabilir insanlrda. sadece görünüş olarak ve fonksiyonel olarak iyileştirmek en uygunu bende.. baştan yaratırsan başka bir model olurdu zaten ::D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 ----------

Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yamaha ybr 125 esd ile apache arasında kaldım söyleki yamaha parçası bol ucuz heryerde bulunabilir 2 el çok sağlam ama gel gelelim yamaha geleneğini sürdürerek yine bisiklet gibi yapıyo çok cığız duruyo iskelet gibi arka teker çk ince jant büyük ama apache 2011 tasarımı muhteşem kim görse çok begenıyo özellikle dijtal km çk sık sarısı çk hoş buarada apache kullanan arkadaslar şimdiye kadr parça sıkıntısı yaşadınızmı bütün parçalar uygun fıyata bulunabilirmi? bakın 2011 apache adam arka teker kalınlaştrmış performans egzos tamış çok hoşuma gitti ya http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ

arkadaşım yamaha ybr 125 in parça fiyatları cbf 150 ve apache den 2 kat daha pahalı emin ol istersen bi araştırabilirsiin. en basitinden apache nin silindir piston kiti 170-180 tl civarında ybr ninki 400 ün üzerinde...

Motosikleti
    Dün gece mail atmıştım isotlara sabah aradılar beni.Motorlar gelmiş gümrük işlemleri yapılıyormuş .Bu ay içinde motorlar bütün bayilere dağıtılmış olacak dediler.

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor girdiyse 9unda alinacaksa alin, gene keklenirseniz bir kere de olsa hayatinizda kararlilik gosterin, bir kere dogru duzgun sonuc alinacak sekilde protesto edin bence, hani benzin zammi olur protesto edilir piknik havasinda, ne protesto eden bilincindedir, ne izleyici bilir, sonuc piknik olur gene zam devam eder, bir kere de insanlari sasirtin, turk insaninin bir seyi protesto edebilip sonuc aldigini gormek umudu ile ( hayal bence ama umit )

Bence sen bizi ümitsizliğe itmekte epey kararlısın ;) Düşmanmış gibi konuşuyosun bea hehe..araçlar gelmiş işte alacak olanlarda haftaya alacaklar dahası var mı? bende çok araştırdım ama bu segmentte tvs honda ve yamaha vardır, gerisi hikaye ne dersen de. onların içinde de en iyisi sanki rtr gibi her konudan ele aldığımızda ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 ----------

yorum yapan arkadaşlara hak vermemek elde değil.bende hep söylemişimdir ve söylerim bu ithalatçı firma ile bu iş yürümez.ağızlarından çıkan lafın arkasında durmuyorlar prim yaptırmanın anlamı yok.
    motorlar gelse ne olur.her zaman derim nasıl iş bu yeni kasaya eski kasanın süslenmiş motoru ?neden 160-180 değil'de 150 cc motor.
    hadi seneler sonra motor geldi diyelim peki ba kadar zaman bekleyen motorun parçaları kaç sene sonra gelicek onun garantisini veriyormu firma,haftaya gelicek der 3 sene sonra parçalar gelmeye başlar yavaş yavaş.bıraksınlar bu ithalatçı-motor bayiliği işini başka işe baksınlar canım motorun'da Türkiye'deki imajını sıfırlamasınlar.
    aslında direk indian TVS Motora meil atmalı burdaki firmadan şikayetçiyim bu işi beceremiyor diye.
    4000 tl az para değil,parçası olmayacak motora 1000 tl vermem ben.
    bir km saatin bozulsa vay haline,alıp takarsın çinli km saati olur biter ne işin var digital saatle.
    neyse bu hafta sonu kesin gelicek diyor Aydın.kesinmi dedim öyle diyorlar dedi
    diyorlarmış.bayi başına 10 tane ayrımışlar gerisi sonra dağıtılacakmış sanki bulunmaz hint kumaşı,alt tarfı 150 cc motosiklet.birde kendilerini naza çekmezlermi.
    bitiyorum vatandaşını hüpletmeye çalışan Türk firmalarına,ondan sonra derler yerli malı kullanmalı,elin yabancısı bunlardan bin kat daha iyi ve lafının eri.

Vallahi bu tvs nin hindistandaki fabrikasına mail atmak gayet mantıklı geldi bana da.. asıl suçlu kim o zmn netleşir heralde.. he diğer taraftan fuarda satış müdürleriyle de görüştüm.. dedim 160 , 180 neden gelmedi.. çeşitli sebepleri var dediler.. en basitinden 160 cc full enjeksiyonlu gelseydi.. sizin açınızdan düşünüyoruz 5500 - 6000 e alır mıydınız dedi? orda kaldım sanırım maliyetler fazla onların 10 cc de bu kadr farkeder mi dedim? bizde farketsin istemiyoruz ama hindistandaki fabrika yüksek maliyetlere imal ediyor dediler. belki ileride bir zaman 180 cc daha mantıklı olur dedi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler