Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda XL 200< Mondial 150 MC RoadRacer
    selam forumu uzun zamandır takip ediyorum daha önce de honda xl 200 kullanıcısıydım şimdi askerlik bitti işe de başlamak üzereyim cbf 150 ve apache arasında durakladım baktım ki cbf i kredi kartına hepsini taksitle alamıyorum bi miktar peşinat ödemem gerekiyormuş ve stoklardada motor yok şimdiden ödeme yapmam lazım mış ki nisan ayında alabileyim bu durum hondadan biraz uzaklaştırdı beni hemen almak istiyorum.tvs yide araştırdım kendi sınıfında japonlardan aşağı kalır yanı yok tasarım olsun motoru olsun demem o ki istanbul avrupa yakasında apache 0 km olanını bana kredi kartına taksitle satış imkanı olan bayi biliyormusunuz işe yeni başliyacağım için kredi çekme imkanım yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam forumu uzun zamandır takip ediyorum daha önce de honda xl 200 kullanıcısıydım şimdi askerlik bitti işe de başlamak üzereyim cbf 150 ve apache arasında durakladım baktım ki cbf i kredi kartına hepsini taksitle alamıyorum bi miktar peşinat ödemem gerekiyormuş ve stoklardada motor yok şimdiden ödeme yapmam lazım mış ki nisan ayında alabileyim bu durum hondadan biraz uzaklaştırdı beni hemen almak istiyorum.tvs yide araştırdım kendi sınıfında japonlardan aşağı kalır yanı yok tasarım olsun motoru olsun demem o ki istanbul avrupa yakasında apache 0 km olanını bana kredi kartına taksitle satış imkanı olan bayi biliyormusunuz işe yeni başliyacağım için kredi çekme imkanım yok

Bu ayın 28 ine türkiye ye giriş yapıyor tvs apache. 1 nisandan itibarende bayilere dağıtılıyor.Taksitli olarak satış yaparlar mı bilmiyorum ama SÜRAT MOTOR var.galatadere cad. kavak sokak no:12 kağıthane/istanbul istersen bu numaradan ara bilgi al daha garanti olur (0212) 268 67 63

cbf motor dayanıklılık konusunda sınıfta kalır. çin motoru gibi 20 binde 30 binde motor yaptırıyorsun. sagır sultan bile duydu. apaçhe şu vibrasyon işini çözdüyse benim gözümde en kral motor olur.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf motor dayanıklılık konusunda sınıfta kalır. çin motoru gibi 20 binde 30 binde motor yaptırıyorsun. sagır sultan bile duydu. apaçhe şu vibrasyon işini çözdüyse benim gözümde en kral motor olur.
    Çözüldüğünü firma söylüyor.Fakat günde 200-300 km yapmayan biri için titreşim olsa bile sorun olmaz.Abartıldığı kadar değildi eski kasada.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı nikeefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyine tamam
    geçenlerde birşey duydum
    lastik patlayınca köpük kullanmak
    bu köpük nasıl birşey
    ve nasıl tatbik edilecek

bu arada apache alma durumum devam ediyor.
    kararsızlık kötü oluyor. dedim kesin olarak alacağım inşaallah.
    kardeş,lastik patlayınca sıkılan köpük konusu şöyle.lastik patladı,giren nesneyi çekip çıkartıyorsun,biraz çalkalayıp o köpük spreyini,siboptan içeriye sıkıyorsun.sıkılan madde ile içeriye bir miktar da hava sıkılmış oluyor.(söylendiğine göre 20 psi.kadar) o da senin yola devam etmeni ve en yakın petrolde havanı tamamlamana yetiyormuş.ancak buradaki en önemli konu bu spreyler,tubless lastikler içindir.iç lastikli olanlarda kullanılmaz,kullanılsa da bir işe yaramaz.o sıkılan madde,gidip delik olan yeri,havanın da sayesinde genleşerek tıkıyor,mekanizması böyle.ancak yarılmış lastiklerde de bir işe yaramadığını duymuştum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş,lastik patlayınca sıkılan köpük konusu şöyle.lastik patladı,giren nesneyi çekip çıkartıyorsun,biraz çalkalayıp o köpük spreyini,siboptan içeriye sıkıyorsun.sıkılan madde ile içeriye bir miktar da hava sıkılmış oluyor.(söylendiğine göre 20 psi.kadar) o da senin yola devam etmeni ve en yakın petrolde havanı tamamlamana yetiyormuş.ancak buradaki en önemli konu bu spreyler,tubless lastikler içindir.iç lastikli olanlarda kullanılmaz,kullanılsa da bir işe yaramaz.o sıkılan madde,gidip delik olan yeri,havanın da sayesinde genleşerek tıkıyor,mekanizması böyle.ancak yarılmış lastiklerde de bir işe yaramadığını duymuştum.

teşekkür ederim bora bey kardeş. hani bir nebze işgörüyor ama siboplularda değil yani lastik kaynağı bulundurmamız ve pompa makinesi bulundurmamız gerekecek. niyet yaz geldi yayla yollarında kullanmak olunca kaygılanıyor insan.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Bu gün buradaki bayi'ye gittim vade farksız 12 ay taksit yapacakmış.
    Ve nisanın 2. haftası motorların elinde olacağını söylüyor.
    Şimdiden 30 tane müşteriside hazırmış
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ayın 28 ine türkiye ye giriş yapıyor tvs apache. 1 nisandan itibarende bayilere dağıtılıyor.
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün buradaki bayi'ye gittim vade farksız 12 ay taksit yapacakmış.
    Ve nisanın 2. haftası motorların elinde olacağını söylüyor.
    Şimdiden 30 tane müşteriside hazırmış
    ne oldu şimdide nisanın 2, haftasına mı kaldı yani?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    CBF250
    Gelmez bu apache... İsotlar bıraksın bu işi... Ben cbf alıcam ne yapalım...
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmez bu apache... İsotlar bıraksın bu işi... Ben cbf alıcam ne yapalım...
    Al Alda cbf geldimi sanki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oldu şimdide nisanın 2, haftasına mı kaldı yani?
    Bayi anca 2. hafta bizim elimizde olur dedi yani dağıtımdan dolayı

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acun0 her konuda honda cbf150 ye saldırıyorsun gerçekten seni anlamak güç onlarca kez sana 20-30 binde motorun bitmediğini, sadece kullanıcı kaynaklı hata ve fabrikadan çıkabilecek binde bir hatadan dolayı gerçekleşmiş sorun olacağı söylendi ama sen görmüşsün bir hatayı ve sürekli belaltı vurmaya çalışıyorsun açıkçası senin yaptığın sadece bağcıyı dövmektir, ben 3 yıl önce sattığım cbf150 motorumu satılık ilanlarında geçenlerde tekrar gördüm, sattığımda 20 bin km deydi. Sattığım kişi kuryeydi ve 70 binde motoru sıfırladı. Acaba neden? tabi canım sen haklısın kesinlikle ölmüş motoru kullanmıştır 50 bin km kadar

Apache alacak arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun güzel motordur ama beni tek caydıran konusu vibrasyonuydu ve servisin yaygın bir ağda olmamasıydı umarım önümüzdeki yıllarda bu sorun kısa sürede çözülür

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    cbf 150 de çok sorun yaşamış biri olarak 2007 ve 2008 modeli tvs al kafan rahat etsin 100 km hızın üzerinde vibrasyoonda arahtsız etmiyor... 20 000 km motor yenile 12 000 km zincir bitme benim 2 cbf imdede başıma geldi.. halen kurye arkadaşlarımında başında. tvs yada yamaha ybr ....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Apache bence yeni kasa olarak hicbir arti getirmedi sadece hos olan dijital gostergesi ama onun disinda eski motor eski teknoloji, dunyada yok artik bu yeni kasa, bu paraya ilk tercih kesinlikle cbr125 yeni kasasidir, daha uygun fiyatli olarak ise MONDIAL 150MC, kesinlikle apacheden cok ustun, hatta ybr,cbfyi bile yakinda silecek bir motordur, cinli demeden once gidin bir gorun, kullanin, kullanicisini bulun, nerden biliyorum derseniz burada tum motorlari test etme imkanim oldugu icin, ornegin cbr150 cbr250 yeni kasalari, apache rtr180 i ve daha bircok modeli turkiyeye gelmeden kullandim, mondial kesinlikle bu sefer asti kendi fiyati ve kategorisinde, apache kullanimini zevk vermiyor, mondiali deneyin 15beygir, gucu aninda gorursunuz, paraniz cok degilse gidip sadece bir test edin, apache oyle belese yeni kasa diye eskiyi yutturamamali akilli olursaniz, adam gibi yeni kasalari getirsinler, kendinizi enayi yerine koydurtmayin

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache bence yeni kasa olarak hicbir arti getirmedi sadece hos olan dijital gostergesi ama onun disinda eski motor eski teknoloji, dunyada yok artik bu yeni kasa, bu paraya ilk tercih kesinlikle cbr125 yeni kasasidir, daha uygun fiyatli olarak ise MONDIAL 150MC, kesinlikle apacheden cok ustun, hatta ybr,cbfyi bile yakinda silecek bir motordur, cinli demeden once gidin bir gorun, kullanin, kullanicisini bulun, nerden biliyorum derseniz burada tum motorlari test etme imkanim oldugu icin, ornegin cbr150 cbr250 yeni kasalari, apache rtr180 i ve daha bircok modeli turkiyeye gelmeden kullandim, mondial kesinlikle bu sefer asti kendi fiyati ve kategorisinde, apache kullanimini zevk vermiyor, mondiali deneyin 15beygir, gucu aninda gorursunuz, paraniz cok degilse gidip sadece bir test edin, apache oyle belese yeni kasa diye eskiyi yutturamamali akilli olursaniz, adam gibi yeni kasalari getirsinler, kendinizi enayi yerine koydurtmayin
    şu an elimizde ki mevcut motosikletler bu yapacak birşey yok bence motosikletlerin dökülme olayları tamamen kullanıcı hataları.En sağlam dediğimiz bi yamaha ybr 125 bile çok rahat 1 yılda dökülür.mondial 150 mc ne kadar iyi veya ne kadar kötü olursa olsun motorun çok yaşayıp yaşamayacağı kullanıcıya bağlıdır

Motosikleti
    Bi suskun gördüm sizi ahali nerdesiniz ?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ben de aynı senin gibi düşünüyorum..Bizim tvs topiği artık fazla takılmıyor ? :(

slm ark. şuan için hiç bir yerde mi yok apachı ona göre araştırakım işe başlayacağım için acil gerekiyo da... eğer gelmeyecekse başka bişe bakalım...

Motosikleti
    Alıntı tvs_25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ark. şuan için hiç bir yerde mi yok apachı ona göre araştırakım işe başlayacağım için acil gerekiyo da... eğer gelmeyecekse başka bişe bakalım...
    Aciliyeti nedir ki ?
    1 nisanda türkiyede olacak sanırım aynı haftada bayilere dağıtılır.

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aciliyeti nedir ki ?
    1 nisanda türkiyede olacak sanırım aynı haftada bayilere dağıtılır.
    işe başlayacaktım anlaştım adamla bu sefer de piyasada motor yok ilk hafta gelir mi ? dersin bayilere...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı tvs_25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzüldüm kendi adıma nick'te tvs almışsın
    tvs mi kaldı daha piyasada Bahadır sen duyma ama
    soruyorum ne zaman geliyor bu tvs ler diye ses yok önü açık,yoksa 1 nisan şakasımı yapacak isotlar,alın size rtr 180'i getirdik derlermişş.
    geçen nette gezerken tvs rtd 200 diye bir modelini gördüm tvs nin ama motorun yarı resmi yoktu,dedim hindular yarısını bitirememiş galiba.ama 2 silindir,su soğutmalı,enjeksiyonlu,arka mono amörtisör,tek disc-ön çift disc'li idi.güzel alete benziyordu.bence biraz daha bekleyip rtd 200 alın derim.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler