Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    java ceylan,minsk,mz 251,tvs apeche,honda cbf 150
    alın bakalım apecheleri,3 sene sonra kafanızı duvara vurursunuz,hintlinin yaptıgından hayır gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı outgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alın bakalım apecheleri,3 sene sonra kafanızı duvara vurursunuz,hintlinin yaptıgından hayır gelmez
    bu adamda birşey var ama anlamadım

bende apeche'yi 2,5 yıl kullandım,uzun yol motoru degil,40 km yol yaptıgım zaman vibrasyondan ayaklarım,kollarım uyuşuyordu,ayrıca yedek parçası çok pahalı,yaygın servisi yok..zenon far takamazsın,aydınlatma yapamazsın,artçıyla hafif yokuşda kafa yapar daha ne sayayım,tutupda hondayla yamahayla şu motoru karşılaştırmayın...

Motosikleti
    java ceylan,minsk,mz 251,tvs apeche,honda cbf 150
    Alıntı nikeefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adamda birşey var ama anlamadım
    arkadaşım burda deneyimlerinimi paylaşıyorum,apeche benim gözümde tamamen bitti,sıfırını 2000 liraya verseler yine almam bu motoru adam etmek için neler neler yapmadım,2008 de az yakması ve yaygın servis agı nedeniyle bu motoru aldım,bugün koskoca istanbul'da 4 tane servisi kaldı,motoru servisinden başka bir yere götürmedim.en kaliteli yag castrol yag kullandım motoru sıkıştırmadım,hazirandan beri yaptıgım masraf parça parça 3000 lirayı geçiyor.1994 den beri motorsiklet kullanan biri olarak,kullandıgım en kötü motor apeche,bu adamda birşey var ama anlamadım şeklinde yazıyorsun.Kimsenin kazık yemesini istemedigim için yazıyorum bunları,paranıza yazık etmeyin..

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    arkadaşım burda deneyimlerinimi paylaşıyorum,apeche benim gözümde tamamen bitti,sıfırını 2000 liraya verseler yine almam bu motoru adam etmek için neler neler yapmadım,2008 de az yakması ve yaygın servis agı nedeniyle bu motoru aldım,bugün koskoca istanbul'da 4 tane servisi kaldı,motoru servisinden başka bir yere götürmedim.en kaliteli yag castrol yag kullandım motoru sıkıştırmadım,hazirandan beri yaptıgım masraf parça parça 3000 lirayı geçiyor.1994 den beri motorsiklet kullanan biri olarak,kullandıgım en kötü motor apeche,bu adamda birşey var ama anlamadım şeklinde yazıyorsun.Kimsenin kazık yemesini istemedigim için yazıyorum bunları,paranıza yazık etmeyin..
    Arkadaş bir nevi doğru Söylüyor. ama Aynı Zamandada Şans işi Bende Soğumaya Başladım. Nedenine gelince. Dün Titreşimden Sağ Arka Braket Kırıldı. O kırılınca Sol da kırıldı. Ayak freni Düştü Yolda. Motorun Blok Kısmında anlam veremediğim bir Yağ Var. Ama Çatlak Bulamadı Motorcular. Ben Bu Motoru Seviyorum ama Sadece Masraf Çıkartıyor.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bir nevi doğru Söylüyor. ama Aynı Zamandada Şans işi Bende Soğumaya Başladım. Nedenine gelince. Dün Titreşimden Sağ Arka Braket Kırıldı. O kırılınca Sol da kırıldı. Ayak freni Düştü Yolda. Motorun Blok Kısmında anlam veremediğim bir Yağ Var. Ama Çatlak Bulamadı Motorcular. Ben Bu Motoru Seviyorum ama Sadece Masraf Çıkartıyor.
    siz motoru bakıma götürdüğünüz zaman tüm vidaların elden geçeceğini ustaya bi iletin.. daha sonra bu tip sorunlar ortadan kalkar..

Motosikleti
    CBF250
    Bende 2009 modeli var idi, sıfır almıştım 12 bin km bindim ve bu motorda acemiliğimi attım. Arkadaşlara kötü örnek olmasın ama çok alkollü bindim ve ve çok zorladım. Sadece motor bloğunun etrafından yağ sızdırıyordu. Ne vida düştü nede ayaklık. Her 1000km de yağ değişiyordum ve bütün vidalarını kendim sıkıyordum.
    1 sefer şileye giderken yolda kaldım, onun da sebebi bjk den çıktım, şile yolunda çok zorlamam dan dolayı buji kesti. Yedek olduğu için değiştirdim ve yoluma devam ettim.
    Motorumu geçenler de bir kuryede gördüm km si 50 bin i geçmiş. Abi diyor motorunu kim açtıysa çok güzel açmış. Acemiliğime geldi diyorum inanmıyor

Arkadaşlar yeni Apache nin bu rengi fuarda yoktu. Gelicekmi?
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2009 modeli var idi, sıfır almıştım 12 bin km bindim ve bu motorda acemiliğimi attım. Arkadaşlara kötü örnek olmasın ama çok alkollü bindim ve ve çok zorladım. Sadece motor bloğunun etrafından yağ sızdırıyordu. Ne vida düştü nede ayaklık. Her 1000km de yağ değişiyordum ve bütün vidalarını kendim sıkıyordum.
    1 sefer şileye giderken yolda kaldım, onun da sebebi bjk den çıktım, şile yolunda çok zorlamam dan dolayı buji kesti. Yedek olduğu için değiştirdim ve yoluma devam ettim.
    Motorumu geçenler de bir kuryede gördüm km si 50 bin i geçmiş. Abi diyor motorunu kim açtıysa çok güzel açmış. Acemiliğime geldi diyorum inanmıyor

Arkadaşlar yeni Apache nin bu rengi fuarda yoktu. Gelicekmi?
    siyah rengi de mevcutmuş gelecekmiş

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah rengi de mevcutmuş gelecekmiş
    3 motor arasında kararsızım, Apache, cbf150, KTM duke 125

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 motor arasında kararsızım, Apache, cbf150, KTM duke 125
    bende aynı şeyleri hep araştırıyorum da siyah 2011 tvs de karar kıldım..fuara gittim canlı gördüm bindim çok güzel olmuş..honda da yağ yakma sorunu olmasa olabilir ama apache daha kaliteli ( malzeme ve işçilik) herkesin en büyük şikayeti vibrasyon olayını da çözmüşler %60 oranında yok etmişler.. bende eski kasa apchede vardı 33000 de sattım gayet memnundum titreşimide beni rahatsız etmiyordu.. şimdi gelecek olan hiç rahatsız etmez

Motosikleti
    CBF250
    bende aynı şeyleri hep araştırıyorum da siyah 2011 tvs de karar kıldım..fuara gittim canlı gördüm bindim çok güzel olmuş..honda da yağ yakma sorunu olmasa olabilir ama apache daha kaliteli ( malzeme ve işçilik) herkesin en büyük şikayeti vibrasyon olayını da çözmüşler %60 oranında yok etmişler.. bende eski kasa apchede vardı 33000 de sattım gayet memnundum titreşimide beni rahatsız etmiyordu.. şimdi gelecek olan hiç rahatsız etmez
    Sen gel XT 600 e bin, vibrasyon gör.. Masaj aleti gibi )) Apache ile KTM arasındayım bende, şu ktm gelse fiyatı belli olsa malzemeyi görsek ellesek )

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ktm nin fiyatı yüksek olur ya .. bende çok beğendim ama yapacak birşey yok bütçe meselesi

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Motor şans işidir Allah var Hiç masraf çıkartmadı sağı soluda durduk yere hiç kırılmadı bilemiyorum kullanımdan dolayı herşey olabilir.
    Bende hiç sakin kullanan biri değilimdir.
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor şans işidir Allah var Hiç masraf çıkartmadı sağı soluda durduk yere hiç kırılmadı bilemiyorum kullanımdan dolayı herşey olabilir.
    Bende hiç sakin kullanan biri değilimdir.
    bravo

Motosikleti
    yok
    ktm nin fiyatı yüksek olur ya .. bende çok beğendim ama yapacak birşey yok bütçe meselesi
    3000 Euro'dan aşağı anahtar teslim vereceklerini kesinlikle düşünmüyorum. yalnız rtr'nin fiyatı cbf'ten yüksek kalmış bayi fiyatlarına bakınca, hani düşük tutucaz diye slogan atıyordu bazıları??? insan ister istemez honda'ya güven tazeliyor bu tarz güvensizlikleri art arta gördükçe...
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nisanı bulur o zaman bizim test, neyse Allah ömür versin hepimize de görelim
    aga havalar duman etti...kısmetse Nisana artık...

Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.elde zararı göze almış biri olarak fazla zarar edeceğimi yine de sanmıyorum, 2009 model 14.000 km'de tam 2 yaşında bi apache aldım, 40 lt çanta, ön-arka sıfır lastik, kışlık el-diz koruma, alarm, halat dahil 2300 TL'ye aldım. Marş motorunu ve yağını da aldığım gün satan değiştirerek teslim etti. Fazer 600 öncesi tecrübelenmek için alabileceğimin en idealiydi bence...

bence de...2300 bedava...o rakama sıfır mondıal kanunı alıp sevinen var sıfır mal aldım diye...TVS YBR CBF olsun her zaman bizdendir...

ben yeni kasa TVS lerin önce kuryelerin elinde ne hale geldiğini görmek istiyorum...mesela kadranın pert olmasını bekliyorum ...kaç ayda perte çıkacak...servisler bunu garantiden ne zaman karşılamamaya mır kır etmeye başlıycak bunları izliycem...

bence bu yeni kasa sert kullanıma gelmez...içimden bir ses sağlam olduğunu ama bu dijital ekranın aşırı hassas olduğunu söylüyor...yani servislerin hali duman...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Havalar toparlanınca paylaşırsın testi, acelisi yok Bu arada,yeni kasada ilk kırılacak yer bence alt grenaj olacaktır, kaldırımdan atlarken çat çut

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    motoru kuryelere alt sakalsız vereceklermiş

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    isabet olur

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tvs standında şov yaptım fuar günü.. stant görevlisi gelmiş motoru övüyor..
    dedim üzerinde halen ağaç kesme motoru olan stil gibi vibrasyonlu motor mu var... dedi ramazan değiştirdik..lamba patlatıyormu gösterge kesiyormu..koruma demiri kırıyormu... yolda civata topluyormuyuz yine... dediği kelime tam anlamıyla olmasada viibrasyon azaldı.... nisan gibi test e gideceğim..

motor güzel ve hoş olmuş.. tvs düşmanı falan değilim.... sadece üzerindeki vibrasyonun motoru dağıtmasını sevmiyorum.... yamaha honda tvs sıralaması bana göre uygun... ama motoru ciğerli ve granaj aksamı çok sağlam..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler