Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen fuarda zaten honda standında müdür kim diye bana gösterin dedim...herifin üzerine yürüdüm bu vtr 250 yi niye 12.000 e getiriyorsunuz lan malmısınız diye resmen kaçtı... bana gösterilen yetkili de harbiden Honda Motosiklet Müdürüymüş... her fuarda bi kesişiyoruz elemanla...
    Hahahahahahah, seni bütün büyük markaların üzerine göndermek gerekiyor demek ki, belki fiyatlarda güzel bir indirim alınır da, tüm memleketin duasını alırsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, CBF 150 'nin şasesi bize göre daha uzun. Apache'nin aks aralığı da kısadır CBF 150'ye göre. Bu sebeple, Apache'nin ivmelenmesi ve kalkışı çok daha seri oluyor, daha sportif bir kullanımı ve görünüşü var, zaten ben almadan önce CBF ve Apache arasında kalmıştım, görünüş sebebiyle tercih ettim Apache'yi.

Kişisel bir tavsiyem olacak, hangi tip motor alınırsa alınsın, muhakkak üzerine oturup resim çektirmek gerekiyor. Dışarıdan bir gözle kendimizi görmek çok farklı bir durum. Mesela ben CBR 250 R ile bir resim çektirdim, sanki altımda biraz küçük kaldı gibi Çok enteresan...

aga neye binsem altında düdük gibi kalıyor diyorlar...bende şaşırdım yani...o zaman sorun bende aga...ya 1200 gs alıcam bu sitemler bitmeyecek...

Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makinalarda sağlamdı ama

apache ler yani

aga bana ters yav elalemin garı gızlarının oralarına buralarına bakmak...nasıl para kazanırlar bilemem ama ters işte sevmiyorum böyle hafif meşrep kişileri...orada ne için bulundukları çok aşikar...

Hahahahahahah, seni bütün büyük markaların üzerine göndermek gerekiyor demek ki, belki fiyatlarda güzel bir indirim alınır da, tüm memleketin duasını alırsın

aslında Honda da beni tanıyanlar çok ama bu elemanın üzerine yürüdüğümü kimse bilmiyor...kişisel mevzu gibi bişey oldu...taktım ben o adama...gencde bişey ha...motosiklet bölüm sorumlusuymuş...bak bu sene herşey değişti...ötv de tuz biber oldu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    aga neye binsem altında düdük gibi kalıyor diyorlar...bende şaşırdım yani...o zaman sorun bende aga...ya 1200 gs alıcam bu sitemler bitmeyecek...

aslında Honda da beni tanıyanlar çok ama bu elemanın üzerine yürüdüğümü kimse bilmiyor...kişisel mevzu gibi bişey oldu...taktım ben o adama...gencde bişey ha...motosiklet bölüm sorumlusuymuş...bak bu sene herşey değişti...ötv de tuz biber oldu...
    1200 gs'e çıkmana gerek yok, orta seviyede çok kral enduro makinalar var, çok da yakışacağına eminim 1200 çok ağır bir makina, ben sevmiyorum o kadar ağır makina, en azından şimdilik

Ötv olayı hakikaten çok iyi oldu, inşallah indirimi doğru yansıtırlarda insanlar güzel güzel alır yeni makinalarını

Motosikleti
    1200 gs'e çıkmana gerek yok, orta seviyede çok kral enduro makinalar var, çok da yakışacağına eminim 1200 çok ağır bir makina, ben sevmiyorum o kadar ağır makina, en azından şimdilik

Ötv olayı hakikaten çok iyi oldu, inşallah indirimi doğru yansıtırlarda insanlar güzel güzel alır yeni makinalarını

1200 gs (04) uzun süre bendeydi emaneten...sitede şov yapmak istemem ama bir test video ve foto dosyası hazırlıyorum...altımda o da bisiklet gibi inan...yakında burada sizlerle paylaşırım...emanet aldığım makinanın sahabısı arkadaşım Gültepede ikamet ediyor makina bir onda bir bende... namussuz havalar bir düzelse hemen test konusu açıcam...

bu arada Büyük Düdükcü Markalar şimdi fuar akşamı ötvninde son dakikada eklendiği torba yasa resmi gazetede yasalaşınca apışıp kaldılar...

tüm yöneticiler ekip olarak fuarda toplantılar yapılmamış ansızın yakalandılar...küt diye eşşek gibi ötv indirimini yansıtmak zorunda kaldılar...

Honda Çakal firmadır...aklınıza yatıyormu bu ÖTV nin bir kısmını zam adı altında bize tekrar itelesinler...yapmadılar mı yaptı hayınlar...bunun adı ticaret oldu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    1200 gs (04) uzun süre bendeydi emaneten...sitede şov yapmak istemem ama bir test video ve foto dosyası hazırlıyorum...altımda o da bisiklet gibi inan...yakında burada sizlerle paylaşırım...emanet aldığım makinanın sahabısı arkadaşım Gültepede ikamet ediyor makina bir onda bir bende... namussuz havalar bir düzelse hemen test konusu açıcam...

bu arada Büyük Düdükcü Markalar şimdi fuar akşamı ötvninde son dakikada eklendiği torba yasa resmi gazetede yasalaşınca apışıp kaldılar...

tüm yöneticiler ekip olarak fuarda toplantılar yapılmamış ansızın yakalandılar...küt diye eşşek gibi ötv indirimini yansıtmak zorunda kaldılar...

Honda Çakal firmadır...aklınıza yatıyormu bu ÖTV nin bir kısmını zam adı altında bize tekrar itelesinler...yapmadılar mı yaptı hayınlar...bunun adı ticaret oldu...
    Aç test konusunu valla, bekliyoruz paylaşımı, kendi adıma çok memnun olurum Ticaret artık çok kirli oldu, kimin eli kimin cebinde belli değil, geçir geçirebildiğin kadar garibe :(

Motosikleti
    Aç test konusunu valla, bekliyoruz paylaşımı, kendi adıma çok memnun olurum Ticaret artık çok kirli oldu, kimin eli kimin cebinde belli değil, geçir geçirebildiğin kadar garibe :(
    aga kapalı otoparkda yapmayalım açık havada olsun istiyorum videoda hızlanma ve devir hakkında şeylerede giricem ...

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Turuncu olanda gelse eyiyydii
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    aga kapalı otoparkda yapmayalım açık havada olsun istiyorum videoda hızlanma ve devir hakkında şeylerede giricem ...
    Nisanı bulur o zaman bizim test, neyse Allah ömür versin hepimize de görelim

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışayım;

1- Açıkçası boyun biraz uzun olduğu için, küçük kalabilir altında :( Metehan'ın resimleri ile karşılaştırma yapabilirsin. Ben 1.75 im ve bende gayet iyi duruyor.
    2-Benim motorum yaklaşık olarak 8-10 kuruş yakıyor, normal kullanımda. Motorun benzin göstergesinde 2 tane lamba var, yeşil lamba ekonomik, normal kullanımda yanar, turuncu lamba daha agresif kullanımda, turuncuda biraz daha fazla yakıyor. Kendi deneyimimi yazayım, 1 depo benzinle yaklaşık 650 km yol yaptım bu yaz. 2 tane çantam vardı ve belirli bölümde 110 kg luk bir artçım vardı. Ona rağmen bu yolu yapabildim. Şehir içinde de gayet tatmin edici bir motor; kıvraklık, denge, yakıt ekonomisi ile...
    3- Daha öncede belirttiğim gibi benim yedek parça ihtiyacım olmadı. Periyodik bakımlarını yapıyorum, yağ ve filtreler değişiyor. Mesela, 6000 bakımdan sonra 9000 bakımda yağı değiştirdiğimde, yağ sapsarı çıktı Belki başkası değiştirmeyebilirdi ama ben değiştiriyorum. Bunun dışında bir parça ihtiyacım olmadı. Servis olarak Yaşar Motor'u tercih ediyorum, zaten fuarda Ahmet Bey vardı, konuşup muhabbet de ettik. Gördüğüm kadarıyla, depolarında yedek parçalar boldu, hemen hemen herşey vardı. Sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.

Sormak istediğin başka sorular olursa, açık yüreklilikle yardımcı olmaya çalışırım.
    yakıt tüketimi çok iyi şehir içi için ideal şuan ilk tercihim apache ankaraya geldiginde bi bakıyım umarım küçük gelmez cevap için teşekkürler

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimi çok iyi şehir içi için ideal şuan ilk tercihim apache ankaraya geldiginde bi bakıyım umarım küçük gelmez cevap için teşekkürler
    Rica ederim, bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu arada, yenisinin gelmesini beklemeden, eski kasanın üzerinde de deneme yapabilirsin. Boyutları aynı çünkü... 1 ay bekleyip sonra olası bir hayal kırıklığından iyidir diye düşünüyorum.

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    şafak sayar gibiyiz.
    bi gelsede turlara başlasak.
    hayret bir durum basit bir motora heyecan duyuyorum gelsin artıkın

Motosikleti
    CBF250
    Bu gün tvs nin ümraniyedeki servisini aradım, füme, kırmızı ve sarı gelicekmiş, ardından isotları aradım hani dedim siyah rengi nerede? Efendim motorlar bayilere gelmeden bilgi veremeyiz. Dedim 2 senedir ha geldi ha gelecek fuarda o kadar show yaptınız.. Kısacası siyah rengi yok...

Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün tvs nin ümraniyedeki servisini aradım, füme, kırmızı ve sarı gelicekmiş, ardından isotları aradım hani dedim siyah rengi nerede? Efendim motorlar bayilere gelmeden bilgi veremeyiz. Dedim 2 senedir ha geldi ha gelecek fuarda o kadar show yaptınız.. Kısacası siyah rengi yok...

Desene meydan bize kaldı

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Arkadaşlar, ilanı güncelledim. Bir arkadaşım daha önce motorunu satmıştı fakat arka çanta taşıma demirini ve depo kılıfını vermemiş satarken. Şimdi de motor alma imkanı olmadığı için bana hediye etti. Ben de motorumu alacak kişiye bu parçaları hediye edeceğim. Eski kasa siyah düşünen arkadaşların dikkatine, forumdan olan arkadaşlara elimden gelen yardımı da yaparım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42405126/detay

Motosikleti
    yok
    kaça almıştın 2.eli merak ettim...2.elde çok zarar etmezsin...hep satan zararlıdır unutma...ama bir gün seninde satman gerekeceği için...sende uzun vadede zarardasın tabi...

tesbitin çok yerinde ama ÖTV ile alakalı bir indirime gidileceği kimselerin aklına gelmezdi...bu torb ayasasını kim çıkardı bu yasaya son dakkada ÖTV indirimi eklenmesi falan gerçekten sürpriz oldu...ama kaldırmaya cesaret edemeyip indirime gitmeleri bile yeterli bir adım bizce...
    2.elde zararı göze almış biri olarak fazla zarar edeceğimi yine de sanmıyorum, 2009 model 14.000 km'de tam 2 yaşında bi apache aldım, 40 lt çanta, ön-arka sıfır lastik, kışlık el-diz koruma, alarm, halat dahil 2300 TL'ye aldım. Marş motorunu ve yağını da aldığım gün satan değiştirerek teslim etti. Fazer 600 öncesi tecrübelenmek için alabileceğimin en idealiydi bence...
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.elde zararı göze almış biri olarak fazla zarar edeceğimi yine de sanmıyorum, 2009 model 14.000 km'de tam 2 yaşında bi apache aldım, 40 lt çanta, ön-arka sıfır lastik, kışlık el-diz koruma, alarm, halat dahil 2300 TL'ye aldım. Marş motorunu ve yağını da aldığım gün satan değiştirerek teslim etti. Fazer 600 öncesi tecrübelenmek için alabileceğimin en idealiydi bence...
    çok iyi bir fiyata çok şey almışsın hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Vallahi Gelsede Bu Saatten Sonra 6 Yıl Apache Veya Başka Bir Motosiklet Düşünemem Ağustosta Gidiyorum Ülke Dışına Belki Oralarda Varsa Alırım. Ama Yeni Bir Egzoz Aldım. Size Video Çekip En Yakın Zamanda Onu İzleticem Böyle Bir Tok Ses Ve Performans Artışı Olamaz. Yenileri Gelsin Bakalım Darısı Başı(m)ıza
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi Gelsede Bu Saatten Sonra 6 Yıl Apache Veya Başka Bir Motosiklet Düşünemem Ağustosta Gidiyorum Ülke Dışına Belki Oralarda Varsa Alırım. Ama Yeni Bir Egzoz Aldım. Size Video Çekip En Yakın Zamanda Onu İzleticem Böyle Bir Tok Ses Ve Performans Artışı Olamaz. Yenileri Gelsin Bakalım Darısı Başı(m)ıza
    Bilirim bilirim o sesi Apache de 2 farklı egzoz denemiş biri olarak 2. taktığım trioval egzoz harbi tok ses veriyordu yeni kasada alırsam ilk takıcağım şey tekrar egzoz olacaktır
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilirim bilirim o sesi Apache de 2 farklı egzoz denemiş biri olarak 2. taktığım trioval egzoz harbi tok ses veriyordu yeni kasada alırsam ilk takıcağım şey tekrar egzoz olacaktır
    Sana yakışır kanka Benimki Normal Egzoz ama Felaket ya =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    vaybe eski mesajim gozume takildi guler misin aglar misin durumu' yil 2008 devami linkte ister gulun ister aglayin ama apachenin durumu ortada hey gidi hayaller

http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-isterim.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler