Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    merhaba arkadaslar benim apaçi nin önce benzin gösterge ısıgı,daha sonrada komple göstergenin tum aydınlatması gitti ampül kesti sanırım...kafa granajını söksem göstergeyi basit bi şekilde acabilirmiyim?bu ampulu degıstıren arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim..tesekkurlerr
    İZMİT:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Kardeşim. Sök kafayı. Sonra göstergeyi sök. Zaten Ampulleri 1TL Falan. Hemen degistirirsin. Benden sana tavsiye. Göstergeyi açınca Led Döşe. Öyle daha güzel. Bu türlü 2 ayda bir patlar.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    sana Söyledik bizim ampuller de patladı.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    VN 800
    ben hala orj kullanıyorum farı osram 55w yaptım parklarıda led öyle gidiyo uzun süredir

Motosikleti
    Ben Aşırı devirli kullanıyorum. Ayda 1 Kere patlıyor.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bu motorun bu yanınını sevmiyorum devir ve benzin göstergesi lambaları patladı yaptırdım ardından park lambaları gitti. Çok cabuk patlıyor daha orjinal led ler varmı ?

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    gösterge panelin komple sökmek geekiyormus motorcunun dediğine göre..
    baktım hiç te kolay durmuyor söktükten sonra içine acacaz geri toplayamabiliriz acaba?

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    Alıntı didonatos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gösterge panelin komple sökmek geekiyormus motorcunun dediğine göre..
    baktım hiç te kolay durmuyor söktükten sonra içine acacaz geri toplayamabiliriz acaba?
    nihayet işten fırsat bulduk, göstergeyi 5dk dan kısa bir sürede actım,2 adet iç aydınlatma ampulu patlamış,2 adet kesik park ampulu ile kesin çözüm

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı bygamsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun bu yanınını sevmiyorum devir ve benzin göstergesi lambaları patladı yaptırdım ardından park lambaları gitti. Çok cabuk patlıyor daha orjinal led ler varmı ?
    var arkadaşım m-tech markası var ledde çifti 10 tl gibi bi rakam olması lazım 1 seneden beri motorumda 2.5 seneden beri arabada kunlanıyorum patlama çatlama yok

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    4 ledli park lambası gördüm,nette gezinirken ısıgı fena duruyor

http://urun.gittigidiyor.com/4-High-...QQidZZ29523416

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Merhaba arkadaşlar.
    Ben de bir çok kişi gibi başlangıç motoru olarak TVS ile CBF 150 arasında kalmıştım.Tam Tvs alayım derken bir de TVS nin didon yüksekliğini düşürdüler.(resimlerden öyle anlaşılıyor) Boyum uzun olduğu(1,84) ve daha rahat olmasından dolayı didonu yüksek motorsiklet almayı düşünüyordum.Yeni gelen modeller enjeksiyonlu olacak sanırım, kalkışta bu dezavantaj olur mu? Bir de ortalama bir TVS nin ortalama bir CBF ye hızlanma mevzusunda üstünlüğü kalkış ve son hızda ne kadar farklıdır.Verilecek cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
    Not:lütfen polemik oluşturabilecek cevaplar olmasın.Derdimiz bilgi paylaşımı
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sanırım şu andaki kasanın aynısı sadece motor ve gösterge tablosu farklı olarak gelecek. Enjeksiyonlunun normalde kalkışta dezavantajı olmamalı. Olsa bile enjeksiyonlusu varken karbüratörlüsü tercih edilmemelidir.

Motosikleti
    Her şeyi aynı Yükesklik v.s Sadece, Motor Gösterge Rüzgarlıklar,Stop,Artçı tutucagı farklı. Kalkışta Çok ser bir motosiklet ve sınıfının en yüksek HP'lisi. 14 Beygir diyelim. her türlü en iyi kalkışı o yapar. Son hız olarak Motoru Açmaya baglı birşey. Şuanda Benim Motorum 125-130 yapıyor. Oynamasız.

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı didonatos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 ledli park lambası gördüm,nette gezinirken ısıgı fena duruyor

http://urun.gittigidiyor.com/4-High-...QQidZZ29523416
    evet dostum çok fena duruyor alternatif olabılır takmak ıstıyen arkadaslara

Motosikleti
    apache
    arkadaslar kullananlar cevap yazsın ben 2 senedır apache kullanıyorum motor on numara gıdısı yakıtı tek kusuru tıtresım var bıraz ama bence motoru cok guclu belkı herkez anlamaz ama bosta tam gaz yapınca torkun sesını rahat duyarsın bence sınıfının en ıyısı ybr cbf falan fılan benım motorum 2 kere kaza yaptı ılkı cok saglamdı arkadan dolmus vurdu ben 60 falan gıdıyodum sadece camurluk stop veeksoz dustu yerde o kadar suruklenmesıne ragmen kaporta aksamında cızık yok daha sonra 3 4 defa yan yattı kaportada halen cızık yok hatasız 4.vıtes rahat 120 diyor dedıgım gıbı cok ıddalı bır motor dusunenlere sıddetle tavsıye ederım

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Alıntı erkanayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kullananlar cevap yazsın ben 2 senedır apache kullanıyorum motor on numara gıdısı yakıtı tek kusuru tıtresım var bıraz ama bence motoru cok guclu belkı herkez anlamaz ama bosta tam gaz yapınca torkun sesını rahat duyarsın bence sınıfının en ıyısı ybr cbf falan fılan benım motorum 2 kere kaza yaptı ılkı cok saglamdı arkadan dolmus vurdu ben 60 falan gıdıyodum sadece camurluk stop veeksoz dustu yerde o kadar suruklenmesıne ragmen kaporta aksamında cızık yok daha sonra 3 4 defa yan yattı kaportada halen cızık yok hatasız 4.vıtes rahat 120 diyor dedıgım gıbı cok ıddalı bır motor dusunenlere sıddetle tavsıye ederım
    cevaplar için teşekkürler
    Şu gidon olayı için beklemek gerekecek sanırım..Gönlüm TVS den yana ama 1.84 boy işi bozuyor.Boyun mu var derdin var ( aslında başlık açmaya yetecek hikayler çıkar şu boy mevzusundan ) CBF nin rahat çıktığı hızı bilen varmı acaba ?
    Yani atı alıp üsküdarı geçecek kadar mı yoksa çok daha az bir fark mı TVS nin üstünlüğü İllaki başından geçen vardır

Motosikleti
    Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplar için teşekkürler
    Şu gidon olayı için beklemek gerekecek sanırım..Gönlüm TVS den yana ama 1.84 boy işi bozuyor.Boyun mu var derdin var ( aslında başlık açmaya yetecek hikayler çıkar şu boy mevzusundan ) CBF nin rahat çıktığı hızı bilen varmı acaba ?
    Yani atı alıp üsküdarı geçecek kadar mı yoksa çok daha az bir fark mı TVS nin üstünlüğü İllaki başından geçen vardır
    Kardeşim kafana taktıgın şeye bak Benim boyum 1.90 kadar var. Ben Çok rahat ediyorum bu 1.si. 2.si ise CBF Rahat 110 KM çıkar. Biz CBF çi bir arkadaş ile yarıştık. 2mizde motoru aynı almıştık 5-6 bin civarıydı. Ben Kalktım yapıştırdım öndeydim. Virajda fazla yavaşladım geçti beni. Yani TVS sadece Kalkış Avantajını degil Beygirini ve Torkunuda kullanıyor. Birde 14 dişli olsa benim motorda. Birde adam akıllı bir egzoz iddia ediyorum 140-145 Görür. Hava filitresi ile daha fazla. Ama o kadar Hıza gerekte yok.

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kafana taktıgın şeye bak Benim boyum 1.90 kadar var. Ben Çok rahat ediyorum bu 1.si. 2.si ise CBF Rahat 110 KM çıkar. Biz CBF çi bir arkadaş ile yarıştık. 2mizde motoru aynı almıştık 5-6 bin civarıydı. Ben Kalktım yapıştırdım öndeydim. Virajda fazla yavaşladım geçti beni. Yani TVS sadece Kalkış Avantajını degil Beygirini ve Torkunuda kullanıyor. Birde 14 dişli olsa benim motorda. Birde adam akıllı bir egzoz iddia ediyorum 140-145 Görür. Hava filitresi ile daha fazla. Ama o kadar Hıza gerekte yok.
    Paylaşımlar için sağolun.Seneye Honda eğitimlerine gitmeyi planlıyorum orda zaten CBF ile eğitim veriyorlarmış.Bir de TVS kullanırsam sanırım tam kararımı vereceğim.

Motosikleti
    Vallahi Kardeşim. TVS yi de HONDA'yı seçsen sana her daim burada yardımcı oluruz. Önemli olan sen rahat o ;) Gerisi Boş. Birde Benden sana Tavsiye Honda Egitimlerine gittikten sonra ben Pro' oldum diye Düşünme Trafikte her şey Çok farklı üzme bizi Sonra.

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    arkadşım bu motoru cbf yle ybrle bir tutmak akılsızlık olur benim motora binen cbf ci satı motorunu ybrci de ben bu apacheden alacagım diyor bayisine gitmiş eylül ayında yeni model gelecek demiş onu bekliyor adam alacagım diyor apache

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler