Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

2010model apache yi satıp keeway speed aldım . Vibrasyon sıfır.her haliyle güzel bir motor.üç ayın içinde alıp yedi sekiz yüz tl zararına verdiğim üç motorun ardından nihayet kafamı saran bir makina buldum. Yakıt sarfiyatı da süper.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:05 ----------

Apache de vibrasyonu kesemediler. Kranktan geliyor dediler söktüler olmadı. Krank bilyasından dediler olmadı. Zararına sattım .tekrar yeni bir tvs apache aldım.değişen bir şey olmadı.bin sekiz yüz tl zararım oldu. Abartılacak bir motor değil kısaca.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bu titreşim konusunu neden herkes bu kadar bir anlam veremedim. Neyse Foruma Resim Foto Upload etmek şöyle oluyor arkadaşlar.
    http://tinypic.com/
    Bu siteye giriş yapıp Dosa Seç diyorsunuz.
    Dosya Seçtikten sonra Upload Ediliyor. Ve Karşınıza 3-4 Tane Yazı çıkıyor. Siz Ordan Forum için Uygun olan Baçında [IMG] Gibi olanu kopyalayıp direk yazı yazdıgınız yere Yapıştırıyorsunuz. Bu kadar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:01 ----------

Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşalar motorumda sıfır aldıgımdada bir ses vardı ufaktan bir ses tam devirini almadan cıkıyo bu ses taktım buna nerden cıkıyo neden kaynaklanıyo bılen varmıdır ( gırenaj sesi degil )

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalar motorumda sıfır aldıgımdada bir ses vardı ufaktan bir ses tam devirini almadan cıkıyo bu ses taktım buna nerden cıkıyo neden kaynaklanıyo bılen varmıdır ( gırenaj sesi degil )
    ewet o sese bende fena takmış durumdayım kafa grenajındanda küçük bi zırıltı geliyo ama o dert değil asıl sinir eden tam oturduğum yerin alt tarafından bi ses geliyo onun için komple sökcem motoru o sesin kaynağını bulmam lazım yoksa delircem. titreşimde olmasaymış başka motor alınmazmış bu memlekette ama bizim motorun tek sorunu titreşim. ama şu da bi gerçek ki hiç bi motor 4-4 lük olmuyo hepsinin bi kusuru var. bence parasını fazlasıyla hakeden bi motor gerçi ben daha rodajdayım henüz 700 km oldu bu haftaiçi ilk bakıma gidicem ondan sonra bakıcaz aartık duruma.

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    ya az önce lastik havalarını kontrol ettim abuk sabuk rakamlar çıktı arka 28 ön 12 olmuş düzelttim ve 36 ya 34 yaptım motordaki titreşim çok çok çok bariz bir şekilde azaldı lastik havaları çok büyük bi etkenmiş gerçekten neredeyse titreşim yok oldu diyebilirim. bu arada sizler havaları nasıl ayarlıyorsunuz!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 ----------

bir sorum daha olacak : iridyum buji kullanmak istiyorum aranızda kullanan ve seri numarasını verebilecek olan kullanıcı varsa yazabilir mi? pazartesi ilk bakımını yaptırcam onu da değiştireyim fiyatta yazabilirseniz memnun olurum ngk düşünüyorum.

Motosikleti
    Irıdium Çok güzel bir buji Ancak Benim Tamircim Bana NGK Normal Önerdi. Fiyat olarakta www.motobakkal.com da olması lazım.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya az önce lastik havalarını kontrol ettim abuk sabuk rakamlar çıktı arka 28 ön 12 olmuş düzelttim ve 36 ya 34 yaptım motordaki titreşim çok çok çok bariz bir şekilde azaldı lastik havaları çok büyük bi etkenmiş gerçekten neredeyse titreşim yok oldu diyebilirim. bu arada sizler havaları nasıl ayarlıyorsunuz!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 ----------

bir sorum daha olacak : iridyum buji kullanmak istiyorum aranızda kullanan ve seri numarasını verebilecek olan kullanıcı varsa yazabilir mi? pazartesi ilk bakımını yaptırcam onu da değiştireyim fiyatta yazabilirseniz memnun olurum ngk düşünüyorum.
    ya o nasıl lastik hava basıncı,kamyonmu yaptın apache'yi yükmü taşıyorsun yoksa ön lastik hava basıncı 28 arka lastik hava basıncı 30 normal kullanım için ama yük taşıyorsan ve ya agır bir artçın varsa devamlı arka lastik basıncını 34 yapabilirsin.yoksa lastiğin ömrünü kısaltırsın,setlerden atlarken lastik esneme özelliğini yapmaz sert geçersin seti,duruma göre bir çukura düşersin lastik janttan atar,falan filan lastik basıncı diyip geçmeyin
    iridyum buji olayı 250 cc ve üzeri makineler için onun altı cc 4 zamanlı çogu motora hiç bir faydası yok insanın kendini kandırması.bizim motorlara en güzel gidicek buji ngk fiyatı takriben 8-10 TL arası ben 2.000 km de bosch buji taktım kesinlikle uzun yolculuklarda performans düşüklüğü yapmıyor,tavsiye ederim sizlere de
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam TVS ciler.hadi bakalım hayırlısı yeni TVS ler gemiye yüklemiş Haziran sonu Temmuz başı kısmetse Türkiye'de olacaklarmış bir aksilik olmaz gemi yolda batmazsa.fiyat gayet uygun 5.800-6.200 TL arası gibiymiş ben şahsen 160 cc motora O parayı vermem
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam TVS ciler.hadi bakalım hayırlısı yeni TVS ler gemiye yüklemiş Haziran sonu Temmuz başı kısmetse Türkiye'de olacaklarmış bir aksilik olmaz gemi yolda batmazsa.fiyat gayet uygun 5.800-6.200 TL arası gibiymiş ben şahsen 160 cc motora O parayı vermem
    Abim bana bugün TVS'den e-posta geldi. Haziran ayında bayilerde olacakmış. Senin dediğin gibi fiyat o kadar uçarsa ki şu anki hali bile uçuk verilmez.. 2. el güzel bir motosiklet alırsın...

Motosikleti
    Alınmaz. 180 olsa olur da. Ayıp olur. o fiyat 150 CC makineye

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    apaçinin ne 150 cc ne nede 160 180 cc ne bu paralar verılmez yazık ama yok işte pıyasada elle tutulur 150 cc bı motosıklet garıbım mıllet ne yapsın alıyor işte hatta dört gözle aman yenı apaçiler gelsın dıye bekleyen bıle vardır benım gibi

Motosikleti
    TVS APACHE gitti...
    Merhaba arkadaslar apache'mizi alalı 20 gün oldu ufaktan bi hesap yaptım 600 km devirmişiz.[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    İZMİT:cat:

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    bu resimi nasıl yükliyecegiz bilgi

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınmaz. 180 olsa olur da. Ayıp olur. o fiyat 150 CC makineye
    marshap yukarda yazdık,gözünden kaçtı galiba.gelen kasa tamamen orjinal 160 RTR.motoru da orjinal.kim diyor size 150cc diye.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:33 ----------

Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim bana bugün TVS'den e-posta geldi. Haziran ayında bayilerde olacakmış. Senin dediğin gibi fiyat o kadar uçarsa ki şu anki hali bile uçuk verilmez.. 2. el güzel bir motosiklet alırsın...
    dedik ama kimse kaale almadı bizi okan kardeş.baktılar motorlar satılıyor sıkıntı yok,hemen fiyatta kaptırmaya başladılar,zaten parça fiyatları'da yüksek.hadi şimdilik çogu parçayı garantiden değişiyor sesimiz çıkmıyor.yoksa bir arka balata işçilik dahil 50tl.ybr de 25 tl en basit örnek.
    TVS kafasına göre e-posta atıyor tutturmuş bir yol.daha nasıl bir özellikte motorun geleceğini kendileri bile kestirememişler.soru soruyorsun hık mık.zaten yaygın bayi ve servis ağı'da yok.hadi büyük şehirdekiler yırtıyor bizim gibi ama ya ufak şehirde oturupta alanlar ne yapsın bir parça gerekli olunca.
    benim TVS ye vereceğim para belli ne olur kaç cc olursa olsun 4.000 tl den 1 kuruş fazla çalışmaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:39 ----------

Alıntı aktaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resimi nasıl yükliyecegiz bilgi
    aktaş arkadaş şöyle yapıyorsun her zaman hiç ugraşmadan resim ve ya video yükleyebilirsin. google'dan ImageShack toolbar ı yüklüyorsun.yokledikten sonra ımage toolbarı sayfa üzerinde görüceksin.bir resim ekleyeceğin zaman ımage satırında upload yazan yere tıklayacaksın sana pencere çıkacak orda ekleyeceğin resmin özellikleri görünecek.orrdan resim boyutunu 60x480 seç ve yükle de.sonra yeni bir pencere açılacak o pencerede forum kodu yazan satırdaki http:diye başlayan satırdaki adresi kopyalıyorsun.forumda yazı yazdığın pencerenin üzerinde grafik ekle butonuna tıklıyorsun ufak bir pencere açılıyor açılan pencere içindeki http: yazısını silip yerine kopyaladığın forum kodunu yapıştırıp tamam diyorsun resim eklenmiş oluyor ve ya buraya bak nasıl oldugunu anlayı ver.
    http://img40.imageshack.us/img40/4742/imagehack.swf

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    5800 - 6200 arası satmaz, boşuna getirmesinler. Bunun yüzünden eskilerin de fiyatı artar şimdi.

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marshap yukarda yazdık,gözünden kaçtı galiba.gelen kasa tamamen orjinal 160 RTR.motoru da orjinal.kim diyor size 150cc diye.
    Tamer abi TVS'nin Türkiye sitesinde de Apache RTR 150 yakında diyor. Sen 160 gelcek diyorsun???

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aslında ben de aradığımda yeni kasa dijital göstergeli 150 cc dediler ama TVS sitesinde böyle bir model yok. TVS bunu Türkiye'ye özel mi yapacak ? Hiç sanmıyorum ama bekleyip görelim. Eğer 160 cc getirilebiliyorsa ve bunun yerine 180 cc olanını getirmemişlerse yazık doğrusu.

Motosikleti
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer abi TVS'nin Türkiye sitesinde de Apache RTR 150 yakında diyor. Sen 160 gelcek diyorsun???
    Bana TVS den gelen açık mail Şuydu. Bu sitede Bu sayfada Kaç kez paylaştım. 160 CC KASASI 150 CC Motor Olucak Kasa 160 CC olucak. Soledigim gibi Motoru 150 CC olucak. Gözümden kaçan birşeyde yok. Bana TVS Türkiye'den Gelen Mail Bu. Haziranda Görücez Bakalım. En Açıgı o.

Motosikleti
    SATILDI

slm

selamın Aleyküm
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:08 ----------

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:22 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:25 ----------

Selamın Aleyküm
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet motorumda Cyclone marka h4 uzun kısa xenon bulunmakta 270tl ye Düzcede Regi Güvenlik Sistemleri ne Taktırdım 2yıl Garantili Sağlam Esnaflar.
    İlk Taktığımda Cok sIkıntı yaşadım Akü bitti falan filan ep ey uğraştırdı.
    Şarj ve Konjektör Farklı takılarak sistem faal oldu Şimdi Gece gündüz yolumda Açık Farımda Hiç Bir Sıkıntı Yok 1,5 yıldır Kullaıyorum.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    slm beyler kısmetse cuma gunu apachi alacam 2009 model 5000 km de buldum.bi kaç sorum olacak vibrasyon var mı ? norla yolda kaç km sürat yapıyo? yedek parca fiytları ne alemde? honda dan sonra beklentılerımı karşılar mı? kronık sorunları var mı ? cevaplarsanız sevinirim...şimdiden teşşekürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler