Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Aynen kesinlikle 80 den sonra yanlış..
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    Arkadaşlar bir sorum olacaktı, önümüzde ay uzun bir yola çıkacak ve onun için motosikletime bakım yaptırdım.(16 000 km de) Usta bana marş motorunun bozulduğunu ve 200 tl ve debriyajı değiştirmem gerektiğini söyledi.

16 000km motosikletin debriyajı değişirmi(motosikleti özenle kullanan birisiyim!) bir de bu marş motoru bu kadar pahalı mı? ( şimdilik Motosikleti ayakla çalıştırıyorum...)

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı falcon_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olacaktı, önümüzde ay uzun bir yola çıkacak ve onun için motosikletime bakım yaptırdım.(16 000 km de) Usta bana marş motorunun bozulduğunu ve 200 tl ve debriyajı değiştirmem gerektiğini söyledi.

16 000km motosikletin debriyajı değişirmi(motosikleti özenle kullanan birisiyim!) bir de bu marş motoru bu kadar pahalı mı? ( şimdilik Motosikleti ayakla çalıştırıyorum...)
    hadi hayırlı yolculuklar sana ama 16.000 km de diyorsun ve özenle kullandığını söylüyorsun sıfırmı aldınız zamanında diye sormadan edemiyeceğim lakin O km de bir TVS imkanı yok bu arızaları versin.bence tamamen kullanım hatası.birde nereden fiyat aldınız hangi servis ve ya ustadan.belki yardımcı olabilirim.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Motora Hyosung GT 250 R in KM Saatini Taksak Güzel olurmu acaba. Hyosung stickerlarini da söküp TVS =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

selamün aleyküm arkadaşlar. bişey sorucam siz tecrübeli apache cilere bu motorun 2010 modelleri haziranda gelecek miş galiba aynı 150 cc mi yoksa cc farkı yada kasa farkı olacakmı bide fiyat ne olur acaba. LÜTFEN YARDIMMMMM.

Motosikleti
    150 CC Kasa Farklı ( Grenajlı,Dijital Göstergeli Belki Enjeksiyonlu ,Led Stoplu ) Bana telefonda söyledikleri bunlar. Fiyat ta 4-5 arası Tahminim.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Güzel bak bu hoşuma gitti. Zaten ben motoru 1 seneye kadar zor alırım. En iyisi bekleyip 2010 model almak.

Motosikleti
    En iyisi. İnşallah Gelirde bizde Parçalarını takarız :(

Motosikleti
    tvs apache
    Arjantinli 69 arkadaşım ilginiz için sağolun.Hocam motosikleti sıfır aldım ve sadece gezmek için kullandım.Yaklaşık 1senedir bakımlarını kendim yapıyorum.Çünkü burdaki (İst-Avrupa) bayiye sinir oldum.Gerçi sonra bayiliğide iptal olmuş herhalde.Neyse enson ustaya gösterdiğimde bana zincir-dişliler ve akünün değişmesi gerektiğini söyledi.Bende hiç birini değiştirmedim.Halen de kullanıyorum.Sorunsuz.Ancak uzun yola gideceğim için ve subap ayarı bozulduğu için, herkesin tavsiye ettiği aydın motora götürdüm.Sağolsunlar bakımları hoşuma gitti.Ayrıca biraz abes olacak ama maddi olarak saldırmıyorlar. Ama ben motosikleti ayakla çalıştırıyordum aküsü bitti diye düşünüyordum.Ustanın akü sağlam marş motoru bozuk dedi.Bakalım hayırlısı bende şimdilik ayak ile çalıştırıyorum. Bu arada 16 000km büyük bir bölümünü uzun yolda gittim.. Sağlıcakla kalın... ALLAH korusun...

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    http://img17.imageshack.us/i/fotoraf0135i.jpg/
    http://img52.imageshack.us/i/fotoraf0133.jpg/
    buda benım apachı 5000 kmde idda ediorum mersınde deil turkıyede bundan temız apache yoktur son hız dersenız duzde suan yatmada 130 yatınca 145 leri goruoor ama suan bı kere denedım rodajda oldugu için bı muddetsonra daha net sonuclar alırım;)

Apache 180 cc http://www.tvsapache.com/180-index.html 125 cc vtı http://translate.googleusercontent.c...h99tGFseRe5KXA 160 cc çift disk Fİhttp://translate.google.com.tr/trans...r%26prmd%3DlvsNerelerde oldugumuzun kanıtı.Hondanın yamahanın bile bukadar aktif modeli yok

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı falcon_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arjantinli 69 arkadaşım ilginiz için sağolun.Hocam motosikleti sıfır aldım ve sadece gezmek için kullandım.Yaklaşık 1senedir bakımlarını kendim yapıyorum.Çünkü burdaki (İst-Avrupa) bayiye sinir oldum.Gerçi sonra bayiliğide iptal olmuş herhalde.Neyse enson ustaya gösterdiğimde bana zincir-dişliler ve akünün değişmesi gerektiğini söyledi.Bende hiç birini değiştirmedim.Halen de kullanıyorum.Sorunsuz.Ancak uzun yola gideceğim için ve subap ayarı bozulduğu için, herkesin tavsiye ettiği aydın motora götürdüm.Sağolsunlar bakımları hoşuma gitti.Ayrıca biraz abes olacak ama maddi olarak saldırmıyorlar. Ama ben motosikleti ayakla çalıştırıyordum aküsü bitti diye düşünüyordum.Ustanın akü sağlam marş motoru bozuk dedi.Bakalım hayırlısı bende şimdilik ayak ile çalıştırıyorum. Bu arada 16 000km büyük bir bölümünü uzun yolda gittim.. Sağlıcakla kalın... ALLAH korusun...
    dogru yere ayak atmışsınız.sağolsun Aydın usta iyidir,bende size Aydın ustayı tarif edicektim ama zaten gitmişsiniz.şu an için benim gözümde bu işten elinin layıkıyla ve ustalığıyla yapan iyibir usta arayan Aydın ustaya ugrasın derim.insanları yanıltmadan ve fazla parasını harcatmadan gereken her türlü bakımları yapıyor sağolsun.servisten ayrılırken memnun çıkmak kadar dogal olan bişey yok sanırım.şu apache'nin kahrını çekiyorsam usta sayeseinde çekiyorum desem yeridir.tık demeden sorunu çözüyor sağolsun.

birde yeni kasaları soran arkadaşlara şöyle bir tüyo vereyim şu an için 2010 model yeni kasalar Temmuz sonu Türkiye'de olucakmış.bekleyenler motosikletlerini satıcak olanlar kendilerini ayarlasınlar derim.biliyorsunuz yeni kasalar 160cc ve enjeksiyonlu,dijital gösterge mevcut ve sessiz bir TVS.hadi hayırlısı diyelim.ben gelirse ileride bir tane 250 cc TVS alacağım çok sağlam ve kaliteli üretim yapıyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 ----------

Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img17.imageshack.us/i/fotoraf0135i.jpg/
    http://img52.imageshack.us/i/fotoraf0133.jpg/
    buda benım apachı 5000 kmde idda ediorum mersınde deil turkıyede bundan temız apache yoktur son hız dersenız duzde suan yatmada 130 yatınca 145 leri goruoor ama suan bı kere denedım rodajda oldugu için bı muddetsonra daha net sonuclar alırım;)
    hayırlı olsun erdal arkadaşım Apache'n.motorun benimki kadar olmasa da gayet temiz görünüyor şaka bir tarafa motorunuza bakarsanız o da sizi üzmez derim.ben bakımsız motoru hayatta sevmem üzerine oturasım gelmez.ama fazla iddialı olmamalı sizin orda seninki temiz olabilir,mesela bahadır arkadaşın motoru da çok temiz ve ya düzceli Aspendos'un motoru,belki benim yarasa'da temizdir ne dersin.diğer aklıma gelmeyen temiz ve bakımlı TVS sahipleri alınmasın,herkesin motoru kendine göre güzeldir...ama bizim Berk arkadaş var hiç bakmıyor TVS sine
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Herkes Motoruna kendince İyi bakar zaten. Onun için Herkesin Motoru Kendine güzeldir

ARJANTİNLİ kardeşim ilerde bi apache alırsam senin motorun aynısını yapıcam şu an masaüstünde ekran koruyucu olarak senin apache var.

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Benim motorun Devir saati ışıgı çok zayıf normalde zayıfmı ?

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler....

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı cezayir1948 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARJANTİNLİ kardeşim ilerde bi apache alırsam senin motorun aynısını yapıcam şu an masaüstünde ekran koruyucu olarak senin apache var.
    teşekkür edrim Cezayir1948.ara sıra siliyorum işte böyle temiz duruyor
    Bu arada bilen bilir Apache'ye 3400 tl ye satacagım yeni sahibine,şu an kenarda duruyor park halinde.

Motosikleti
    Yamaha XJ6

Bu da benim motor arkadaşlar.........

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bygamsız motorun güzelmiş kazasız belasız kullanımlar dilerim.şöyle işte O kadar kişiyiz şurda kimse resimlerini eklemiyor motorlarının.yıkayın bir güzel ekleyin Apache'lerin resimlerini millet motor görsün.bir de nicklerin yanına isimlerimizi yazsak daha iyi olur kanımca.

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    bygamsız bence zayıf yanmıyor belki senin motor zayıf yanıyordur motorcu galipe götür çok iyi ustadır halleder

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 ----------

bu resimleri nasıl yükliyecegiz bilgi verimisiniz

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bygamsız motorun güzelmiş kazasız belasız kullanımlar dilerim.şöyle işte O kadar kişiyiz şurda kimse resimlerini eklemiyor motorlarının.yıkayın bir güzel ekleyin Apache'lerin resimlerini millet motor görsün.bir de nicklerin yanına isimlerimizi yazsak daha iyi olur kanımca.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 ----------

Alıntı aktaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bygamsız bence zayıf yanmıyor belki senin motor zayıf yanıyordur motorcu galipe götür çok iyi ustadır halleder

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 ----------

bu resimleri nasıl yükliyecegiz bilgi verimisiniz
    Resimlerin linkini gönder ben hallederim .

Km saati gayet iyi devir göstergesini göstermem gerekir. Dörtyolda Ayhan ustaya götürüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler