Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok titreşim rahatsız etmez güvenebılırısn bu konuda alıcan zamaan deneme sürüşüde yap

abartanlar kulaktan dolma bilgilerle konusan kişilerdir
    Abicim selamlar
    Deneme için kullanan bir kaç kişiyle konuştum da böbrek taşlarımı döküyodum demişti bana
    Ben kullandığımda yok gibi bişidi 100 ü geçmemiştim ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Akşam iş çıkışı bakcam işte o motora. 2007 model ama 2008 de çıkmış trafiğe. 10 binde. 2.600 alınır mı bilemiyorum ama.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim selamlar
    Deneme için kullanan bir kaç kişiyle konuştum da böbrek taşlarımı döküyodum demişti bana
    Ben kullandığımda yok gibi bişidi 100 ü geçmemiştim ama
    valla ben benım motorda hissetmıyom bişi yada oluyoda ben anlamıyom titreşimi ben rahatsız olmuyorum nasılsın bu arada şahin kardeş

Motosikleti
    tvs apache
    neden gaz muslugunu kapıyorsun

bilmediği bişi var heralde
    valla, motordan hiç anlamayan bir insan olarka aldım motoru. hiç anlayan tanıdığımda yok. kitapçığa baktım böyle kullanın yazıyordu. bende ondan öyle yapıyorum.

valla ben benım motorda hissetmıyom bişi yada oluyoda ben anlamıyom titreşimi ben rahatsız olmuyorum nasılsın bu arada şahin kardeş
    nasıl olsun be Hasan Abi'm.Okul ev arası gazlıyoruz işte
    senin işler ne durumda.Kst mt ye yazmışsın ya benim bahçede çok var bu salyangozlardan foto çeker atarım demiştin ya foto bekliyorum abi

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Titreşim konusu açılıp duruyor dışarıdan okuyanlarda titreşim var sanıcak titreşim falan yok yüksek devirlerde motoru acaip bağırttığınızda hafif titreme olur oda doğal çok seri motor çünkü.CBR'dan inen arkadaşlar daha az titreme olduğunu söylüyorlar CBR 125'e göre.Sorun yok yani hikaye bu titreşim muhabbeti sen hiçmi titreşim istemiosun en ufak bile titreşim istemiosan motorum çekişten düşsün diyeceksin ve takıcaksın 15 dişli ne titreme kalıyor ne serilik YBR gibi birşey oluyor motor onada kimse razı gelmez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:54 ----------

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam iş çıkışı bakcam işte o motora. 2007 model ama 2008 de çıkmış trafiğe. 10 binde. 2.600 alınır mı bilemiyorum ama.
    O fiyat verilmez tekrar söylüyorum 2200e pazarlığa gir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 ----------

Alıntı korpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, internetten tvs apache için hava filtresi, yağ filtresi, sele gibi yedek parçaları sipariş edebileceğimiz güvenli bir yer varmı acaba. nette bakınmıştım önceden sahibinden.com da var bulabildigim.

bir aklıma takılan soruda gaz musluğunu her motordan indiğimde kapatıyorum. binerken açıyorum. bir iki kere açmayı unuttugum zaman oldu. akşam park ederkende kapalı bırakıyorum. sürekli açıp kapamak işe yararmı. yoksa uzun süre (yani 3-4 gün den fazla) bırakacağımız zamanlar mı kapatsak sadece.
    İstanbul'dan AYDIN MOTOR istediğin parçayı söyle ertesi gün gelsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı korpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla, motordan hiç anlamayan bir insan olarka aldım motoru. hiç anlayan tanıdığımda yok. kitapçığa baktım böyle kullanın yazıyordu. bende ondan öyle yapıyorum.
    ben 2.el aldım kitapcıgı yok bende bi zahmet postalasan olurmu ödemeli olsun yanı ben öderım fotokopi cektırp yollasan

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motordaki kadar titreşim yoktur eminim.. azer bülbül gibi vallahi...bende tvs arıyorum amma velakin elimdeki motoru satmam lazım..

korpse.. ayağın nasıl oldu kırlımıştı yanlış hatırlamıyorsam...
    Hayırlısı senide görelim aramızda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    nasıl olsun be Hasan Abi'm.Okul ev arası gazlıyoruz işte
    senin işler ne durumda.Kst mt ye yazmışsın ya benim bahçede çok var bu salyangozlardan foto çeker atarım demiştin ya foto bekliyorum abi
    sülükler tukenmeden cekiym bari sende motor varmı profılındeki motormu var yoksa

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korpse.. ayağın nasıl oldu kırlımıştı yanlış hatırlamıyorsam...
    evt kırmıştım. şimdi iyiyim allaha şükür. yine iki teker üstündeyim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 ----------

ben 2.el aldım kitapcıgı yok bende bi zahmet postalasan olurmu ödemeli olsun yanı ben öderım fotokopi cektırp yollasan
    yollayayımda çokta önemli bişiler yok. ben hiç anlamıyordum ilk aldığımda ondan baktım.

sülükler tukenmeden cekiym bari sende motor varmı profılındeki motormu var yoksa
    Aynen abi profildeki motor var

Nolduki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Aynen abi profildeki motor var

Nolduki
    kullanıyomusun merak ettım nan

kullanıyomusun merak ettım nan
    ooo sen beni tanımıyosun abi daha
    sor korkut abime onun fazeri bile kullandım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    aferin sana hemşo büyüksün gezılere motorunla katılıyonmu peki

aferin sana hemşo büyüksün gezılere motorunla katılıyonmu peki
    Yok o kadar büyümedik be abi sen görsen bnm motoru hayran kalırsın ama kaç aydır yatıo gelsene Kst mt ye kirletmeyelim burayı hmşo abi bak en son ne yazdım sana oraada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    ok

Motosikleti
    Kawa ZX636
    TVS'ciler naparsınız

Hasan abi benden alıntı yaparken ismimi reklendirmişsin içim bi acayip oldu şimdi he

---

Benim gözlerde bi problem var galiba biraz önce benden alıntı yapanların mesajlarında nickim kırmızı gözüküyordu heh

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    şimdi soran arkadaşlara cevaben 2009 modellerde önceki modellere nazaran titreşim olayı çok az ön dişli değişimiyle nerdeyse yok denecek kadar az.yakıtta zaten şu an en az yakan motor.serilik zaten 150 cc ye nazaran çok iyi,kalitesi belli.titreşimden bende muzdarip ve aşırı derecede şikayetçiydim o yüzden 2008 motorumu sattım garantisi bitmeden sıfırını aldım ve memnunum.ne yapmışlarsa titreşimi çok azaltmışlar.birde her ucuz motorun kesin bir eksiği vardır fazla araştırmadan göstermeden almayın derim.biliyorsunuz km telini sökmek için bir tane vida mevcut ve km yazmıyor.2008 modellerin temiz bakımlıların fiyatları 2500 tl den başlıyor + ilavelerle haliyle fiyat artıyor.2009 modelerde 3200 tl den başlıyor temiz bakımlıarı gerisi size kalmış.adam yazmış 2009 model 1850 yalan ilan internette butür bir sürü ian var.cambaz insan dolu aman kandırılmayın derim motor alıcam derken.şu an bildiğim kadarıyla 2009 sıfırların fiyatı peşin para 3800 tl + plaka masrafı.e şimdi 2009 model 3500 e kadar az km bulursanız bence alınır derim ama artıları olması lazım.çanta,koruma demiri gibi.çünkü sonuçta onlarda para verilip alınacak şeyler.
    ben mesala motoruma 500 tl yi geçti aksesuarına verdiğim para
    bu arada yeni fotolarda ekleyecegim
    tüm arkadaşlara hayırlı pazarlar dilerim.younuz açık olsun
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Teşekkürler bilgiler için , benimde 2009 fakat bilmiyordum 2009 model öncesinde titreşimin fazla olduğunu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler