Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    evet dün duyduğuma göre Aydın usta'ya 160 lık kitler gelmiş.hadi hayırlısı bakalım kullanmadan yorum yapamayacağım.nasıl oldu görmek lazım .
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    günaydın arkadaslar

Motosikleti
    tvs ( apache )
    arjantinli peki 160 lık motorun fiyatı nedir bizim motorlarla birebir aynımı ve ne kadar beygir farkediyor
    ::sefereee

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı emrahselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arjantinli peki 160 lık motorun fiyatı nedir bizim motorlarla birebir aynımı ve ne kadar beygir farkediyor
    günaydın TVS ciler. şimdi emrah arkadaşım kit olarak.tam olarak ne var bilemicem ama gömlek,piston,sekmanlar kesinde başka neler değişiyor ve fiyatları nedir onu sormadım ama bugün müsait olursam sormayı düşünüyorum,hatta bulursam kullanmayıda düşünüyorum.ama üst sayfalarda var aydın ustaya veya murat tan bilgi alabilirsiniz parça ve fiyat hakkında.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    tvs ( apache )
    arjantinli arkadaşım senden haber bekliyorum mutlaka sor iyi iftarlar herkese

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı emrahselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arjantinli arkadaşım senden haber bekliyorum mutlaka sor iyi iftarlar herkese
    İlk önce herkesin Raman Bayramı Kutlu olsun arkadaşlar.kazasız belasız sürüşler dilerim. diğer konuya gelince Aydın usta çok yoğun adamcağız harıl harıl çalışıyor daha denemek kısmet olmadı bayramdan sonraya kaldı dene me işi.denedikten sonra ayrıntıları yazarım. bizi izlemeye devam edinnnn

Motosikleti
    Kawa ZX636
    AntaLya
    TVS Apache - 2009 - Siyah - 10000 Km

http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ba ay sonu itibariyle ötv indirimi kalkacağından motor fiyatları artacakmış satan ve alıcak olan arkadaşlara duyurulur.tvs sıfır fiyatı 4550 tl olucakmış. kış ta geliyor fiyatmı yükseltilir kardeşim. bu da benim ilanın son güncel hali. http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    motorunuzun değerini bilin apacheyi 8 ay kullandım kız gibiyken 2200 e ölü fiyata sattım sonra aldığım 650 de çok zarara girdim hep aynı şey motoru büyütmek istiyosunuz o motor süper tasaruflu ve güçlü kıyılmaz ona
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzun değerini bilin apacheyi 8 ay kullandım kız gibiyken 2200 e ölü fiyata sattım sonra aldığım 650 de çok zarara girdim hep aynı şey motoru büyütmek istiyosunuz o motor süper tasaruflu ve güçlü kıyılmaz ona
    bak bunu doğru söylüyorsun,bende hep burda kararsız kalıyorum.şehir içi için en ideal motor.ama uzun yol için ikinci bir motor gerekli bakalım hayırlısı

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    sehir dışında nasıl apache ler vibrasyonu saymazsak stabil olarak 100 km ile gidebilirmi ?

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sehir dışında nasıl apache ler vibrasyonu saymazsak stabil olarak 100 km ile gidebilirmi ?
    ben hemen hemen her gün gidiyorum 90-100 ideal bence. yakıtta çok tasarruflu ne kadar bassamda artçı olsa bile 100-110 krş civarını geçmiyor. normalde 80-90 arası hesaplarıma göre.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende büyük zarara giriyorum ama motor büyütücem mecburen satmam gerekiyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:26 PM ----------

100 - 110 şehir içi gidiyorum : ) rahat gider merak etme
    Vibrasyonundan rahatsız değilim rahatsızdan 13 Orjinal dişliye 15 takarsın titreşim büyük oranda azalır , bizzat denedim çok rahat oluyor.Maliyetide 5-10 ytl bişi

Motosikleti
    tvs ( apache )

arkadaşım ben hiç kontak kapatmadan tam 300 km yol yaptım gayet rahat

Motosikleti
    tvs ( apache )
    arkadaşlar neden suskun kalmış burası hayırdır

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla benim moto fazla zorlamazsan 8-9 krş yakıyor km de.çok az mola vererek molada sayılmaz 350 km çok rahat gidiyor.80-100 km arası titreşim biraz daha düşüyor orjinal dişli ile.ama durdugu yerde orta sehpada gaz verince motor resmen geziyor kendi kendine her güzelin bir kusuru olur bunun kusuruda bu bence titreşim.benım motora 2.500 tl verdiler ama malesef zam gelmiş fiyatlara vaz geçtim.herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Noluyor yine burda şimdide dişli muhabbetimi benim motorda önde 15 dişli var herşeyiyle çok rahat gidiyor motor artçı olsada olmasada banamısın demiyor xenonumda var gündüzleri açmıyor ama akümü yiyor yoksa
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Kawa ZX636
    İkinci el piyasası niye böyle bu apachelerin satamıyorum ne zamandır motoru sinirimi bozmaya başladı

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el piyasası niye böyle bu apachelerin satamıyorum ne zamandır motoru sinirimi bozmaya başladı
    Arkadaşım kusura bakma ama motorla çok oynamışsın şahsen ben şu anda alıcı olsam direk sayfayı geri kapatırım orjinal egzozu tak o stickerleri sök orjinal haliyle satmayı çalış her malın bir alıcı vardır ama ufak detaylar çok göze batar
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım kusura bakma ama motorla çok oynamışsın şahsen ben şu anda alıcı olsam direk sayfayı geri kapatırım orjinal egzozu tak o stickerleri sök orjinal haliyle satmayı çalış her malın bir alıcı vardır ama ufak detaylar çok göze batar
    Orjinal Egsozu zaten mevzut , üzerindeki egsoz 200 Lira anlıyan egsozu yanında vermiyeceğimi bilir , alt motorda hiçbir oynama yok sadece görünürde oynamalar var.

Alt motorda oynama olan ne YBR'ler biliyorum ciklet gibi satılan , işte marka konuşturamıyoruz bizim motorları bilmediklerinden satılmıyor kolay kolay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler