Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    motorumun lastiklerini tuubleks yapmayı düşünüyorum. uygun ebatlarda tavsiyesi olan arkadaşlar yardım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF250
    Arkaya 90 koymanı tavsiye ederim önede 100
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

bizim burda yaptık arka 90 90 bulabildik önü pek hatırlamıyorum fakat bir sorum olacak bizim burda bulunan apaçhe de gazı açınca tekleme sanki benzin vermiyormuş gibi davranıyor. sogukken gaz yemez ya aynı o tipten
    başka apaçhe de yok buralarda denesek bu normal mi yani bir ybr 125 gibi gaz yemiyor.sırf bununiçin motoru satılıga çıkardı motor 1300 km de halen ilk aldıgımızdan beri böyle aldıgına pişman oldu

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim burda yaptık arka 90 90 bulabildik önü pek hatırlamıyorum fakat bir sorum olacak bizim burda bulunan apaçhe de gazı açınca tekleme sanki benzin vermiyormuş gibi davranıyor. sogukken gaz yemez ya aynı o tipten
    başka apaçhe de yok buralarda denesek bu normal mi yani bir ybr 125 gibi gaz yemiyor.sırf bununiçin motoru satılıga çıkardı motor 1300 km de halen ilk aldıgımızdan beri böyle aldıgına pişman oldu
    Hava ayarına baktır bendede aynı sorunlar olmuştu. Karbıratör dediler depon kirli dediler iyi bir ustaya gittim hava ayarı yaptı sorun düzeldi. 5000 km civarlarında tekrar yaptı buji ve kablosunu değiştirdim, NGK marka kullandım sorun yok.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:07 PM ----------

Arkayı 90 alman iyi olmuş, arkadaşımda 100 lük taktı hatta bana çamut yaptı ince diye ama davlumbazı yedi bitirdi ) bide motoru fazla yormazsın 90 iyidir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:09 PM ----------

Bide aklıma gelen benzin musluğunun altında bir vida var onu içinde bir ihtimal çapak olabilir bende sık sık açıp temizliyorum onada bak derim.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaya 90 koymanı tavsiye ederim önede 100
    ön teker bulmak zor yalnız pirellinin 2.75-17 city demon duydum kararsızım pirelli 90-90-18 arka okey

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı crazydesng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok teşekkürler bu gun ıkı tane apachı bakıcam bırısı 1700 de dıgerı 9000 de ıkısınıde ıncelerım artıkın cok saol..

bırde bunların 10000 bakımı nasıl oluyor nelerı degısıyor...

özür dılerım ben orhan apachı alıcam kısmet olursa..inş bol bol formlarız burda..
    bir şey degil.elimizden geleni,bildiklerimizi paylaşırız burda,faydamız olursa ne alaa.genelde 20.000 km ye kadar öyle ahım şahım bir bakımı yok gibi.yağ yağ filtresi,hava filtresi sök temizle tak bezden filtre.normal çalışıyorsa bujiye filan bakmaya gerek yok.yakıt normal ise sagını solunu kurcalatmamalı.titreşim ve rampalarda devir düşmesi yani gaz yememesi harici sorunsuz bir motor.bu gün yine 220 km yol yaptım artçılı rampa hariç gidiş geliş gayet iyiydi.
    şimdiden hayırlı olsun motorun diyeyim ama ben satılığa çıkardım motoru şehir içi gayet güzel binilecek ekenomik motor.rampalarda kalkışta dikkat derim.tek teker havada çünkü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 AM ----------

benim motorda sık sık yapıyor o olayı,rampalarda vites değiştirmekten gına geldi.servis normal diyor ama tekrar gidecegim yarın baya bir sıkıntı yaratmaya başladı.çin işi scootor bile iki kişi nerdeyse rampada geçicek beni
    lastik olayı ben arka 100/90/18 yaptım hiç bir yere sürtme filan yok.ön lastik orjinal 90/80/17 yoksa çamurluğa sürter fazla payı yok.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,yedek depoya düşünce,kaç litre benzin kalmış oluyor yada yedek depoyla kaç km.yol yapabiliyorsunuz ?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar dün itibari ile benimde artık bir tvs m oldu

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tekrar hayırlı olsun yusufcuğum,kazasız,belasız kullanman dileklerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,yedek depoya düşünce,kaç litre benzin kalmış oluyor yada yedek depoyla kaç km.yol yapabiliyorsunuz ?
    100 km ye yakın yol gider reservede

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:56 AM ----------

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar dün itibari ile benimde artık bir tvs m oldu
    hayırlı olsun güle güle kullan çok sağlam motordur bana ufak gelmese hayatta satmazdım
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    lifan
    hemşerilerim aldıgım apache motoru nereden aldıgını sormuşlar keskin otomotiv den aldım.almak isteyenler bu firmayla görüşebilir.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şey degil.elimizden geleni,bildiklerimizi paylaşırız burda,faydamız olursa ne alaa.genelde 20.000 km ye kadar öyle ahım şahım bir bakımı yok gibi.yağ yağ filtresi,hava filtresi sök temizle tak bezden filtre.normal çalışıyorsa bujiye filan bakmaya gerek yok.yakıt normal ise sagını solunu kurcalatmamalı.titreşim ve rampalarda devir düşmesi yani gaz yememesi harici sorunsuz bir motor.bu gün yine 220 km yol yaptım artçılı rampa hariç gidiş geliş gayet iyiydi.
    şimdiden hayırlı olsun motorun diyeyim ama ben satılığa çıkardım motoru şehir içi gayet güzel binilecek ekenomik motor.rampalarda kalkışta dikkat derim.tek teker havada çünkü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 AM ----------

benim motorda sık sık yapıyor o olayı,rampalarda vites değiştirmekten gına geldi.servis normal diyor ama tekrar gidecegim yarın baya bir sıkıntı yaratmaya başladı.çin işi scootor bile iki kişi nerdeyse rampada geçicek beni
    lastik olayı ben arka 100/90/18 yaptım hiç bir yere sürtme filan yok.ön lastik orjinal 90/80/17 yoksa çamurluğa sürter fazla payı yok.
    bahsettiğin sorunların hiçbiri bende yok

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    senin motorda olucak diye zaten bir kaide yokki.normal birşey degil sonuçta.bu gün biraz daha düşük viteste yüksek devirde kullandım biraz daha fark etti,bakalım yarın Aydın ustanın elinden öper artık,doktor o.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Şanslısınız aydın usta var Antalya'da çok kötü bu servis olayı bişeyden çaktıkları yok

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şanslısınız aydın usta var Antalya'da çok kötü bu servis olayı bişeyden çaktıkları yok
    evet sağolsun Aydın ustada olmasa yandık hani.elinden geleni yapıyor sağolsun.bu gün biraz daha zorladım motoru e baya iyi gibi.elim gaza korkak alışmış arkadaş öyle diyor.gazı açınca gitmem demiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:17 PM ----------

BU sakaldan ve koruma demirinden nerde bula bilirim arkadaşlar?

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı aliyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön teker bulmak zor yalnız pirellinin 2.75-17 city demon duydum kararsızım pirelli 90-90-18 arka okey
    Ben irc tercih ettim kışın özellikle yağmurda çok başarılı bir lastik, orijinalleri ile kıyaslarsan

egzoza delik delmişsin sesi nasıl oldu acabağ ?

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:17 PM ----------

BU sakaldan ve koruma demirinden nerde bula bilirim arkadaşlar?
    valla istanbulda çok varda sana yakın nerde var bilemicem fiyatıda 40-45 tl arası koruma demiri.sakaldan haberim yok nasıl güzel duruyormu

Motosikleti
    CBF250

egzoza delik delmişsin sesi nasıl oldu acabağ ?
    BEnde çok merak ettim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler