Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Tabiki 10 km fazla basmış eksik basmış önemli değilki zaten 100ün üzerine şehirdışı hariç neredeyse hiç çıkılmıyor: )
    Bu arada ER-5 Almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar hepinize selamlar..
    ben 2 senedir apaçi kullanıcısıyım motordan cok memnunum fakatmotorum 100-105 gecmiyo genel bakımlarını yaptırıyom öyle hor da kullanmıyom arkadaşlar sizden istegim moturun süratinini nasıl artırabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim yoksa değiştirmeyi düşünüyom bana biraz bilgi lütfen hepinize selamlar

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı hunter--- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize selamlar..
    ben 2 senedir apaçi kullanıcısıyım motordan cok memnunum fakatmotorum 100-105 gecmiyo genel bakımlarını yaptırıyom öyle hor da kullanmıyom arkadaşlar sizden istegim moturun süratinini nasıl artırabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim yoksa değiştirmeyi düşünüyom bana biraz bilgi lütfen hepinize selamlar
    selam arkadaşım 2 senede kaç km yol yaptın?
    Daha önce 105 i geçiomuydu?
    normalde bu motorlar 4. viteste redline da 115 e kadar dayanıyo
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    apache almak isteyen arkadaşlar, 1000TL nakit olan ve üstünü taksitle almak isteyen varsa ikinci el bölümünde kaçırmayın

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var.
    ön lastiğim patladı patlıcak derken patladı
    iç dış değiştirmek istiyorum ne marka önerirsiniz ve ebatları neler pek bilgim yok yardım edin lütfen ve nerden ne kadara mal olur????
    2 Tekerlekli Huzur..

arkadaşlar benim bir tanıdık yeni apaçhe aldı 1200 km oldu fakat motor ilk gaz verdigimiz zaman boguk gaz yiyor ilk alındıgı zamanda böyleydi açılınca düzelir sandık motor sogukken bilhassa ani gaz tepkimesi vermiyor biraz ısınsada yine ani gaz yimiyor yolda bir sorun yok sizdede böylemi?

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim bir tanıdık yeni apaçhe aldı 1200 km oldu fakat motor ilk gaz verdigimiz zaman boguk gaz yiyor ilk alındıgı zamanda böyleydi açılınca düzelir sandık motor sogukken bilhassa ani gaz tepkimesi vermiyor biraz ısınsada yine ani gaz yimiyor yolda bir sorun yok sizdede böylemi?
    karbüratör ayarsız hava ayarı yapılmalı..
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı mr_muzip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var.
    ön lastiğim patladı patlıcak derken patladı
    iç dış değiştirmek istiyorum ne marka önerirsiniz ve ebatları neler pek bilgim yok yardım edin lütfen ve nerden ne kadara mal olur????
    motorun apache ise bende bayağı zamandır yeni lastik almayı düşünüyorum.45 tl den başlıyor dış lastik fiyatları.şu anda IRC bayağı güzel yumuşak lastik diyorlar 4 mevsim lastik.ama daha iyi metzeller olsun pirelli olsun bir dünya lastik var ama fiyatları 150 den başlıyor 300-400 devam ediyor ama zevk ve kese meselesi.ön lastik 90/90/17 arka lastik 90/90/18
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Ben Arka 120 / 90 / 18 taktırıcam bugün öle biriki yere sordumda yok :S bakıcaz artık

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Arka 120 / 90 / 18 taktırıcam bugün öle biriki yere sordumda yok :S bakıcaz artık
    120 / 90 / 18 olurmuki?????
    2 Tekerlekli Huzur..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    oluyor aslında güzelde duruyor ama zincir muhafazasını sökmeli+ motoru yorar diyorlar ideali 100/90/18 ben öyle taktıracagım IRC marka 55 tl.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

TVS ciler bir gün bir araya gelmeli fikir alışverişi yapmalı sohbet etmeli.diğer gruplar güzel güzel buluşuyorlar valla insan imreniyor onlara.çin ciler bile buluşuyor bizim motorlar kötümü sanki biz neden buluşmayalım şöyle bir geçit yapmalı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oluyor aslında güzelde duruyor ama zincir muhafazasını sökmeli+ motoru yorar diyorlar ideali 100/90/18 ben öyle taktıracagım IRC marka 55 tl.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

TVS ciler bir gün bir araya gelmeli fikir alışverişi yapmalı sohbet etmeli.diğer gruplar güzel güzel buluşuyorlar valla insan imreniyor onlara.çin ciler bile buluşuyor bizim motorlar kötümü sanki biz neden buluşmayalım şöyle bir geçit yapmalı.
    yok ben sadece ön alıcam onun kaç ebatta olması gerek
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    presto 110
    arkadaşlar tvs apache nin son hızını bılen varmı en son kaç yapıyo? benım bıldığım 140 mış galıba

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı yılmaz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tvs apache nin son hızını bılen varmı en son kaç yapıyo? benım bıldığım 140 mış galıba
    2 kişi 120 tek kişi 130 yokuş aşşa tabi düzde 10 km aşşası, 150 yapan video var
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    presto 110
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o videonun sitesını verebilirmisin bana

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı mr_muzip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben sadece ön alıcam onun kaç ebatta olması gerek
    arkadaşlar yokmu bana yardım edecek
    2 Tekerlekli Huzur..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıkamacıda yapilmiştir olm o 150 saçmalamaorjinal apachenin en son yapacagi hiz 140 derim ben 141 yaptim desin biri inanmam
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi bende lastıklerı degıstırmeyı dusunuyom sen gorus adamla ıkı takım yaparım bır seyler daha yaparmı?

Motosikleti
    Kawa ZX636
    140 nereye yapıyo orjinali 130 yapar en fazla bence.Antalyadayım 115 görüyorum yemiyor motor.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 nereye yapıyo orjinali 130 yapar en fazla bence.Antalyadayım 115 görüyorum yemiyor motor.
    valla bende söylentilere inaniyorum yokuş aşagi 14 dişliyle 140 yapildigini duymuştum en son
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler