Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı shadow_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ula kesın bu buyuk marka fırmalar sokturmuyo bu motoru turkıyeye bılıo herkez bundan alacak kendı satısları dusecek dıye işlerıne gelse ole bı alırlarkı yok uymazmıs falan turkıyeye hepsı ellerınde hıkaye yanı

arkadaşım bence ondan değil ona bakılırsa cbf 150 lerde diğer ülkelerde satılanlarında devir saati var ıvır zıvır var Türkiyedekinde yok bence TVS nin yaptığıda bu ,satış politikasından başka birşey değil...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    ya bu apachede wıtes gecıclerı 1 asagı 2 3 4 5 yukarımı farklı tıpte gecen sanzumanlar warya o bakımdan soruyorum _? bıde gecen gun sıtede okudum apache 150 nınde artık sıfırı gelmıcekmıs falan dedıler turkıyeye bu dogrumu? :S cunku bende ıns 7 ay sonra falan tws almayı dusunuyorum .oyuzden buyuk hayal kırıklıgı olsun ıstemıyorum bılgısı olan warsa sıfırının hala tr ye gelecegı dogrultusunda bılgılendırsın lutfen .(apache 150)
    Rüzğarı_hissSet

Bayii veya ithalatcı stoklar tükenmeden gelmiyecek demez.Ellerinde kalmayınca ,artık gelmez derler.Gerçi dediklerinin hiç biri olmuyor ya nasıl güvencez Flame flame dediler bu falame teslim(ekonomik krize) flaması olmasın

Motosikleti
    600RR
    Saka Maka Harbı Ne Ayak Apachı 160 Gelmedıne Gore Bence 150 Kesın Gelmeye Dewam Eder Yanı
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    160 rtr ler seneye ocak ayında gelicekmiş arkadaşlar bu sene 150 likleri elinden eritecek firma bana öyle geliyo 160 lar geldimi kimse 150 liklerin yüzüne bakmıycak bunu herkes biliyo

arkadaşlar garipçe gezisine geliyomusunuz bu pazar
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    600RR
    ya bence yıne gelmıcek gorursun turkıyede bu gewseklık warken 2006 dan berı daha gelecek pehhhhhhhh .ama 150 lıler dewam edılecek satılmaya bak gorursun :D
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    tvs apache
    selam arkadaşlar, motora yağ aldım mobil 10 40, bu gün öğlen arası koyacaktım. motorun yanında gelen kitle açamadık, yine lokma gerekecek.
    aşağıda yağ tıpasının olduğu yere baktım, komple yağlanmış gibi olmuş. baktım yağa yağ eksilmemiş. benzin olabilir dedi biri. nasıl birşeydir başına gelen oldumu acaba. çift ayak yan ayak komple kirlenmiş yağımsı şeyle.

Motosikleti
    600RR
    arkadaslar 160 rtr gelıyo duyduk duymadık demeyın. dün türkiye tws i sitesine ve turkıye tvs distiribitorlugune e-mail atmıstım ve bugun gelen cvp ıste okuyun sizle paylasmak istedim:BENİM YOLLADIGIM MAİL: su an tvs apache rtr 160 turkıyeye gelecekmi gelırse ne zaman gelecek?apache 150 nın sıfırları gelmeye dewaö edıyormu.bı duyum ıle aklıma takıldı bu konu apache 150 de gelmıcekmıs artık sıfırları tr.ye dogrumu acaba bılgılendırırsenız sewınırım .....

VE TVS ANA DSTİRİBUTÖRLUGUNDEN:: tvsturkiye@tvsturkiye.com tvsturkıye.com ıletısım formu :
    rtr 160 cc modelımız avrupa tip onay belgesini beklediginden takriben bu sezon ortası yada 2010 başında türkiye pazarında satısa sunulacaktır.150cc apache lerın tüm yekılı bayılerımızde sıfır modellerı ule satısa sunulmustur
    iyi Dileklerimizle.....

iste dostum gercekler burda ben daha nedım hersey ortada
    Rüzğarı_hissSet

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı korpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, motora yağ aldım mobil 10 40, bu gün öğlen arası koyacaktım. motorun yanında gelen kitle açamadık, yine lokma gerekecek.
    aşağıda yağ tıpasının olduğu yere baktım, komple yağlanmış gibi olmuş. baktım yağa yağ eksilmemiş. benzin olabilir dedi biri. nasıl birşeydir başına gelen oldumu acaba. çift ayak yan ayak komple kirlenmiş yağımsı şeyle.
    hocam telaşlanma o zincirden geliyor ön dişlinin ordan alttan çıkıyor her yer yağ oluyor her apache de mevcut.
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam telaşlanma o zincirden geliyor ön dişlinin ordan alttan çıkıyor her yer yağ oluyor her apache de mevcut.
    hmm, cok problem degilse sorun değil. zaten dibinden yerden bakılmadıkça gözükmüyor. zincir için feyizoğlundan zincir spreyi almıştım. ara sıra onu mu sıkmak gerekiyor mu acaba kurumasın diye. üzerinde türkçe birşey yazmadığındanda tam olarak ne işe yaradığını anlamadım.

bu arada yağı değiştirdim. mobille sesi değişti motorun tertemiz oldu. servis varilden motul yağ kullanıyordu. pek verimli değilgi seside. bir lokma takımına ihtiyacım var artık. olmuyor ödünç takımlarla iş.

bu hava filtresinide değiştirmek istiyorum. bizimkilere uyan bir marka modelini varmı dışardan alabileceğim. servise hiç gitmek istemiyorum. her gidişimde başka bir seyini bozuyorlar

Motosikleti
    600RR
    MOBILDEN SASMA SENELERCE BU YAGI KULLANDIM MOTORLARIMDA WE YINE MOTOR ALIM MOBILE DEWAM
    Rüzğarı_hissSet

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    hmm, cok problem degilse sorun değil. zaten dibinden yerden bakılmadıkça gözükmüyor. zincir için feyizoğlundan zincir spreyi almıştım. ara sıra onu mu sıkmak gerekiyor mu acaba kurumasın diye. üzerinde türkçe birşey yazmadığındanda tam olarak ne işe yaradığını anlamadım.

bu arada yağı değiştirdim. mobille sesi değişti motorun tertemiz oldu. servis varilden motul yağ kullanıyordu. pek verimli değilgi seside. bir lokma takımına ihtiyacım var artık. olmuyor ödünç takımlarla iş.

bu hava filtresinide değiştirmek istiyorum. bizimkilere uyan bir marka modelini varmı dışardan alabileceğim. servise hiç gitmek istemiyorum. her gidişimde başka bir seyini bozuyorlar
    inanır mısın bi tek hava filtresini değiştirmedim
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanır mısın bi tek hava filtresini değiştirmedim
    10000 km oldu ben de değiştirmedim daha bizim motorların hava filitreleri temizlenmiyomuş zaten direk değiştirmen gerekiyomuş

Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10000 km oldu ben de değiştirmedim daha bizim motorların hava filitreleri temizlenmiyomuş zaten direk değiştirmen gerekiyomuş
    her hava filtresi bir miktar temizlenir.kompresöre tut veya pahalı değilse yenisini al gitsin

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    kaç para olcak ki taş çatlasın 10 lira pahalıysa zaten çıkartırım orjinal Filtreyi gider KN hava filtresi takarım en azından performansı da artar

kaç para olcak ki taş çatlasın 10 lira pahalıysa zaten çıkartırım orjinal Filtreyi gider KN hava filtresi takarım en azından performansı da artar
    ben açık hava filtresi taktım bi ses çıkıyor . trafik te araçlar geldiğini anlıyor
    ben 10 liraya almıştım vellomoto.com.tr de var bir de aynısı modacar da var başka marka o da 35 lira

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    şimdi konuştum tel de hava filtresi 10 lira

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı shadow_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOBILDEN SASMA SENELERCE BU YAGI KULLANDIM MOTORLARIMDA WE YINE MOTOR ALIM MOBILE DEWAM
    evet, motorun sesi direk değişti. bundan sonra hep bunu kullanırım.

hm, kitapçığında temizleme tarifi vermişler, solüsyon vs. kullanın diye, olmadığı için sanırım bi yerden kompresör bulacaz. çok kirliyse değiştirin diyorlar.

şimdi konuştum tel de hava filtresi 10 lira
    bu fiyat orjinalin fiyatımı?, değilse hangi marka model, ona göre bulup alayım.

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    evet, motorun sesi direk değişti. bundan sonra hep bunu kullanırım.

hm, kitapçığında temizleme tarifi vermişler, solüsyon vs. kullanın diye, olmadığı için sanırım bi yerden kompresör bulacaz. çok kirliyse değiştirin diyorlar.

bu fiyat orjinalin fiyatımı?, değilse hangi marka model, ona göre bulup alayım.
    orjinali 10 liraymış

tvs 160 cc

bu arada bu 160 cc olayı kafamı kariştıyo heralde ilk defa 160 lık bi makinayı tvs uretmiş olcak şünu 200 cc veya 250 cclık bi makina yapsalardı 10 motordan 8 tvs olurdu heralde acaba neden 200 degil 250 degil görüşlerinizi beklıyorumm...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler