Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Ali abi öncelikle hoş geldin
    CBF 150 & Apache
    eğer serilik ve hız arıyorsan Apache
    Görüntü arıyorsan Apache(kişisel..)
    konfor diyorsan CBF150
    sakinim diyorsan CBF150
    Yakıt tasarrufu diyorsan Apache
    vibrasyona razıysan Apache

YBR & Apache
    max km az olsun diyorsan YBR
    cılız olsada olur diyosan YBR
    hız seversen Apache
    beni gören farketsin dersen Apache

Saygılar...

Ersin abi m.u.r.a.t.c.e.l.i.k@hotmail.com msn adresim o eskisi ekledm seni
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Süper kıyaslamalar:D
    Bende YBR,CBF 150 ve CBR125'ten vazgeçmiştim Apache alıcam ( Bi alamadım gitti: ) )

hurricane
    İmzan süper bu arada

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    ooo ben birşey yazmayınca şuraya iki satır bişi diyen yok
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    2 gündür binemedim motoruma içim kıpır kıpır. Yarın sabahın 6 sında yollardayım.

Not: Şu topiğin mesaj sayısını artık binli hanelere çekelim. Ayıp oluyor ama Ben de herkesten aktif katılımcılık bekliyorum please
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    hurricane_cbr ;

Apache'nin o ufacık cüssesiyle yolda pek gözükmez gibime geliyor.
    Kusura bakma dostum uzuklukları karşılaştırırsak Apache küçük dediğimiz YBR'den bile daha küçük kalıyor.
    Sevgiler.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    selamlar apache arkadaslar bende su anda ikinci motorumu almıs bulunmaktayım ne olcagını az cok anlamıssınızdır :D apache rtr 150 ve mukemmel bı motor ybrmın elıne su dokemez ama buda altta kalır bı yanı olmadıgı hatta kalkıslarda atıklıgı ile bana kendısını sevdıren bı motor olmayı basardı ybrnın tadı bı baska apachenın tadı bı baska benımn ybryı biliorsunuz tl jantlı 140 gordum apachem ıle en son 135 kmye cıkıor ama olsun ;) kmde arıcak deilim bi gun apache bi gun ybr binecez artık sizin aranıza katıldım sonunda:D bi ara fotolarıda atacam ;) herkese selamlar

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Hayırlı uğurlu olsun! Motosikleti bölümüne eklesin artık Apache yi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar apache arkadaslar bende su anda ikinci motorumu almıs bulunmaktayım ne olcagını az cok anlamıssınızdır :D apache rtr 150 ve mukemmel bı motor ybrmın elıne su dokemez ama buda altta kalır bı yanı olmadıgı hatta kalkıslarda atıklıgı ile bana kendısını sevdıren bı motor olmayı basardı ybrnın tadı bı baska apachenın tadı bı baska benımn ybryı biliorsunuz tl jantlı 140 gordum apachem ıle en son 135 kmye cıkıor ama olsun ;) kmde arıcak deilim bi gun apache bi gun ybr binecez artık sizin aranıza katıldım sonunda:D bi ara fotolarıda atacam ;) herkese selamlar
    hacı titreşim nasil ybrden sonra rahatsiz edici düzeydemi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Eeh Tabi Ybreye Gore Bıraz Var Ama Pek Rahatsız Edıcı Duzeyde Gelmedı Bana Uzun Yolda Anlıcaz Daha Dur Bısmıllah Alalı 2 Gun Oldu:d

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeh Tabi Ybreye Gore Bıraz Var Ama Pek Rahatsız Edıcı Duzeyde Gelmedı Bana Uzun Yolda Anlıcaz Daha Dur Bısmıllah Alalı 2 Gun Oldu:d
    inşallah ybr yi aratmaz diyelim artık
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Helal Apache'ye "yolda gözükmez" dediniz ya o depoyla sadece gülüyorum
    Topic canlanıcak hepimizin katkılarıyla: )

Motosikleti
    tvs apache
    karbiratör ayarlarını değiştirerek benzini arttırsak hızı artar mı acaba deneyen yada bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    yuh artık diyorum yaa nedir bu apache yi hazımsayamamazlık tmm arkadaşlar en büyük ve en güzel en hızlı giden en az yakan ybr ve cbf 150 hatta hepimizi hızıyla ve cüssesiyle dövende onlar biz apache ve motosiklet sevdalıları olarak böyle polemiklere girmeyeleim derim. saygılar. en büyük cbf ve ybr
    BİZ SİZİN SADRINIZI YARMADIK MI?!!

herkeze selamlar arkadaşlar 1.sayfadan 46.sayfaya kadr apache sayfalarını okumuş durumdayım motor fazlasıyla tatmin edici nitelikde.ehliyette problem yaşadıgım için şubata kaldı a2 mart ayını umarım apache ile geçiriirm babamın sponsorlugunda.burda olmak gerçekden güzel.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    İnşallah kardeşim geç olsun ama hayırlı olsun.
    Evet en büyük Cbf150 ve YBR125

Motosikleti
    apache 150 RTR
    lastiğin ne kadar iyi oldugunu bir kez daha anladım.bugun saat 11:30 bostancıdan kadiköy gittim yolda malesef kaza yapmış br scooter gordum.hemen durup yardımcı olacagım bır sey varmı diye yanına gıttım.allahtan cocuk ucuz atlatmış.nasıl oldugunu sordugum zaman ise birden motorun kaydıgnı soyledı bana KAFAMDA KASKIM VARDIR bir seyım yok dedi.ama lastıgın bırden oyle kayması pey sınır etmış:( benım bu yagmurda ist trafıgınde deli gıbı kullanmam geldı ama allah benım lastıkler değiştirmışım.sagol kadiköy AYDIN MOTOR.bence bu kış ortamında yagışlı hava bence acil olarak lastıllerını yenılerın arkadaşlar ımkanınız elverdıgı şekılde.sonra yaparımdıyıp atmayın.servisinizle konuşun sizi yardımcı olur lastikler için.benım servıs aydın motor bana lastık için continental taktı ve cok memnunum sizede bu tur lastık tavsiye ederım.

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Lastik gerçekten çok önemli ben de geçen hafta cuma kaza yaptım lastik yüzünden. Sonra hemen gidip Michelin taktırdım ve muhteşem sonuç. Kesinlikle arkadaşın dediği gibi lastikleri ihmal etmeyin. Yağmurda bile kuru havadaymış gibi sürüş yapabiliyorum. Saygılar... Dikkatli sürüşler...

Arkadaşlar bir konu hakkında bilginizi almak istiyorum müsaadenizle. Şu sıralar motoru kullanırken gaz yememeye başladı. Yani gazı veriyorum standart hızında devam ediyor sonra birden hız alıyor, sanki gaz iletisi geç gidiyormuş gibi (biraz bilgisayar terimi gibi oldu ama ) Acaba yeterince ısıtmadığımdan falan olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    apache 150 RTR
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik gerçekten çok önemli ben de geçen hafta cuma kaza yaptım lastik yüzünden. Sonra hemen gidip Michelin taktırdım ve muhteşem sonuç. Kesinlikle arkadaşın dediği gibi lastikleri ihmal etmeyin. Yağmurda bile kuru havadaymış gibi sürüş yapabiliyorum. Saygılar... Dikkatli sürüşler...

Arkadaşlar bir konu hakkında bilginizi almak istiyorum müsaadenizle. Şu sıralar motoru kullanırken gaz yememeye başladı. Yani gazı veriyorum standart hızında devam ediyor sonra birden hız alıyor, sanki gaz iletisi geç gidiyormuş gibi (biraz bilgisayar terimi gibi oldu ama ) Acaba yeterince ısıtmadığımdan falan olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
    lastiklerı takarken serviste aydın abiyle konuşuyordu.dogru hatırlıyorsam diyafram demıştı.bence servısıne getır.yuzde doksan diyaframdır derım.hız kesmesı bırden karburator yapar

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı sert_apache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklerı takarken serviste aydın abiyle konuşuyordu.dogru hatırlıyorsam diyafram demıştı.bence servısıne getır.yuzde doksan diyaframdır derım.hız kesmesı bırden karburator yapar
    Diyafram bunlarda da m varmış Eyvallah müsait bi ara götürüp baktırayım. Sağol

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Apache insan yapısı gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler