Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    Alıntı macAs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet. ve bugun teslim aldım. ancak abs ışığı sönük olduğu, yani çalışıyor gözüktüğü halde frene basınca ön teker kitleniyor 30 ile giderken. Abs arızalı sanırım. sıfır km motorda da olmaz ki bu arkadaş. abssi arızalı olan varsa nasıl çözüm buldu acaba?
    30 km'de devreye girmiyor olabilir abs

REKLAM ALANI
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    ABS 5 KM üstü hızlarda devreye girmesi gerek.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nevada V2 250i
    30 km'den çok önce abs lambasının sönmesi lazım keza sönüyordu ben test ettiğimde. Hemen garantiden arızayı onarmasını değiştirmelerini isteyin. Abs bu şakaya gelmez.

Uzun boylulara özel

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 km'den çok önce abs lambasının sönmesi lazım keza sönüyordu ben test ettiğimde. Hemen garantiden arızayı onarmasını değiştirmelerini isteyin. Abs bu şakaya gelmez.
    evet kronikmiş bu durum hindistanda ama servis değiştiriyormuş.Diğer kronik sorunda bloktan gelen sesmiş. Yeni versiyonları gelirmi bilmem ama onlarda çözmüşler bu sorunları zaten egsozda daha farklı.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nevada V2 250i
    Maalesef bu doğru bloktan çatır çutur ya da cazır cuzur gibi sesler geliyor yani hani iki ucunda da elektrik olan çıplak kabloları birbirine değdirdiğinizde çıkan ses vardır ya elektrik sesi işte tam da bu ses geliyor motor bloğundan. Yani en azından ben test için kullandığımda bu ses çok dikkatimi çekmişti ve garip gelmişti. Düzelttilerse ne ala.

Motosikleti
    Hero xpulse 200
    60 km şehir içi 320 km uzun yol yaptım, 60 lira benzin gitti, yakıt tüketimi dişli tırnaklı lastiklere rağmen komik derecede düşük. Sadece 70-80 km saat hızla giderken gidonu bıraktığımda titriyor (lastik havası ön 25 arka 32) Bu neden olabilir aceba ?

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    umarım düzeltilebilir sorunlardır bunlar çünkü bu fiyata başka alternatif yok.

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorstorm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    60 km şehir içi 320 km uzun yol yaptım, 60 lira benzin gitti, yakıt tüketimi dişli tırnaklı lastiklere rağmen komik derecede düşük. Sadece 70-80 km saat hızla giderken gidonu bıraktığımda titriyor (lastik havası ön 25 arka 32) Bu neden olabilir aceba ?
    Balans ve akord kontrolü yapmak faydalı olabilir.

Motosikleti
    XV535 Virago
    Alıntı macAs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet. ve bugun teslim aldım. ancak abs ışığı sönük olduğu, yani çalışıyor gözüktüğü halde frene basınca ön teker kitleniyor 30 ile giderken. Abs arızalı sanırım. sıfır km motorda da olmaz ki bu arkadaş. abssi arızalı olan varsa nasıl çözüm buldu acaba?
    Güncelleme

Motoru tekrardan mıcırlı yolda denedim ve abs 20 km hızda bile aktifleşti. Şuanlık bir sorun yok.
    Ayrıca motora gp kompozit ön far ızgarası, tur camı, sis farı, koruma demirini koruma takozu ve konfor sele aldım. GP nin camı ve far koruma ızgarası henüz gelmedi ama diğerlerinden aşırı memnunum. Özellikle de konfor seleye bayıldım. Uğur böceği simgeli siteden aldım hepsini. Konfor sele 160 TL idi. Sis farları toplam 200 TL. Çakar özellikli. Seleden sikayetci olanlara kesinlikle konfor seleyi tavsiye ederim. Oturma yüksekliğiniz hem artıyor hem de efsane konfor sağlıyor. Gp parçaları da gelince foto atarım inşallah

ANES MOTOR
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)