Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

As 125 T-15 Hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu motor ile ilgili bilgiye sahip olanların yardımına ihtiyacım var. fiyatı 1450 ytl. bu fiyata araştırdıklarımın içinde en iyi olanı sanki...daha iyi bişi bulamadım.Ben diğer modelini kullandım (as 12 t-21) 125 cc olan gayet iyi geldi bunun görüntüsü daha güzel. as 125 t 21 bundan 9 kilo hafif ve 60 mm kısa...bu ağırlığın fazla bi etkisi olurmu hızlanmada (2 kişi gayet iyi gidiyordu kiralık bi motor olmasına rağmen)... tavsiye edermisinz??

http://www.asyamotor.com.tr/modules....owpage&pid=107

kullananlardan izlenimlerini öğrenirsem hem bana hem de başka arkadaşlara faydası olabilir....iyi günler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    fena degıl ama tasarım olarak ve saglamlık olarak bu daha ıyı http://www.feyizoglu.com/mondial125rt.html

gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    Dostum valla keeway in modellerinede bunada baktım ben....
    keeway le özellikler yakın sayılır ama asyanın tek artısı arka taraf çift amartisör.

bugün ankara emek motomax ile görüştüm.

1499 luk focus 125 için 100 ytl nakliye parası diye bi,şey salladılar plaka işlemleri 200 tutuyor diyerek rakkamı şişirdiler veee sonuç olarak fiyat 1800 e geldi. 12 ay taksit sorduğumda

172,5*12=2070 ytl dediler.

asya ise 1450 motor +120 plaka dediler.
    taksit olunca iki ayrı bayiden iki ayrı fiyat aldım.

145*12=1740
    135*12=1620 dediler....

Ben boyum uzun olduğu için büyük bir model düşünüyordum ama boyum sorun yaratmazsa bunu alabilirim.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    adama bak topic acmış çevrimdısı asya motor iflas etmiş diolar wala

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    asya nın iflası diye bişe yok... devir etmiş...

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı
    adama bak topic acmış çevrimdısı asya motor iflas etmiş diolar wala
    Arkadaşım bana mı bu topic açmış ortada yok lafı Anlayamadım ???

Alıntı gt06 adlı üyeden alıntı
    Dostum valla keeway in modellerinede bunada baktım ben....
    keeway le özellikler yakın sayılır ama asyanın tek artısı arka taraf çift amartisör.

bugün ankara emek motomax ile görüştüm.

1499 luk focus 125 için 100 ytl nakliye parası diye bi,şey salladılar plaka işlemleri 200 tutuyor diyerek rakkamı şişirdiler veee sonuç olarak fiyat 1800 e geldi. 12 ay taksit sorduğumda

172,5*12=2070 ytl dediler.

asya ise 1450 motor +120 plaka dediler.
    taksit olunca iki ayrı bayiden iki ayrı fiyat aldım.

145*12=1740
    135*12=1620 dediler....

Ben boyum uzun olduğu için büyük bir model düşünüyordum ama boyum sorun yaratmazsa bunu alabilirim.

135*12 olan fiyat iyiymiş aslında. ama ben bişeyi anlamadım fiyat sdantard değil mi 2 farklı bayi 2 ayrı fiyat veriyor. arada 10 ytl fark var 12*10 =120 ytl yapar az bi rakam değil doğrusu. boy sorun değil 1.73 kilo 65. mondial 50 tt kiraladım bu gün rahat kullanabiliyorum ki bu ondan daha büyük daha iyi olur... 125mt modeli de fena değil aslında ama bu biraz daha spor görünüyor. ( ehliyet yok bide onu almak lazım B den fark ne kadar bilen var mı)

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı tolga_kaan_ adlı üyeden alıntı
    135*12 olan fiyat iyiymiş aslında. ama ben bişeyi anlamadım fiyat sdantard değil mi 2 farklı bayi 2 ayrı fiyat veriyor. arada 10 ytl fark var 12*10 =120 ytl yapar az bi rakam değil doğrusu.

verdiğin bilgiler için teşekkürler tolga.

O fiyat farkı şundan kaynaklanıyor.
    Pahalı fiyat verenle ilk defa telefonda konuştum.
    diğerine daha önceden gitmiştim, fuarda standlarına uğramıştım hafif bir ahbaplık oldu. o yüzden düşük fiyat verdiler sanırım.

Yani anlayacağın cebinde paran varsa eğer bence bu fiyatın altına bile alınabir.

Bu arada Asya motor un iflası gibi bişey yok bildiğim sadece asya tur firması metro ile birleşti yada metro devraldı. Asya motorun konu ile alakası yok yani..

Alıntı gt06 adlı üyeden alıntı
    verdiğin bilgiler için teşekkürler tolga.

O fiyat farkı şundan kaynaklanıyor.
    Pahalı fiyat verenle ilk defa telefonda konuştum.
    diğerine daha önceden gitmiştim, fuarda standlarına uğramıştım hafif bir ahbaplık oldu. o yüzden düşük fiyat verdiler sanırım.

Yani anlayacağın cebinde paran varsa eğer bence bu fiyatın altına bile alınabir.

Bu arada Asya motor un iflası gibi bişey yok bildiğim sadece asya tur firması metro ile birleşti yada metro devraldı. Asya motorun konu ile alakası yok yani..

sağol kardeşim ben teşekkür ederim. bi yerlerde ruhsat işleri için 200-300 gibi fiyatlar çıkardıklaını okumuştum. bu forumda da bi yerde bi arkadaş kendi halledip çok ucuza getirmişti.. çok fazla çelişki var aralarında...fiyat gayet makul yani düz mantıkla 1350+120 plaka 1470 taksitle 1620 ye geliyor. diğer 2070 a geliyo 450 ytl fark uçurum bence.. bilgiler için sağolasın..

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı tolga_kaan_ adlı üyeden alıntı
    sağol kardeşim ben teşekkür ederim. bi yerlerde ruhsat işleri için 200-300 gibi fiyatlar çıkardıklaını okumuştum. bu forumda da bi yerde bi arkadaş kendi halledip çok ucuza getirmişti.. çok fazla çelişki var aralarında...fiyat gayet makul yani düz mantıkla 1350+120 plaka 1470 taksitle 1620 ye geliyor. diğer 2070 a geliyo 450 ytl fark uçurum bence.. bilgiler için sağolasın..

Ya ben ufak bi ayrıntıyı atlamışım tamamen hata bende kusura bakmayın.

Asya da aldığım taksitli fiyata ehliyet dahil değil.
    ehliyet 100 ytl ye maloluyormuş uğraşmak istemezsen 10 yada 20 komisyoncuya verip halledebiliyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler