Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şunları bir ara istersen. En olmadı google'dan arat, yan sanayi siyah renk alıp boyatırsın. Renk kodu şasede var, elma şekeri. Tekeriniz düz bassın.

http://goo.gl/o7IdNE

http://goo.gl/ZzRM5o

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alikonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx 250
    herkeze iyi forumlar benim sorum olacaktı

Bende cbx 250 twistır var. yedekte yeni tam 4 lt ile 58 km yol gitti.
    Bana çok az gibi geldi siz kaç km gidebiliyorsunuz birde yakışı azaltmak için ne yapmalıyım.
    not ( motorın yağı yeni değişti)

radyasyonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    yanlışın var arkadaşım cbx Yakıt kapasitesi : 16 litre (2,5 litre rezerv dahil) yani 4 lt değil 2,5 lt yani yakıtın normal..

alikonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx 250
    Alıntı radyasyonlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışın var arkadaşım cbx Yakıt kapasitesi : 16 litre (2,5 litre rezerv dahil) yani 4 lt değil 2,5 lt yani yakıtın normal..

Çok tşk ler hocam beni büyük bi yükten kurtardın motorun boşu boşuna her yerine baktırtacaktım

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    merhaba arkadaşlar eşimle yeri geldiğinde uzun yol yeri geldiğinde istanbul trafiğinde dolaşmak için güçlü bi motor arıyoruz daha önceden cbf150 vardı ama bize küçük geliyordu düz yolda iyi ama istanbulun 7 tepesinde çekişi düşüyordu biraz yapılı bi aileyiz ya cbf250 olarak sahibinden.com'da motorlara bakıyorumda 20-30bin km'lerde 2006-05 modellerde motorlar var 2006'dan bu yana 30bin km nasıl olur ki bana çok az geliyor bu motor hiç mi gezmedi diyorum içimden yani sizin düşünceleriniz nelerdir tavsiye eder misiniz kredi çekip suzuki inazuma almayı planlıyoruz ama kredi işi malum çok tuzlu olabiliyor 3-5 bin tl'ye bi cbf250 mi alsak filan demiyor değilim

Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar eşimle yeri geldiğinde uzun yol yeri geldiğinde istanbul trafiğinde dolaşmak için güçlü bi motor arıyoruz daha önceden cbf150 vardı ama bize küçük geliyordu düz yolda iyi ama istanbulun 7 tepesinde çekişi düşüyordu biraz yapılı bi aileyiz ya cbf250 olarak sahibinden.com'da motorlara bakıyorumda 20-30bin km'lerde 2006-05 modellerde motorlar var 2006'dan bu yana 30bin km nasıl olur ki bana çok az geliyor bu motor hiç mi gezmedi diyorum içimden yani sizin düşünceleriniz nelerdir tavsiye eder misiniz kredi çekip suzuki inazuma almayı planlıyoruz ama kredi işi malum çok tuzlu olabiliyor 3-5 bin tl'ye bi cbf250 mi alsak filan demiyor değilim
    Tazy, çok uzun boylu bir çift değilseniz beklentilerin ve bütçenle CBF250'yi tarif ediyorsun. CBF150'nin iki katı beygir ve torku yolculu sürüşte sizi mutlu edecektir. Inazuma şu anda 12.500 TL gibi. CBF250 düşünürsen mutlaka 6.000 ve üzeri bak derim. Çünkü 5.000 civarı alıyorsan aradaki fark inan bana senden çıkacak. Bende böyle oldu. Lastikler, zincir ve dişli seti bu açığı kapatmaya yetti. Orta sehpa, arka çanta gibi eksikler de varsa yatırımın 1.500 TL'yi bulur. Alacağın motorda bunlar mutlaka kusursuz olsun. Bir de ustalarla uğraşma, zamanından gitmesin. Varsın biraz pahalı olsun. Ben büyüteceğim için motorumu bugün ilana koyuyorum. Buradan da paylaşırım. Benimki ilk sahibinin garajındaki 2. motoruydu. 2008 trafik çıkışlı olmasına rağmen 15 bin km'de aldım. 2 yılda daha çok haftasonları binerek 23.700 km'ye getirdim. Sen düşün 2005-2006 trafik çıkışlı olup 20 binde olanlar ağırlıklı KM'si oynanmış olanlar. Gerçek KM'leri 40-60 bin bu makinaların. Gerçekten 20 bin km'de olsalar ışıl ışıl, cam gibi olmaları lazım ama öyle değiller. Çok temiz olanlar 30 - 40 bin km civarında ve fiyatları 6.000 TL ve üzeri. Özetle boyunuz çok uzun değilse temiz düşünebilirsiniz.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

Motosikletim satılıktır. Tüm detaylar ilanda mevcut. Sormak istedikleriniz olursa özelden görüşelim. Sahibinden.com fotoğrafları bozduğu için buradan yüksek kalitede ekliyorum. Şimdiden hayırlı olsun yeni sahibine.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3518395/detay/

Motosikleti
    Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tazy, çok uzun boylu bir çift değilseniz beklentilerin ve bütçenle CBF250'yi tarif ediyorsun. CBF150'nin iki katı beygir ve torku yolculu sürüşte sizi mutlu edecektir. Inazuma şu anda 12.500 TL gibi. CBF250 düşünürsen mutlaka 6.000 ve üzeri bak derim. Çünkü 5.000 civarı alıyorsan aradaki fark inan bana senden çıkacak. Bende böyle oldu. Lastikler, zincir ve dişli seti bu açığı kapatmaya yetti. Orta sehpa, arka çanta gibi eksikler de varsa yatırımın 1.500 TL'yi bulur. Alacağın motorda bunlar mutlaka kusursuz olsun. Bir de ustalarla uğraşma, zamanından gitmesin. Varsın biraz pahalı olsun. Ben büyüteceğim için motorumu bugün ilana koyuyorum. Buradan da paylaşırım. Benimki ilk sahibinin garajındaki 2. motoruydu. 2008 trafik çıkışlı olmasına rağmen 15 bin km'de aldım. 2 yılda daha çok haftasonları binerek 23.700 km'ye getirdim. Sen düşün 2005-2006 trafik çıkışlı olup 20 binde olanlar ağırlıklı KM'si oynanmış olanlar. Gerçek KM'leri 40-60 bin bu makinaların. Gerçekten 20 bin km'de olsalar ışıl ışıl, cam gibi olmaları lazım ama öyle değiller. Çok temiz olanlar 30 - 40 bin km civarında ve fiyatları 6.000 TL ve üzeri. Özetle boyunuz çok uzun değilse temiz düşünebilirsiniz.
    verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim kafam çok karışık bu bahsettiğiniz konularda yani 2006 model olupta 20bin km'de olan gördüm ve düşündüm yani nasıl o kadar az binilebilir ki motora sonra bakımları değişen değişecekler var yani hem var olan borçları ödeyip hem para biriktiriyoruz eşimle inazuma'nın da sıfırını almayı dusunmuyorum 10bin tl'ye 5bin km'yi aşmamış ilanlar var piyasada ve sıfırında çanta yok koruma demiri hiç bişi yok ikinci ellerde bunlar var en azından

dip not: hadi hepsini geçtim ara ara gözüm aprilla 650 pegaso'ya kaymıyor değil ya :D insanoğlu hep yüksekleri istiyor

Rica ederim tazy. Evet sıfır İnazuma çekici ama donanımsız ve pahalıya geliyor. BMW ve Yamaha'nın da çok daha konforlu modellerini düşünebilirsiniz ama hep ekmek köfte ilişkisi sonuçta şu da var; şehiriçinde 250 cc üzeri bana hamallık geliyor. Bakım ve vergi maliyetleri de artıyor. Bu nedenle bütçesi iyi olanlar günlük kullanım için ayrı, uzun yol için ayrı motosiklet alma eğiliminde biliyorsundur. O anlamda CBF 250 düşük maliyetli, günlük kullanım ve geziye uygun bir makine. Tercih senin tabii ki. Bence istediğin motoru almadan önce eşinle birlikte bir test sürüşü yapmalısınız.

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    vuuuuuuv gıcır gıcır honda sabah sahibindeni dolaşırken görmüştüm maşallah makine çok cici alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    Rica ederim tazy. Evet sıfır İnazuma çekici ama donanımsız ve pahalıya geliyor. BMW ve Yamaha'nın da çok daha konforlu modellerini düşünebilirsiniz ama hep ekmek köfte ilişkisi sonuçta şu da var; şehiriçinde 250 cc üzeri bana hamallık geliyor. Bakım ve vergi maliyetleri de artıyor. Bu nedenle bütçesi iyi olanlar günlük kullanım için ayrı, uzun yol için ayrı motosiklet alma eğiliminde biliyorsundur. O anlamda CBF 250 düşük maliyetli, günlük kullanım ve geziye uygun bir makine. Tercih senin tabii ki. Bence istediğin motoru almadan önce eşinle birlikte bir test sürüşü yapmalısınız.
    test sürüşü yapabilme imkanımız olsa keşke ama yok... internette motor kiralayan bir iki şirket buldum ama onlarda çok fazla şart koşuyorlar kiralanan motor için 1500tl kredi kartı önprovizyonu istiyorlarki benim bin tl'lik limiti olan bi kredi kartım bile yok :D ancak böyle forumlarda yorumları tecrübeleri dinleye dinleye sora sora bi karara varmaya çalışıyoruz ve cbf150 kullanmışlığımızdan yola çıkıyoruz ancak az buz paralarda değil 5bin-10bin yazıyoruz ama kazanmak için günlerimizi paralıyoruz resmen o yuzden aldığımızda en azından bir iki yıl rahat şekilde kullanabilelim diyoruz

Motosikleti
    pulsar 200ns
    merhabalar cbr125r ile honda cbf250 arasında kaldım acemiyim eğitim aldım ama son hız ve yakıtta önemli buarada cbr gibi kalıplımıdır km ve yasından dolayı sınıtı cıkarırmıı

ilandan sonra ortaya çıkan acil sağlık sorunum (apandisit) sebebiyle mesajlara dönemiyorum, kusura bakmayın. Yaklaşık 1 hafta kadar (14-15 Mayıs) hastanede olacağım için aracı göstermekle ve satışla ilgilenemeyeceğim. Önümüzdeki hafta ortasında iyi olabilirsem öncelik sırasına göre dönüş yapacağım. İlginiz için teşekkürler.

@ulasgncrock; görüntüsü ve oturuş pozisyonu "biraz" racing olsun diyorsan cbr ile git. son hız, tork, retro görüntü istiyorsan cbf250. eğitimsiz olsaydın cbf250den uzak dur derdim çünkü kalıplıdır. benimki gibi lastiği zinciri temiz bulursan sorun çıkarmaz. ucuza kaçma çünkü hırpalanmamış bulmalısın. hayırlı olsun şimdiden.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    ilandan sonra ortaya çıkan acil sağlık sorunum (apandisit) sebebiyle mesajlara dönemiyorum, kusura bakmayın. Yaklaşık 1 hafta kadar (14-15 Mayıs) hastanede olacağım için aracı göstermekle ve satışla ilgilenemeyeceğim. Önümüzdeki hafta ortasında iyi olabilirsem öncelik sırasına göre dönüş yapacağım. İlginiz için teşekkürler.

@ulasgncrock; görüntüsü ve oturuş pozisyonu "biraz" racing olsun diyorsan cbr ile git. son hız, tork, retro görüntü istiyorsan cbf250. eğitimsiz olsaydın cbf250den uzak dur derdim çünkü kalıplıdır. benimki gibi lastiği zinciri temiz bulursan sorun çıkarmaz. ucuza kaçma çünkü hırpalanmamış bulmalısın. hayırlı olsun şimdiden.
    Cevap için teşekkür ederim bakalım artık ))Geçmiş olsun )

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Arkdaslar hepinize kazasiz belasiz surusler.

Asagidaki ilandan bana takas teklifi geldi hic anlamadigim bir motor kaziklanmak istemem tabiki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...eferences=true

Sizin gorusunuz nedir acaba. Hepinizd hayirli gunler

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:47 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:49 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:52 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:54 ----------

[IMG][/IMG]
    NRG900 ve Tolga Can bunu beğendiler.

Motosikleti
    sıfır km'mi motor :D fabrikadan çıktığı gibi resimlenmiş sanki

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    teşekkür ederim elimden geldiği kadar tezi bakmaya çalışıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

zincir dişli seti,hava ve yağ filtreleri arka dişli takozu değişti avans ayarı yapıldı.Bujıyi elden geçiedik yeni olduğu için yola devam yaz bakımı tamamdır huzurlarınızda CBF 250...

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    [IMG][/IMG]

Motosikletim satıldı arkadaşlar. Ayrıca sıfır ayarındaki aşağıdaki koruma ürünlerimi de satıyorum. İhtiyacı olan varsa gelip görebilir, deneyebilir. Mükemmel durumdalar. Yalnız şehirdışı kargo yapmıyorum çünkü taşımada zarar görebilir, uymayabilir.

NOLAN N85 N-COM KASK - sahibinden.com

ZANDONA HAREKETLİ DİZLİK - Sahibinden.com

VENOM KEPRO TİTANYUM KORUMALI DERİ ELDİVEN - sahibinden.com

UFO X3 - 3 DİLİMLİ BELLİK - sahibinden.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler