Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

RKS Motor K-LIGHT 202 Chooper

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    12 beygircik ile öyle pek bir şey gitmeyi bekleme. 200cc motordan da çıkara çıkara 13hp 13nm tork çıkarmışlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alan olursa foruma yorumlarını bekliyorum

Alıntı bhdrakblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayide denettirmiyor ki abi şöyle bi bakak. bana bi şey söyleyin iki güne gidip alcam alayım mı almayayım mı?????

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

ses iyidir ama motosiklet 110 u geçmez büyük ihtimalle motor sl200 ile aynıysa son hız oydu. ulan çok kararsız kaldım ya
    Farklı bayiler ile görüş telefonda illaki test ettirenler vardır bu cc 3 hp makinalar 60 yapıyor bu makina 120'yi rahat yapar.

Bu motoru ilk motorum olarak almayı planlıyorum. Gidip gördüm dış görünüşü oldukça hoşuma gitti. Ancak teknik özellikleri hakkıda bilgim yok. Alan olursa yorumlarını burada paylaşması çok faydalı olur.

Alıntı ertugil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru ilk motorum olarak almayı planlıyorum. Gidip gördüm dış görünüşü oldukça hoşuma gitti. Ancak teknik özellikleri hakkıda bilgim yok. Alan olursa yorumlarını burada paylaşması çok faydalı olur.
    Motoru bildiğin superlight 200 motoru gibi duruyor , superlight 200 nasıl gidiyorsa bu da öyle gidiyordur ama genelde insanlar memnun superlight 200 den sadece gücü düşük

motosikleti bu gün satın aldım . daha önce yaklaşık 1 sene süperlight 200 kullandım. size şunu söyliyeyim malzeme olarak klight en az 10 kat daha kalitelidir. gerçekten güzel motor . blok aynı diyorduk tabi rodajda tam test etmedim yalnız klight blok olarakta daha sağlam gibi . gönül rahatlığı ile alın çok yakışıklı
    buteo ve ertugil bunu beğendiler.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O ďeğil de, bu Rksnin 150s'i Cafe raceri Çhooperi Endurosu nası oluyor da hep 130 kilo

Şekil güzel beğendim, alanlara hayırlı olsun.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    motosikleti bu gün satın aldım . daha önce yaklaşık 1 sene süperlight 200 kullandım. size şunu söyliyeyim malzeme olarak klight en az 10 kat daha kalitelidir. gerçekten güzel motor . blok aynı diyorduk tabi rodajda tam test etmedim yalnız klight blok olarakta daha sağlam gibi . gönül rahatlığı ile alın çok yakışıklı
    Hayirli olsun,iki parça resim eklersen konuya faydasi olur.

Kazasiz belasiz kullan.

Hayırlı olsun, resimlerinizi de yükleyin bir de kullandıkça tecrübelerinizi de yazın

Motosikleti
    MT 25
    Öncelikle merhaba forumda yeniyim Alan arkadaşlar varsa bi kaç sorum olcak cevap verirlerse çok iyi olur
    arkadaşlar abiler genel olarak soruyorum rks iyi midir üzer mi bundan önce scooter kulanıyordum hero dash 110 uzun yol yaptın annem ile son hız 90 dı kamyon solarken biraz sıkıcı bir durum oluyordu gönlüm chooper almak isityorum ama ya iyisi var ya kötüsü daha 18 yaşımdayım insan tasarıma görünümüne önem veriyor hız tutkum yok ama arada lazım oluyor bu motor 130 gider mi şimdiden teşşekürler
    *Son hız
    *100KM ne kadar yakar
    *işçilik nasıl
    *alınır mı ?
    * yedek paça var mıdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

[/COLOR]
    Hocam hayırlı olsun.

İlerleyen günlerde deneyimlerini paylaşırsan çok seviniriz. Genel olarak lastik ve fren performansı, yol tutuş, hızlanma, vites geçişleri, sağından solundan ses gelme, bri de nereden kaça aldığın konusunda bizi aydınlatırsan eğer çok büyük sevaba girersin.

Kazasız, belasız güzel günlerde kullan.

Hayırlı uğurlu olsun. Rodaj süresince ve rodajdan sonra bilgilendirmeler yaparsan bizler için iyi olur yorumlarda okuduğum kadarıyla parasını hak etmez diyorlar sen ne düşünüyorsun?

arkadaşlar bir iki güne yotube a deneyimler dahil video atacağım linkini paylaşırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

parasını haketmez diyenlerin döviz kurlarından haberi var mı? resime bakıp yorum yapmayın derim bence bu parayı hakeden bir motosiklet. sesi süperlighttan daha tok , süperlight ı da 0 aldım rodajda iken klight daha bi güçlü gibi. yakıt konusunda bir şey diyemiyeceğim ölçmedim. motosikletin boşa almadan debriaj ile çalışmaması , gündüz farı özelliği, gösterge panelinin şıklığı, malzeme kalitesi, sesi gayet tatmin edici. almadan görmeden teknik özelliklerine bakıp yorum yapmayın çünkü gerçekten insanları alternatifleri içinden kötü olana yönlendirebilirsiniz . ben iddaa ediyorum , bu paraya bu tarzda alabileceğiniz en kaliteli motosiklettir. video yu hazırlayıp atacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

fren arka ön disk ve gayet iyi tutuyor. tekerleri değiştirebilirim onlar kauçuk oranı ne kadar bilmiyorum ama yolda kayıyor. motosiklette sevmediğim tek şey arka çamurluklar. çamurluklar az daha büyük olmalıydı çünkü bazen ıslatabiliyor. vites geçişleri problemsiz arada boşa alırken her çin motoru gibi zorluyor ama aşırı değil. süperlighta nazaran aynalar mükemmel abi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

resim nasıl yükleniyor biri anlatsın :D

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Senin için bir foto ekleme videosu çektim
    https://youtu.be/NRLUZTsiTd8

k light 202

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin için bir foto ekleme videosu çektim
    https://youtu.be/NRLUZTsiTd8
    eyvallah abi 😆
    aakac ve san bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks k-light 202

Bunlarda benden gelsin.
    Testler, rodaj devam ediyor.
    san bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu güzelliğinin yanında birde 20hp falan olsaymış süper olurmuş.

Motosikleti
    Artık Yok...
    her şey iyi güzelde 134kg ma 13 beygir nedir ya... 125cc lik honda 125f 11 beygir üstelikde 125kg .

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her şey iyi güzelde 134kg ma 13 beygir nedir ya... 125cc lik honda 125f 11 beygir üstelikde 125kg .
    Min 18hp olsa,en azindan 200cc nin hakkini verir.
    logaritma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)