Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hero Ignitor 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yeni IGNITOR 125'e denemeye hazır olun. O sınıfının en güçlüsü. 11,7 HP motor gücü, şık grafikleri ve 125 cc'lik enjeksiyonlu motora sahip harika bir ürün.Macera severlerin oldukça hoşuna gidecek modern özellikleri ile stilinize uyacak şekilde tasarlandığından ondan vazgeçemeyeceksiniz. Böylece her zamankinden daha çok göz önünde olacaksınız…

Ayrıntılı Bilgi ve Fiyatı için Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    hintli alacaksan tvs alacaksın gerisi yalan.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016

Kaavede IPNATOR demesinler.
    The Dude bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hindistanda daha önce satılan Ignitor zannettim ama değil, bu glamour FI.
    Yalnız Enjeksiyon sistemi değişmiş(Magneti Marelli galiba)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Fiyatı açıklanmış;8.950 TL...

Motosikleti
    -
    bu yıl ulkemızde fabrıka acması,ıstıhdam yaratması ve yedek parcaların bol daha cazıp fıyattan bulunabılecek olması gıbı avantajlar hero yu bır tık daha cazip kılıyor, ayrıca bajajlara gore cok daha sorunsuz bır marka

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hero Hindistanda'da en çok satan motor. Bozulmaz. Eşek niyetine binersin.

İkincisi Hint malı ama stratejik parçaları çok kalitelidir. Ben Hunk modelini kullanıyorum. Frenler Nissin marka. (Bilenler bilir, üst sınıf racinglerde de kullanılır)

Ateşleme Mitsuba (Çok kaliteli bir Japon markası)

Karburatör Mikuni (Evet enjeksiyonlu değil ama 1 numaralı Japon karburatör üreticisi)
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Bu sene çıkan 125 lik Honda karşısında uygun fiyat ve pazarlama ile konumlandırılabilecek bir model olabilirdi, ama geç geliyor ve vites eski glamourdaki gibi. alışanlara ters geliyor. Kesinlikle sağlam ve az yakan bir model.

Fuarda incelemiştim eskı glamour modelının yenılenmişi gibi geldi enjeksiyon gelmiş, güç artmış, birkaç görüntüde değişiklik var, kombine gelmiş. eski glamour çok az yakıyordu manyak bir şeydi yani bu modelin ise daha az yakacagını soyluyorlar inanamadım ama eskı glamouru dusununce hero yapmıstır dedım. ayrıca lastık ölcülerı cbf 150 ile aynı yani cok ucuza ugrasmadan kalıtelı lastık alınabılır bazı modellerde aynı ölcüde bulmak sorun oluyordu. Hero ignıtor'u ekonomi motoru olarak planlayıp yapmıs galıba. fıyatı bıraz yuksek gibi geldi ama artık çinliler dandık motorlara bıle 6-7bin tl istiyor, hero 5 yıl garantıyle ucuz ve bol yedek parca ıle 9 istemiş çok mu? bunları dusununce degil. Hero kalıtesı zaten belli, ıgnıtor 125 baslangıc sevıyesınde alınabılecek motorlar arasında yerını coktan aldı bile

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hero iyi güzel motor ama ikinci eli tek sıkıntılı kısmı. satmak istediğin zaman satamıyorsun yoksa ybr cbf gibi japon bisikletlerinden kesinlikle daha güçlü ve daha iri commuter motosikletleri var.

Motor izmirde nerde var?bilen var mi?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı eren37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda incelemiştim eskı glamour modelının yenılenmişi gibi geldi enjeksiyon gelmiş, güç artmış, birkaç görüntüde değişiklik var, kombine gelmiş. eski glamour çok az yakıyordu manyak bir şeydi yani bu modelin ise daha az yakacagını soyluyorlar inanamadım ama eskı glamouru dusununce hero yapmıstır dedım. ayrıca lastık ölcülerı cbf 150 ile aynı yani cok ucuza ugrasmadan kalıtelı lastık alınabılır bazı modellerde aynı ölcüde bulmak sorun oluyordu. Hero ignıtor'u ekonomi motoru olarak planlayıp yapmıs galıba. fıyatı bıraz yuksek gibi geldi ama artık çinliler dandık motorlara bıle 6-7bin tl istiyor, hero 5 yıl garantıyle ucuz ve bol yedek parca ıle 9 istemiş çok mu? bunları dusununce degil. Hero kalıtesı zaten belli, ıgnıtor 125 baslangıc sevıyesınde alınabılecek motorlar arasında yerını coktan aldı bile
    hero'ya 9 vermek, bilemedim....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Peugeot 103
    Hortlatalım bari, Önder Moto'da yoktu ekim kasım gibi gelir dediler. Hoş bir motor kanımca tek eksiği - yanlışı devir göstergesi olmaması ama bu kadar avantaj kusurlarını örtüyor. Bajaj Discovery 125 in rakibi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Mayıs'da gelecekti Ignitor. Ne oldu
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Ignitor birtane geldi fuarda, neyine yetmiyor Dash ve Duet enjeksiyonlu versiyon olarak bayramdan önce gelmişti. Gümrükten çekilmeyi bekliyorlardı. Ignitor da Eylül ayında gelecek diye duymuştum.

Motosikleti
    BENELLİ BN251

Arka çanta demiri

Arkadaşlar bende dün hero ignitor 125 aldım çanta demirini nerden temin edeniliriz
    İnternette pek göremedim varsa link

Motosikleti
    BENELLİ BN251
    Başka bir hero modeline olan çanta demirini alıp demircide uydurduk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)