Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hero HUNK 200R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Teknik Özellikler

MOTOR

• motor tipi Hava Soğutmali 4 Zamanlı Tek Silindir
    • motor hacmi 199 cc
    • motor gücü 18,4 hp
    • yakıt sistemi FI - enjeksiyonlu

FREN

fren Abs fren sistemi (ön/arka disk)

TEKERLEK VE LASTİK

• ön 100/80 17 - tubeless
    • arka 130/70 17 - tubeless

BOYUT
    • Uzunluk 2062 mm
    • Genişlik 778 mm
    • Yükseklik 1072 mm
    • Tekerler Arası Mesafe 1338 mm
    • Sele Yüksekliği 790 mm
    • ağırlık 147 kg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ne zaman satışa başlayacak, bilgi var mı?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Fiyatı belli olmuş; 11.180 TL

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreşim yoksa mükemmel fiyat, diğer Hunk gibiyse sallayın gitsin.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hero'yu anlamıyorum, dizayna önem veriyorsun, genç kitlenin hoşuna gidebilecek bir tasarımla piyasaya yeni bir motor sürüyorsun da o roketatar gibi egzozun hali ne öyle? Yap şöyle daha şekil şukul ufak birşey.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Evet arkadaşlar Hero kendi sitesinde de yazmış. Kasım ayından itibaren bayilerde diye

Fuarda Hero standına gittim. Yetkili kişiye "arkadaş söyler misin 2017 de ne yaptın" dedim. Evet haklısınız hiçbir şey yapmadık dedi.

Var mı aranızda Kasım'da gelecek motoru kışın saklamak için alacak olan? Kasım'da motor mu getirilir.

Defalarca 2017 senesinde Mart-Nisan aylarında Hero'ya Facebook üzerinden yazdım. 2017 de yeni modeller gelecek mi diye. Temmuz'da (2017) enjeksiyonlu Glamur(Yeni adıyla Ignitor) gelecek dediler. Ne zaman geldi enjeksiyonlu Glamur? 2018!! Kasım'da Hunk 200 geleceğine de pek güvenmiyorum.

Yine fuarda yetkiliye söyledim. Arkadaş bu kadar taş gibi sağlam, kroik arızası olmayan, vur kırbacı gitsin makineler var elinizde, saçma sapan nedenlerden dolayı kullanıcılar Hero markasını unuttu gitti. Elin oğlu dandik çin mallarıyla piyasaya hakim oluyor.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hint malı olup Japon fiyatına satış yapan bir firma olduğundan çok satış yapamıyor. Adam enjeksiyonlu Dash'ı 10 bin TL'ye piyasaya sürecekmiş, 8000 TL'ye Activa 125 varken kim niye alsın ? Sırf tipi daha güzel diye Hint malı motora 2000 TL fazladan para verilir mi ? Bayilerin elinde patlayan 2016 Hunk'lar 7500 TL iken, 2017 CBF 150'ler 8600 TL. Bunlar Thriller'ı da ilk çıktığında CBF'ten pahalıya satıyorlardı. Kardeşim senin motorun Hint motoru değil mi ? Maliyetleri yerlerde sürünmüyor mu ? Ne diye ben sana Honda parası vereyim ? Hunk 200'ü nasıl olması gereken fiyattan veriyorsan diğerlerini de vereceksin. O uyduruk Karizma bile 8600 TL olmuş. Hunk 200 gelene kadar batmazlarsa belki beğenip alırız. Kafayı biraz çalıştırsalar, biraz bu kadar açgözlü olmasalar en az üç kat daha fazla motor satarlardı.

Ha, ben alır mıydım ? Titreşimli olduklarından almazdım. İsterse yarı fiyatına satsınlar.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Hero kendi sitesinde de yazmış. Kasım ayından itibaren bayilerde diye

Fuarda Hero standına gittim. Yetkili kişiye "arkadaş söyler misin 2017 de ne yaptın" dedim. Evet haklısınız hiçbir şey yapmadık dedi.

Var mı aranızda Kasım'da gelecek motoru kışın saklamak için alacak olan? Kasım'da motor mu getirilir.

Defalarca 2017 senesinde Mart-Nisan aylarında Hero'ya Facebook üzerinden yazdım. 2017 de yeni modeller gelecek mi diye. Temmuz'da (2017) enjeksiyonlu Glamur(Yeni adıyla Ignitor) gelecek dediler. Ne zaman geldi enjeksiyonlu Glamur? 2018!! Kasım'da Hunk 200 geleceğine de pek güvenmiyorum.

Yine fuarda yetkiliye söyledim. Arkadaş bu kadar taş gibi sağlam, kroik arızası olmayan, vur kırbacı gitsin makineler var elinizde, saçma sapan nedenlerden dolayı kullanıcılar Hero markasını unuttu gitti. Elin oğlu dandik çin mallarıyla piyasaya hakim oluyor.
    Hunk FI daha hindistanda çıkmadı, önce orada çıkacak iç piyasaya sevk edilecek sonra export piyasalara sevk edilecek. 2017 de tek bir motor getirmeyen Türkiye için 2018 bile zor. Önceliği yok. İnş yanılırım. Yazacak o kadar çok şey var ki...
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

merakla beklediğim bir modeldi fuarda gördüm görüntüsüne aşık oldum resmen hemen yetkiliyi bulup bilgi edindim, teknik verileri ve özelliklerini çok güzel. hunk 150 yi bir arkadaşımdan 1 haftalığına almıştım o kadar hoşuma gitmişti ki geri vermemek için bahaneler uydurup durmutum :D evet titreşimi olmasa tam olacakmıs ama güçü hissedince 'abi titresin ya baksana nasıl gidiyor' oluyordum, arkadaşımda çok memnundu motordan. şimdi 200r ın özelliklerine bakınca motor güçü daha kuvvetli ve blansörlü yani hem gidecek hemde titremeyecek tam başka ne olsun ki dediğim sıra abs ve enjeksiyonu gördüm fiyatı belli degildi sonradan yetkililerden öğrendim 11.180tl miş ben daha yuksek bekliyordum şaşırdım böyle bir motor için bu fıyat baya uygun. Hero bu motorla iş yapar demedi demeyin. yeni motor düşünüyorum bende sıfır diğer hintli 200cclere bakıyordum ama hunk200r daha uygun ve kalıtelı geldi bana hıc degilse 5 yıl garanti var 72 saat içerisinde yedek parca garantiside veriyorlarmıs. fuarda da goruntusunu gorunce almaya nıyetlendım ama husrana ugradım satısı yokmus suan yakın zamanda test sürüşü yapacaklarmıs hemen ismimi verdim gelince arayacaklar. binicem hun200r a vurucam kırbacı vurucam kırbacı

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Hero bayisine Hero Hunk 150'ye bakmaya gittim. Motoru gözüm tuttu. Selesi sert. Oturuş pozisyonu dik. Öne eğilme derdi yok. Amortisörleri biraz sert gibi geldi. Müşteri temsilcisi Hunk 200R modelinin en geç Temmuz ayında satışta olacağını söyleyince sevindim. Eğer Temmuz ayına kadar gelirse Hunk 200R, gelmezse Hunk 150 almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Resmi açıklama Kasım 2018 de geleceği şeklinde. Bayi biraz uçmuş. Geciklmelerle beraber Hunk 200 gelmesi seneye fuarı bulur.

Dandik Çin mallarını akıllı yönetimler sayesinde yüzlerce adet satarken, elinde taş gibi motorlar, kronik sorunu olmayan-bozulmayan aletler olan Hero Motor Türkiye bence yapabileceğinin çok altında işler yapıyor. Türkiye'de markayı unutturdu. İkinci eller 3-5 binlerde gezer oldu. Satışların azalması kaçınılmaz. Belki de gitmeleri... Sene oldu 2018 halen daha 2016 motor satmaya çalışıyorsan suçlu başta şirket yönetimindedir diye düşünüyorum.

Ve tabii ki imza;
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi açıklama Kasım 2018 de geleceği şeklinde. Bayi biraz uçmuş. Geciklmelerle beraber Hunk 200 gelmesi seneye fuarı bulur.

Dandik Çin mallarını akıllı yönetimler sayesinde yüzlerce adet satarken, elinde taş gibi motorlar, kronik sorunu olmayan-bozulmayan aletler olan Hero Motor Türkiye bence yapabileceğinin çok altında işler yapıyor. Türkiye'de markayı unutturdu. İkinci eller 3-5 binlerde gezer oldu. Satışların azalması kaçınılmaz. Belki de gitmeleri... Sene oldu 2018 halen daha 2016 motor satmaya çalışıyorsan suçlu başta şirket yönetimindedir diye düşünüyorum.

Ve tabii ki imza;
    Hero Türkiye ve Hero MotoCorp ile ilgili yazılacak şey çok. Nereden tutsan elinde kalır.
    Yazsan sayfalar dolar. Ama ana sorun yanlış Distribütör seçimi. Çünkü satışını ve ismini etkiliyor.
    Sen Üretici olarak distribütör seçimini patronunun golf arkadaşlarından yaparsan , zaten zengin olan adam senin malın için koşturmaz Ülkesine gönderdiğin ülke sorumluları laf geçiremezler. Çünkü patronları arkalarında durmaz , Maskara olurlar, her sene değişirler yerlerine yenileri gelir. Bir tek distribütör değişmez 1.5 senedir herhangi bir motor ithal etmese de. Yedek parça olmasa da.
    Hero nun, Hindistan da dahil olmak üzere şöyle bir tepetaklak olması gerekli. Değişmesi gereken çok şey var.

bayiyle tekrar görüştüm bı kac guncellemesı kalmıs önümüzdeki aylarda satısa cıkacakmıs arkadaslar. pusuya yatmıs avını bekleyen aslan gibi bekliyorum :D çıksada alsak

Alıntı eren37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayiyle tekrar görüştüm bı kac guncellemesı kalmıs önümüzdeki aylarda satısa cıkacakmıs arkadaslar. pusuya yatmıs avını bekleyen aslan gibi bekliyorum :D çıksada alsak
    Çapsız ve vizyonsuz bir distribütörü olsada Hero markasını beğenenlerdenim. Fakat bu şekilde yakışmıyor. Ekrem.hero gibi bir kullanıcı adıyla yazsanız amenna. Kim olduğunuzu biliriz en azından. Akşam mesaiden çıkmadan bütün hero modellerine birer yorum daha yaz da maaşına zam yapsınlar. Olmuyor böyle
    retox70 ve Seko bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı eren37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha gayret, sen yazdıkça Hero'nun satışları çoşuyor.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Sitesinde kasım ayı diyor.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Heroyu da kuralkan alsaydı bajaj kadar satış yapardı gerçekten aletler taş gibi ama yarını belli değil

Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heroyu da kuralkan alsaydı bajaj kadar satış yapardı gerçekten aletler taş gibi ama yarını belli değil
    Yani "Kırk satır mı, Kırk katır mı?" diyorsun. Başka şansımız yok mu?

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani "Kırk satır mı, Kırk katır mı?" diyorsun. Başka şansımız yok mu?
    Yinede piyasada tutunacağına inanıyorum o kadar da değil

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Youtube'a inceleme videoları düşmeye başlamış. Hindistan'da satışa sunuldu sanırsam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)