Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanium 220 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RKS kalitesiyle pazarda yerini alacak olan Titanium 220, sportif ve keskin hatları ve üst düzey performansı ile eşsiz bir motosiklet deneyimi sunmaktadır.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.rksmotor.com.tr
    tayfungun45 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight
    250cc yapsalarda 9.000 fiyat verselerdi çok daha güzel olurdu.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu da yeterli olacaktır, fiyatı bu haliyle gayet iyi.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da yeterli olacaktır, fiyatı bu haliyle gayet iyi.
    Mondial 180'e rakip bir alet çıktı rks biraz daha üst segment ama iyi oldu. Japon alamayan arkadaşlar için güzel bir alternatif.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 180'e rakip bir alet çıktı rks biraz daha üst segment ama iyi oldu. Japon alamayan arkadaşlar için güzel bir alternatif.
    Z-One S modeline göre daha kalıplı görünüyor güç olarak zaten üstün fiyat karşılaştırması yapılacak olursa 600 lira fazla verilip Titanium alınması daha mantıklı.

Merhaba arkadaşlar fuara Titanium getirildiyse inceleyen arkadaşlar görüşlerini aktarabilir mi?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çok aktaracak bir şey yok, CR1 kalitesinde motor. İş görür.

Görsellerden baktığım kadarıyla depo ve yan kapaklar dışında pek benzemiyor aralarında 1.800 lira gibi bir fark var biri cc ve beygir olarak Titanium daha üstün yakışıklılık olarak arka çamurluk ve egzoz biraz daha hava katmış görünüşüne

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Görüşünü kastetmedim, orası fotoğraflardan belli zaten. 1800 TL farka değecektir diye düşünüyorum. Hem bunda 6 vites var.

Depo ve ön disk dışında benzerlikleri yok 1.800 TL fark için titanium almak daha mantıklıdır.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşünü kastetmedim, orası fotoğraflardan belli zaten. 1800 TL farka değecektir diye düşünüyorum. Hem bunda 6 vites var.
    6 Vites olması 200 cc bir motosiklet için avantaj sağlar mı?

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    Günümüz ekonomik durumu göz önüne alırsak son derece mantıklı bir ürün. Bu sebeple İçimden bir ses boşver diğer modelleri bunu al diyor. Ama 2.eli beni düşündürüyor, satmak istediğimde hemen elden çıkarabilir miyim diye.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NeDemekŞakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günümüz ekonomik durumu göz önüne alırsak son derece mantıklı bir ürün. Bu sebeple İçimden bir ses boşver diğer modelleri bunu al diyor. Ama 2.eli beni düşündürüyor, satmak istediğimde hemen elden çıkarabilir miyim diye.
    RKS'nin 2.el piyasası hızlı gidiyor istersen sahibinden.com'da bir iki hafta takip et farklı ilanlar eklenip siliniyor. Model yeni olduğu için bence uygun bir fiyatta tutuluyor bir süre sonra fiyatı artacaktır.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS'nin 2.el piyasası hızlı gidiyor istersen sahibinden.com'da bir iki hafta takip et farklı ilanlar eklenip siliniyor. Model yeni olduğu için bence uygun bir fiyatta tutuluyor bir süre sonra fiyatı artacaktır.
    Valla enteresandır ben kendi motorumu ilana koydum, yaza kadar herhalde satarız diye planladım. 3-4 tane ciddi alıcı çıktı. Baktım motor hemen satılacak motorsuz kalacağız, yenisini de alamayacağız hemen ilanı geri çektim, satmaktan vazgeçtim.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Fiyatlar herkesin alacağı bir seviyede ve kaliteli motor olduğu için 2.el piyasası fazla hareketlidir. Sezon içerisinde anında satış yapılır ki sen motosikletine gözün gibi bakıyorsun
    tommygun bunu beğendi.

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 Vites olması 200 cc bir motosiklet için avantaj sağlar mı?
    5. Viteste devir yükseldiğinde motor bağırmaya başlar 6. vites daha rahat ve akıcı bir şekilde seyir eder. 6 vites olarak üretilmiş olması güzel 250 cc olsa çok daha güzel olacaktır. 250 cc olsa 8.000 TL olsa tadından yenmezdi

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5. Viteste devir yükseldiğinde motor bağırmaya başlar 6. vites daha rahat ve akıcı bir şekilde seyir eder. 6 vites olarak üretilmiş olması güzel 250 cc olsa çok daha güzel olacaktır. 250 cc olsa 8.000 TL olsa tadından yenmezdi
    Ne zaman geleceğini duyursalar çok daha güzel olacak b

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 mart yazıyor ama sanki şöyle bir şey fark ettim 2018 modelleri ile ilgili kuba rks benelli sayfalarını kontrol ettiğimde "Nisan içerisinde" diye çok fazla kelime gördüm galiba nisan ayının başı ile sonu arasında tüm modellerini salacaklar

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iç yapı olarak bilgim yok ancak rks 180 deki ebat hatalarını yapmamışlar. Daha uzun daha yüksek bir motor. yani 180 boya sırıtmaz en azından.

artçı için uzatmışlar biraz, en azından 2 kişi rahat binilebilir. görsel olarak hoşuma gitti. motor ile ilgili yorumları size bırakıyorum =)

7.748 Tl su an sıfır fiyatı

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Takipte olduğum ve seneye kısmet olursa düşündüğüm bir model. Biraz kullanıcı yorumu, video vs görebilsek iyi olacak. şu piyasa şartlarında f/p iyi duruyor sanki

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)