Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanium 220 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğruyu söylemişler. Motorun plastik kalitesi düşük. İlk bakışta göze batacak kadar. Vites geçişleri güzel demişler, ivmelenmesi güzel demişler, Frenleri çok güzel demişler. Göklere mi çıkarsalardı bu dandik motoru. Arka amortisörün çalışırken çat-çat öttüğünü söylememişler...
    Arkadaşım bu yaptığınız boş yorumlara gülerek yeni teslim aldım motorumu ve iyiki de almışım insanları yanlış yönlendirmeyin kullanmadığım motor hakkında da yorum yapma bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video genel olarak olumsuz ancak 150 serisini bu kadar övüp bu motoru yermelerini de göz önüne alırsak markadan ya da çinden kaynaklı bir eleştiri değil, şahsi fikirlerini söylemiş ağırlıklı olarak.

Alıntı dorukhanemra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu yaptığınız boş yorumlara gülerek yeni teslim aldım motorumu ve iyiki de almışım insanları yanlış yönlendirmeyin kullanmadığım motor hakkında da yorum yapma bence.

Eğer bu açıdan düşünürsek herkes sadece bindiği motosikletler hk. yorum yapar ancak %90 lık kesim bu inceleme videoları sayesinde motor alıyor ve öğreniyor. buranın forum olmasından kaynaklı yoruma açık bir yer, birkaç sayfa önce bende motoru cok begendiğimi söylemiştim ama gidip canlı bakan bir arkadaş kötü olduğunu belirtmişti. motosikletten anlayan birisi kullanmadan da çözebiliyor

umarım memnun kalırsın, açıkcası bende cok almak istiyordum ama soğuttular

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video genel olarak olumsuz ancak 150 serisini bu kadar övüp bu motoru yermelerini de göz önüne alırsak markadan ya da çinden kaynaklı bir eleştiri değil, şahsi fikirlerini söylemiş ağırlıklı olarak.

Eğer bu açıdan düşünürsek herkes sadece bindiği motosikletler hk. yorum yapar ancak %90 lık kesim bu inceleme videoları sayesinde motor alıyor ve öğreniyor. buranın forum olmasından kaynaklı yoruma açık bir yer, birkaç sayfa önce bende motoru cok begendiğimi söylemiştim ama gidip canlı bakan bir arkadaş kötü olduğunu belirtmişti. motosikletten anlayan birisi kullanmadan da çözebiliyor

umarım memnun kalırsın, açıkcası bende cok almak istiyordum ama soğuttular
    Başkan ağzı olan konuşuyor maalesef evet teknik özelliklerden motor az çok ortaya çıkar ama sandık çöp vs bu lafları hak edecek bir makina değil fiyatına göre kıyaslamak mantıklı olur ben tutup bir hondayla aynı kalite demiyorum ama parayı yerden toplamıyoruz 10 bin lira daha fazla vericem ve 125 lik binicem bu daha iç acısı.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk kez motora 1974 yılında bindim. Bir motoru gidip incelediysem. Selesine oturup şöyle bir baktıysam, hakkında biraz bilgi araştırması yaptıysam yorum yapabilecek kadar tecrübeye sahibim. Bu motoru almak üzere bayiye gittim. Koşa koşa geri kaçtım. RKS Titanic 150S alınabilir. Fakat Titanium 220 değil. Neden mi? Çünkü o paraya çok daha sağlam TVS Apache RTR 180, Hero Hunk 150 var. Çin malı diye demiyorum. Çinli nin de iyileri var. Ama bu motor Çin'in Mahmutpaşa mahallesinden.

İlk kez motora 1974 yılında bindim. Bir motoru gidip incelediysem. Selesine oturup şöyle bir baktıysam, hakkında biraz bilgi araştırması yaptıysam yorum yapabilecek kadar tecrübeye sahibim. Bu motoru almak üzere bayiye gittim. Koşa koşa geri kaçtım. RKS Titanic 150S alınabilir. Fakat Titanium 220 değil. Neden mi? Çünkü o paraya çok daha sağlam TVS Apache RTR 180, Hero Hunk 150 var. Çin malı diye demiyorum. Çinli nin de iyileri var. Ama bu motor Çin'in Mahmutpaşa mahallesinden.
    Valla birşey diyemem göreceli böyle şeyler bende ne tesadüf almak için gittim normal de 2 ay sonrası için düşünüyordum bekleyemedim hemen aldım hayırlısı diyelim

Valla birşey diyemem göreceli böyle şeyler bende ne tesadüf almak için gittim normal de 2 ay sonrası için düşünüyordum bekleyemedim hemen aldım hayırlısı diyelim
    Güle güle kullan. Yalnız öyle kuru kuruya olmuyor. Motorunun, yaptığın gezilerin resimlerini isteriz...

Güle güle kullan. Yalnız öyle kuru kuruya olmuyor. Motorunun, yaptığın gezilerin resimlerini isteriz...
    İnşallah

Valla yaptığınız yoruma katılmıyorum motoru 10gün önce aldım bayide yoktu özel siparişle fabrikadan getirttim 18gün bekledim gerçekten beklediğime değdi seri güçlü bir motor görüntüsü ne aşık oldum zaten onu söylememe gerek bile yok çin malı diye küçümsemeyin fiyatına göre güzel motor bide geçen yağmur luydu hava artcim vardı 20km gibi bi hızla kaydım düştüm hiçbişey olmadı egzoz korumasi çizildi bide ayak freni yamuldu o kadr 50tl fiyata yaptırdım parça maliyet ucuz tam bütçe dostu diğer motorlarla kiyaslarsak fiyatı da karşılaştırın ondan sonra yorum yapın ☺

2 hafta önce RKS titanium 220 satın aldım .1hafta sipariş bekledim ilk başta acaba diye sorular vardı aklımda motor geldi teslim almaya gittim gayet görüntü olarak güzel motor bir tek sıkıntisi lastikler yazandan küçük . Motor şu anda bin km'de güç olarak 150lik motorlara on basar bn 150km hızı rahat gördüm dahada bassam 160kmyi rahat geçecek bu belli 6vites olması çok harika motor 6.vitesde 5bin ile 6 bin devir arası 90 yüz km arasında hızla gidiyor güç bakımından tatmin edici durumda yakıt olarak şu anlık yüz km'de 3litre den biraz aşağı yakıyor dedikleri gibi selesinden felan ses gelmiyor gayet yol tutuşu mükemmel bi Honda kullanıcısida olarak kalite olarak kiyaslamam ama kullanış ve gidişat yönüyle çok fark yok motor biraz sert ve yüksek 1.70 boyla ayaklarım yere zor degiyor bu kadar yüksek olmasına gerek yoktu . Bide kullanılan plastikler çok sert ama bu fiyata bu kadar bı CBF 150nin satış rakamı 11bini geçmiş 200cc lik bı motor için fiyat çok ideal peşin aldım ve gayet çok güzel bı rakama aldım fiyatını açıklayıp reklam yapmaya gerek yok ama peşin alımlarda güzel indirimler yapılıyor bnim 2 haftada motor hakkında diyeceğim bunlar öle atılacak bı motor değil kullanmadan yok şöyle böyle demeyede gerek yok verdiğiniz paranın hakkını veriyor motor iki freninde disk olması güzel olmuş dijital göstergede motora ayrı bı hava katmış almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim
    Moto43 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Umitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hafta önce RKS titanium 220 satın aldım .1hafta sipariş bekledim ilk başta acaba diye sorular vardı aklımda motor geldi teslim almaya gittim gayet görüntü olarak güzel motor bir tek sıkıntisi lastikler yazandan küçük . Motor şu anda bin km'de güç olarak 150lik motorlara on basar bn 150km hızı rahat gördüm dahada bassam 160kmyi rahat geçecek bu belli 6vites olması çok harika motor 6.vitesde 5bin ile 6 bin devir arası 90 yüz km arasında hızla gidiyor güç bakımından tatmin edici durumda yakıt olarak şu anlık yüz km'de 3litre den biraz aşağı yakıyor dedikleri gibi selesinden felan ses gelmiyor gayet yol tutuşu mükemmel bi Honda kullanıcısida olarak kalite olarak kiyaslamam ama kullanış ve gidişat yönüyle çok fark yok motor biraz sert ve yüksek 1.70 boyla ayaklarım yere zor degiyor bu kadar yüksek olmasına gerek yoktu . Bide kullanılan plastikler çok sert ama bu fiyata bu kadar bı CBF 150nin satış rakamı 11bini geçmiş 200cc lik bı motor için fiyat çok ideal peşin aldım ve gayet çok güzel bı rakama aldım fiyatını açıklayıp reklam yapmaya gerek yok ama peşin alımlarda güzel indirimler yapılıyor bnim 2 haftada motor hakkında diyeceğim bunlar öle atılacak bı motor değil kullanmadan yok şöyle böyle demeyede gerek yok verdiğiniz paranın hakkını veriyor motor iki freninde disk olması güzel olmuş dijital göstergede motora ayrı bı hava katmış almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim
    Hayırlı olsun, sen yine de rodajda 150 km gibi hızlara çıkma ki uzun ömürlü olsun motorun

motoru bildiğimiz 200 cc cg motoru değil mi ?

Aşırı hız tutkunu değilim ama arada basmakda gerekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Motor CBF 150den farksız ama 200cc olduğu için biraz daha büyük motorun hızlanması çok ii bnm motordan asıl istediğim rampa cekesi duzde 125cc lik motorda yüz km'yi geçer önemli olan rampa titanium da rampa güzel . Çok met edilen CBF 150 ve YBR ile kapistik ama tozunu bile göremediler piyasada bilinmediği için millet temkinli yaklaşıyor . Bn RKS aldıktan sonra 2 arkadaşım daha aldı 150cc olanını fiyat olarak gayet onlarda ii . Arkadaşlar biz bu markayı bilmiyorduk güzel motormus fiyatına göre diyorlar alanlardan öle çok olumsuz bı şikayet yok . Bı Honda cb125e ye on bin fiyat cekiyolarlar bnce verilen yüklü paralara yazık bı amblem için çuvalla para verilmez . RKS nin servis agida güzel . İlk bakımına gittim 40 lira verdim bakımları da uygun . Servisine sordum parça olarak çok uygunmuş parça bulmakdada sıkıntı yok dedi istenilen her parça ertesi gün elimde oluyor dedi . Bn hondada kullanıyorum bnce ambleme verilen paralara yazık

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Umitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşırı hız tutkunu değilim ama arada basmakda gerekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Motor CBF 150den farksız ama 200cc olduğu için biraz daha büyük motorun hızlanması çok ii bnm motordan asıl istediğim rampa cekesi duzde 125cc lik motorda yüz km'yi geçer önemli olan rampa titanium da rampa güzel . Çok met edilen CBF 150 ve YBR ile kapistik ama tozunu bile göremediler piyasada bilinmediği için millet temkinli yaklaşıyor . Bn RKS aldıktan sonra 2 arkadaşım daha aldı 150cc olanını fiyat olarak gayet onlarda ii . Arkadaşlar biz bu markayı bilmiyorduk güzel motormus fiyatına göre diyorlar alanlardan öle çok olumsuz bı şikayet yok . Bı Honda cb125e ye on bin fiyat cekiyolarlar bnce verilen yüklü paralara yazık bı amblem için çuvalla para verilmez . RKS nin servis agida güzel . İlk bakımına gittim 40 lira verdim bakımları da uygun . Servisine sordum parça olarak çok uygunmuş parça bulmakdada sıkıntı yok dedi istenilen her parça ertesi gün elimde oluyor dedi . Bn hondada kullanıyorum bnce ambleme verilen paralara yazık
    RKS Titanic 150-S kullandım ben de çok memnun kaldım, lakin Honda'yı yabana atmamak lazım. Titreşimsizlik, konfor, yaygın servis ağı, 2. el avantajı yadsınamaz. Bir de bizim motorlarda 100.000 km.yi deviren çok az, Honda Cbf.de motor yenilemeden 100.000'i geçen sürüsüne bereket. Hele bir Ybr Esd gördüm 2013 model, 376.000 km.deymiş. Ybr.lerde Odometre 99.000 den sonra sıfırlanıyormuş, adam 3 defa sıfırlayıp 76.000 daha yapmış. Kazasız belasız, aynı memnuniyetle kullanman dileğiyle..

Bu motoru KUBA CR2 adıyla piyasaya sürselerdi en azından RKS Titanic 150S nin oluşturduğu olumlu izlenime zarar vermemiş olurlardı. 160 km/h basıyormuş vs gibi kurusıkı atışlarla anca çocukları ikna ederler. Ben 250cc japon motorla 160 görememişken. Bunlar amatörce hareketler. Motoru verirsin anlayan birine. Uzun mesafeli deneme turuna çıkarırsın. Test değerlendirmelerini yayınlatırsın. Çoluk çocuk haricindekiler de bir fikir sahibi olur. Bunlar çapariyle yem harcamadan istavrit avlama derdinde.

AzÇok adlı kullanıcıya katılıyorum çünkü bu motorun diğer rks titanic motorlarıyla yakından uzaktan alakası yok, aslında rks titanic 200 diye bir model vardı çok da güzel bir motordu niye getirmeye devam etmediler ki ?

Sen bı motoru kullan öle yorum yap 2 kişi bindiğinde bile çok rahat 140 i görüyor kullanmadan konuşma CBF 150de kullanıyorum bnce uçurum fark var arada rks de birezilya teknolojili bı motor bnce kuru sıkı felan deme bı kullan baş motora öle yorum yap bn hem Honda hem rks kullanıyorum hondayi kotulemem kalite farkı var ama gidip 12 bin gibi rakamlar çok yüksek bu motorla arasında 4 . 5 bin gibi bı fark var ve bu paraya bu kalite CBF titanium un tozunu dahi goremez bunuda bil

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor olayına yeni girdim parça vs. olayından anlamam. Sadece üretim sektöründeki tecrübelerime bakarak söylemek istiyorum.

Motoru gittim 5 dk kadar inceledim, açıkçası yere düşse elimde kalacakmış gibi bir havası var. Malzemelerine baktım, 150r dahi çok kaliteli gözüküyor.

Ama dediğim gibi bu bir dış gözlem, anlamadığım için de böyle düşünmüş olabilirim.

Bilgilendirme : Motorum 200 km oldu parca kalitesi kesinlikle söylendiği kadar kötü değil çok kuvvetli bir motor kesinlikle sürücüyü üzmez daha kullandıkça yazacağım.

Bu motoru KUBA CR2 adıyla piyasaya sürselerdi en azından RKS Titanic 150S nin oluşturduğu olumlu izlenime zarar vermemiş olurlardı. 160 km/h basıyormuş vs gibi kurusıkı atışlarla anca çocukları ikna ederler. Ben 250cc japon motorla 160 görememişken. Bunlar amatörce hareketler. Motoru verirsin anlayan birine. Uzun mesafeli deneme turuna çıkarırsın. Test değerlendirmelerini yayınlatırsın. Çoluk çocuk haricindekiler de bir fikir sahibi olur. Bunlar çapariyle yem harcamadan istavrit avlama derdinde.
    benelli tnt 25 165 km hızı görüyor bilgin olsun Kuba rx9 (50cc) ise 90'ı gören videoları var. Motosiklete binmeden yorum yapan arkadaşlar gereksiz kuru kalabalık oluşturmayın. Motomania dediğiniz adam Yamaha parçalarına pahalı değil diyen bir taşeron kimse Yamaha'dan para almadan parçası ucuz demez. Bu konudaki tüm arkadaşların alamayacağı BMW Motorları bile Çin'de üretiliyor. RKS ise Keeway ve Benelli ile ortak yapıyor bu kadar küçümsemeyin. Titanic 150-S'ten sonra adamlar kalitesiz motor getirmediler.

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benelli tnt 25 165 km hızı görüyor bilgin olsun Kuba rx9 (50cc) ise 90'ı gören videoları var. Motosiklete binmeden yorum yapan arkadaşlar gereksiz kuru kalabalık oluşturmayın. Motomania dediğiniz adam Yamaha parçalarına pahalı değil diyen bir taşeron kimse Yamaha'dan para almadan parçası ucuz demez. Bu konudaki tüm arkadaşların alamayacağı BMW Motorları bile Çin'de üretiliyor. RKS ise Keeway ve Benelli ile ortak yapıyor bu kadar küçümsemeyin. Titanic 150-S'ten sonra adamlar kalitesiz motor getirmediler.
    Farkındamısınız acaba? Bir forumda kurallar dahilinde herkes yorum yazabilir. Buna engel olmanız mümkün değildir.

Cevap vermek gibi olmasın ama motora bindim. Hatta şöyle bir yaylandım. Arka amortisörün neden tak tak öttüğünü bile sordum. "Hallederiz abi" cevabını aldım. Daha ötesine izin vermediler. Deneme şürüşü yokmuş

Anlayış şu;

Motorumuz öyle bir motor ki karpuz gibi tık tık yapıp alacaksın. Kabak çıkarsa şansına. Öyle deneme sürüşü falan yapsaydık abi falan deme. Alıcı değilsen kuru kalabalık yapma. Çekil. Tezgahın önünü kapama.

Hayırlı işleeerr...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)