Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanium 220 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçenlerde bayide inceledim. Motor resimdekilerden daha geniş ve heybetli görünüyor, sebebi ise depodaki grenaj. Bayi ilgilendi sağolsun, motoru çalıştırdı hemen, isterseniz deneme sürüşü yapın dedi. Ben motor plakasız olduğu için hiç yanaşmadım.

Motorun birçok parçası titanic 150 modeller ile aynı örneğin egzoz, koltuk, amortisör vb.

Gösterge hoşuma gitti, vitesi de gösteren bir bölüm var. Ama tekerleri beğenmedim, sitesinde yazdığı gibi 130 luk falan değil arka 100 ön ise 80mm genişliğinde bir lastik, üzerinde de çince yazı vardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde bayide inceledim. Motor resimdekilerden daha geniş ve heybetli görünüyor, sebebi ise depodaki grenaj. Bayi ilgilendi sağolsun, motoru çalıştırdı hemen, isterseniz deneme sürüşü yapın dedi. Ben motor plakasız olduğu için hiç yanaşmadım.

Motorun birçok parçası titanic 150 modeller ile aynı örneğin egzoz, koltuk, amortisör vb.

Gösterge hoşuma gitti, vitesi de gösteren bir bölüm var. Ama tekerleri beğenmedim, sitesinde yazdığı gibi 130 luk falan değil arka 100 ön ise 80mm genişliğinde bir lastik, üzerinde de çince yazı vardı.
    başkan fotoğraflardan belli oluyor gerçi de, artcı rahat olarak oturabilir mi? RN 180 de biliyorsun büyük sıkıntıyd
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Arkadaşım koltuğun rn180 ile alakası yok, tek parçadan oluşan büyük bir koltuk, titanic 150 modellerde de kullanılan koltuk. Artçı ile rahatlıkla binilir. Zaten motor bayilere dağıtılmış, yakında bayi varsa gidip görün. RKS tarzını ve kalitesini beğeniyorsanız motor size yarar.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Yeni çıkan RKS Titanium 220'ye baktım. İlk dikkatimi çeken lastik ölçülerinin ilanlarda duyurulandan farklı olması oldu. Arka lastik genişliği 130 değil. Tahminen 100. Bazı yorumlarda kalıplı göründüğü yazılmış. Aksine 125cc. kalıbında ve biraz cılız bir görünümü var. Selesine oturdum. Dik oturuşu ile rahat bir kullanımı olacağı belli. Fakat selesinde şöyle bir yaylanınca "tak tak" sesi geldi. Tahminen arka salıncak ses yapıyor. Bizdeki "Çin Malı" imajına uygun bir durum. Aslında mafsalda yapılacak ufak bir gresleme ile halledilebilir. Gidip Hero Hunk 150'ye de baktım. Hero'nun selesi ve amortisörleri sert olmasına rağmen daha güzel ve daha kaliteli izlenimi veriyor. Hero Hunk'a ancak RKS Titanic 150S fiyatıyla rakip olabilir.

İstanbul bahçeli evler valte motoya gittik aklımda titanic 150s modeli vardı lakin bunu görünce aralarında 1200 lira fark vardı bu daha cazip geldi almadım vazgeçtim motor yeni olduğu için hiç bir yerde vidosu falanda yok bide kararda veremedim almadım o yüzden ordaki görevliye kaç yapar diye sorduğumda bana 160-170 deyince içimden güzelce gülüp çıktım ordan

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    herkese iyi forumlar, ilk motosikletimi almayı planlıyorum ve iki model arasında kararsız kaldım. ikince el 150nk ve 0 rks titanium 220.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Haftasonu ben de bayide inceledim, çalıştırdım. Motor güzel ancak motor çalışırken 5 bin devirden sonra yan ayaklıktan yere verdiği titreşimi ayaklarımda hissettim. Yolda giderken bu kadar olmayabilir tabi. Bu açıdan hoşuma gitmedi.

kafama taktığım motorlardan birisi ama birisi güzel bi video cekip yorumlarını paylaşsa güzel olacak.

Sabırla beklemedeyim =)

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafama taktığım motorlardan birisi ama birisi güzel bi video cekip yorumlarını paylaşsa güzel olacak.

Sabırla beklemedeyim =)
    Kesinlikle kafaya takılacak bir motor değil. Gittim inceledim. Görüntü olarak düşük kalite izlenimi veren cılız bir motor. Arka lastik ilan edildiği gibi 130 ebadında değil 100 ebadında. Binip bir yaylanıyım dedim arka amortisör çatır çutur ses çıkardı. Motor her bakımdan güvensizlik telkin ediyor. Deneme sürüşü yokmuş. Gerek te yok zaten. Benden söylemesi...

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Yine her önüne gelene tavsiye edilecek ama asla satmayacak bi motor daha

ARKADAŞLAR MERHABA BUGÜN İTİBARİYLE RKS TİTANIUM 220 ALMIŞ BULUNMAKTAYIM KIRMIZI RENKTE...DAHA 10 KM OLDU BAYİDEN EVE KADAR SÜRDÜM SADECE )
    DENEYİMLERİMİ SİZİNLE PAYLAŞICAM_? SORULARINIZI MERAK EDİLENLERİ SORABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELDİĞİNCE CVB YAZMAYA ÇALIŞIRIM...30 YAŞINDAYIM YAKLAŞIK 50.000 KM DENEYİMİM VAR BU MOTOR 15.NCİ MOTORUM AL SAT ÇOK YAPTIĞIM İÇİN BAYA Bİ DENEME FIRSATIM OLDU..HERKESE KEYİFLİ SÜRÜŞLER

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı qwen26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MERHABA BUGÜN İTİBARİYLE RKS TİTANIUM 220 ALMIŞ BULUNMAKTAYIM KIRMIZI RENKTE...DAHA 10 KM OLDU BAYİDEN EVE KADAR SÜRDÜM SADECE )
    DENEYİMLERİMİ SİZİNLE PAYLAŞICAM_? SORULARINIZI MERAK EDİLENLERİ SORABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELDİĞİNCE CVB YAZMAYA ÇALIŞIRIM...30 YAŞINDAYIM YAKLAŞIK 50.000 KM DENEYİMİM VAR BU MOTOR 15.NCİ MOTORUM AL SAT ÇOK YAPTIĞIM İÇİN BAYA Bİ DENEME FIRSATIM OLDU..HERKESE KEYİFLİ SÜRÜŞLER
    Hayirli olsun..

Titreşim durumu ve surus esnasindaki denge nasil?frenlerin durumu dozlamasi nasil?

Vites geçişleri ne durumda,

6.vites te ivmelenme nasil?

Kazasiz surusler

Hayırlı olsun. Arka lastik ebadı kaç?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Hayırlı uğurlu olsun rodaj sürecinde illaki bir şeyler çıkacaktır. Rodajdan sonra herkese detaylı bilgi aktarırsan iyi olur. Zaten 15. motosikletin neleri merak ettiğimizi bizden iyi biliyorsundur

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Titreşimle ve konforla ilgili bir yorum alalım. Bir de önceki benzer motorlara kıyasla çekiş vs. nasıl ?

Hayırlı olsun daha öncede söylemiştim keşke 250 cc olsa diye inş 2019'da 250cc abs olan bir model getirirler bizde düşük fiyat ile 200cc'lik bir motosiklete bineriz.

incelemesi çıkmış ama yerden yere vurmuşlar

https://www.youtube.com/watch?v=DC-AihNJ2fo

Arkadaşlar rks titanium 220 motorumu teslim aldım sorularınızı alabilirim.
    Kendi ön incelemem;
    Frenler çok iyi
    Motor blogu güzel
    Vites geçişleri güzel
    Önceki motorum 2015 cbr 125r dı ona göre çekişi çok çok iyi..
    Açıkçası fiyatını karışılıyor ilk izlenime göre.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    incelemesi çıkmış ama yerden yere vurmuşlar

https://www.youtube.com/watch?v=DC-AihNJ2fo
    Arkadaşlar inceleme videosu diye motoru yerden yere vurma videosu çekmişler. Motorun sahibi zaten motordan zerre anlamıyor. Almış motoru, alır almaz düşmüş, plastikleri kırıldı diye dert yanıyor. Kanal sahibi arkadaşa göre de Çin motorları ucuz olmalı, parçaları da ucuz olmalı ama kaliteleri de iyi olmalı. Satarken de değer kaybetmemeli. İnceleme boyunca malzeme kalitesine takılmışlar da takılmışlar.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar inceleme videosu diye motoru yerden yere vurma videosu çekmişler. Motorun sahibi zaten motordan zerre anlamıyor. Almış motoru, alır almaz düşmüş, plastikleri kırıldı diye dert yanıyor. Kanal sahibi arkadaşa göre de Çin motorları ucuz olmalı, parçaları da ucuz olmalı ama kaliteleri de iyi olmalı. Satarken de değer kaybetmemeli. İnceleme boyunca malzeme kalitesine takılmışlar da takılmışlar.
    Doğruyu söylemişler. Motorun plastik kalitesi düşük. İlk bakışta göze batacak kadar. Vites geçişleri güzel demişler, ivmelenmesi güzel demişler, Frenleri çok güzel demişler. Göklere mi çıkarsalardı bu dandik motoru. Arka amortisörün çalışırken çat-çat öttüğünü söylememişler...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)