Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 251 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Genç kesime ve kendini genç hisseden motosiklet tutkunlarına özel olarak hazırlanan bu model kullanımı kolay ve zarif bir modeldir. Sahip olduğu üstün performansın yanı sıra sportif ve şık görüntüsüyle kullanıcılarını ve görenlerini hayran bırakan BN 251, kullanmaya başladığınız andan itibaren sizi hiç olmadığınız kadar özel ve güvende hissedeceksiniz.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.benelliturkiye.com
    KayaEmre bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yeni renkler çok güzel olmuş.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Ana sayfadaki tanıtım yazısından;

Hafif, kullanışlı ve son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olan BN 251 modeli sportif görünüşüyle tam güven sağlamaktadır. Virajlarda hızlı ve pratiktir. Çevik ve duyarlıdır, yükselişi ve inişi ile büyük bir motor gibi durmaktadır.

Metropol şehirlerdeki trafik mücadelelerinde yüksek müttefikleri vardır ki
    bu özelliğiyle BN 251 diğer rakipleri arasında hemen fark edilmesini sağlamaktadır.
    ----
    Acaba ne demekteler diye düşünmekten telef oldum.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ana sayfadaki tanıtım yazısından;

Hafif, kullanışlı ve son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olan BN 251 modeli sportif görünüşüyle tam güven sağlamaktadır. Virajlarda hızlı ve pratiktir. Çevik ve duyarlıdır, yükselişi ve inişi ile büyük bir motor gibi durmaktadır.

Metropol şehirlerdeki trafik mücadelelerinde yüksek müttefikleri vardır ki
    bu özelliğiyle BN 251 diğer rakipleri arasında hemen fark edilmesini sağlamaktadır.
    ----
    Acaba ne demekteler diye düşünmekten telef oldum.
    Google translate in becerisi bence.

Hani biraz touringe çevirilebilirse bana göre fena değil.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Tek silinidir , TNT 25 yani....
    Harcadınız la TNT 250 yi , yazık oldu ....

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Aslında harcamadılar. Çok pahalıya gelir diye getirmediler. Seneye kasası değişiyor bu sene eicma da gösterdiler. Bizde seneye yeni kasası gelir muhtemelen. Hemde millet bu artan fiyatları sindirmiş olur. Malum 20-25 arası oldu 250 likler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

BN251 güzel motor. Metzeller M5 lastikli abs li. Bizim TNT 25 gibi değil
    Quad87, mersinLee33 ve Ergün Er. bunu beğendiler.

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında harcamadılar. Çok pahalıya gelir diye getirmediler. Seneye kasası değişiyor bu sene eicma da gösterdiler. Bizde seneye yeni kasası gelir muhtemelen. Hemde millet bu artan fiyatları sindirmiş olur. Malum 20-25 arası oldu 250 likler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

BN251 güzel motor. Metzeller M5 lastikli abs li. Bizim TNT 25 gibi değil
    302R 'ın gelmesini bekliyordum oda gelmedi 2 fire verdiler ama Avrupaya dağıtılan modelleri getirmeleri güzel oldu.

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    302R 'ın gelmesini bekliyordum oda gelmedi 2 fire verdiler ama Avrupaya dağıtılan modelleri getirmeleri güzel oldu.
    Supersport bir model satmaları için henüz erken bence daha touring kategorisini bile tam anlamıyla oturtamadılar Avrupa modellerinin gelmesi benim gözümde kalıcı model olarak görünüyor tabi uygun fiyat ile satılabilirlik önemli markanın değeri arttıktan sonra Honda Yamaha gibi fiyat artışına gitmez ise supersport ve diğer modelleri getirebilir ve satabilirler.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    İsmim Burhan,Adana da yaşıyorum ve yaşım 30,uzun yıllardan sonra yeniden motosiklet almayı planlıyorum ve BN 251 almayı düşünüyorum,motosikleti inceleyen arkadaşların TNT 250 ye oranla malzeme kalitesi hakkındaki yorumlarını merak ediyorum

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Guy Fawkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmim Burhan,Adana da yaşıyorum ve yaşım 30,uzun yıllardan sonra yeniden motosiklet almayı planlıyorum ve BN 251 almayı düşünüyorum,motosikleti inceleyen arkadaşların TNT 250 ye oranla malzeme kalitesi hakkındaki yorumlarını merak ediyorum
    TNT 250 herkes tarafından çok sevildi ama BN 251 TNT 25'in eşdeğeri tek silindir bir makine henüz piyasada yok fiyatı uygun olursa abs olmasında dolayı çok daha fazla ilgi görecektir.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 250 herkes tarafından çok sevildi ama BN 251 TNT 25'in eşdeğeri tek silindir bir makine henüz piyasada yok fiyatı uygun olursa abs olmasında dolayı çok daha fazla ilgi görecektir.
    ABS ve üzerinde metzeller lastikler mevcut,bu ikisinin standart oluşu TNT 25 den kaliteli olabilir diye düşünmeye sevk ediyo

JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    alt sakalı hoşuma gitti

Depo tarafı çok heybetli görünüyor motosikletin üstündeyken his olarak 250 cc'den daha fazlası varmış gibi hissetmek mümkündür. Fuara gidecek olan var mı aranızda farklı bir markadan merak ettiğim bir model var

Fiyat hakkında tahmini olan var mı?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Fuardan önce fiyat açıklanmayacaktır fuarda sipariş alınır o sırada fiyat verirler TNT 25 en son hatırladığım 3294$'dan satılıyordu. Euro4 ve ABS eklendi o yüzden 15.000 civarı olacaktır.
    Ergün Er. bunu beğendi.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ABS ve üzerinde metzeller lastikler mevcut,bu ikisinin standart oluşu TNT 25 den kaliteli olabilir diye düşünmeye sevk ediyo
    TNT 25 bu sene itibari ile ABS ve Metzeller lastik ile BN 251 olarak gelecek.yani kalite vs farklı bir model gelmeyecek,TNT nin yeni adı ve donanımı diyebiliriz
    aorer bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Fiyatımız 15.800 vergileri düşününce uygun

Fiyatımız 15.800 vergileri düşününce uygun
    Emsal olabilecek modelleri düşündüğüm zaman fiyat olarak çok başarılı Avrupa'da 3 yıldır satılan bir model olduğu için kronik bir durum olmayacaktır. Metlezer lastik ve abs bu fiyata 250 cc bu yıl çok iş yapar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    abooo 125lik makinaya 15 bin e iyi diyorlar :D

Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abooo 125lik makinaya 15 bin e iyi diyorlar :D
    Makine 125 değil dostum 250 cc 125cc olan BN 125 modeli 10.900 civarı bir rakamdı. şuan piyasada 18 19'dan aşağı 250cc absli motor yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)