Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 125 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2018 yılı itibariyle Benelli ailesine yeni katılacak olan BN 125 ile yepyeni bir deneyim kazanacaksınız. Mütevazi özelliklerini üstün performansı ile süsleyen BN 125 her anınızda sürüş keyfinize heyecan katacak.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.benelliturkiye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu motorla Winner 200 arasında sadece 1000 TL fark olması Winner'ın ne kadar yüksek fiyatlandırıldığının ispatıdır.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorla Winner 200 arasında sadece 1000 TL fark olması Winner'ın ne kadar yüksek fiyatlandırıldığının ispatıdır.
    Winner 200ün 200 cc olduğunu çantalar ve ön koruma ile beraber verildiğini hesaplarsak çok fazla değil. Black Cat 6.500 lira winner'dan çantalar ve ön korumayı çıkartırsak fiyat olur 8.500 9.000 yakışıklı olduğu içinde fiyat farkı eklemişler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kusura bakma da Black Cat bisiklet gibi motor, 6500 TL'yi bırak 5000 TL ancak eder. Bir Lifan X-Plore 200'e bak bir Black Cat'e. İkisi de aynı fiyat. Yıl ortasında Winner'ın fiyatı nereye inecek tekrar konuşuruz.

Neyse, burası Winner başlığı değil.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma da Black Cat bisiklet gibi motor, 6500 TL'yi bırak 5000 TL ancak eder. Bir Lifan X-Plore 200'e bak bir Black Cat'e. İkisi de aynı fiyat. Yıl ortasında Winner'ın fiyatı nereye inecek tekrar konuşuruz.

Neyse, burası Winner başlığı değil.
    Winner'ın adını açıyorsun birde adama giydiriyorsun BN 125'in fiyatı ideal sayılır BN251'de ideal tutularsa çok satar.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    MT 125 18.600 fiyatında kaldığı sürece bu motor çok satacaktır, şimdi çıkıp birileri MT-125 ABS diyecek ama bir ABS için o kadar para ödenmez.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT 125 18.600 fiyatında kaldığı sürece bu motor çok satacaktır, şimdi çıkıp birileri MT-125 ABS diyecek ama bir ABS için o kadar para ödenmez.
    Tasarım olarak her iki modelde güzel teknik özelliklerde MT 125 ABS ve 2 HP üstün görünüyor. Bu 2 fark için 8.000 TL verilmez 125 cc motosiklet için CBS fren sistemi yeterlidir.
    eby78 bunu beğendi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Max. hız ve yakıt tüketimi hakkında bilgi olan var mı? Birde CBS ne anlama geliyor ABS ile farkı nedir?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max. hız ve yakıt tüketimi hakkında bilgi olan var mı? Birde CBS ne anlama geliyor ABS ile farkı nedir?
    Kombine fren demek.

CBS fren sistemi disk ile abs orasında bir kalitedir. 125 cc makinalarda abs olması fiyatı olumsuz etkileyecektir cbs fren sistemini tüm 125 cc makinalarda kullanmaları gerekir.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Benelli MC Logosunu yapıştırın kulübe kayıt olun arkadaşlar..

Arma Linki

Grup Linki

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Bu model ne zaman gelecek?

Fazla pahalı, honda cb125f varken bu mu alınır

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla pahalı, honda cb125f varken bu mu alınır
    Biri 125 cc Commuter ( Kurye Motoru ) sınıfında gitmeyen durmayan üzerinde Honda yazan bi şey. Diğeri 250 cc KLX 250 den devşirme iki katı güçte bir blok ve Naked genç işi bir makine. Bu nasıl saçma sapan bir karşılaştırma. Şu sınıfları bir öğrenelim artık. Ney neyin karşısında yer almalı. Böyle yersiz yorumlar çıkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Çok özür diliyorum BN251 başlığına yazıyorum sandım :(

Fiyat olarak Honda uygun ama teknik olarak Bn 125 üstün CBF 125F ygun fiyattan dolayı çokça satılmış ama çoğu kullanıcısının beklentisini karşılayamamış bir kuryeci motoru

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat olarak Honda uygun ama teknik olarak Bn 125 üstün CBF 125F ygun fiyattan dolayı çokça satılmış ama çoğu kullanıcısının beklentisini karşılayamamış bir kuryeci motoru
    Sonuç olarak aynı sınıfta olan parasına göre olan motorlardır ikisininde fiyatı yüksek

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri 125 cc Commuter ( Kurye Motoru ) sınıfında gitmeyen durmayan üzerinde Honda yazan bi şey. Diğeri 250 cc KLX 250 den devşirme iki katı güçte bir blok ve Naked genç işi bir makine. Bu nasıl saçma sapan bir karşılaştırma. Şu sınıfları bir öğrenelim artık. Ney neyin karşısında yer almalı. Böyle yersiz yorumlar çıkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Çok özür diliyorum BN251 başlığına yazıyorum sandım :(
    Çinko-çentocu Benelli yazısı görünce kendinden geçiyosun-sakin ol biraz/heyecan yapma,hayat uzun...;)
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinko-çentocu Benelli yazısı görünce kendinden geçiyosun-sakin ol biraz/heyecan yapma,hayat uzun...;)
    Adam yanlış görmüş bende bazen girince karıştırıyorum çok benziyor yani normaldir ayrıca oialdemir'in benelli'yi kötüleyen bir çok yorumu bulunmaktadır.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durup dururken kendimden geçmişim. Gerçi fark edip özür diledik ama yine de ayıp oldu. Tekrardan kusura bakmasın arkadaş
    dyavol-77 bunu beğendi.

Ben de diyorum ne diyo bu :D yok canım bn251 ile karşılaştırsan ahirette hesap veremezsin ama söylediğim gibi honda cb125f varken bunun satılacağını sanmıyorum, tipi daha güzel motoru daha güçlü olabilir ama biraz daha uygun bir fiyat lazım hem ayrıca aynı fabrikadan rks titanic 150s varken daha ucuza niye bunu alsın ki insanlar sırf enjeksiyon var diye mi ?
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)