Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

RKS Cafe 152 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RKS kalitesiyle pazarda yerini alacak olan Cafe 152, sportif ve keskin hatları ve üst düzey performansı ile eşsiz bir motosiklet deneyimi sunmaktadır.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.rksmotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tasarımı gerçekten güzelmiş.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Mondial Buccaneer'a güzel alternatif.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence çirkin, hiç tarzım değil. Onu geçtim de 6500 TL fiyat sinek gibi motor için çok fazla. Enjeksiyonu olması lazım bu fiyatı hakedebilmesi için.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Buccaner'a alternatif olacak. Biraz daha yakışıklı fiyatı normal ama enjeksiyonlu olduğu takdirde 10.000 civarına yaklaşacaktır.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    İlk motorum rks titanic 150 ydi. Sonra 4 tekere döndüm mecburiyetten. Şuan işyerimin scooteriyla takılıyorum; ama bu gerçekten güzelmiş :D

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Sanki leoncino'ya benzetilmeye çalışılmış ama ucuzundan RKS'de güzel şeyler oluyor. Winner'da çok yakışıklı

250cc olsa daha fazla talep görecekti. Uzun yol için 11 hp biraz yetersiz şehir için yakın iller için ideal tasarım başarılı mavi renk nasıl bir şey olacak tahmin bile edemiyorum. Umarım dijital göstergede vitese yer verilmiştir.

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    Bu motorda sanki bir şeyler eksik ya da yanlış gibi ama bilemedim

Bu motoru alan yok mu ? Canlısını bayide gördüm resimlerden daha güzel duruyor fiyat olarak da fena değil.

Bir kullanıcı yorumu alsak da yol gösterse almayı düşünenlere

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı wolfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru alan yok mu ? Canlısını bayide gördüm resimlerden daha güzel duruyor fiyat olarak da fena değil.

Bir kullanıcı yorumu alsak da yol gösterse almayı düşünenlere
    Sosyal medya'dan takip ettiğim kadarıyla millet yorumlar bayilerde yok diyor rks ise gönderildi diyor satılmışsa bile buralara uğrayan yoktur. Bayi test sürüşü yaptırmıyor mu?
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

birileri yorum atsa da bilgilensek. rks kalitesi genel olarak nasıl acaba?

Bu motosiklet de zamlanmış 6bin küsur fiyatı vardı 7bini geçmiş umarım daha da artmaz çünkü çok güzel görünümlü bir motosiklet bu arada alıp kullanan ve bu siteye üye olan kimse yok mu ? ben gidip bayii de oturup bakmıştım çok hoşuma gitti ama biraz küçük bir motosiklet tabii ki cafe racer tarzı motorlar genelde küçük oluyor ama benim gibi biraz iri yarıcaysanız altınızda biraz küçük kalabilir bu arada instagramda bir kullanıcısı vardı sanırım 1000 km kullanmış memnunum diyordu ama pek bir paylaşımı da yok

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    selenin arkasını beğenmedim

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Tutulmayan bir motora alternatif mi, bence değil arkadaşım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence çirkin, hiç tarzım değil. Onu geçtim de 6500 TL fiyat sinek gibi motor için çok fazla. Enjeksiyonu olması lazım bu fiyatı hakedebilmesi için.
    Aynen öyle fiyat berbat

Selenin arkası çıkarılabiliyor , altında da selenin devamı var zaten iki kişi kullanımı için bence gayet güzel, şık bir cafe racer, keeway firmasının yaptığı nispeten kaliteli bir motor bloğu var malzeme kalitesi de fena değil sadece biraz küçük

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selenin arkası çıkarılabiliyor , altında da selenin devamı var zaten iki kişi kullanımı için bence gayet güzel, şık bir cafe racer, keeway firmasının yaptığı nispeten kaliteli bir motor bloğu var malzeme kalitesi de fena değil sadece biraz küçük
    Biraz büyük olsaydı fiyatı da yükselecekti. Sele bölümü bence güzel görünüyor tabi zevk meselesi motor bloğu açısında Keeway bildiğim kadarıyla en kalite Çin markası.

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz büyük olsaydı fiyatı da yükselecekti. Sele bölümü bence güzel görünüyor tabi zevk meselesi motor bloğu açısında Keeway bildiğim kadarıyla en kalite Çin markası.
    Evet en kaliteli çin markalarından biri, dünyanın hemen her yerinde gayet iyi satış yapıyorlar bu model güneydoğu asya da satılıyor benim bildiğim ama dediğim gibi benim gibi azcık iri yarıysanız altınızda küçük durabilir gerçi cafe racer motorlar genelde küçük yapılı olur zaten , ben kesinlikle ilgi duyanların gidip bayide incelemelerini tavsiye ederim gerçekten fotoğraflarından çok daha güzel görünümlü bir motor , üzerindeki motor da muhtemelen titanic 150 s le aynı blok , zaten motor çok hafif ve gayet iyi bir performans vereceğini düşünüyorum youtube da pek fazla video yok hakkında ama bir topspeed videosu vardı sanırım bi de Türkçe bi ön inceleme videosu vardı

https://www.youtube.com/watch?v=JcRso-sa5fY

Göstergeleri olarak analog mu kullanılmış yoksa teknolojiye uyum sağlayıp dijital kullanmışlar mıdır?

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göstergeleri olarak analog mu kullanılmış yoksa teknolojiye uyum sağlayıp dijital kullanmışlar mıdır?
    Zaten sadece hız göstergesi var bir de benzin azalınca onun ışığı yanıyor , teknoloji namına pek bir şey yok klasik bir motor olmuş

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)