Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Kuba Dragon 50 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Farklı Olmak İsteyenlere

50 cc avantajlarını size sunacak ama tamamen farklı ve size hitap edecek bir motosiklet arıyorsanız Dragon 50 size özel tasarlandı. Tasarımıyla sınıfının diğer tüm modellerinden tamamen farklı ve özel bir görünüme sahip olan Dragon 50 ile farkınızı gösterin.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kubamotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorun diğer tarafından foto koymamış firma. Vitesli olduğunu düşünüyorum ama otomatik de çıkabilir mi acaba. Bir de rx9 ile arasında malzeme olarak ne fark var da rx9 bu motordan 700 lira pahalı. Firmanın fiyat politikası biraz saçma gibi. Nerden baksan en az 500 tl daha düşük fiyatlı olması gerekiyo bu motorun. Rx9un da en az 1000 tl daha düşük olması lazım. Son olarak da arkadaş kampana fren nedir ya bu çağda. Hidrolik disk frenin maliyeti kaç para arkadaş ya. Şunu ÇİNde yaptırırken bi el atın da disk misk bişeyler eklesinler ön frene bari ya.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor 78 kg, kampana yeter de artar bile.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Maksimum Güç: 2.82 HP @ 8000 rpm
    Baya endişe verici...
    oxus bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    motoru kadar karburatoru var massallah.

Motosikleti
    haojue da135 s - küba dragon 50
    kuba rx9 3,62 hp idi bu 2,8 hp bu düşündürücü yalnız sitede alt kısımda kuba motor gucu vs için bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar yazıyor acaba bu ne demektir,

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı MotoLed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuba rx9 3,62 hp idi bu 2,8 hp bu düşündürücü yalnız sitede alt kısımda kuba motor gucu vs için bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar yazıyor acaba bu ne demektir,
    onu tüm markalar yapıyor ayrıca şuan için RX9'da 2.82 yazıyor 2018'de ya düşürdüler (sanmıyorum) yada öyle yazmaları gerekiyor.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu tüm markalar yapıyor ayrıca şuan için RX9'da 2.82 yazıyor 2018'de ya düşürdüler (sanmıyorum) yada öyle yazmaları gerekiyor.
    eğer deişmediyse buda 3,62 o zaman iyidir umarımki öyledir modeli bekleyen biriyim çünkü

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Rx9 kullanıyorum 2k kmdeyim basen satıp bundan mı alsam diyorum sizce yanlış mı diyorum

Alıntı CloudyFa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rx9 kullanıyorum 2k kmdeyim basen satıp bundan mı alsam diyorum sizce yanlış mı diyorum
    RX9'a göre biraz daha kalıplı duruyor 1 ay sonra inceledikten sonra daha güzel bilgiler çıkacaktır ortaya.

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    rx9 yerine bu daha mantıklı gibi

Alıntı makrofaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx9 yerine bu daha mantıklı gibi
    Geçen sene RX9 ortalığı sallamıştı tip olarak RX9 daha bi dikkat çekiyor ama bu biraz daha kalıplı biraz daha boy kilo endeksi yüksek olanlar için uygundur. teknik özellikler RX9 ile hemen hemen aynı.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Kuba egzoz üstündeki logodan vazgeçmedi gitti biraz daha göze hitap eden egzozlar üretseler ne güzel olacak. Selesi RX9 'dan daha aşşağıda bir kalite gibi görünüyor tabi canlı görmek gerekir.

Motosikleti
    Subat 15 den 28 ine alinmis bayilerde olma tarihi neden acaba...

RX9'un 2018 modellerinde de 2.82 hp yazıyor arkadaşım aldı yeşil renginden bir sıkıntı yok rampalarda falan rahatlıkla çıkıyor 2 kişi olunca biraz zorlanıyor oda normaldir düz yolda sıkıntı yok. Fuar'dan sonraya kaldı model fuara gidecek olan olursa bir iki fotoğraf atar inş.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Ankara, İstanbul’da bazı bayilerde satışa başlanmış. Kullanan arkadaşlar motosikletin yakıt, çekiş performansı ve kendi izlenimleri ile ilgili yorum yapabilirler mi?

Motosikleti
    Kuba Dragon
    İstanbul Fuarda fotolarını çektim. Kırmızı rengi vardı. Fotoları nasıl yüklücem tarif ederseniz merak eden arkadaşlarda görmüş olurlar.
    gurucuk bunu beğendi.

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Alıntı togizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Fuarda fotolarını çektim. Kırmızı rengi vardı. Fotoları nasıl yüklücem tarif ederseniz merak eden arkadaşlarda görmüş olurlar.
    beğendinmi peki biraz bahsedermisin

Motosikleti
    Kuba Dragon
    181 boy 81 kiloyum. Rx9 altimda kayboluyor hoş durmuyordu. Ama bu motor ona göre çok daha yakıştı. Heleki arkayada bir sepet atimmi motor dahada heybetlenecek. Benim gibi ehliyeti olmayanlar için bulunmaz nimet.
    gurucuk bunu beğendi.

Alıntı gurucuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beğendinmi peki biraz bahsedermisin
    Fotoğraflara göre daha heybetli görünüyor depo tasarımı çok hoşuma gitti koruma demirini motosiklet ile beraber vermeleri zaten muazzam. İşçilik olarak fuardaki motor sıkıntısız geldi bana hatta civataları elle açmaya çalıştım mümkün olmadı aynaları bile çeviremedim iyi sıkmışlar. sahibinden.com'da ilanları bulunuyor galiba bazı bayilere dağıtılmış satın alan olursa daha detaylı bilgi bekliyoruz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)