Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Makina Tipi Su soğutmalı, 4 zamanlı, çift silindir
    Silindir Hacmi 399 cm³
    Maksimum Güç 33.4 kW {45 PS} / 10,000 rpm
    Ram Air ile Maksimum Güç
    Maksimum Tork 38 N·m {3.9 kgf·m} / 8,000 rpm
    Sübap Sistemi DOHC, 8 sübap
    Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu: Ø 32 mm x 2 çift kelebek
    Şasi Tipi Kafes tarzı çelik
    Ön Süspansiyon 41 mm teleskopik çatal
    Arka Süspansiyon Alt bağlantılı Uni-Trak, gaz dolumlu, ön yükleme ayarlı
    Ön Fren 310 mm tek disk, tek denge çalıştırma çift piston kaliper
    Arka Fren 220 mm tek disk çift piston kaliper
    UxGxY 1,990 x 710 x 1,120 mm
    Aks Açıklığı 1,405 mm
    Sele Yüksekliği 785 mm
    Dolu Ağırlık 168 Kg
    Yakıt Kapasitesi 14 litre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    İlk yorum benden olsun...

Abs yok mu bu 45 beygir makinede?

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk yorum benden olsun...

Abs yok mu bu 45 beygir makinede?
    ABS artık o cc motorların hepsinde zorunlu. ABS'si var. Ama Ninja 300 olmuş neredeyse 40 bin Buna biz uzaktan bile bakamayız gibi duruyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Olsa ne olur, olmasa ne olur ? Saçma sapan bir fiyatı olacağı kesin ama bunu bile alacak birkaç enayi çıkar. Başlığı, "olmayan kullanıcıları" şeklinde açmak lazım. Kawasaki ve Yamaha Türkiye'de tam gaz duvara doğru gidiyorlar. Fiyat politikalarını bizim ülkeye uygun hale getirmezlerse Türkiye'de çok fazla dayanabileceklerini sanmıyorum.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsa ne olur, olmasa ne olur ? Saçma sapan bir fiyatı olacağı kesin ama bunu bile alacak birkaç enayi çıkar. Başlığı, "olmayan kullanıcıları" şeklinde açmak lazım. Kawasaki ve Yamaha Türkiye'de tam gaz duvara doğru gidiyorlar. Fiyat politikalarını bizim ülkeye uygun hale getirmezlerse Türkiye'de çok fazla dayanabileceklerini sanmıyorum.
    Adamlar motorları zaten birçok ülkede olduğundan daha ucuza satıyorlar bizde. Vergiler artıyor ve bizim paramız değersizleşiyor diye daha ucuza satamazlar ki. 1 sene sonra bu zamanlarda 20.000₺ bandı 125 cc ler için bile yetmeyecek. O da ekonominin kötüye gidişinin hızlanmayacağı iyimserliği ile.

Benim asıl korkum bu fiyatlara satış yapamadıkça ülkeden çekilmeleri. Bu gidişle o da çok uzak bir ihtimal değil maalesef.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi keşke zam gelen tek şey yamaha kawasaki olsa.Ülke tepetaklak gidiyor.
    Napsın adamlar zararına mı satsınlar biz fakirleşiyoruz diye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    mart ayında satışda ama fiyat belli değil.tabi şu anki kawasaki fiyatlarına bakarsanız versys 300 gibi saçma sapan bir fiyatla geliceği kesin.net 40.000 diyorum rahat bulur bu fiyatı.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Sıfırı şuan 43 bin lira yazan yerler var,ikinci eli 35 binden başlıyor,o paraları kesinlikle etmez. Fiyatlar biraz daha öldüğünde düşünülebilir,genel maanada güzel bir motosiklet.
    Olumsuz gördüğüm yerler : Şasi çok cılız ve tipsiz kalmış,özellikle arka lastiğin olduğu bölüm.
    Olumlu : Genel maanada tip olarak tatmin edici. Göstergeler güzel,teknik donanımlar gaayet iyi.

Ayrıca kawasakinin Z motonun parçalara uçuk fiyatlar sergilemesi vede pazarlıktan ve indirimden uzak politikalar sergilemesi,bu ülkede insanları kawasakiden yıllarca soğuttu

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    parça fiyatları pahalı lafını kattiye kabul etmiyorum , parçalar pahabiçilemez,

adamlar üretip pahabiçemiyor :D almayın sakın.

Motosikleti
    Artık Yok...
    kawasakinin motor teknolojisi arge si bence japonlar içinde en iyilerden biri benim için ilk sıralarda gelir hondanın bile üstünde.. ama şu satış teknik servis ve yedek parça politikası bu ülkede bu markayı bitiriyor.. özelikle grenajlı modellerde grenajlar fiyatları uçuk kaçık rakamlar..

arkadaşda er6f vardı grenajı kırıkdı bir fiyatlar aldık akla hayale sığmaz şurda yazsam insanlar inanmaz.. o grenajı kırık halde sattı arkadaş motoru..

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasakinin motor teknolojisi arge si bence japonlar içinde en iyilerden biri benim için ilk sıralarda gelir hondanın bile üstünde.. ama şu satış teknik servis ve yedek parça politikası bu ülkede bu markayı bitiriyor.. özelikle grenajlı modellerde grenajlar fiyatları uçuk kaçık rakamlar..

arkadaşda er6f vardı grenajı kırıkdı bir fiyatlar aldık akla hayale sığmaz şurda yazsam insanlar inanmaz.. o grenajı kırık halde sattı arkadaş motoru..
    Ben de bu gidişle Z300'ün altında parça eksiğiyle vericem.. Anlıyorum ne demek istediğinizi...
    Emekli Olanlar:
    ‘11 Pcx 39.415 km.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Ninja 400 istyom bende Kawasaki beni duyuyorsan 1 tane versen batmazsin bend e. Ninja ninja 250sl var aksashi

Motosikleti
    cb250r
    ninja400 ve z400 fiyat listesinde gozukuyor. Bir bayi ilanda bir miktar ucret odeyip fiyat sabitlenebilecegini de soylemis.

z400 icin 215k idi sanirim fiyat var. Ilginenen varsa duyrulur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)