Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mondragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar İstanbul Mecidiyeköydeki Aykan elektronik 17 hp olduğunu belirtti 250 lik modelin. tek neysede 2 kişi için 1-2 hp nin bile fark edeceğini düşünüyorum. sonuçta motorlar gezinti motoru iyi bi son sürat beklemmiz hata olur aslında en iyi fikiri kullanıp km yapan arkadaşlar verecek tipi bana kalırsa mondialdende jinlundanda güzel duruyo tek düşündüren beni hp olayı sonuçta mondialde alsam dierlerinide alsam elimde anahtar orasını burasını sıkıcam ehe ehe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Selam arkadaslar.
    isten gucten daha o kadar gezmeye fazla firsat bulamadik ama bu cumartesi pazar makinayi biraz yoracagim. Ama su bir gercek Mondial den kat kat iyi gorunusu var, Jinlundan da daha iyi iscilik ve saglam goruntusu var. Nikelaj sistemi oldukca alimli. Goz kamastiriyor diyebilirim. Gecen gun uzerindeki desenleri goren bir sahis Harleye ne kadar benziyor ne mali diye sordu.
    Fizik olarak dortdortluk bana gore...Ama makinanin icini zaman gosterecek.
    Makina rodaji tamamlarsa km. de 2,4 litre yaktigi soylenmis. Biz bunu 3 diye dusunursek depoyu fulledikten sonra Ankara`ya kadar durmadan ve yakit almadan gidebilecegiz demektir. Su sogutmali olmasa 100 km. de 10 dk. dinlenmek gerekiyor. Motoru sisirmemek icin...
    Guc olarak ise 17-20 Hp gibi geliyor bana. Ama satici firmanin soyledigi uzere zorlamamaya calisiyorum. Fazla devir yapmamaya gayret ediyorum. Arasira ataklar yapiyorum tabii ama genelde trafigin akisina gore kullaniyorum. Bu arada bayan soforler kesmiyoda degil hani... Kaskimin UV. cami oldugundan cevredeki arabadakilerin bakislarini tamamiyle izleyebiliyorum.
    Bu arada daha onceki bir soruyu da yanitlamak istiyorum... Kredi kartina sadece 25 noter ve 185 plaka ve ruhsat masrafi haricinde 12 taksit yapiyorlar.
    3950 nakit fiyati....+210
    is bankasi % 13.39 / 12 + 210
    G.Bonus % 13.66 / 12 + 210
    Yapi Kredi % 14.70 / 12 + 210

tillki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav arkadaşlar bu motorun kaç hp olduğunu kesin bilen varmı? sır gibi bir türlü öğrenemedik gitti.

Motosikleti
    17 Hp.
    Kısa ve öz cevap diye buna denir.
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer

linki yeniden oku olucak
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Selamlar...
    Sanırım alan arkadaşların benim gibi ortadan kaybolmasının sebebi makinanın verdiği zevk ve sorun çıkarmamasıdır.
    Sorunum olsaydı şimdiye kadar kaç defa buradan yetkililere seslenirdim.
    KW250-J LANDCRUISER için ben de karar vermiştim ama Regal Raptoru gördükten sonra biran önce almak istedim ve aldım...Şu an hiç pişman değilim. Zaman daha iyi gösterecek...Makina o kadar süper ki arabayı bıraktım işe bile makinayla gidip geliyorum.
    Beşiktaş'tan Barbaros Bulvarı, E5, Kemerburgaz ayrımı, Tem, Edirne otobanının başlangıcına kadar 20-25 dakikada ortalama 60-70 (bazen 80-90 (rodaj bitene kadar yüksek devir ve zorlama yok)) ile işyerimde oluyorum...
    Araba ile 30 dakika ile 90 dakika arasında değişiyor bu süre...

Bu arada fotoğrafı gönderilmiş makina şu an satışta olan makina...Başka sitelerde de fotoğrafı yok zaten...Bu forumun başlarında ben de birkaç foto göndermiştim...
    __________________________________________________ __________
    kaldera
    Tarih: 2005-08-23, 11:01:23 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar burada reklam olmasın diye yazamıyorum.ama cazip imkanlar var.cep numaram 0542 564 10 43. bende alacam bu motordan.alacak kişilere faydam olsun diye düşünüyorum.
    __________________________________________________ ___________

Dostum reklamla ne ilgisi var...Varsa bir bilgin yaz da hep beraber paylaşalım
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

sukida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    http://img391.imageshack.us/img391/3...ekerlek5gk.jpg http://img391.imageshack.us/img391/1...eksiyon6xz.jpg http://img391.imageshack.us/img391/4268/egzos1du.jpg http://img391.imageshack.us/img391/5...ergeler2zg.jpg http://img391.imageshack.us/img391/2...kmakina7ky.jpg eweeeeeeeettt oldu sonunda yardımlarından dolayı just_life 'a teşekkürler birde teknikleri yazayımda bulunsun bi köşede ; EBETLAR : 2210x900x1080 mm NET AGIRLIK : 160kg AZAMİ YÜK KAPASİTESİ: 171 kg (sürücü dahil ) AZAMİ HIZ : 120 km / saat YAKIT TANKI HACMİ : 14 lt + 2,7 lt yedek MOTOR YAGI KAPASİTESİ : 1,4 lt AKÜ: 12V 9 Ah ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ: CDI elektronik ateşleme SİĞORTA:15A SİLİNDİR KAPASİTESİ: 233 cm3 FREN TİPİ: ön disk (abs) arka drum (kampana) DİNGİL MESAFESİ : 1465 mm ULUSLARARASI SATNDARDI : AVRUPA TİP ONAYI ECC AVRUPA TİP ONAY NO: e4*2002/24*0524*00 herkese hayırlı olsun perşembe günü nasipse bende biniyorum regalime alacak herkese hayırlı olsun tüm motor sevdalılarına kazasız belasız günler

2,4 lt /100 km die okumustum ben biyerlerde...
    SOME BODY STOP ME :D

Motosikleti
    fener1907 demiş ki:
    sukida
    birde ne kadar yaktıgı hakkında bilginiz varmı ?
    fener1907 bence senin sorunu binen arkadaşlar yanıtlasın tam bi bilği olur diye düşünüyorum bence bu soruyu Great White Shark yanıtlasın.
    Şu anda 100 km.de 3 litreyi biraz geçiyor hesaplarıma göre. Ancak tabiiki fazla yüklenemiyorum ve düşük hızlarda kullanıyorum... Kitapçıkta dediği gibi 2.4 litre diyor ama ben 2.6-2.9 arası olsa yeter diyeceğim...Eğer 2.5 ' litreye düşerse süper ya...Ben de çok merek ediyorum...
    RODAJ tamamlamış hiç bir arkadaş yokmu bilgi verecek?

Rodajı tamamladıktan sonra kesin bilgi veririm...
    Ama şu bir gerçek...Jinlunların şikayetçi olduğu civata somun gevşeme problemi ben yaşamadım.
    Tabiiki biraz titreşim benim makinada da var ama zamanla ortadan kalkacağına eminim.
    Sukida ya ek olarak motor gücünü 17 HP. yazabiliriz.
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    arkadaşlar bu motorun turkiyeye getiren firma denizlide.sarıkayalar.denizlide bu motor 3950 anahtar teslim ve 6 ay vadeli fiatı.plaka ruhsat hariç 3700 ytl ve 6 ay vadeli fiatı.bu motoru 3700 ytl ye istanbula getirebiliriz.kargo onlara ait.plaka sını istanbuldan cıkarırız diye düşünüyorum.yanlız kargo ile gelirse montajını nasıl yaparız bilemem.kendi bayileri bu şekılde satmıyor.ama denizlide yerel gazetelere tam sayfa ilan vermişler.bu konuda fikirleri olan varsa paylaşalım ...

Motosikleti
    DADYW DD250E-9

arkadaşlar buda benim makina

arkadaşlar çok araştırdım enson bu makinada karar kıldım bu makinadan haberim olmasaydı jinlun alacaktım nasip buna imiş. çinin avrupaya sattığı avrupa CCE normlu bir motor diğer çin malı motosikletlere nazaran işcilik ve kalite açısından en iyi motor diyebilirim.çalışması mükemmel çok sessiz bir motor.
    ÜRÜN TANITIMI BİLGİLERİ:
    net ağrlık:160 kg
    azami yük kapasitesi:sürücü dahil 171kg.
    azami hız:110 kmh.
    yakıt tüketimi:2.4 litre /100km.
    yakıt tankı hacmi:14litre+2.7 litre yedek
    motor yağı kapasitesi:1.4 litre
    akü:12v 9 AH
    çalıştırmasistemi:CDI ateşleme
    sigorta:15 amper
    silindirhacmi:233 cm3 (çift silindir)
    fren tipi: disk mekanik abs(ön) drum(arka)
    dingil mesafesi:1465mm
    uluslararası standardı:avrupa tip onayı ECC
    ebatlar:2210*900*1080 mm.

resmi benim makinanın arkadaşlar
    http://img364.imageshack.us/img364/5656/10041399vi.jpg
    http://img246.imageshack.us/img246/9...pdadyw10zm.jpg
    http://img372.imageshack.us/img372/7...pdadyw29es.jpg
    http://img372.imageshack.us/img372/5...pdadyw38bw.jpg
    http://img280.imageshack.us/img280/6...pdadyw48nh.jpg
    http://img280.imageshack.us/img280/7...pdadyw55dz.jpg
    http://img299.imageshack.us/img299/9...pdadyw62lx.jpg
    http://img299.imageshack.us/img299/1...pdadyw74js.jpg
    http://img299.imageshack.us/img299/9...pdadyw82fs.jpg

üretici firma:LIFENG GROUP CO LTD
    No:1 LIAO INDUSTRY WENZHOU ZHEJIANG CHINA
    Tel:0086-577 85396618
    faks:0086-577-85396608

ithal eden firma :sarıkayalar tekstil elektrik elektronik dayanıklı tüketim malları san. tic.ltd.şti.
    adres:izmir asfaltı üzeri no:93 Denizli
    tel025 263 34 34

satış pazarlama:ÇETİNCAN LTD.ŞTİ
    TEL0232)469 50 51 - 469 30 32
    www.cetincan.com

öncelikle aracın 2 yıl garantisi var.
    ben aracı almadan önce işbankasından tüketici kredisi çektim.
    4000 ytl. 24 ay geri ödemeli olarak
    aracı peşin olarak aldım yani bankaya borçlandım.
    aracın izmir satış fiyatı:3950 ytl+plaka+vekalet vs.
    firma kendi anlaşmalı olduğu kurumlardan isterseniz size kredi de çekebiliyor.
    fiyatlar değişebilir bu firmanın kendine bağlı bir durum.
    yukarıdaki adresleri vermemin sebebi buradaki telefon nuamaralarından daha detaylı bilgi alabilirsin.
    bir de formdaki sudeki nick li arkadaştan detalı bilgi alabilirsin.saygılar.

cagyap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BOULEVARD M50
    Recep Bey Merhaba,
    Fotoğraflar için teşekkürler, motor hakkında daha detaylı fikir edinebildim.. bu arada aklıma takıldı, motorla poz verenin siz olduğunu ve çok iri olmadığınızı düşünerek söyleyebilirim ki, motor tek başına ne kadar heybetli duruyorsa, üzerinde sürücü varken de bir o kadar küçülmüş gibi algılıyorum.. mümkünse bilen arkadaşlar ebatları misal Kawasaki EN500 ile kıyaslayabilirler mi? Forumda dikkatimi çekti, Keeway 150 hoş görünüyor ancak bariz aks aralığı kısa haliyle küçük motor, sürücüyle boyut anlamında çok uyumlu durmadığı kanaatindeyim... diğer arkadaşlar da kıyas yapabileceğimiz fotoğraf gönderebilirlerse mennun olurum. Ankara'da henüz göremediğimden merak ediyorum, 1.74 mt. boyunda 74 kg ağırlığında biri olarak motorun üzerinde normal durur muyum? Bir de artçı olacağı düşünülürse, düşüncelerinizi bekliyorum..
    Saygılarımla,

Sayın Railor,
    Benim de kafama yattı, Recep Bey o fotoğrafı gönderene kadar motoru üzerinde sürücü olduğu halde görmek nasip olmamıştı, üstte dediğim gibi çekincelerim vardı.. ancak sizin 1.94 mt boyu düşününce benim durum uygundur
    Regal Raptor hakkaten hoş, şık görünümlü ve 1 sene içerisinde kendi sınıfının satış lideri olur diye düşünüyorum.. kimse ukalalık yaptığımı düşünmesin lütfen, içtenlikle aklıma takılanı sordum, tecrübesizliğime inat amacım taşıyamayacağım ağırlıkta bir makina değil elbette, bilakis hakim olabileceğim bir motor arayışındayım...düştüğümde altında ezilmeyeceğim bir makina olmalı.. gerçekçi olalım, bütçe de çok önemli bir faktör, Japon muadillerine göre 3 te 1 fiyatına, geliyoruz son kritere; motorun beni taşıması (mecazi anlamda)... almışken, biraz da çevreye caka satmak isterim, insan nefsi.. tabiidir, bu işler için kaslı bir motor gerekir.. Regal bu anlamda gayet başarılı..inşallah Ankara bayii de getirir bir motor da biz de kıvranmaktan kurtuluruz..

Bu arada, belki evvelce işlenmiştir, bilmiyorum. Uygun fiyatlı kask, mont, bel koruma vs. aksesuarları Ankara'da nereden tedarik edebiliriz? İlgili firma bilgilerini ulaştırmanızı rica ederim.
    Saygılarımla,

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    arkadaşlar merhaba motosikletlerimizde vites göstergesi yoktur benim boyum 1,87 ve ben motorla gezdiğimde gerçekten çok havalı oluyorum dün bi çorbacıya gittim insanlara motoru anlatmaktan yemek yiyemedim eeee iş aşkı herzaman önde ben aldım çokta mutluyum motosiklete çok fazla güvenmeyen bi aileye sahip olmama ragmen dün ailede motorun cazibesine kapılıpta binmeyen kalmadı railor kardeş inşallah cumartesi bornovadadaki magazamıza gelirsinde seni motorumla gezdiririm ve muhabbet ederiz +ları ve -leri konuşuruz paylaşırız.

votka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WaLLa ÇiNLileR BiLiR
    sukida selam,
    sen daha net cevap veriyorsun diye soruyorum acaba jantlara alternatif olabilirmi.
    ÇaMuR AtMa İzi KaLMaz SanADa BuLAşıR...
    ÇiN Malı YuRDuN MaLI OnU HeRkeS KuLLanMAlı...

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    alternatif derken bizim opsiyonlu jantlarımız yok dışardan yaptırırım dersen o başka ama bana kalırsa bu jantlar zaten özel olarak şeçildi ve taktırıldı motosikletede uyuyor zaten bu model özel bi model sadece arge çalışmaları 4 yıl sürdü ve sonuç bence mükemmel ama tabiki zevkler tartışılmaz.

Motosikleti
    Arkadaşlar...
    Makinanın boy ve genişlik ölçüleri Jinlun' dan daha büyük...
    Makinaya binince kücük falan gösteriyor diyen arkadaşlara duyurulur...
    Ben 2 ay kadar Jinlun' u araştırdıktan ve Jinlun'un dış görünüşüne aşık olduktan sonra DADYW DD250E-9 'yi gözümle gördüğüm an tamam işte benim makinam dedim ve aldım.

Şu anki katagorisinde en sorunsuz ve sağlam makina diyebilirim...
    Arabayı bıraktım ve hergün işe bununla gidip geliyorum...
    http://img384.imageshack.us/img384/3...w250e927xu.jpg
    Bu arada makinada sadece km. göstergesi, sağ-sol sinyal göstergesi, radyatör hararet göstergesi ve boş vites olduğunu gösteren bir yeşil lamba ile uzun farların açık olduğunu gösteren mavi lamba mevcut.
    Km. saatinin gece aydınlatma ışığı da yeşil ve çok güzel duruyor.
    Aşağıda fotosunu gönderdim.
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    Regal Raptor ün göstergeleri ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar...?
    Vites göstergesi filan var mı?
    İşte size gece görüntüsü.
    http://img392.imageshack.us/img392/1...atigece8pa.jpg
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Regal raptoru merak eden arkadaşlar msn adresine benim nickimi kaydetsinler netten yazışarak görüşelim. Elimden geldiği kadar bu motor hakkındaki tecrübe ve deneyimlerimi paylaşmaya hazırım.
    recepaltinay@hotmail.com

Motosikleti
    ramzey qm 250
    sevgili arkadaşlar, bu gün sukida nın yanındaydım ve aleti yakından görme fırsatını buldum kullanmadım ama arkada motoru ve rüzgarı dinledim rodajı tamamlanmamış ve rodajı tamamlanmış iki alete bindim 2 ay demiştim şimdi makinayı almak için bir ay diyom ve sabırsızlanıyom. ve arkadaşlar bu motoru görün kendimi ilk defa bir motora yakışmış hissettim tabi racing ede ama bu ayrı o ayrı ben memnunum ama asıl doğru bilgiyi alıp iki günde 500 km yi tamamlayınca anlıyacaz. arkadaşlar da orada son derece iyi niyetli yardımlarını bize sunuyor ve yardımcı oluyor herkese ii günler.
    çapır yada reyzing önemli değil, önemli olan sen hangisisin.

Motosikleti
    Raptoru yakından gordum.Diger çin mallarına göre daha güsel bir motor yanlız motor kısmı çok boş geldi bana.Her yer nikelaj.
    JaNTi dostum demek istediğini anlıyorum.
    Makina su soğutmalı olduğundan dolayı motor gizli motor. Klasik motorlar gibi silindir dışında soğutma petekleri olmadığı için motor çizgi çizgi görünmüyor. Hatta silindirler dışardan kare görünüyor. Bu da alışılmadık bir motor görüntüsü veriyor bence... Kimse de olmayan bir motor...
    Geçen gün bir vatandaş durdurdu beni ve bunun motoru çok ilginç bakabilirmiyim dedi. Bende silindir dışında radyatörden gelen soğutma suyu dolaşıyor dedim...Arabaların silindirinde nasıl soğutma petekleri yoksa bunda da yok deyince wayyyy beee dedi vatandaş...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler