Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB250R
    Çok teşekkür ederim şimdi videoları izleyince farkettim birsürü motorda aynı hep. Tabi ben motoru düşürdüm ya tribe girdim, sırf tekrar denemek için sabah 6 da motor sürdüm aklıma düşünce sabah :D tekrardan teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    Alıntı Enthusiastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, dün 2023 model cb250r sahibi oldum. Aldıktan birkaç saat sonra düşürdüm olduğu yerde :( Sorum bunununla alakalı olabilecek olan motor çalıştığında abs göstergesi yanıyor sonra sürmeye başlayınca devamlı yanmıyor. Bu normal midir? Düşürdüğüm için ayna manetin ucu ve egzoz korumam çizilmiş acaba bununla alakalı mıdır ? ilk motorum pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. Kısacası motor çalışınca ABS göstergesini de görüyorum göstergede bu normal mi merak ettim.
    Cevabı Cyan vermiş zaten. Aramıza hoşgeldiniz.

İyi günlerde kullanın.

Motosikleti
    250r
    Bizim model için tamir kitapçığı (service manual) olan var mı elinde ? Yada bulan ? Yada nerden bakıyorsunuz ? Google da aradım bulamadım.
    Japoncası var, ingilizcesi yok.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim model için tamir kitapçığı (service manual) olan var mı elinde ? Yada bulan ? Yada nerden bakıyorsunuz ? Google da aradım bulamadım.
    https://www.honda.com.tr/motosiklet/...i/honda-cb250r

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Yanlış anlayıp kullanıcıyı atmışım kusura bakmayınız. Detaylı bakıyorum ama maalesef service manual yok gibi bişe.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blok kısmı CBR250R/CBR300R ile aynı olduğu için onun service manual'i google'a sorarak edinebilirsiniz.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Bizim motorun 4 farklı adı var: Honda CB250R, CB300R, CBF250NA, CBF300NA. Hepsiyle arattım, sadece 140 sayfalık Kullanıcı Kılavuzu (Owner's Manual) var. Tamir Kitapçığı (Service Manual) yok maalesef.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sinanilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorun 4 farklı adı var: Honda CB250R, CB300R, CBF250NA, CBF300NA. Hepsiyle arattım, sadece 140 sayfalık Kullanıcı Kılavuzu (Owner's Manual) var. Tamir Kitapçığı (Service Manual) yok maalesef.
    https://www.manualslib.com/manual/1353942/Honda-Cbr300ra.html
    furkani bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı elessartt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.manualslib.com/manual/1353942/Honda-Cbr300ra.html
    Bu bizim motor değil. CBR300R yazıyor bunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

GP Composit tur camı kullanıyordum fakat motorum park halindeyken düşünce kırıldı. Önceki şeffaftı. Yenisini füme mi alsam kararsız kaldım. Hangisi daha çok yakışır emin olamadım. Füme tur camı kullanan var mı?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Selamlar
    2020-2022 model CB250R sahibi varsa bu sene servis tarafından çağırılanınız oldu mu?

Motosikleti
    2014 Iron 883
    biraz geç olacak ama cbr300 de aynı motor sayılıyor.

pavlovlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Arkadaşlar herkese iyi sürüşler. CB250R motoruna yan çanta taktırmış olan var mıdır ?

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)