Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

RKS RN 180

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Ufak bir inceleme videosu Merak edenler için videoların devamı gelecek abone olursanız kanala sevinirim.

https://youtu.be/ctzAJCgW78U

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Malum video sitesinde bir çok kullanıcı videosu mevcut. Motosikletin yakıt tüketimi parça kalitesi ve kullanıcı arkadaşlar motosiklet ile beraber çekilmiş fotoğraflar paylaşabilir mi?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum video sitesinde bir çok kullanıcı videosu mevcut. Motosikletin yakıt tüketimi parça kalitesi ve kullanıcı arkadaşlar motosiklet ile beraber çekilmiş fotoğraflar paylaşabilir mi?
    Videoları inceledim bir videodaki yorumlar çok dikkatimi çekti modeli bir çok kişi MSX'e benzetmişti ama çok daha yakışıklı ve kaliteli olduğunu söylemişti. Egzozu zarif ama çok ufak geldi bana biraz daha gösterişli tasarlanabilirdi. Sesi diğer RKS modellerine oranla biraz daha tok geliyor ama bir Benelli değil tabiki.

Çok küçük falan diyenler vardı motosikleti görmeye gittim bugün anlatılan kadar küçük değil bi touring'e göre ufak ama 1.80 - 85 boyunda olanlar binebilir sırıtacağını sanmıyorum parça kalitesi RKS'nin ötesinde geldi bana oldukça sağlam duruyor.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Boyum 1,72 kilo:74 Benim üzerindeki duruşum bu çokda ufak değil bağzıları büyük sever bu motor onlara göre değil sadece yanlız okadar motor kullandım çeşit çeşit bu motorun virajda verdiği güveni hiç bir motorda yaşayamadım öyle iyi viraj yapabilen biri değilimdir ama bununla yakında diz değdiririm ayaklıklar sürtmeye başladı bile

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:37 ----------

şuan motorum daha 200km de rodajda olmasına rağmen karışık kullanımda köye gidiş şehiç içi felan hesapladığım kadarıyla bugünki benzin fiyatına göre km de 18kuruş yakıyor bu rodajdan sonra çok fazlasıyla düşecektir. Malzeme kalitesi çin mallarından çok çok ötede motorun aynaları hariç heryeri kalite hissi veriyor ama aynalar çöp ilk onları değiştiricem. Özellikle lastiklerin kuru zemin performansı çok çok iyi geldi bana ama ıslakta sabun gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:47 ----------

Buda Yeni video
    Acemice Viraj denemeleri Sesini gidişini merak edenler İçin
    Furkan7 bunu beğendi.

Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    Bugün bayiye bu motoru görmeye gittim,vitesli motosiklet almak istiyorum. Xmax alalı 12 gün oldu,onu satmayı planlamıyorum,uzun yol gibi planlarım var fakat yanına böyle bir vitesli motosiklet alma düşüncesi var. Bayide beğendim,25 ekimden sonra alabilirim. Vitesliye başlangıç için bu motosiklet nasıl olur? Kullananlar ne düşünüyor bu konuda? Kısa süre de olsa MR Vulture ve Xtreme 150 kullandım bu arada 0 tecrübe değil.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Alıntı Merto54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bayiye bu motoru görmeye gittim,vitesli motosiklet almak istiyorum. Xmax alalı 12 gün oldu,onu satmayı planlamıyorum,uzun yol gibi planlarım var fakat yanına böyle bir vitesli motosiklet alma düşüncesi var. Bayide beğendim,25 ekimden sonra alabilirim. Vitesliye başlangıç için bu motosiklet nasıl olur? Kullananlar ne düşünüyor bu konuda? Kısa süre de olsa MR Vulture ve Xtreme 150 kullandım bu arada 0 tecrübe değil.
    Merhabalar Benim hayalim Xmax ama nasip ve imkanlar rks ye yetti bence ikisi çok farklı motorlar xmax daha rahat eşyalarımı bagaja koyim günlük 50-100km üzeri seyahatlaerimi konforlu yapim motoru gibi ama RN180 daha zevk işi bir motor yani şehir içinde aralardan kaçmak pratik olarak ulaşım sağlamak ufk tefek tek teker viraj felan yapmak için zevkli bir makine ben hemen hemen tüm türleri kullandır cross olsun binlik racing olsun scooter olsun ama bu makine nedense bana çok zevkli geldi.

https://www.instagram.com/p/BaXBjm4D...=poyraz.yldz52

Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Benim hayalim Xmax ama nasip ve imkanlar rks ye yetti bence ikisi çok farklı motorlar xmax daha rahat eşyalarımı bagaja koyim günlük 50-100km üzeri seyahatlaerimi konforlu yapim motoru gibi ama RN180 daha zevk işi bir motor yani şehir içinde aralardan kaçmak pratik olarak ulaşım sağlamak ufk tefek tek teker viraj felan yapmak için zevkli bir makine ben hemen hemen tüm türleri kullandır cross olsun binlik racing olsun scooter olsun ama bu makine nedense bana çok zevkli geldi.

https://www.instagram.com/p/BaXBjm4D...=poyraz.yldz52
    Teşekkür ederim bilgi için. Zaten Xmax i satmıcam,uzun yol planlarım var. Hatta 6 kasım yola Çıkmalı İstanbul-Gümülcine-İskeçe-Selanik-Pire-Atina turumuzun 2 arkadaş daha hazırlıklarını yapmaya başladık. Dönüşü 10 kasım sabaha karşı yaparak 10 kasım gününde Selanik'te Atatürk'ün evinde olmayı planlıyoruz.

Bunu daha çok hem ileri de CBR serisi,R serisi tarzı bir motosiklet almayı planladığım için almak istiyorum. Şehir içinde de hafta sonları ufak çaplı gazlamalar keyifli olabilir diye düşündüm güzel makina.
    Road is life..

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Profesyonel makina ile mi çektin bunları. Hem motosiklet hemde fotoğraflar çok kaliteli duruyor.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profesyonel makina ile mi çektin bunları. Hem motosiklet hemde fotoğraflar çok kaliteli duruyor.

Teşekkürler Çok eski bir Sony Z1 Cep telefonu İle çektim.

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alet harika yalnız. Boy 1.75 den kısaysa alınabilir.Ben hem size olarak genişim hem de boyum 1.79. Keşke az daha büyük olaydı da alaydık bu canavarı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Uzun yol için nasıl bir motor fikir sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirler mi ?

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    ortalama 100km hızla giderim derseniz gidilebilir motor yorulmaz ama çok uzun süre dinlenmeden siz kullanamazsınız yorabilir. Selesi konfor amaçlı yapılmamış sanırım.

Alıntı kuryeci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol için nasıl bir motor fikir sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirler mi ?
    100cc motosiklet ile uzun yola çıkan insanlar var her motor uzun yol yapar konfor ve performans konusu kullanıcılarının biraz daha bilgi aktarmasına bağlı.

Bu modelin parçası rahatlıkla bulunabilir mi ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100cc motosiklet ile uzun yola çıkan insanlar var her motor uzun yol yapar konfor ve performans konusu kullanıcılarının biraz daha bilgi aktarmasına bağlı.
    RKS 150-S ile İstanbul-Bodrum yaptım bayramda. Her motor uygun şartlarda uzun yol yapar

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    RN 180 dışında yeni getirecekleri modeller hakkında bilgi alan oldu mu bayilerden. Enjeksiyonlu ve absli gibi euro4 makinalar

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Henüz yedek parça ihtiyacı olan yok sanırım bende hiç araştırmadım ama çin motorudur illaki parçası bulunur düşüncesindeyim.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Görüntüden ibaret şahsi fikrim. Motor aksam teknoloji halen cg den bozma üstten egzantrik uydurulmuş hali.Parça kalitesi fiyatına göre çok düşük. İlerleyen zamanda paslanma şikatetleri başlayabilir. İnceledim ve parasına göre 10 üzerinden 5 verdim. Rks ve kubanın sevmediğim başlıca nedeni servis ve parça fiyatlarının yüksek oluşu.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)