Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Honda XL 650 V Transalp (enduro)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yaaa değil mi Yok işte napcan

Artık hayal gibi gelmeye başladı, önceden daha kolay geliyordu. Mutlaka bir gün diyordum. Şimdi umut etmekten başka çarem yok.. Sanırım büyüdükçe hayaller ufalıyor..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hah işte şimdi büyüdüğünü olgunlaştığını hissediyorum...hayallerinden umudu kestiğin an olgunlaşmışsındır demek...kriterlerim bu...hiç hayal etmem haz etmem...

Yani yanımda Claduıa Şifır olsa keşke demek bana ahmakca geliyor...Şebnem Şıfırın bile hayalini kurmam mesela...ne hayal kurcam ya...motosiklet sitesindeyim herkes bişeyler istiyor...R1 im olsa hayabusam olsa turbo jetim olsa yok Boeıngım olsa...olmayacak işte...birde istemek kazanmanın veya ulaşmanın yarısı falan diye marketing İK(insan kaynakları) gazları verirler Hürriyet İş İlanlarında baş sayfada olur genelde başlık şöyledir...Bir gün Dünyayı sen yöneticen...e yuh artık...

Halis abiye kalmamış bu dünya bak yaşlı apaçiyim diye biz bebelerle aynı ortamda makara yapıyor...görüyon durumu yani...

Halis abiden genelde gişelere yaklaşırken uzak durunuz...kol çıkarabilir yen içerde bırakabilir alimallah...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah işte şimdi büyüdüğünü olgunlaştığını hissediyorum...hayallerinden umudu kestiğin an olgunlaşmışsındır demek...kriterlerim bu...hiç hayal etmem haz etmem...

Yani yanımda Claduıa Şifır olsa keşke demek bana ahmakca geliyor...Şebnem Şıfırın bile hayalini kurmam mesela...ne hayal kurcam ya...motosiklet sitesindeyim herkes bişeyler istiyor...R1 im olsa hayabusam olsa turbo jetim olsa yok Boeıngım olsa...olmayacak işte...birde istemek kazanmanın veya ulaşmanın yarısı falan diye marketing İK(insan kaynakları) gazları verirler Hürriyet İş İlanlarında baş sayfada olur genelde başlık şöyledir...Bir gün Dünyayı sen yöneticen...e yuh artık...

Halis abiye kalmamış bu dünya bak yaşlı apaçiyim diye biz bebelerle aynı ortamda makara yapıyor...görüyon durumu yani...

Halis abiden genelde gişelere yaklaşırken uzak durunuz...kol çıkarabilir yen içerde bırakabilir alimallah...
    arkamdan gelirken dikkatli olcan arkadan vuran ne olursa olsun suçludur metecim biliyorsun dimi trafik kurallarına göre ister içinde kalsın isterse dışarı kacsın ben yolda karınca gördüm ezmemek için fren yaptım cerrahide kacak gecmek için aşırı sürat yapmasın orda tabela var 30 la gecin diye
    kurallara uysaydı elimden geleni bu
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ya ben fransız kaldım olaya

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On yılda bir sorun olmaz, mesela Coq her gün Fransız kalıyo, şükretmek lazım.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hahaha, kötüydü kabul et...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hahaha, kötüydü kabul et...
    Mantıklı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    bir tarihte toplu şekilde izmite hatta gecen ramazandı galiba ya iftardı yada yemek için sedat cagırmıştı toplu halde gidiyorduk imit gişeler cıkışında ben yavaşladım daha dogrusu firen yaptım cerrahi arkadaşımızda gişelerden gecerken kacak gececekya arkadan bana yani f800gs ye patladı bilek kırıldı motor pert oldu onu diyor aklınca bana laf sokuyor iste bende ona cevap veriyorum tamam hemşerim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hııııııııı anladım daaaa bunun konumuzla alakası nedir ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Hııııııııı anladım daaaa bunun konumuzla alakası nedir ?
    yokta işte metehan bana laf sokcakya kaşınmaya başladı duydugum kadarı ile benim arkamdan öyle diyorlarmış halis suçlu motor kulanmayı bilmiyor diyorlarmış bende o yüzden onlarla gezmiyorum ne olur ne olmaz kaza yapmalarına sebep olurumda sonra mazallah

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Aranızda ne tarz bi alıp verememezlik var bilmiyorum Halis abi, beni de ilgilendirmez zaten ama bunu her yere taşıyor olmanız beni şaşırtıyor. İkinizde yaşınızı başınızı almış insanlarsınız yapmayın böyle şeyler. Sen diyeceksin ki ben bişey demedim o söyledi, hiç kabul etmiyorum. Sende kolluyor gibi nerede senle alakalı bişey yazsa hemen cevap veriyorsun. Ben huzursuz oluyorum, görmek istemiyorum, lütfen....

** Özellikle de bu topicde. Burası benim için özel, kaç sene oldu hiç bir problem çıkmadı. Herkes güzelce tartıştı, seviyeyi korudular. Burda olmasın, rica sadece.

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Her ikiside iyi motorlar ancak bir BMW F800 GS gibide değiller...Pegasunun tek zayıf yönü elektirik aksamı bence(İtalyan motorlarının genel sorunu)...peki TDM 900 a baktın mı? oda oldukça iyi bir motordur...

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    İstediğin kadar motor göster yine de Transalpten yakışıklı gelemez gözüme ki zaten bu asla TDM olamaz. Çünkü hiç hoş gelmiyor o motor gözüme. F800 de öyle..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Aranızda ne tarz bi alıp verememezlik var bilmiyorum Halis abi, beni de ilgilendirmez zaten ama bunu her yere taşıyor olmanız beni şaşırtıyor. İkinizde yaşınızı başınızı almış insanlarsınız yapmayın böyle şeyler. Sen diyeceksin ki ben bişey demedim o söyledi, hiç kabul etmiyorum. Sende kolluyor gibi nerede senle alakalı bişey yazsa hemen cevap veriyorsun. Ben huzursuz oluyorum, görmek istemiyorum, lütfen....

** Özellikle de bu topicde. Burası benim için özel, kaç sene oldu hiç bir problem çıkmadı. Herkes güzelce tartıştı, seviyeyi korudular. Burda olmasın, rica sadece.
    ben ne yapayım ben birşey yapmadım hiç alakasız bir yerde adımı yazdi bana laf soktu buda bana cevap hakı verdi bende verdim buda benim dogal hakım burda bana degil metehana kızacaksın kusura bakma

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ne dedim ben sen de koşullanmışsın, o nereye yazsa hemen cevap veriyorsun. Ayrıca kızmak ne demek benim ikinizede kızmak gibi bir lüksüm olamaz. İkinizde sevip saydığım abilerimsiniz. Yazan istediğini yazsın sen boşvereceksin. Susup asilliğini göstereceksin. Her lafa cevap verirsek işimiz iş değil mi Halis abicim Bu arada Mete abi sen de bırak artık Halis abiyle uğraşmayı yaaaa...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Ne dedim ben sen de koşullanmışsın, o nereye yazsa hemen cevap veriyorsun. Ayrıca kızmak ne demek benim ikinizede kızmak gibi bir lüksüm olamaz. İkinizde sevip saydığım abilerimsiniz. Yazan istediğini yazsın sen boşvereceksin. Susup asilliğini göstereceksin. Her lafa cevap verirsek işimiz iş değil mi Halis abicim Bu arada Mete abi sen de bırak artık Halis abiyle uğraşmayı yaaaa...
    dur be tugba mesaj sayımızı artırıyoz eski üyeyiz ama mesaj sayımız az diye mazallah atarlar bizi

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Tubiş kusura bakma ama Halis abi haklı.
    Olayı bilen var bilmeyen var, Halis abiyi tanıyan var tanımayan var.
    mete-han doğru olmayan bir şey söylemiş ve bu kişisel bir konu, ya düzeltilmesi lazım yada mesajın silinmesi.
    Mesajın silinmesi için bir gerekçe gösterilemiyor, yani "yalan bu" dense bile silinmez çünkü onun kişisel görüşü.
    O yüzden Halis abinin açıklama yapma hakkına saygı duymak lazım.

Neysem ama konu dışı diye bütün mesajları silebilirler bak bu güzel bir gerekçe olur.

Transalpi de özledim bu arada.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Transalpi de özledim bu arada.
    Hiç öyle özledim mözledim deme, git sat sonra özledim de ! Ben evlenene kadar yine birileri almalı çünkü gelin motorum olacak TA. Ben alamayacağım ya o bakımdan.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Hiç öyle özledim mözledim deme, git sat sonra özledim de ! Ben evlenene kadar yine birileri almalı çünkü gelin motorum olacak TA. Ben alamayacağım ya o bakımdan.
    bizim kurye trans alp kulanıyor hemde bordo ama sen böyle giderse evlenene kadar biz onu birdaha degiştiririz

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim kurye trans alp kulanıyor hemde bordo ama sen böyle giderse evlenene kadar biz onu birdaha degiştiririz
    Abi niye öyle diyorsun, kırıyorsun beni.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler