CAFERACER

Modern Klasik

Caferacer modelinin barındırdığı üstün özelliklerin yanı sıra nikelajlı görünümü ve modenr tasarımıyla sizlere yepyeni bir klasik serüveni yaşatmaya hazırız.

200cc motor gücüne çıkabilen Caferacer alt motorunda 200'lik silindire uyumlu kartel, motorun depar süratini üst seviyeye çıkaran stronklu krank, motora güç sağlayan stronklu piston gibi bir çok üst seviye donanımsal özellikler bulunmaktadır.

Sınıfının diğer modellerine göre sürüm veren özel şanzıman ve motor süratine katkı sağlayan özel dişliler ile Caferacer modelinin cazibesine karşı koyamayacaksınız...


Kusursuz Güç ve Performans, Göz Alıcı Tasarım!

Kusursuz performansla yetinmeyip motorun en üst düzey donanım özelliklerine sahip olmasını isteyen motor tutkunlarının tüm isteklerine cevap veren Caferacer, egzoz konusunda da sınıfında rakiplerinin bir adım önünde...

Ortaya koyduğu kontrol gücüyle sizi şaşırtacak ve bi o kadar rahat hissettirecek bu egzoz modeliyle yola çıktığınız her an güvende ve rahat olmanın mutluluğunu yaşarsınız.

72 tel jantı, yuvarlak farı ve kendine özel kilometre göstergesi ile klasik motosiklet anlayışına modern dokunuşlar gerçekleştiren Caferacer ile motosiklet yolculuğunuz hiç bitmesin isteyeceksiniz.Yepyeni Bir Klasik Anlayışı

Caferacer modellerini detaylı incelediğinizde diğer klasiklerle arasındaki farkı kolaylıkla anlayabilir, dokunduğunuz ve kullandığınızda farkın ne kadar yüksek olduğunu rahatlıkla hissedebilirsiniz.

Asi görünüme sahip Caferacer, performans konusunda oldukça çevik ve tatmin edici bir güce sahiptir. Baştan çıkaran bu performansı nikelajlı görüntüsü, eşssiz tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan özel yapısı ile birleştirince ortaya koyduğu deneyim sizleri şaşırtmakla kalmayıp bir o kadar da Caferacer tutkunu yapmayı kesinlikle kalıcı olarak başaracaktır.


AR-GE

KUBA MOTOR AR-GE departmanı ürünlerin ve teknolojinin gelişimini yakından takip ederek gelişmeleri ürünlerde uygulamaktadır. Vitesli motosiklet sınıfında lider olan firmamız her türlü parçayı özenle seçerek ve üreterek kullanmaktadır.
Ürün sayfasına gitmek için Tıklayınız.