Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kuba Ruha 125 - 2017

Motovento
    REKLAM ALANI

A1 ehliyetinden dolayı gelen bir model çünkü razore dışında a1 ehliyeti ile kullanılabilecek tourıng bir motoru yoktu Kuba'nın o yüzden illaki iş yapacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Razore modeli A1 ehliyeti ile kullanılıyor Yakışıklı bir model fiyatını bekliyoruz inş. uygun bir lansman fiyatı olur.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Razore modeli A1 ehliyeti ile kullanılıyor Yakışıklı bir model fiyatını bekliyoruz inş. uygun bir lansman fiyatı olur.
    Fiyatını bilmiyorum ama bayiye sordum 15 20 gün içerisinde elimizde olacak yani haziran ortasında sevkıyatları yapılacak. Mavi rengi bayağı bir dikkat çekici.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Ruha 125, ruhuzunu şımartın.
    Eski_kasa bunu beğendi.

Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruha 125, ruhuzunu şımartın.
    Marka sahipleri böyle slogan bulamadı Sen biraz üst cc kullanıyorsun ama parası az olanlar için çok yakışıklı bi model gibi görünüyor. Kalitesi görünüşün yarısı olsa yeter.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatını bilmiyorum ama bayiye sordum 15 20 gün içerisinde elimizde olacak yani haziran ortasında sevkıyatları yapılacak. Mavi rengi bayağı bir dikkat çekici.
    Bende bayi ile görüştüm ayın 16sında elimizde olur dedi yani 5 6 güne kadar bayilerde yerini alacak tam ramazanın sonlarına doğru getiriyorlar ki piyasası olsun babalar oğluna bayram hediyesi alsın

Parça kalitesinde sıkıntı olmaz ve uygun yakıt tüketimi olursa albenisi yüksek bi model olacak.

15 Haziran'da tüm bayiler diye açıklama yaptı Kuba A1 ehliyeti için çok yakışıklı bi model parça kalitesini ayın 15'inde öğreniriz. Kuba kötü mal üretmez diye düşünüyorum.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    az daha koy ruha al
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Parça kalitesi ile ilgili bayiyle görüştüm bayiler toplantısında numune modelini incelediğini söyledi cr1'in kalitesinde olduğunu söyledi sıkıntı yaratmaz diye anlattı biraz 15'inden itibaren dağıtılmaya bağlayacak.

İlk İstanbul bayilerine gelir galiba titanic 150-r modelini bekliyorum bi bakımdan da bunu bekliyorum özellikle renginden dolayı parça kalitesi vs. incelediğimde tekrar dönerim buralara tabi fiyatı da önemli.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar model bayilere dağıtıldı mı ? Bilgisi olan var mı ?

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar model bayilere dağıtıldı mı ? Bilgisi olan var mı ?
    Urfa ve antep bayilerine dağıtılmış diye biliyorum pazartesiye kadar tüm bayilerde olur galiba

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Urfa ve antep bayilerine dağıtılmış diye biliyorum pazartesiye kadar tüm bayilerde olur galiba
    Dün iş için Antepteydim bayiye motorlar indirilirken gördüm dikkatimi çekti supersport gibi göründü gözüme merakımdan gittim baktım. Aklıma hiç Ruha 125 gelmemişti ilk siyahını gördüm çok iri duruyor yani görünüşte 125cc olduğuna inanmakta güçlük çekeceksiniz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Nasıl çok iri duruyor, YBR'nin aynısı değil mi bu motor ? Sahibinden'deki ilanda amortisöründe Yamaha yazıyor. Kuba Euro4 mevzusu yüzünden asıl YS125'in aynısından enjeksiyonlu bir motoru uygun fiyata getirsin de Yamaha'nın motoru elinde patlasın.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl çok iri duruyor, YBR'nin aynısı değil mi bu motor ? Sahibinden'deki ilanda amortisöründe Yamaha yazıyor. Kuba Euro4 mevzusu yüzünden asıl YS125'in aynısından enjeksiyonlu bir motoru uygun fiyata getirsin de Yamaha'nın motoru elinde patlasın.
    İllaki makyajlayıp geliştirmişlerdir öyle düm düz motor getirmez kuba çalışmaları illaki vardır iyi bir şeyler çıkarırsa yamaha honda gibi markaların tüm 125 150cc modellerini öldürür diye düşünüyorum çünkü 150cc makinalara 10.000 e yakın fiyat veriyorlar birde euro4 yaparlarsa fiyatı tam uçururlar.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün iş için Antepteydim bayiye motorlar indirilirken gördüm dikkatimi çekti supersport gibi göründü gözüme merakımdan gittim baktım. Aklıma hiç Ruha 125 gelmemişti ilk siyahını gördüm çok iri duruyor yani görünüşte 125cc olduğuna inanmakta güçlük çekeceksiniz.
    Parça kalitesini inceleyebilin mi ? ve mavi rengi nasıl duruyor en merak ettiğim

Kuba Facebook hesabında model görselleri detaylı olarak çekilmiş halde paylaşıldı inceleyebilirsiniz.

Arkadaş haklı dün bende gördüm 125cc bir makinaya göre iri duruyor yapılı alet çokta yakışıklı

Fırsatım olmadı bayiye gitmeye umarım gelmiştir burada ki bayiye bahsettiğiniz gibi iri duruyor mu çok merak ettim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)